2020-02-27   19:25:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arvo uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

7_S
Laji 7, 100m Ru T-11 -13 -15 N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
60  Tanninen Elviira  1999  PoPy  99A433  25 m  1:17.11  1:20.11   
169  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  1:21.10  1:21.10   
349  Sojolin Saara  2001  UiTa  01A309  25 m  1:19.87  1:22.87   
33  Heininen Anni  1998  PiTU  98A046  50 m  1:23.07  1:23.07   
78  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  1:23.86  1:23.86   
350  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  1:24.29  1:24.29   
96  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  1:21.53  1:24.53   
90  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  25 m  1:21.85  1:24.85   
83  Lepistö Annika  2001  PUS  01A137  50 m  1:24.97  1:24.97   
10  Koivuluoma Milla  1999  SeUi  99A063  25 m  1:23.91  1:26.91   
11  198  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  50 m  1:29.85  1:29.85   
12  23  Sammatti Laura  1998  AU  98B218  25 m  1:27.45  1:30.45   
13  227  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  25 m  1:27.53  1:30.53   
14  158  Mettinen Milja  2000  TaTU  00A515  50 m  1:31.69  1:31.69   
15  59  Tanninen Auroora  2001  PoPy  01A363  25 m  1:29.29  1:32.29   
16  55  Jokiranta Laura  2000  PoPy  00A172  25 m  1:35.18  1:38.18   
17  184  Wiik Julie  2002  TaTU  02A110  50 m  1:38.58  1:38.58   
18  244  Einiö Siiri  2003  GLADIUS  03A357  50 m  1:40.06  1:40.06   
19  322  Masti Emmi  1999  UiTa  99A260  50 m  1:41.22  1:41.22   
20  85  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  1:38.98  1:41.98   
21  88  Neiramaa Ellen-maria  2002  PUS  02A939  25 m  1:39.10  1:42.10   
22  73  Järvinen Veera  2000  PUS  00B083  25 m  1:40.39  1:43.39   
23  253  Mäkivuokko Hilla  2001  GLADIUS  01A682  50 m  1:44.66  1:44.66   
24  156  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  25 m  1:42.84  1:45.84   
25  Veikkola Heta  2003  Virkiä  03A043  50 m  1:46.05  1:46.05   
26  131  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m  1:43.41  1:46.41   
27  248  Kanerva Enni  2000  GLADIUS  00B090  50 m  1:46.76  1:46.76   
28  319  Manninen Areliina  2003  UiTa  03A264  25 m  1:43.88  1:46.88   
29  258  Sorri Viivi  2003  GLADIUS  03A290  50 m  1:47.85  1:47.85   
30  186  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m  1:45.22  1:48.22   
31  368  Österman Pinja  2002  RAISU  02A320  50 m  1:48.28  1:48.28   
32  63  Wessman Nanette  2001  PoPy  01A227  25 m  1:45.29  1:48.29   
33  264  Wirtanen Nea  2000  GLADIUS  00A946  50 m  1:48.29  1:48.29   
34  71  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  1:45.45  1:48.45   
35  157  Martinkauppi Sofia  2003  TaTU  03A049  25 m  1:45.49  1:48.49   
36  230  Wiren Minea  2003  NoPy  03A335  50 m  1:49.17  1:49.17   
37  151  Kuusinen Viivi  2002  TaTU  02A182  25 m  1:47.03  1:50.03   
38  43  Niskasaari Viivi  2002  PiTU  02B005  25 m  1:47.56  1:50.56   
39  223  Toiva Siiri  2002  NoPy  02A779  25 m  1:47.85  1:50.85   
40  133  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  25 m  1:47.91  1:50.91   
41  128  Tahkoniemi Nea  2002  RaUS  02A593  25 m  1:47.93  1:50.93   
42  249  Kima Emmi  2000  GLADIUS  00B256  50 m  1:50.97  1:50.97   
43  298  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  25 m  1:48.99  1:51.99   
44  343  Saari Kiia  2002  UiTa  02A791  25 m  1:49.38  1:52.38   
45  119  Laaksonen Inari  2002  RaUS  02A606  25 m  1:50.30  1:53.30   
46  44  Nore Ella  2002  PiTU  02A880  25 m  1:50.89  1:53.89   
47  207  Lampinen Elina Karoliina  2003  NoPy  03A287  25 m  1:51.12  1:54.12   
48  121  Pusa Vilhelmiina  2001  RaUS  01A042  25 m  1:51.62  1:54.62   
49  242  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  25 m  1:52.22  1:55.22   
50  241  Rauhala Maria  2003  UKK  03A337  25 m  1:52.56  1:55.56   
51  109  Burjam Iiris  2002  RaUS  02A663  25 m  1:52.82  1:55.82   
52  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m  1:55.21  1:58.21   
53  222  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  25 m  1:55.48  1:58.48   
54  53  Haanpää Siiri  2001  PoPy  01B166  25 m  1:55.85  1:58.85   
55  155  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:55.91  1:58.91   
56  32  Ellonen Emmi  2005  PiTU  05A117  25 m  1:57.62  2:00.62   
57  286  Hirvonen Martina  2003  UiTa  03A388  25 m  2:00.42  2:03.42   
58  28  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  50 m  2:06.61  2:06.61   
59  278  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  25 m  2:03.88  2:06.88   
60  288  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  2:05.23  2:08.23   
61  325  Mäkelä Ronja  2003  UiTa  03A338  25 m  2:05.97  2:08.97   
62  347  Siikala Liisa  2003  UiTa  03A292  25 m  2:11.34  2:14.34   
63  364  Vittaniemi Veera  2002  UiTa  02A366  25 m  2:28.30  2:31.30   
64  312  Laine Aurora  2002  UiTa  02A872  25 m  2:36.84  2:39.84   
65  270  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m       
66  281  Hakala Jenni  2001  UiTa  01B139  25 m       
67  287  Holmberg Oona  2004  UiTa  04A132  25 m       
68  338  Pihkanen Salla-tuulia Susanna  2002  UiTa  02A896  25 m       
69  342  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2014 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  20:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner