Program for DM/JDM SKÅNESIM
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 32, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 156 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 2:19.91 | |
2 | 40 | Rosvall Lina | 1997 | HS | AC2897 | 25 m | 2:20.82 | |
3 | 145 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 25 m | 2:22.93 | |
4 | 284 | Hkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 50 m | 2:24.11 | |
5 | 180 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 2:26.62 | |
6 | 318 | Rosvall Hanna | 2000 | NGELHOLM | AM7200 | 25 m | 2:26.83 | |
7 | 46 | Tran Mari Louise | 1997 | HS | AL2897 | 25 m | 2:27.06 | |
8 | 11 | Lundgren Elin | 1995 | SK HAJEN | BB1295 | 50 m | 2:27.44 | |
9 | 247 | Jnsson Dinah | 1998 | SK SYDSIM | AN6498 | 25 m | 2:27.69 | |
10 | 117 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LDDE | AM3299 | 25 m | 2:29.10 | |
11 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 2:29.16 | |
12 | 37 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 2:29.42 | |
13 | 330 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEBORG | AH0400 | 25 m | 2:30.03 | |
14 | 256 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 2:30.21 | |
15 | 246 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 2:30.82 | |
16 | 262 | Grnberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 2:33.55 | |
17 | 273 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 2:34.08 | |
18 | 269 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 2:34.22 | |
19 | 90 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 2:34.73 | |
20 | 18 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 50 m | 2:35.20 | |
21 | 140 | Castengren Linda | 1985 | MKK | AH7385 | 50 m | 2:35.38 | |
22 | 143 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 50 m | 2:36.17 | |
23 | 150 | Jnsson Annelie | 1983 | MKK | AG3283 | 50 m | 2:36.43 | |
24 | 320 | Sundstrm Filippa | 2001 | NGELHOLM | AG4201 | 25 m | 2:36.59 | |
25 | 302 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 2:37.59 | |
26 | 79 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 2:40.77 | |
27 | 286 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 50 m | 2:40.94 | |
28 | 98 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 2:42.49 | |
29 | 68 | Wittstrm Amanda | 1997 | HGANS SS | BO0497 | 50 m | 2:43.17 | |
30 | 315 | Jensen Annie | 1999 | NGELHOLM | AF2699 | 50 m | 2:47.53 | |
31 | 285 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 50 m | 2:49.17 | |
32 | 242 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 25 m | 2:49.42 | |
33 | 325 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 06 juni 2014 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 19:09 |