2020-02-20   00:40:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arvo uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Arvo uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Pori    Tulostusaika  12:54   
  Järjestäjä  Porin Uimaseura         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 toukokuu 2014         
 
 
 
Laji 3, 200m Sku T-11 -13 -15 N  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Kuuva  2001  01B240  AUi    25m     
Aada-Emilia Mäenpää  2003  03A646  UiTa    25m     
Tessa Kirjonen  2003  03A080  UiTa    25m     
Teresa Pylväs  2004  04A181  UiTa    25m  4:04.98  4:09.98 
               
Johanna Koivisto  2003  03A285  UiTa    25m     
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    25m     
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    25m     

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Vahtolammi  2004  04A210  UiTa    25m  3:55.25  4:00.25 
               
Ronja Mäkelä  2003  03A338  UiTa    25m  3:47.33  3:52.33 
Jemina Knuutila  2002  02A432  UiTa    25m  3:46.77  3:51.77 
Johanna Finnberg  2003  03A193  UiTa    25m  3:47.25  3:52.25 
Liisa Siikala  2003  03A292  UiTa    25m  3:49.80  3:54.80 
Pinja Kallio  2004  04A146  KU    50m  3:56.34  3:56.34 
Inka Jämsen  2004  04A225  UiTa    25m  4:04.48  4:09.48 

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    25m  3:43.03  3:48.03 
Milla Järvenpää  2004  04A246  AUi    25m  3:41.77  3:46.77 
Maiju Harju  2002  02A671  UiTa    25m  3:37.21  3:42.21 
Säde Kotiniitty  2001  01A518  UiTa    25m  3:41.14  3:46.14 
Ilona Halima  2003  03A252  UiTa    25m  3:42.95  3:47.95 
               
Laura Heinonen  2004  04A140  KU    25m  3:45.09  3:50.09 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Oja  2003  03A177  UiTa    25m  3:33.87  3:38.87 
               
Inari Laaksonen  2002  02A606  RaUS    25m  3:31.21  3:36.21 
Emmi Tamminiemi  2002  02A271  UiTa    25m  3:30.52  3:35.52 
Anni Ruokanen  2003  03A488  UKK    25m  3:30.73  3:35.73 
Soile Auvinen  2002  02A259  UiTa    25m  3:31.93  3:36.93 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PoPy    25m  3:32.25  3:37.25 
               

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Tahkoniemi  2002  02A593  RaUS    25m  3:29.60  3:34.60 
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    25m  3:28.32  3:33.32 
Hilla Mäkivuokko  2001  01A682  GLADIUS    25m  3:27.21  3:32.21 
Ronja Myllykallio  2003  03A501  NoPy    25m  3:26.40  3:31.40 
Saana Vähämaa  2002  02A743  RaUS    25m  3:26.58  3:31.58 
Emmi Heine  2002  02A604  RaUS    25m  3:27.52  3:32.52 
Minea Wiren  2003  03A335  NoPy    50m  3:33.45  3:33.45 
Vilma Rantala  2003  03A095  UKK    25m  3:30.39  3:35.39 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Kanerva  2000  00B090  GLADIUS    25m  3:25.09  3:30.09 
Enna Tenkilä  1999  99A904  NoPy    25m  3:23.32  3:28.32 
Nanette Wessman  2001  01A227  PoPy    25m  3:23.00  3:28.00 
Pauliina Piirainen  2002  02A360  UiTa    25m  3:22.59  3:27.59 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    25m  3:22.88  3:27.88 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    25m  3:23.04  3:28.04 
Vilhelmiina Pusa  2001  01A042  RaUS    25m  3:23.53  3:28.53 
Jenni Moisio  2002  02A607  NoPy    50m  3:30.97  3:30.97 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Wirtanen  2000  00A946  GLADIUS    50m  3:27.41  3:27.41 
Kerttu Virtanen  2000  00A483  TaTU    25m  3:19.58  3:24.58 
Juulia Mäkinen  2002  02A278  UiTa    25m  3:17.10  3:22.10 
Viivi Sorri  2003  03A290  GLADIUS    50m  3:21.46  3:21.46 
Siiri Einiö  2003  03A357  GLADIUS    25m  3:17.01  3:22.01 
Areliina Manninen  2003  03A264  UiTa    25m  3:19.20  3:24.20 
               
Veera Järvinen  2000  00B083  PUS    25m  3:22.49  3:27.49 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    25m  3:14.21  3:19.21 
Helmi Viitasalo  2002  02A628  RaUS    25m  3:12.53  3:17.53 
Laura Jokiranta  2000  00A172  PoPy    25m  3:10.79  3:15.79 
Nora Kosonen  2001  01A255  TaTU    25m  3:05.52  3:10.52 
Heta Veikkola  2003  03A043  Virkiä    50m  3:12.38  3:12.38 
               
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    25m  3:14.06  3:19.06 
Emmi Uotila  2002  02A313  NoPy    50m  3:19.81  3:19.81 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Noora Vallinen  1998  98B080  NoPy    50m  3:01.55  3:01.55 
Roosa Rantala  2002  02A141  PUS    25m  2:52.93  2:57.93 
Heta Känkänen  2001  01A001  PUS    25m  2:50.24  2:55.24 
Auroora Tanninen  2001  01A363  PoPy    25m  2:50.30  2:55.30 
Sini Tuominen  2000  00A293  UiTa    25m  2:52.99  2:57.99 
Jenni Micaela Lehtonen  2000  00B080  AUi    25m  2:57.14  3:02.14 
Josefiina Kause  2002  02A115  PiTU    25m  3:04.81  3:09.81 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PiTU    50m  2:51.54  2:51.54 
Saara Sojolin  2001  01A309  UiTa    25m  2:45.34  2:50.34 
Roosa Mäkinen  1999  99B038  UiTa    50m  2:49.05  2:49.05 
Johanna Suova  1999  99A118  UiTa    50m  2:46.34  2:46.34 
Annika Lepistö  2001  01A137  PUS    25m  2:42.99  2:47.99 
               
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    25m  2:46.23  2:51.23 
               

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Koivuluoma  1999  99A063  SeUi    25m  2:38.50  2:43.50 
Amanda Saari  2000  00A531  TaTU    50m  2:42.67  2:42.67 
Ada Alajääskö  1998  98A836  NoPy    25m  2:35.28  2:40.28 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  2:30.00  2:35.00 
Henna Syrjälä  1999  99A280  PUS    25m  2:34.11  2:39.11 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    50m  2:40.96  2:40.96 
Elviira Tanninen  1999  99A433  PoPy    25m  2:38.11  2:43.11 
Emma Hällfors  1998  98A856  TaTU    50m  2:45.08  2:45.08 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2014 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  12:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner