Program för UGP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 11/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: Ahås Vassröjning |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 53.78 | |
2 | 60 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 54.07 | |
3 | 151 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 56.26 | |
4 | 172 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 56.54 | |
5 | 141 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 56.82 | |
6 | 55 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 56.99 | |
7 | 117 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 58.42 | |
8 | 37 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 59.00 | |
9 | 211 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 59.19 | |
10 | 194 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 59.90 | |
11 | 176 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:00.09 | |
12 | 128 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 1:01.36 | |
13 | 198 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 1:01.54 | |
14 | 49 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:01.83 | |
15 | 217 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:01.88 | |
16 | 8 | Lundgren Emil | 2000 | ARVIKA SS | AI4500 | 25 m | 1:02.13 | |
17 | 153 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:02.34 | |
18 | 36 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:02.91 | |
19 | 142 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 1:02.93 | |
20 | 197 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:03.07 | |
21 | 74 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 50 m | 1:03.35 | |
22 | 71 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:03.77 | |
23 | 140 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 25 m | 1:03.87 | |
24 | 138 | Jovancic Milos | 2002 | KARLSTAD | AH1302 | 25 m | 1:04.50 | |
25 | 156 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 1:04.68 | |
26 | 192 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:04.87 | |
27 | 216 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:05.30 | |
28 | 78 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:05.34 | |
29 | 152 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:06.23 | |
30 | 207 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:06.24 | |
31 | 206 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:06.38 | |
32 | 139 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 1:06.73 | |
33 | 45 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 1:07.85 | |
34 | 177 | Bergenstråhle Marcus | 1997 | ÖSA | AR5797 | 25 m | 1:09.21 | |
35 | 113 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:09.45 | |
36 | 196 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 1:10.91 | |
37 | 144 | Myringby Filip | 2001 | KARLSTAD | AS6901 | 50 m | 1:11.51 | |
38 | 161 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 1:12.16 | |
39 | 150 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 1:12.23 | |
40 | 64 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:12.51 | |
41 | 143 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:12.53 | |
42 | 204 | Schörling Tobias | 1999 | ÖSA | AF2799 | 25 m | 1:12.87 | |
43 | 155 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:12.89 | |
44 | 112 | Lübeck Viktor | 2002 | KARLSKO SF | AG9302 | 25 m | 1:13.96 | |
45 | 51 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:13.98 | |
46 | 191 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 25 m | 1:14.11 | |
47 | 162 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:14.51 | |
48 | 181 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 50 m | 1:14.66 | |
49 | 65 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:14.84 | |
50 | 184 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 1:15.47 | |
51 | 171 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | AM1500 | 25 m | 1:15.72 | |
52 | 70 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:16.28 | |
53 | 5 | Kristiansson Emil | 2003 | ARVIKA SS | AA9703 | 50 m | 1:17.68 | |
54 | 173 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 1:20.58 | |
55 | 88 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:20.65 | |
56 | 174 | Thörner Daniel | 2004 | SÄFFLE SS | AG3704 | 25 m | 1:21.08 | |
57 | 146 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 1:21.52 | |
58 | 44 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 1:21.91 | |
59 | 182 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 1:22.73 | |
60 | 99 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:23.76 | |
61 | 166 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:24.05 | |
62 | 154 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:24.21 | |
63 | 50 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 50 m | 1:24.45 | |
64 | 168 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:24.85 | |
65 | 75 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:25.05 | |
66 | 79 | Hörnquist Alexander | 2001 | FILIPSTAD | AE3101 | 25 m | 1:27.66 | |
67 | 134 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 50 m | 1:31.77 | |
68 | 137 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 1:33.05 | |
69 | 66 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:33.86 | |
70 | 175 | Weghammar Tim | 2005 | SÄFFLE SS | AE5105 | 25 m | 1:37.46 | |
71 | 115 | Nguyen Henrik | 2002 | KARLSKO SF | AW6502 | 25 m | 1:37.50 | |
72 | 95 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 25 m | 1:41.88 | |
73 | 90 | Buljubasic Ajdin | 2000 | KARLSKO SF | AZ2700 | 25 m | ||
74 | 96 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | ||
75 | 118 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | 25 m | |||
76 | 127 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 20:37 |