Ohjelma Sälsimmet 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Sälsimmet |
|
Utskriftsdatum |
19 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Kvissleby |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 36, 50m Fjäril Damer 11-12 |
Finaler (6) |
Sponsor: Ljud & Ljus Control |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2 |
Tilde Wiborg |
2003 |
AW3603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
203 |
3 |
Agnes Lideskog |
2002 |
BB8202 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
|
216 |
4 |
Anna Eby |
2003 |
BI3803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
227 |
2 |
Olivia Johansson |
2002 |
AO8202 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
25 |
3 |
Josefin Karlsson |
2003 |
BB0803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
201 |
4 |
Karin Hallén |
2002 |
BD6402 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
|
20 |
5 |
Line Björlin |
2003 |
BB9603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Maja Bostedt |
2003 |
AP6603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:03.45 |
81 |
2 |
Malva Svdberg |
2003 |
AH3603 |
NJURUNDA |
|
25m |
55.71 |
280 |
3 |
Emelie Carlzén |
2003 |
BB1203 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
50.90 |
213 |
4 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
52.90 |
76 |
5 |
Tyra Rolandsen |
2003 |
AH6603 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:02.39 |
42 |
6 |
Levina Elfström |
2003 |
AN8403 |
MATFORS SS |
|
25m |
1:03.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Emilia Hamberg |
2002 |
AB0602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
45.75 |
169 |
2 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
45.66 |
172 |
3 |
Alice Öberg |
2003 |
AN2803 |
SUNDSVALL |
|
50m |
43.80 |
225 |
4 |
Filippa Jakobsson |
2003 |
AY0603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
44.63 |
57 |
5 |
Wilma Fahlgren |
2003 |
AK8803 |
NJURUNDA |
|
25m |
45.67 |
287 |
6 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
50.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Greta Blücher |
2003 |
AG1403 |
SK ÄGIR |
|
25m |
42.01 |
174 |
2 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
40.94 |
96 |
3 |
Isa Forsberg |
2002 |
BB5202 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
40.12 |
248 |
4 |
Tess Viggeborn |
2003 |
BE5203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
40.15 |
125 |
5 |
Sofia Lindkvist |
2002 |
BL2602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
41.98 |
157 |
6 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
50m |
42.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Alva Genberg |
2002 |
AN4602 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
39.11 |
139 |
2 |
Emma Norlin |
2002 |
AF9602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
36.61 |
130 |
3 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
33.68 |
161 |
4 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
34.78 |
293 |
5 |
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
ab4202 |
NJURUNDA |
|
25m |
38.03 |
114 |
6 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
39.23 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
19 oktober 2014 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|