Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 200, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 2:20.46 | |
2 | 98 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:25.58 | |
3 | 89 | Schneider Julie Dahl | 1998 | NORD | 9828AR | 25 m | 2:26.76 | |
4 | 184 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 2:26.94 | |
5 | 87 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 2:34.24 | |
6 | 97 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:35.10 | |
7 | 116 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 2:35.79 | |
8 | 82 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 2:37.70 | |
9 | 107 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:38.34 | |
10 | 142 | Nielsen Sidsel | 2002 | ODDER | 0236AE | 25 m | 2:40.05 | |
11 | 115 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 2:41.20 | |
12 | 132 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:49.86 | |
13 | 177 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:51.19 | |
14 | 150 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 2:51.38 | |
15 | 211 | Pedersen Birgitte Morre | 2001 | SILKEBORG | 0152AR | 25 m | 2:51.42 | |
16 | 43 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | 2:51.62 | |
17 | 19 | Svenstrup Rikke Thybo | 1999 | AUNING | 25 m | 2:53.11 | ||
18 | 172 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 2:53.40 | |
19 | 165 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 2:56.03 | |
20 | 4 | Hansen Julie Hage | 1999 | AIA-TRANBJ | 9956BA | 25 m | 2:57.58 | |
21 | 245 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 2:58.90 | |
22 | 52 | Clausen Nanna Svostrup | 2002 | LYSENG | 0236AM | 25 m | 3:06.80 | |
23 | 109 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 3:06.89 | |
24 | 225 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 3:07.25 | |
25 | 14 | Jensen Emma Uhrenfeldt | 2000 | AUNING | 25 m | 3:09.02 | ||
26 | 166 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 3:09.35 | |
27 | 167 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 3:09.61 | |
28 | 30 | Stensdal Cathrine | 2001 | BJERRE HER | 25 m | 3:12.56 | ||
29 | 27 | Rasmussen Julie | 2001 | BJERRE HER | 25 m | 3:16.29 | ||
30 | 194 | Frandsen Lykke | 2002 | SILKEBORG | 0252AQ | 25 m | 3:21.20 | |
31 | 156 | Thomsen Rosa Sigel | 2002 | ODDER | 0256AJ | 25 m | 3:33.27 | |
32 | 250 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 3:46.00 | |
33 | 73 | Raaber Anna | 2002 | LYSENG | 0244AP | 50 m | 3:46.35 | |
34 | 1 | Aqidi Nawras | 1998 | AIA-TRANBJ | 9856BC | 25 m | ||
35 | 3 | Christensen Mathilde | 1999 | AIA-TRANBJ | 9908AZ | 25 m | ||
36 | 110 | Isdahl Alberte | 2005 | ODDER | 0596AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 25 april 2014 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 09:29 |