Startliste for NORDEA UGP 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 26, 100m Frisim Flickor |
Sponsor: NORDEA Ljungby. |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 67 | Lewton Josefin | 1997 | KALMAR SS | BF0297 | 50 m | 1:00.40 | |
2 | 90 | Trollstad Fanny | 1997 | VÄRNAMO SS | AH5497 | 50 m | 1:00.54 | |
3 | 41 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | AD2499 | 50 m | 1:01.33 | |
4 | 130 | Andersson Lova | 2000 | LJUNGBY SS | AA3600 | 50 m | 1:02.47 | |
5 | 54 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 50 m | 1:03.74 | |
6 | 32 | Waldemarsson Linnea | 1996 | HULTSFRED | AN8696 | 50 m | 1:03.77 | |
7 | 46 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 1:04.40 | |
8 | 52 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 1:05.01 | |
9 | 56 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 1:05.01 | |
10 | 59 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 50 m | 1:05.03 | |
11 | 57 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 50 m | 1:06.16 | |
12 | 42 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 1:06.70 | |
13 | 3 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 50 m | 1:07.18 | |
14 | 35 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 1:07.21 | |
15 | 17 | Fernholm Emelie | 1998 | EKSJÖ SLS | AG4898 | 50 m | 1:07.25 | |
16 | 100 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 1:07.74 | |
17 | 9 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 1:09.29 | |
18 | 28 | Carlsson Ellen | 1999 | HULTSFRED | AK6499 | 50 m | 1:09.53 | |
19 | 13 | Åstrand Julia | 1999 | ALVESTA SS | AT7499 | 50 m | 1:09.81 | |
20 | 34 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 50 m | 1:09.82 | |
21 | 111 | Petersson Ebba | 1998 | VÄXJÖ SS | AP7898 | 50 m | 1:09.91 | |
22 | 88 | Rönnäng Wilma | 1998 | VÄRNAMO SS | AV4898 | 50 m | 1:10.06 | |
23 | 43 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 1:10.23 | |
24 | 36 | Bjällmark Elin | 1998 | JÖNKÖPING | BL3298 | 50 m | 1:10.33 | |
25 | 33 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 1:10.38 | |
26 | 1 | Åkesson Erika | 2000 | NÄSSJÖ | AA6600 | 50 m | 1:10.83 | |
27 | 19 | Persson Frida | 1996 | EKSJÖ SLS | AS7896 | 50 m | 1:10.83 | |
28 | 45 | Johansson Emma | 1997 | JÖNKÖPING | AO8497 | 50 m | 1:10.85 | |
29 | 82 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | AK4800 | 50 m | 1:11.05 | |
30 | 47 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 50 m | 1:12.75 | |
31 | 58 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 50 m | 1:12.97 | |
32 | 98 | Ragnarsson Tilda | 2000 | VÄSTERVIK | AU3800 | 50 m | 1:13.14 | |
33 | 66 | Jentz Lina | 2000 | KALMAR SS | AW9800 | 50 m | 1:14.14 | |
34 | 89 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | AH6802 | 50 m | 1:15.20 | |
35 | 77 | Axelsson Ebba | 2001 | MARKARYD | AP5601 | 50 m | 1:15.32 | |
36 | 31 | Juneskog Emma | 1998 | HULTSFRED | AU2298 | 50 m | 1:15.78 | |
37 | 60 | Thollström Evelina | 1999 | JÖNKÖPING | BQ1299 | 50 m | 1:16.32 | |
38 | 37 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 50 m | 1:16.60 | |
39 | 68 | Lim Dominique | 2000 | KALMAR SS | AW5200 | 50 m | 1:17.27 | |
40 | 104 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 50 m | 1:17.30 | |
41 | 48 | Klasson Fanny | 2001 | JÖNKÖPING | AJ4401 | 50 m | 1:17.77 | |
42 | 76 | Wranå Ella | 2001 | KALMAR SS | AH1801 | 50 m | 1:17.84 | |
43 | 87 | Nilsson Ellen | 2000 | VÄRNAMO SS | BD9400 | 50 m | 1:18.05 | |
44 | 49 | Lindström Tilda | 2002 | JÖNKÖPING | AC0602 | 50 m | 1:18.23 | |
45 | 70 | Nilsdotter Caroline | 2001 | KALMAR SS | BC6201 | 50 m | 1:18.23 | |
46 | 73 | Ring Ottilia | 1999 | KALMAR SS | AP7699 | 50 m | 1:20.25 | |
47 | 150 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 50 m | 1:20.61 | |
48 | 61 | Wilhelmsson Ebba | 2001 | JÖNKÖPING | AJ8401 | 50 m | 1:20.85 | |
49 | 25 | Klaesson Wilma | 2000 | EMMABODA | BH6200 | 50 m | 1:22.41 | |
50 | 114 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 50 m | 1:22.73 | |
51 | 71 | Ohlson Stina | 2000 | KALMAR SS | AU4800 | 50 m | 1:24.25 | |
52 | 26 | Kronmar Nellie | 1997 | EMMABODA | BQ3897 | 50 m | 1:27.25 | |
53 | 112 | Ronnebring Ellen | 1999 | VÄXJÖ SS | BI4899 | 50 m | 1:27.38 | |
54 | 64 | Fröstberg Jenny | 2002 | KALMAR SS | AD1602 | 50 m | 1:29.97 | |
55 | 116 | Lindholm Ellen | 1999 | ÄLMHULT | AP8899 | 50 m | 1:30.97 | |
56 | 94 | Jansson Tuva | 2003 | VÄSTERVIK | AE7803 | 50 m | 1:31.04 | |
57 | 105 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 50 m | 1:33.35 | |
58 | 63 | Bondeson Hannah | 2003 | KALMAR SS | AE9603 | 50 m | 1:50.40 | |
59 | 86 | Åkerblom Amanda | 2000 | HVETLANDA | AR3200 | 50 m | 1:52.69 | |
60 | 55 | Prior Emilia | 2001 | JÖNKÖPING | AA9801 | 25 m | 1:10.08 | |
61 | 92 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 1:11.83 | |
62 | 156 | Persson Ida | 2002 | LJUNGBY SS | AF7402 | 25 m | 1:12.44 | |
63 | 164 | Wiesel-Axelsson Edit | 2002 | LJUNGBY SS | AO3602 | 25 m | 1:15.14 | |
64 | 65 | Giang Tiffany | 1999 | KALMAR SS | BF4299 | 25 m | 1:15.77 | |
65 | 153 | Palencsar Heidi | 2002 | LJUNGBY SS | AF8602 | 25 m | 1:15.94 | |
66 | 159 | Sagadin Leah | 2002 | LJUNGBY SS | AR5602 | 25 m | 1:18.65 | |
67 | 152 | Nyika Anna | 2002 | LJUNGBY SS | AB2402 | 25 m | 1:20.29 | |
68 | 84 | Dreves Rianne | 1998 | HVETLANDA | BB5298 | 25 m | 1:23.71 | |
69 | 139 | Ebbesen Louise | 2001 | LJUNGBY SS | AE1601 | 25 m | 1:23.78 | |
70 | 154 | Pap Beatrice | 2003 | LJUNGBY SS | AB6803 | 25 m | 1:25.48 | |
71 | 11 | Vernersson Julia | 2002 | ALVESTA SS | BC6202 | 25 m | 1:26.36 | |
72 | 24 | Embaie Sidona | 2001 | EMMABODA | BT4601 | 25 m | 1:28.66 | |
73 | 74 | Winblad Tea | 2004 | KALMAR SS | AH7404 | 25 m | 1:28.98 | |
74 | 96 | Liljeblad Emelie | 2002 | VÄSTERVIK | BM5802 | 25 m | 1:29.08 | |
75 | 23 | Embaie Betiel | 2003 | EMMABODA | BI1403 | 25 m | 1:33.29 | |
76 | 2 | Andersson Ellinor | 2003 | ALVESTA SS | BB4203 | 25 m | 1:35.99 | |
77 | 166 | Vorszak Kriszta | 2003 | LJUNGBY SS | AC2203 | 25 m | 1:36.82 | |
78 | 132 | Bergman Linnea | 2003 | LJUNGBY SS | BB5403 | 25 m | 1:46.90 | |
79 | 149 | Lönn Tova | 2001 | LJUNGBY SS | BN0201 | 25 m | 1:48.23 | |
80 | 147 | Lundgren Sahlina | 2004 | LJUNGBY SS | AI6604 | 25 m | 1:49.80 | |
81 | 145 | Larsson Isabella | 2002 | LJUNGBY SS | AF4802 | 25 m | 1:52.77 | |
82 | 14 | Åstrand Wilma | 2002 | ALVESTA SS | AR6402 | 50 m | ||
83 | 21 | Bondesson Matilda | 2002 | EMMABODA | BQ1602 | 50 m | ||
84 | 27 | Magnusson Hedvig | 2002 | EMMABODA | BO3602 | 50 m | ||
85 | 128 | Anderson Towe | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | |||
86 | 129 | Andersson Elly | 2005 | LJUNGBY SS | AA2605 | 50 m | ||
87 | 148 | Lüddeckens Julia | 2003 | LJUNGBY SS | BB2603 | 50 m | ||
88 | 155 | Persson Clara | 2004 | LJUNGBY SS | AO6604 | 50 m | ||
89 | 157 | Rickhardsson Ida | 2003 | LJUNGBY SS | BD9803 | 50 m | ||
90 | 163 | Törnqvist Ebba | 2004 | LJUNGBY SS | AN2204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Ljungby Simsällskap | Utskriftstid | 13:09 |