2019-12-09   12:43:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SOIS Medley-Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  SOIS Medley Cup 2014    Utskriftsdatum  04 april 2014   
  Tävlingsort  Skene    Utskriftstid  12:38   
  Arrangör  Skene SIM o Idrottssällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 april 2014         
 
 
 
Gren 1, 50m Frisim fl A,B,C,D,E  Finaler (12) 
Heat 1 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
72  Elsa Ek  2002  BQ3202  SKENE SIM    25m   
164  Sofie Lundvall  2000    SK 1970    25m   
158  Maria Balslev  2004    VARBERG    25m   
110  Ebba Skoog  2004    SVENLJUNGA    25m   
               

 
Heat 2 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
122  Julia Gunnarsson  2004  AY9804  VARBERG    25m   
130  Nathaly Larsson  2002  BQ6202  VARBERG    25m   
86  Saga Nikumaa  2004  AP1404  SKENE SIM    25m   
152  Agnes Lövström  2004  AL5804  SKENE SIM    25m   
112  Myra Airasmaa Storbjörk  2002  BQ4202  VARBERG    25m   
121  Zella Eklöv  2002  BM3402  VARBERG    25m   

 
Heat 3 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
163  Alva Mattsson  2004    SKENE SIM    25m   
88  Stella Persengård  2004  AL6804  SKENE SIM    25m   
125  Anna Jansson  2003  BD4203  VARBERG    25m  48.54 
84  Cassandra Maglic  2003  BA3203  SKENE SIM    25m  1:01.48 
128  Sandra Kobel  2002  BQ5202  VARBERG    25m   
111  Linn Skoog  2002  BQ1202  SVENLJUNGA    25m   

 
Heat 4 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
87  Astrid Nilsson  2003  AR5803  SKENE SIM    25m  47.25 
32  Matilda Hörder  2004  AH5604  SK 1970    25m  45.19 
35  Wilma Johansson  2001  AM1801  SK 1970    25m  44.26 
81  Hannah Lilja  2004  AE2604  SKENE SIM    25m  44.63 
Sofia Hake  2003  BD4403  KUNGSBACKA    25m  45.33 
108  Louise Lundqvist  2003  AQ1403  SVENLJUNGA    25m  47.57 

 
Heat 5 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
148  Elin Svensson  2004  AA6804  ÅSUNDEN    25m  43.77 
44  Hanna Mårtensson  2002  AT6602  SK 1970    25m  43.31 
26  Fanny Eklund  2003  AZ1603  SK 1970    25m  43.18 
22  Linnea Andersson  2003  AU1403  SK 1970    25m  43.28 
132  Alexandra Olausson  2003  AP1603  VARBERG    50m  43.42 
150  Rebecka Söderberg  2004  AB0404  ÅSUNDEN    25m  43.98 

 
Heat 6 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
71  Yasemin Cervin  2001  AN5601  SKENE SIM    25m  42.51 
57  Liza Vesterberg  2002  BD5202  SK 1970    25m  42.42 
Malin Hedbrandh  2002  BK6802  KUNGSBACKA    25m  41.16 
50  Tilda Qvist  2002  AO2102  SK 1970    25m  41.23 
36  Meia Kivistö  2003  AK8203  SK 1970    25m  42.45 
145  Tove Bergman Bogren  2002  BA3802  ÅSUNDEN    25m  42.98 

 
Heat 7 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
90  Sofie Persson  2004  AB5804  SKENE SIM    25m  40.74 
43  Hilda Meissner  2002  AT3402  SK 1970    25m  38.81 
11  Isabella Källén  2001  BR6401  KUNGSBACKA    25m  38.40 
119  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    25m  38.46 
Hanna Bogren  2001  BR4401  KUNGSBACKA    25m  39.39 
140  Stella Warborn  2003  AW4603  VARBERG    50m  40.75 

 
Heat 8 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
106  Arieta Halilaj  2002  AW5802  SVENLJUNGA    25m  38.09 
17  Louisa Thelin  2002  AX2802  KUNGSBACKA    25m  37.31 
147  Elsa Odd  2002  AE4602  ÅSUNDEN    25m  37.17 
14  Alexandra Schyum  2002  AN8202  KUNGSBACKA    25m  37.24 
52  Clara Sandberg  2004  AH6604  SK 1970    25m  38.03 
120  Thea Carlsson  2002  AM9402  VARBERG    50m  38.25 

 
Heat 9 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
80  Nora Lidbom  2002  AP0202  SKENE SIM    25m  36.99 
69  Molly Bengtsson  2001  BL5401  SKENE SIM    25m  36.19 
Lovisa Erlandsson  2000  BN4200  KUNGSBACKA    25m  35.08 
41  Felicia Lundgren  1998  BF5698  SK 1970    25m  35.71 
30  Aoife Hjelm  2002  AT1402  SK 1970    25m  36.86 
133  Nanna Sandgren  2003  AD8603  VARBERG    25m  37.13 

 
Heat 10 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
95  Sofia Åstedt  2003  AF1403  SKENE SIM    25m  35.05 
162  Emma Wetteskog  2001  BI6801  KUNGSBACKA    25m  34.39 
21  Olivia Alvekrans  1998  BI3698  SK 1970    25m  33.62 
51  Lotta Rubensson  2001  AY3801  SK 1970    25m  34.28 
15  Sophia Stickel  2001  AY8601  KUNGSBACKA    25m  34.83 
56  Sandra Swedberg  2000  AV9800  SK 1970    25m  35.07 

 
Heat 11 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
46  Emelie Nyman  2001  AM0801  SK 1970    25m  33.31 
157  Clara Balslev  2001  AE7601  VARBERG    25m  33.22 
33  Louise Johansson  1999  BF0299  SK 1970    25m  32.43 
Anna Hamrin  2000  BE3600  KUNGSBACKA    25m  32.59 
149  Cajsa Söderberg  2000  AG9400  ÅSUNDEN    25m  33.31 
113  Cornelia Almqvist  2002  AJ6602  VARBERG    25m  33.46 

 
Heat 12 (12) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
55  Matilda Stenberg  2001  AS5401  SK 1970    25m  31.96 
47  Tova Olausson  2000  AV4800  SK 1970    25m  31.61 
29  Hanna Helin-Nilsson  1997  BC2497  SK 1970    25m  28.97 
23  Nellie Andersson  2000  AZ7800  SK 1970    25m  30.97 
146  Francesca Clark  2001  BE1801  ÅSUNDEN    25m  31.91 
165  Felicia Hallingborn-Ask  1999  BO8899  KUNGSBACKA    25m  32.02 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  04 april 2014 
Licensierad till: Skene Sim- och Idrottssällskap  Utskriftstid  12:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner