Program för Sum-Sim Region 2 2014 V:ås
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Sum-Sim region nr 2 |
|
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
08:09 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 33, 200m Ryggsim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:05.31 |
306 |
4 |
Terese Engström |
1999 |
BF1899 |
ÖSA |
|
25m |
3:02.91 |
364 |
5 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
3:03.76 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
25m |
2:56.78 |
144 |
2 |
Josefin Ericson |
1999 |
AD8899 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:44.27 |
215 |
3 |
Julia Mulikova |
1998 |
AH9898 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:40.76 |
192 |
4 |
Rebecka Östh |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:38.57 |
219 |
5 |
Rebecka Bankefors |
1998 |
AX3298 |
UPSALA S |
|
25m |
2:40.47 |
183 |
6 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:41.61 |
41 |
7 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:49.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:38.14 |
307 |
2 |
Isabelle Fredriksson |
1999 |
AG9699 |
ÖSA |
|
25m |
2:34.22 |
81 |
3 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
25m |
2:26.53 |
353 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:23.01 |
190 |
5 |
Anna Miram |
1999 |
AG7299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:26.31 |
88 |
6 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
2:30.39 |
97 |
7 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:37.82 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
08:09 |
|