2020-03-29   06:14:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arvo uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Arvo uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Pori    Tulostusaika  12:54   
  Järjestäjä  Porin Uimaseura         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 toukokuu 2014         
 
 
 
Laji 15, 100m Su P-12 -14 -16 M  Loppukilpailut (10) 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
               
               
               
               
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julius Sandelin  2005  05A235  RaUS    25m     
Miika Nummela  2003  03A115  UiTa    25m    2:44.94 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  UiTa    25m  1:58.98  2:00.98 
Venni-Osku Mäkinen  2002  02A421  UiTa    25m  1:54.49  1:56.49 
Valtteri Jussila  2003  03A131  UiTa    25m  1:55.39  1:57.39 
Karri Korhonen  2002  02A759  UiTa    25m  2:10.39  2:12.39 
Eemil Karuveha  2003  03A042  TaTU    25m     
               

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Olli Peura  2001  01A202  UiTa    50m  1:52.73  1:52.73 
Emil Strandell  2002  02A664  GLADIUS    25m  1:45.49  1:47.49 
Niklas Bister  2002  02A206  PoPy    50m  1:46.92  1:46.92 
Ville Kuusimäki  2002  02A004  PUS    50m  1:47.38  1:47.38 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    25m  1:47.85  1:49.85 
Dan Lampinen  2003  03A323  PiTU    50m  1:55.41  1:55.41 
               

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikko Syrjälä  2003  03A098  PUS    50m  1:46.36  1:46.36 
               
Aleksi Panu  2002  02A286  UiTa    25m  1:41.89  1:43.89 
Santeri Mönkkönen  2003  03A283  UiTa    50m  1:42.45  1:42.45 
Reino Heinikangas  2002  02A377  PUS    50m  1:42.47  1:42.47 
Pekka Vilmunen  2001  01A507  TaTU    25m  1:42.20  1:44.20 
Max Tavast  2002  02A655  UiTa    25m  1:44.34  1:46.34 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    25m  1:44.72  1:46.72 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Seppänen  2002  02A190  PiTU    50m  1:40.11  1:40.11 
Juuso Toivonen  2001  01A482  UiTa    25m  1:35.59  1:37.59 
Veeti Verronen  2002  02A325  RaUS    25m  1:34.67  1:36.67 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    25m  1:32.96  1:34.96 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    50m  1:36.40  1:36.40 
Aarne Liukkonen  2002  02A349  UiTa    25m  1:35.55  1:37.55 
Viljami Kuosmanen  2002  02A608  RaUS    25m  1:36.48  1:38.48 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    25m  1:38.42  1:40.42 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Pynnönen  2001  01A064  TaTU    25m  1:31.27  1:33.27 
Vilho Heino  2003  03A250  RaUS    25m  1:29.63  1:31.63 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  1:28.80  1:30.80 
Jussi Toivanen  2001  01A657  NoPy    25m  1:28.66  1:30.66 
Sami Kukkonen  2000  00A765  TaTU    25m  1:28.75  1:30.75 
Niclas Viitasalo  2002  02A588  NoPy    50m  1:31.37  1:31.37 
Kalle Alkula  2001  01A899  NoPy    25m  1:29.72  1:31.72 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    25m  1:32.68  1:34.68 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Axel Olander  2002  02A531  NoPy    25m  1:28.01  1:30.01 
Leo Rytövuori  1999  99A151  TaTU    50m  1:29.09  1:29.09 
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    25m  1:25.06  1:27.06 
Miko Järviö  2000  00A251  PiTU    25m  1:24.97  1:26.97 
Henri Koski  2000  00A803  GLADIUS    25m  1:25.00  1:27.00 
Iiro Kuusela  2001  01A689  TaTU    25m  1:26.07  1:28.07 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    50m  1:29.61  1:29.61 
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  TaTU    25m  1:28.42  1:30.42 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saku Kovanen  2001  01A517  TaTU    25m  1:23.77  1:25.77 
Julius Kärki  1998  98A932  PUS    50m  1:24.30  1:24.30 
Matias Pennanen  2001  01A181  PUS    50m  1:21.60  1:21.60 
Severi Nieminen  1999  99B298  GLADIUS    25m  1:17.98  1:19.98 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    50m  1:21.44  1:21.44 
Erik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    25m  1:21.22  1:23.22 
Justus Hilaja  2002  02A070  PiTU    25m  1:22.46  1:24.46 
Elias Nurmi  2001  01A638  AU    50m  1:26.02  1:26.02 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonas Hilaja  1999  99A478  PiTU    50m  1:19.21  1:19.21 
Dmitry Nosov  1998  98A901  GLADIUS    25m  1:14.30  1:16.30 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    50m  1:15.36  1:15.36 
Jaakko Kokko  1999  99A480  UiTa    25m  1:11.24  1:13.24 
Daniel Laurila  1996  96B074  NoPy    25m  1:12.56  1:14.56 
Jakob Sievers  2000  00A730  UiTa    50m  1:16.04  1:16.04 
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    50m  1:17.25  1:17.25 
Arttu Heikkinen  2000  00A448  UiTa    25m  1:17.69  1:19.69 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    50m  1:10.30  1:10.30 
Sakari Levola  1996  96A204  PoPy    25m  1:05.55  1:07.55 
Jussi Kause  1997  97A248  PiTU    25m  1:02.70  1:04.70 
Eemil Varho  1997  97A537  RaUS    50m  1:02.93  1:02.93 
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    25m  1:01.45  1:03.45 
Rasmus Varjoranta  1997  97A573  NoPy    25m  1:03.78  1:05.78 
               
Aleksi Pykäläinen  1999  99A597  NoPy    25m  1:10.42  1:12.42 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2014 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  12:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner