2020-01-25   23:03:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Väski -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, 100m VU P13, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
103  Wihanto William  1994  RaisU  94A747  25 m  52.61  52.61   
45  Lindroos Johannes  1996  RaisU  96A797  25 m  52.97  52.97   
Carlsson Gustav  1993  RaisU  93A175  50 m  53.53  53.53   
92  Soini Eetu  1996  RaisU  96A048  50 m  54.02  54.02   
88  Salovaara Ollimatti  1994  RaisU  94A749  25 m  54.70  54.70   
43  Lehtonen Roope  1996  RaisU  96A083  50 m  55.57  55.57   
Grönblom Juho  1998  RaisU  98A357  50 m  55.61  55.61   
80  Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  50 m  56.01  56.01   
85  Salminen Casper  1998  RaisU  98A111  50 m  56.12  56.12   
10  82  Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  50 m  56.16  56.16   
11  55  Mäkiaho Tatu  1995  RaisU  95A430  50 m  56.55  56.55   
12  40  Laiho Simo  1993  RaisU  93A323  50 m  56.65  56.65   
13  93  Soini Oskari  1997  RaisU  97A249  50 m  57.20  57.20   
14  13  Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  50 m  57.25  57.25   
15  46  Lindström Anton  1995  RaisU  95A431  50 m  57.51  57.51   
16  83  Routila Jussi  2000  RaisU  00A805  50 m  57.83  57.83   
17  28  Karttunen Valtteri  1993  RaisU  93A404  50 m  57.95  57.95   
18  68  Penttilä Vilppu  1997  RaisU  97A428  25 m  59.28  59.28   
19  23  Kallio Samu  1998  RaisU  98A702  50 m  59.53  59.53   
20  70  Pinomäki Jerri  1998  RaisU  98A257  50 m  59.67  59.67   
21  76  Rantala Joel  1999  RaisU  99A755  50 m  59.81  59.81   
22  Aavasalo Eeli  1996  RaisU  96A652  50 m  59.83  59.83   
23  39  Laiho Nemo  1998  RaisU  98A347  50 m  1:01.67  1:01.67   
24  101  Valkeapää Waltteri  2001  RaisU  01A669  50 m  1:05.89  1:05.89   
25  95  Suominen Konsta  1999  RaisU  99A911  25 m  1:06.27  1:06.27   
26  61  Ojala Joonas  2000  RaisU  00A621  50 m  1:06.42  1:06.42   
27  Aflecht Olli  2000  RaisU  00A307  25 m  1:07.39  1:07.39   
28  78  Riikonen Ilja  2000  RaisU  00A458  50 m  1:08.04  1:08.04   
29  104  Vähä-Lassila Aleksi  2001  RaisU  01A599  50 m  1:08.20  1:08.20   
30  57  Niemi Arttu  2001  RaisU  01A215  25 m  1:08.91  1:08.91   
31  132  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  50 m  1:11.77  1:11.77   
32  19  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  50 m  1:11.99  1:11.99   
33  89  Sandberg Tuure  2001  RaisU  01A587  25 m  1:12.45  1:12.45   
34  86  Salonen Viljami  2002  RaisU  02A192  25 m  1:13.33  1:13.33   
35  139  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  1:13.51  1:13.51   
36  99  Tolonen Kasper  2002  RaisU  02A214  50 m  1:15.93  1:15.93   
37  130  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  1:17.73  1:17.73   
38  135  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  50 m  1:18.01  1:18.01   
39  Europaeus Joel  2001  RaisU  01A817  25 m  1:18.70  1:18.70   
40  133  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  1:18.97  1:18.97   
41  31  Kinnunen Lauri  2003  RaisU  03A537  25 m  1:19.45  1:19.45   
42  90  Savola Riku  1978  RaisU  78A011  25 m  1:19.64  1:19.64   
43  25  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  1:19.81  1:19.81   
44  75  Rannikko Paavo  2001  RaisU  01A538  25 m  1:23.73  1:23.73   
45  127  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  1:23.81  1:23.81   
46  32  Konttinen Akira  2003  RaisU  03A546  50 m  1:26.07  1:26.07   
47  146  Kinnunen Santeri  2002  UiKaa  02A784  25 m  1:27.71  1:27.71   
48  96  Suominen Kuutti  2003  RaisU  03A650  25 m  1:28.28  1:28.28   
49  26  Karttunen Joonas  2003  RaisU  03A767  25 m  1:31.67  1:31.67   
50  65  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  1:33.32  1:33.32   
51  30  Kinnunen Aapo  2004  RaisU  04A250  25 m  1:34.87  1:34.87   
52  59  Nokia Mikko  2003  RaisU  03A296  25 m  1:35.16  1:35.16   
53  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  1:36.03  1:36.03   
54  34  Korhonen Pauli  2001  RaisU  01A907  25 m  1:37.10  1:37.10   
55  52  Mahkonen Henry  2002  RaisU  02B049  25 m  1:39.43  1:39.43   
56  Gustafsson Matias  2002  RaisU  02B009  25 m  1:42.02  1:42.02   
57  49  Luoto Julius  2005  RaisU  05A111  25 m  1:43.50  1:43.50   
58  10  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  1:58.66  1:58.66   
59  17  Jalonen Kasperi  2005  RaisU  05A110  25 m  1:58.76  1:58.76   
60  100  Törnström Lauri  2002  RaisU  02B007  25 m  1:59.13  1:59.13   
61  66  Pavlov Daniel  2003  RaisU  03A707  25 m  1:59.46  1:59.46   
62  44  Levanen Matias  2002  RaisU  02B054  25 m       
63  54  Malmi Peetu  2002  RaisU  02B056  25 m       
64  73  Pohjankukka Kasper  2001  RaisU  01B245  25 m       
65  143  Barck Ossi  2005  UiKaa  05A116  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  16 toukokuu 2014 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  16:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner