Ohjelma Laxaleken 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 3
Gren 20, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
0 år och äldre |
1 | 217 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 2:17.92 | |
2 | 59 | Engfors-Nyqvist Sebastian | 1996 | ELFSBORG | AB9996 | 25 m | 2:24.34 | |
3 | 76 | Reinholdsson William | 1997 | ELFSBORG | AP8597 | 25 m | 2:29.23 | |
4 | 320 | Dahlgren Anton | 1999 | VARBERG | AM4999 | 25 m | 2:32.18 | |
5 | 73 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 2:32.68 | |
6 | 138 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 2:35.05 | |
7 | 340 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 25 m | 2:40.36 | |
8 | 355 | Löfsved Oskar | 1999 | HVETLANDA | AK2599 | 25 m | 2:40.64 | |
9 | 215 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 2:42.44 | |
10 | 54 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 2:44.15 | |
11 | 259 | Cuszynski-Kruk Mikolaj | 1998 | S 02 | AP7198 | 25 m | 2:47.46 | |
12 | 430 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 2:49.64 | |
13 | 66 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 2:52.66 | |
14 | 314 | Brink Erik | 1999 | VARBERG | AR6399 | 25 m | 2:53.54 | |
15 | 336 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 25 m | 3:03.15 | |
16 | 306 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | AB1701 | 25 m | 3:07.68 | |
17 | 266 | Hallström Karl | 2000 | S 02 | AG9100 | 25 m | 3:14.51 | |
18 | 351 | Lif Hampus | 1996 | HVETLANDA | AV3596 | 25 m | 3:21.76 | |
19 | 356 | Malmberg Martin | 1996 | HVETLANDA | AV4596 | 25 m | 3:24.47 | |
20 | 9 | Hansen Jan-Ruben Teschke | 1998 | Tønsberg | 50 m | 3:28.20 | ||
21 | 448 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | AT8101 | 25 m | 3:34.48 | |
22 | 315 | Brink Filip | 2001 | VARBERG | AK0301 | 50 m | 3:36.20 | |
23 | 452 | Karlsson Jonathan | 1999 | FALKENBERG | AP2399 | 50 m | 3:39.73 | |
24 | 152 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 3:40.06 | |
25 | 1 | Andersen Christoffer | 2000 | Tønsberg | 50 m | 3:45.38 | RES | |
26 | 431 | Lupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | AF8703 | 25 m | 3:54.86 | RES |
27 | 21 | Revaa Philip Sundby | 1998 | Tønsberg | 50 m | 3:55.11 | RES | |
28 | 6 | Bøckman Jacob | 2001 | Tønsberg | 50 m | 3:55.51 | RES | |
29 | 455 | Polyushkin David | 2002 | FALKENBERG | AL9902 | 50 m | 3:58.25 | RES |
30 | 230 | Wrenne Hannes | 2004 | RONNEBY SS | AC4304 | 50 m | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 23 maj 2014 |
Licensierad till: Simklubben Laxen | Utskriftstid | 13:31 |