2020-03-29   06:10:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arvo uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

20_S
Laji 20, 100m Vu T-11 -13 -15 N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
182  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  59.78  1:01.78   
Karppinen Suvi  1998  MiUS  98B030  50 m  1:02.25  1:02.25   
178  Saari Amanda  2000  TaTU  00A531  50 m  1:02.65  1:02.65   
110  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS  98A028  50 m  1:03.10  1:03.10   
148  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  50 m  1:03.47  1:03.47   
173  Rantanen Noora  1996  TaTU  96A666  25 m  1:03.75  1:05.75   
196  Alajääskö Ada  1998  NoPy  98A836  25 m  1:03.86  1:05.86   
139  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  50 m  1:06.32  1:06.32   
313  Lehtilä Lumikki  1998  UiTa  98A990  50 m  1:06.38  1:06.38   
10  60  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  50 m  1:06.69  1:06.69   
11  33  Heininen Anni  1998  PiTU  98A046  50 m  1:06.88  1:06.88   
12  357  Tuominen Sini  2000  UiTa  00A293  50 m  1:07.04  1:07.04   
13  180  Soukka Tiina  1996  TaTU  96A746  50 m  1:07.44  1:07.44   
14  40  Koivuluoma Heta  1999  PiTU  99A532  25 m  1:05.49  1:07.49   
15  87  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  25 m  1:05.57  1:07.57   
16  356  Toivonen Nelli  2000  UiTa  00A290  25 m  1:05.74  1:07.74   
17  311  Kurth Suvi  2001  UiTa  01A009  50 m  1:07.77  1:07.77   
18  96  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  1:06.38  1:08.38   
19  78  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  1:09.06  1:09.06   
20  79  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  25 m  1:07.44  1:09.44   
21  221  Tiainen Pinja  1999  NoPy  99A938  50 m  1:09.60  1:09.60   
22  209  Markkinen Tinka  2000  NoPy  00A510  50 m  1:09.97  1:09.97   
23  179  Saarteinen Senja  1999  TaTU  99A196  50 m  1:10.06  1:10.06   
24  10  Hakala Meri  1999  KaKa  99A557  50 m  1:10.16  1:10.16   
25  74  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  1:08.69  1:10.69   
26  158  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  50 m  1:10.91  1:10.91   
27  214  Mäenpää Maiju  1997  NoPy  97B007  50 m  1:11.29  1:11.29   
28  206  Laine Essi  2000  NoPy  00A647  50 m  1:11.53  1:11.53   
29  13  Ranta Sofia  2000  KaKa  00A974  50 m  1:11.94  1:11.94   
30  145  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  1:12.17  1:12.17   
31  199  Aro Iina  1998  NoPy  98A576  50 m  1:12.30  1:12.30   
32  94  Rantala Roosa  2002  PUS  02A141  25 m  1:10.46  1:12.46   
33  203  Korsu Kiia  1999  NoPy  99B087  25 m  1:10.82  1:12.82   
34  184  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  50 m  1:13.35  1:13.35   
35  23  Sammatti Laura  1998  AU  98B218  25 m  1:11.40  1:13.40   
36  59  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  25 m  1:11.50  1:13.50   
37  17  Haapamäki Saara  1998  AU  98B291  50 m  1:15.10  1:15.10   
38  67  Anttila Lotta  2000  PUS  00A120  50 m  1:15.38  1:15.38   
39  37  Kause Josefiina  2002  PiTU  02A115  50 m  1:16.06  1:16.06   
40  55  Jokiranta Laura  2000  PoPy  00A172  50 m  1:16.76  1:16.76   
41  366  Ylinen Ulla  2000  UiTa  00A764  25 m  1:14.80  1:16.80   
42  236  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  50 m  1:17.11  1:17.11   
43  114  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  25 m  1:15.45  1:17.45   
44  85  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  1:16.16  1:18.16   
45  212  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  25 m  1:16.43  1:18.43   
46  264  Wirtanen Nea  2000  GLADIUS  00A946  50 m  1:18.64  1:18.64   
47  226  Uotila Emmi  2002  NoPy  02A313  50 m  1:19.12  1:19.12   
48  327  Mäkinen Juulia  2002  UiTa  02A278  25 m  1:18.26  1:20.26   
49  238  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  50 m  1:20.31  1:20.31   
50  43  Niskasaari Viivi  2002  PiTU  02B005  25 m  1:18.56  1:20.56   
51  318  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  1:18.57  1:20.57   
52  Veikkola Heta  2003  Virkiä  03A043  25 m  1:19.44  1:21.44   
53  207  Lampinen Elina Karoliina  2003  NoPy  03A287  25 m  1:20.58  1:22.58   
54  220  Tenkilä Enna  1999  NoPy  99A904  25 m  1:20.59  1:22.59   
55  22  Runnakko Emilia  1999  AU  99B264  50 m  1:22.74  1:22.74   
56  336  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  25 m  1:20.74  1:22.74   
57  253  Mäkivuokko Hilla  2001  GLADIUS  01A682  50 m  1:22.84  1:22.84   
58  131  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m  1:21.14  1:23.14   
59  303  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:23.25  1:23.25   
60  63  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  50 m  1:23.88  1:23.88   
61  274  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  1:22.04  1:24.04   
62  156  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  25 m  1:22.41  1:24.41   
63  53  Haanpää Siiri  2001  PoPy  01B166  25 m  1:22.64  1:24.64   
64  128  Tahkoniemi Nea  2002  RaUS  02A593  25 m  1:22.74  1:24.74   
65  121  Pusa Vilhelmiina  2001  RaUS  01A042  25 m  1:22.85  1:24.85   
66  235  Kuuva Iida  2001  AUi  01B240  50 m  1:25.01  1:25.01   
67  242  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  25 m  1:23.42  1:25.42   
68  272  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  1:23.46  1:25.46   
69  119  Laaksonen Inari  2002  RaUS  02A606  25 m  1:23.63  1:25.63   
70  230  Wiren Minea  2003  NoPy  03A335  25 m  1:23.73  1:25.73   
71  339  Piirainen Pauliina  2002  UiTa  02A360  25 m  1:24.43  1:26.43   
72  213  Myllykallio Ronja  2003  NoPy  03A501  50 m  1:26.73  1:26.73   
73  326  Mäkinen Ella  2004  UiTa  04A092  25 m  1:24.77  1:26.77   
74  248  Kanerva Enni  2000  GLADIUS  00B090  25 m  1:25.36  1:27.36   
75  88  Neiramaa Ellen-maria  2002  PUS  02A939  25 m  1:25.71  1:27.71   
76  231  Ahonen Enni Ilona  2003  AUi  03A517  25 m  1:25.77  1:27.77   
77  73  Järvinen Veera  2000  PUS  00B083  25 m  1:25.84  1:27.84   
78  239  Rantala Vilma  2003  UKK  03A095  25 m  1:26.16  1:28.16   
79  352  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m  1:26.69  1:28.69   
80  133  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  25 m  1:26.71  1:28.71   
81  277  Finnberg Johanna  2003  UiTa  03A193  25 m  1:26.75  1:28.75   
82  233  Järvenpää Milla  2004  AUi  04A246  25 m  1:26.95  1:28.95   
83  332  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  1:27.20  1:29.20   
84  284  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  25 m  1:27.95  1:29.95   
85  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m  1:28.09  1:30.09   
86  282  Halima Ilona  2003  UiTa  03A252  25 m  1:28.16  1:30.16   
87  123  Rintala Mimosa  2003  RaUS  03A607  25 m  1:28.18  1:30.18   
88  138  Hara Helmi  2001  TaTU  01A241  25 m  1:28.26  1:30.26   
89  81  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  1:28.75  1:30.75   
90  289  Ilveskoski Sofia  2002  UiTa  02A315  25 m  1:28.83  1:30.83   
91  334  Oja Emmi  2003  UiTa  03A177  25 m  1:28.90  1:30.90   
92  223  Toiva Siiri  2002  NoPy  02A779  25 m  1:29.23  1:31.23   
93  117  Järvenpää Aada-maria  2002  RaUS  02A918  25 m  1:29.36  1:31.36   
94  281  Hakala Jenni  2001  UiTa  01B139  25 m  1:29.53  1:31.53   
95  71  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  1:29.75  1:31.75   
96  29  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  1:30.02  1:32.02   
97  222  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  25 m  1:30.75  1:32.75   
98  301  Knuutila Jemina  2002  UiTa  02A432  25 m  1:31.26  1:33.26   
99  249  Kima Emmi  2000  GLADIUS  00B256  25 m  1:31.30  1:33.30   
100  280  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  1:31.32  1:33.32   
101  219  Rantala Salla  2004  NoPy  04A102  25 m  1:31.90  1:33.90   
102  42  Niskasaari Siiri  2004  PiTU  04A469  25 m  1:32.37  1:34.37   
103  109  Burjam Iiris  2002  RaUS  02A663  25 m  1:32.39  1:34.39   
104  26  Heinonen Laura  2004  KU  04A140  50 m  1:34.98  1:34.98   
105  271  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  1:33.11  1:35.11   
106  28  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  50 m  1:35.95  1:35.95   
107  215  Mönkkönen Johanna  2002  NoPy  02A876  25 m  1:34.29  1:36.29   
108  164  Nyman Eevi-leena  2004  TaTU  04A137  25 m  1:34.65  1:36.65   
109  126  Sandelin Olivia  2003  RaUS  03A506  25 m  1:35.40  1:37.40   
110  44  Nore Ella  2002  PiTU  02A880  25 m  1:35.87  1:37.87   
111  116  Jussila Marjut  2003  RaUS  03A245  25 m  1:35.93  1:37.93   
112  360  Vahtolammi Veera  2004  UiTa  04A210  25 m  1:36.10  1:38.10   
113  364  Vittaniemi Veera  2002  UiTa  02A366  50 m  1:40.31  1:40.31   
114  294  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  1:40.58  1:40.58   
115  288  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  1:39.17  1:41.17   
116  250  Kinnunen Mimmi  2002  GLADIUS  02B016  25 m  1:40.44  1:42.44   
117  338  Pihkanen Salla-tuulia Susanna  2002  UiTa  02A896  25 m  1:41.42  1:43.42   
118  176  Ruppa Lotta  2003  TaTU  03A392  25 m  1:42.45  1:44.45   
119  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  25 m  1:42.96  1:44.96   
120  293  Jämsen Inka  2004  UiTa  04A225  25 m  1:43.12  1:45.12   
121  241  Rauhala Maria  2003  UKK  03A337  25 m  1:44.49  1:46.49   
122  245  Hakkarainen Helvi  2003  GLADIUS  03A496  25 m  1:44.67  1:46.67   
123  31  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  1:47.80  1:49.80   
124  155  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:49.83  1:51.83   
125  363  Vihavainen Heidi  2002  UiTa  02A782  50 m  1:52.80  1:52.80   
126  302  Koivisto Johanna  2003  UiTa  03A285  25 m  1:50.84  1:52.84   
127  252  Leblay Lila  2002  GLADIUS  02B028  25 m  1:54.68  1:56.68   
128  260  Suolanen Enni  2002  GLADIUS  02A551  25 m  2:01.86  2:03.86   
129  342  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m  2:02.15  2:04.15   
130  124  Sandelin Bettina  2005  RaUS  05A234  25 m       
131  321  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2014 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  20:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner