Program för DM/JDM SKÅNESIM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
DM/JDM |
|
Utskriftsdatum |
07 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
09:34 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:19.48 |
302 |
3 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:15.30 |
141 |
4 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
1:15.45 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:14.02 |
305 |
3 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:13.55 |
123 |
4 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:13.78 |
66 |
5 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:15.01 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:13.20 |
59 |
2 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:12.56 |
57 |
3 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:12.14 |
152 |
4 |
Hanna Liljegren |
1998 |
AM7898 |
MKK |
|
50m |
1:12.32 |
73 |
5 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
50m |
1:13.02 |
22 |
6 |
Mimmi Hallbäck |
1998 |
AM2298 |
HS |
|
50m |
1:13.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
240 |
1 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.16 |
87 |
2 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:10.00 |
213 |
3 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
1:09.23 |
180 |
4 |
Olivia Berglund |
1998 |
AR9898 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.36 |
143 |
5 |
Andrea Gustafsson |
1996 |
AV0896 |
MKK |
|
50m |
1:10.61 |
165 |
6 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
50m |
1:11.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
306 |
1 |
Marie Topphem |
1995 |
AF9295 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.97 |
157 |
2 |
Nathalie Lindborg |
1991 |
BN5691 |
MKK |
|
50m |
1:07.61 |
338 |
3 |
Eleonor Lindborg |
1992 |
BB9892 |
SK RAN |
|
50m |
1:04.67 |
284 |
4 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:07.31 |
45 |
5 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
1:07.80 |
91 |
6 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:08.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
HS |
|
25m |
1:04.44 |
113 |
2 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.52 |
266 |
3 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
25m |
59.35 |
271 |
4 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.93 |
299 |
5 |
Eljena Knutsson |
1992 |
AE2892 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:04.41 |
247 |
6 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:04.58 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
07 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
09:34 |
|