2020-02-24   12:27:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Kungsbacka TYR Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  TYR Open 2014    Utskriftsdatum  04 oktober 2014   
  Tävlingsort  Kungsbacka    Utskriftstid  10:03   
  Arrangör  Kungsbacka Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 oktober 2014         
 
 
 
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar  Försök (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
72  Oskar Örne  1999  AG6999  KUNGSBACKA    25m  36.85 
38  Olle-Theodor Lyxell  1999  AG4999  KUNGSBACKA    25m  35.16 
61  Sebastian Svensson  1999  AN6599  KUNGSBACKA    25m  35.44 
               
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
182  Erik Brink  1999  AR6399  VARBERG    25m  34.06 
59  Simon Sundfors  1996  AV4996  KUNGSBACKA    25m  33.20 
11  Alexander Ekman  1999  AN5599  KUNGSBACKA    25m  32.55 
176  Daniel Andersson  1999  AK5399  VARBERG    25m  33.06 
209  Max Sandgren  1999  AR7399  VARBERG    25m  33.61 
207  Jacob Persson  1999  AF7199  VARBERG    25m  34.34 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
August Bremander  1999  AR6199  KUNGSBACKA    25m  31.78 
Samuel Arvidsson  1999  AP1799  KUNGSBACKA    25m  31.51 
90  Robert Sjöberg  1998  AU8798  KUNGÄLV    25m  30.30 
73  Daniel Andersson  1997  AQ7197  KUNGÄLV    25m  29.55 
203  Ludwig Larsson  1999  AH7599  VARBERG    25m  30.29 
204  Hjalmar Löfvenborg  1999  AU3999  VARBERG    25m  31.50 
54  Filip Schill-Örne  1998  AM1598  KUNGSBACKA    25m  31.58 
214  Johannes Andersson  1999  AM6999  FALKENBERG    25m  32.41 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  David Zachrisson  1996  AN0596  KUNGSBACKA    25m  28.61 
26  Viktor Hörndahl  1995  AT5395  KUNGSBACKA    25m  27.47 
103  Gustav Norberg-Pettersson  1996  AM8596  SK LAXEN    25m  26.99 
109  Teodor Widerberg  1998  AG0398  SK LAXEN    25m  25.48 
46  Jeremy Peter  1988  AQ5988  KUNGSBACKA    25m  26.13 
29  Anton Johansson  1996  AJ5996  KUNGSBACKA    25m  27.12 
169  Marcus Alexandersson  1997  AL7597  S 77    50m  27.94 
191  Rasmus Ekelöf  1995  AP9995  VARBERG    25m  29.15 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
105  Mårten Petersson  1998  AK8998  SK LAXEN    25m  28.53 
96  Niclas Hvalgren  1995  AC9195  SK LAXEN    25m  27.23 
88  Mathias Petrusson  1993  BB4393  KUNGÄLV    25m  26.90 
95  Joakim Hvalgren  1993  AD8793  SK LAXEN    25m  25.35 
89  Sebastian Pettersson  1994  AG0794  KUNGÄLV    25m  26.06 
102  Felix Nilsson  1990  AM6590  SK LAXEN    25m  27.07 
91  Max Ackerman  1995  AN8195  SK LAXEN    25m  27.87 
100  Nikola Mackic  1999  AF6199  SK LAXEN    50m  29.02 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
84  Tobias Josefsson  1997  AT7397  KUNGÄLV    25m  28.45 
107  Robin Sandgren  1997  AW3997  SK LAXEN    25m  27.14 
99  Joakim Löfgren  1992  AK8592  SK LAXEN    25m  26.14 
108  Jonas Ulfskans  1986  AD8986  SK LAXEN    25m  25.27 
104  John Olsson  1995  AG0795  SK LAXEN    25m  25.57 
92  Alfred Bjärudd  1996  AQ4596  SK LAXEN    25m  27.03 
93  Mikael Blum  1995  AC0595  SK LAXEN    25m  27.50 
52  Niklas Sandberg  1995  AQ1195  KUNGSBACKA    25m  28.96 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  04 oktober 2014 
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap  Utskriftstid  10:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner