2020-02-22   20:58:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arvo uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 20
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Arvo uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Pori    Tulostusaika  12:54   
  Järjestäjä  Porin Uimaseura         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 toukokuu 2014         
 
 
 
Laji 20, 100m Vu T-11 -13 -15 N  Loppukilpailut (17) 
Erä 1 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
               
               
               
               
               
               

 
Erä 2 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lila Leblay  2002  02B028  GLADIUS    25m  1:54.68  1:56.68 
Bettina Sandelin  2005  05A234  RaUS    25m    1:52.80 
Oona Turunen  2006  06A055  KU    25m  1:47.80  1:49.80 
Maria Rauhala  2003  03A337  UKK    25m  1:44.49  1:46.49 
Helvi Hakkarainen  2003  03A496  GLADIUS    25m  1:44.67  1:46.67 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  1:49.83  1:51.83 
Johanna Koivisto  2003  03A285  UiTa    25m  1:50.84  1:52.84 
Enni Suolanen  2002  02A551  GLADIUS    25m  2:01.86  2:03.86 

 
Erä 3 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Nurmela  2004  04A033  SeUi    25m  1:42.96  1:44.96 
Salla-Tuulia Susanna Pihkanen  2002  02A896  UiTa    25m  1:41.42  1:43.42 
Kaisa Huttunen  2002  02A434  UiTa    25m  1:39.17  1:41.17 
Veera Vittaniemi  2002  02A366  UiTa    50m  1:40.31  1:40.31 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    50m  1:40.58  1:40.58 
Mimmi Kinnunen  2002  02B016  GLADIUS    25m  1:40.44  1:42.44 
Lotta Ruppa  2003  03A392  TaTU    25m  1:42.45  1:44.45 
Inka Jämsen  2004  04A225  UiTa    25m  1:43.12  1:45.12 

 
Erä 4 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marjut Jussila  2003  03A245  RaUS    25m  1:35.93  1:37.93 
Olivia Sandelin  2003  03A506  RaUS    25m  1:35.40  1:37.40 
Johanna Mönkkönen  2002  02A876  NoPy    25m  1:34.29  1:36.29 
Siiri Arjanmaa  2004  04A173  UiTa    25m  1:33.11  1:35.11 
Pinja Kallio  2004  04A146  KU    50m  1:35.95  1:35.95 
Eevi-Leena Nyman  2004  04A137  TaTU    25m  1:34.65  1:36.65 
Ella Nore  2002  02A880  PiTU    25m  1:35.87  1:37.87 
Veera Vahtolammi  2004  04A210  UiTa    25m  1:36.10  1:38.10 

 
Erä 5 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Salla Rantala  2004  04A102  NoPy    25m  1:31.90  1:33.90 
Emmi Kima  2000  00B256  GLADIUS    25m  1:31.30  1:33.30 
Nuppu Toiva  2001  01B053  NoPy    25m  1:30.75  1:32.75 
Jemina Knuutila  2002  02A432  UiTa    25m  1:31.26  1:33.26 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    25m  1:31.32  1:33.32 
Siiri Niskasaari  2004  04A469  PiTU    25m  1:32.37  1:34.37 
Laura Heinonen  2004  04A140  KU    50m  1:34.98  1:34.98 

 
Erä 6 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Heino  2000  00B157  PUS    25m  1:29.75  1:31.75 
Aada-Maria Järvenpää  2002  02A918  RaUS    25m  1:29.36  1:31.36 
Emmi Oja  2003  03A177  UiTa    25m  1:28.90  1:30.90 
               
               
Siiri Toiva  2002  02A779  NoPy    25m  1:29.23  1:31.23 
               
Sanna Pajula  2003  03A317  KU    25m  1:30.02  1:32.02 

 
Erä 7 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mimosa Rintala  2003  03A607  RaUS    25m  1:28.18  1:30.18 
Sofia Eriksberg  2002  02B022  KaKa    25m  1:28.09  1:30.09 
Viivi Nieminen  2002  02A457  UiTa    25m  1:27.20  1:29.20 
Johanna Finnberg  2003  03A193  UiTa    25m  1:26.75  1:28.75 
Milla Järvenpää  2004  04A246  AUi    25m  1:26.95  1:28.95 
Maiju Harju  2002  02A671  UiTa    25m  1:27.95  1:29.95 
Ilona Halima  2003  03A252  UiTa    25m  1:28.16  1:30.16 
Helmi Hara  2001  01A241  TaTU    25m  1:28.26  1:30.26 

 
Erä 8 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Tamminiemi  2002  02A271  UiTa    25m  1:26.69  1:28.69 
Veera Järvinen  2000  00B083  PUS    25m  1:25.84  1:27.84 
Ellen-Maria Neiramaa  2002  02A939  PUS    25m  1:25.71  1:27.71 
               
Enni Kanerva  2000  00B090  GLADIUS    25m  1:25.36  1:27.36 
Enni Ilona Ahonen  2003  03A517  AUi    25m  1:25.77  1:27.77 
Vilma Rantala  2003  03A095  UKK    25m  1:26.16  1:28.16 
Saana Vähämaa  2002  02A743  RaUS    25m  1:26.71  1:28.71 

 
Erä 9 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauliina Piirainen  2002  02A360  UiTa    25m  1:24.43  1:26.43 
Inari Laaksonen  2002  02A606  RaUS    25m  1:23.63  1:25.63 
Anni Ruokanen  2003  03A488  UKK    25m  1:23.42  1:25.42 
Vilhelmiina Pusa  2001  01A042  RaUS    25m  1:22.85  1:24.85 
Iida Kuuva  2001  01B240  AUi    50m  1:25.01  1:25.01 
Soile Auvinen  2002  02A259  UiTa    25m  1:23.46  1:25.46 
Minea Wiren  2003  03A335  NoPy    25m  1:23.73  1:25.73 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    50m  1:26.73  1:26.73 

