Program för DM/JDM SKÅNESIM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
DM/JDM |
|
Utskriftsdatum |
07 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
14:44 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (10) |
Beräknad start 18:01 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
Amanda Wittström |
1997 |
BO0497 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
34.41 |
123 |
4 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
33.24 |
308 |
5 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.58 |
65 |
6 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
34.64 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
32.94 |
285 |
3 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
50m |
32.64 |
7 |
4 |
Sara Edenfelt |
1992 |
CG0692 |
SK HAJEN |
|
50m |
32.58 |
191 |
5 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
POSEIDON |
|
25m |
32.61 |
215 |
6 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
50m |
32.66 |
126 |
7 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
33.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
32.44 |
170 |
3 |
Marie Wilhelmsson |
1985 |
AG5685 |
MKK |
|
50m |
32.17 |
214 |
4 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
50m |
31.93 |
286 |
5 |
Matilda Klintberg |
1999 |
AH1299 |
VELLINGE-N |
|
50m |
32.06 |
66 |
6 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
32.22 |
315 |
7 |
Annie Jensen |
1999 |
AF2699 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
32.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
31.82 |
241 |
3 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
50m |
31.75 |
240 |
4 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
31.64 |
189 |
5 |
Maria Persson |
1993 |
AK7693 |
POSEIDON |
|
50m |
31.71 |
77 |
6 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
50m |
31.75 |
223 |
7 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
31.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
31.39 |
120 |
3 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.34 |
230 |
4 |
Therese Svensson |
1991 |
AX7891 |
SJÖBO SS |
|
25m |
31.05 |
124 |
5 |
Viktoria Ramkvist |
1996 |
AC1496 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.10 |
242 |
6 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
31.36 |
78 |
7 |
Linnéa Månsson |
1996 |
AJ6296 |
SS IDEN |
|
50m |
31.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
348 |
2 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
30.81 |
284 |
3 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
30.59 |
5 |
4 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
30.54 |
305 |
5 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
30.57 |
108 |
6 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
30.61 |
228 |
7 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
30.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.31 |
90 |
3 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
30.21 |
224 |
4 |
Nelly Hansson |
1993 |
AG8693 |
SJÖBO SS |
|
50m |
30.07 |
263 |
5 |
Marie Hanson |
1997 |
AE5297 |
SK TRITON |
|
25m |
30.21 |
151 |
6 |
Nathalie Larsson |
1985 |
AA8885 |
MKK |
|
50m |
30.23 |
91 |
7 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
KARLSKRONA |
|
25m |
30.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.86 |
213 |
3 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
29.62 |
256 |
4 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
25m |
29.54 |
338 |
5 |
Eleonor Lindborg |
1992 |
BB9892 |
SK RAN |
|
50m |
29.59 |
143 |
6 |
Andrea Gustafsson |
1996 |
AV0896 |
MKK |
|
50m |
29.75 |
220 |
7 |
Ellen Sandberg |
1999 |
AE9499 |
S 71 |
|
25m |
29.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
SK SYDSIM |
|
25m |
29.35 |
238 |
3 |
Caroline Andersson-Ekström |
1994 |
AE9494 |
SK SYDSIM |
|
50m |
29.24 |
272 |
4 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK TRITON |
|
25m |
28.46 |
59 |
5 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
29.22 |
166 |
6 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
25m |
29.32 |
158 |
7 |
Anna Lohmann |
1975 |
AA1275 |
MKK |
|
25m |
29.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
25m |
28.42 |
9 |
3 |
Emma Johansson |
1991 |
AQ8691 |
SK HAJEN |
|
50m |
27.48 |
266 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
25m |
26.65 |
156 |
5 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
25m |
26.69 |
113 |
6 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
25m |
28.01 |
226 |
7 |
Sandra Nilsson |
1988 |
AT5888 |
SJÖBO SS |
|
25m |
28.43 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
07 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:44 |
|