Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 21, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 570 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 31.26 | |
2 | 630 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 32.81 | |
3 | 890 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 32.88 | |
4 | 743 | Holmberg Alma | 1999 | TUREBERG | AX4499 | 25 m | 32.93 | |
5 | 781 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 33.07 | |
6 | 709 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 33.16 | |
7 | 854 | Kacinskas Danute | 1998 | SPIF SF | BO7698 | 25 m | 33.41 | |
8 | 791 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 33.91 | |
9 | 778 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 33.93 | |
10 | 579 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 34.30 | |
11 | 745 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 34.89 | |
12 | 889 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 34.99 | |
13 | 616 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 35.04 | |
14 | 764 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 50 m | 35.75 | |
15 | 482 | Persson Sandra | 1998 | GUSTAVSBER | BC7698 | 25 m | 35.98 | |
16 | 633 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 36.10 | |
17 | 811 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 36.16 | |
18 | 669 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 36.70 | |
19 | 829 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 36.78 | |
20 | 554 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 36.91 | |
21 | 611 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 37.74 | |
22 | 689 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 37.89 | |
23 | 627 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 38.25 | |
24 | 647 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 38.37 | |
25 | 680 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 38.41 | |
26 | 814 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 25 m | 38.62 | |
27 | 820 | Wallin Emma | 1999 | ÅKERSBERGA | BH7899 | 25 m | 39.02 | |
28 | 777 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 39.17 | |
29 | 750 | Sterner Lovisa | 1999 | TUREBERG | AP7599 | 50 m | 39.49 | |
30 | 478 | Högberg-Klang Filippa | 1999 | GUSTAVSBER | AV2499 | 25 m | 39.50 | |
31 | 586 | Nuhic Tina | 1999 | SKURU IK | BE8699 | 25 m | 39.83 | |
32 | 806 | Högström Emelie | 1999 | ÅKERSBERGA | AR5299 | 50 m | 41.53 | |
33 | 803 | Gustafsson Saga | 1999 | ÅKERSBERGA | BH8899 | 50 m | 44.15 | |
34 | 899 | Johansson Ida | 1999 | TYRESÖ SS | BF6499 | 50 m | 46.90 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 27 september 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 14:03 |