 
Erä 10 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PoPy    25m  1:22.64  1:24.64 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    25m  1:22.04  1:24.04 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    50m  1:23.25  1:23.25 
Hilla Mäkivuokko  2001  01A682  GLADIUS    50m  1:22.84  1:22.84 
Helmi Viitasalo  2002  02A628  RaUS    25m  1:21.14  1:23.14 
Nanette Wessman  2001  01A227  PoPy    50m  1:23.88  1:23.88 
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    25m  1:22.41  1:24.41 
Nea Tahkoniemi  2002  02A593  RaUS    25m  1:22.74  1:24.74 

 
Erä 11 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Runnakko  1999  99B264  AU    50m  1:22.74  1:22.74 
               
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    25m  1:18.57  1:20.57 
               
Viivi Niskasaari  2002  02B005  PiTU    25m  1:18.56  1:20.56 
Heta Veikkola  2003  03A043  Virkiä    25m  1:19.44  1:21.44 
Enna Tenkilä  1999  99A904  NoPy    25m  1:20.59  1:22.59 
               

 
Erä 12 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Uotila  2002  02A313  NoPy    50m  1:19.12  1:19.12 
Jenni Moisio  2002  02A607  NoPy    25m  1:16.43  1:18.43 
Emmi Heine  2002  02A604  RaUS    25m  1:15.45  1:17.45 
Ulla Ylinen  2000  00A764  UiTa    25m  1:14.80  1:16.80 
Jenni Micaela Lehtonen  2000  00B080  AUi    50m  1:17.11  1:17.11 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    25m  1:16.16  1:18.16 
Nea Wirtanen  2000  00A946  GLADIUS    50m  1:18.64  1:18.64 
Juulia Mäkinen  2002  02A278  UiTa    25m  1:18.26  1:20.26 

 
Erä 13 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Josefiina Kause  2002  02A115  PiTU    50m  1:16.06  1:16.06 
Saara Haapamäki  1998  98B291  AU    50m  1:15.10  1:15.10 
Laura Sammatti  1998  98B218  AU    25m  1:11.40  1:13.40 
Kiia Korsu  1999  99B087  NoPy    25m  1:10.82  1:12.82 
Julie Wiik  2002  02A110  TaTU    50m  1:13.35  1:13.35 
Auroora Tanninen  2001  01A363  PoPy    25m  1:11.50  1:13.50 
Lotta Anttila  2000  00A120  PUS    50m  1:15.38  1:15.38 
Laura Jokiranta  2000  00A172  PoPy    50m  1:16.76  1:16.76 

 
Erä 14 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Aro  1998  98A576  NoPy    50m  1:12.30  1:12.30 
Sofia Ranta  2000  00A974  KaKa    50m  1:11.94  1:11.94 
Maiju Mäenpää  1997  97B007  NoPy    50m  1:11.29  1:11.29 
               
Milja Mettinen  2000  00A515  TaTU    50m  1:10.91  1:10.91 
Essi Laine  2000  00A647  NoPy    50m  1:11.53  1:11.53 
Nora Kosonen  2001  01A255  TaTU    50m  1:12.17  1:12.17 
Roosa Rantala  2002  02A141  PUS    25m  1:10.46  1:12.46 

 
Erä 15 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senja Saarteinen  1999  99A196  TaTU    50m  1:10.06  1:10.06 
Pinja Tiainen  1999  99A938  NoPy    50m  1:09.60  1:09.60 
Henni Känkänen  1999  99A041  PUS    50m  1:09.06  1:09.06 
               
Julia Sottinen  2000  00A034  PUS    25m  1:06.38  1:08.38 
Heta Känkänen  2001  01A001  PUS    25m  1:07.44  1:09.44 
Tinka Markkinen  2000  00A510  NoPy    50m  1:09.97  1:09.97 
Meri Hakala  1999  99A557  KaKa    50m  1:10.16  1:10.16 

 
Erä 16 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    25m  1:05.57  1:07.57 
Tiina Soukka  1996  96A746  TaTU    50m  1:07.44  1:07.44 
Anni Heininen  1998  98A046  PiTU    50m  1:06.88  1:06.88 
Lumikki Lehtilä  1998  98A990  UiTa    50m  1:06.38  1:06.38 
Elviira Tanninen  1999  99A433  PoPy    50m  1:06.69  1:06.69 
Sini Tuominen  2000  00A293  UiTa    50m  1:07.04  1:07.04 
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PiTU    25m  1:05.49  1:07.49 
Nelli Toivonen  2000  00A290  UiTa    25m  1:05.74  1:07.74 

 
Erä 17 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Alajääskö  1998  98A836  NoPy    25m  1:03.86  1:05.86 
Noora Kukkonen  1999  99A764  TaTU    50m  1:03.47  1:03.47 
Amanda Saari  2000  00A531  TaTU    50m  1:02.65  1:02.65 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    25m  59.78  1:01.78 
Suvi Karppinen  1998  98B030  MiUS    50m  1:02.25  1:02.25 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    50m  1:03.10  1:03.10 
Noora Rantanen  1996  96A666  TaTU    25m  1:03.75  1:05.75 
Emma Hällfors  1998  98A856  TaTU    50m  1:06.32  1:06.32 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2014 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  12:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner