Startliste for PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Event 61, 100m Backstroke Woman -12 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 405 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 1:11.77 | |
2 | 337 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 1:15.39 | |
3 | 22 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:16.66 | |
4 | 35 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:17.24 | |
5 | 364 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 25 m | 1:17.96 | |
6 | 397 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:18.31 | |
7 | 348 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 25 m | 1:20.17 | |
8 | 299 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 1:20.32 | |
9 | 149 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:20.88 | |
10 | 63 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 25 m | 1:21.91 | |
11 | 72 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 1:22.59 | |
12 | 372 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 25 m | 1:23.01 | |
13 | 150 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:23.47 | |
14 | 40 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:23.67 | |
15 | 296 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 25 m | 1:23.78 | |
16 | 206 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 25 m | 1:24.01 | |
17 | 140 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | AC8803 | 25 m | 1:24.58 | |
18 | 294 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 1:25.02 | |
19 | 298 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:25.36 | |
20 | 349 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 25 m | 1:25.70 | |
21 | 60 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:25.94 | |
22 | 132 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 1:27.50 | |
23 | 357 | Hjelmberg Lovisa | 2002 | VÄXJÖ SS | AG4402 | 25 m | 1:28.72 | |
24 | 76 | Moberg Aliah | 2003 | SK HAJEN | AN1203 | 25 m | 1:29.47 | |
25 | 42 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:29.62 | ||
26 | 47 | Lindahl Andersson Amanda | 2002 | ESLÖVS SS | BC9202 | 25 m | 1:30.95 | |
27 | 186 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 1:31.60 | |
28 | 182 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 1:31.78 | |
29 | 160 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 1:32.88 | |
30 | 331 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:33.05 | |
31 | 197 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 25 m | 1:33.08 | |
32 | 152 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:33.27 | |
33 | 89 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 1:34.33 | |
34 | 171 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 1:36.30 | |
35 | 109 | Söderberg Alva | 2003 | HÖGANÄS SS | AP8803 | 25 m | 1:36.92 | |
36 | 68 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 1:41.19 | |
37 | 81 | Pantzar Olivia | 2004 | SK HAJEN | AG5404 | 25 m | 1:41.60 | |
38 | 166 | Ivansson Erica | 2003 | SK LAXEN | AQ8803 | 25 m | 1:42.24 | |
39 | 169 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 1:42.38 | |
40 | 87 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:43.41 | |
41 | 155 | Bergdahl Moa | 2003 | SK LAXEN | BB8603 | 25 m | 1:46.31 | |
42 | 156 | Bjarme Tuva | 2002 | SK LAXEN | BL3202 | 25 m | 1:47.29 | |
43 | 209 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 1:49.51 | |
44 | 177 | Schriever-Abeln Maja | 2003 | SK LAXEN | AR3203 | 25 m | 1:51.09 | |
45 | 170 | Laurell Clara | 2004 | SK LAXEN | AR6804 | 50 m | 1:53.22 | |
46 | 263 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 25 m | 1:53.87 | |
47 | 164 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 1:54.07 | |
48 | 159 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 1:57.03 | |
49 | 265 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 1:57.22 | |
50 | 381 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 1:58.29 | |
51 | 173 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 2:01.60 | |
52 | 167 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 2:02.67 | |
53 | 259 | Björkman Angelica | 2002 | SK RAN | BK0602 | 25 m | 2:11.67 | |
54 | 256 | Berro Selma | 2003 | SK RAN | BE0203 | 25 m | 2:11.82 | |
55 | 252 | Andrén Sophia | 2004 | SK RAN | AO1804 | 25 m | ||
56 | 260 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 25 m | ||
57 | 262 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 25 m | ||
58 | 273 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 25 m | ||
59 | 284 | Skogberg Alexandra | 2003 | SK RAN | BE4203 | 25 m | ||
60 | 287 | Wessman Meja | 2003 | SK RAN | AU2403 | 25 m | ||
Generated by WinGrodan 1.22.11 | Print Date | 05 September 2014 |
Licensed to: Simklubben Poseidon | Print Time | 21:48 |