Startliste for UGP 4, Staffanstorp
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 75 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 25 m | 2:26.08 | |
2 | 93 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 2:28.93 | |
3 | 164 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 2:29.10 | |
4 | 105 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 2:33.55 | |
5 | 131 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 2:34.08 | |
6 | 117 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 2:34.22 | |
7 | 139 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 25 m | 2:36.07 | |
8 | 10 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 2:37.47 | |
9 | 64 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 25 m | 2:37.80 | |
10 | 163 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 2:39.25 | |
11 | 83 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 2:40.23 | |
12 | 152 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 2:41.63 | |
13 | 162 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 2:42.52 | |
14 | 74 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 2:43.09 | |
15 | 103 | Fridh Filippa | 1999 | SK TRITON | AX3299 | 25 m | 2:44.86 | |
16 | 102 | Fridh Felicity | 2001 | SK TRITON | AR6801 | 25 m | 2:45.37 | |
17 | 25 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 2:45.59 | |
18 | 89 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:46.34 | |
19 | 151 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 50 m | 2:47.45 | |
20 | 57 | Almasi Natalie | 2001 | SK SYDSIM | AS9601 | 25 m | 2:48.08 | |
21 | 30 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 2:48.59 | |
22 | 114 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 50 m | 2:49.17 | |
23 | 92 | Wivsätter Isabella | 2001 | SK SYDSIM | AN4801 | 25 m | 2:52.75 | |
24 | 121 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 2:56.39 | |
25 | 148 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 2:58.31 | |
26 | 9 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 3:01.22 | |
27 | 24 | Lundius Hanna | 2001 | LANDSKRONA | BI7201 | 25 m | 3:02.75 | |
28 | 91 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 25 m | 3:05.42 | |
29 | 28 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 50 m | 3:05.78 | |
30 | 133 | Söderberg Ida | 1999 | SK TRITON | AI4299 | 25 m | 3:06.61 | |
31 | 157 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 3:08.64 | |
32 | 153 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 3:09.83 | |
33 | 108 | Jartelius Felicia | 2001 | SK TRITON | AS6601 | 25 m | 3:10.10 | |
34 | 149 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 3:10.40 | |
35 | 23 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 3:10.88 | |
36 | 62 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 3:13.07 | |
37 | 3 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 50 m | 3:18.03 | |
38 | 59 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 25 m | 3:18.94 | |
39 | 150 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 25 m | 3:19.84 | |
40 | 13 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 3:20.38 | |
41 | 175 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 3:31.28 | |
42 | 86 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 3:41.25 | |
43 | 73 | Johansson Eva | 2004 | SK SYDSIM | AB4604 | 50 m | 3:41.47 | |
44 | 81 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 3:44.02 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Simklubben Triton | Utskriftstid | 13:15 |