Startliste for Herlev Swim Grand Prix
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Indledende
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 2:17.15 | |
2 | 292 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 25 m | 2:20.45 | |
3 | 430 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854av | 50 m | 2:21.11 | |
4 | 216 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:30.17 | |
5 | 39 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 25 m | 2:31.15 | |
6 | 301 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:31.21 | |
7 | 32 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 2:33.91 | |
8 | 61 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:36.37 | |
9 | 223 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:37.48 | |
10 | 31 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:38.80 | |
11 | 100 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:40.32 | |
12 | 44 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:41.17 | |
13 | 48 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:41.43 | |
14 | 72 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:42.96 | |
15 | 63 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 2:43.78 | |
16 | 320 | Marott Clara | 2000 | FARUM | 50 m | 2:45.71 | ||
17 | 211 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:46.10 | |
18 | 311 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:46.95 | |
19 | 314 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:48.37 | |
20 | 277 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:51.12 | |
21 | 297 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 2:55.57 | |
22 | 58 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:56.55 | |
23 | 134 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 3:14.91 | |
24 | 276 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:16.70 | |
25 | 128 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 50 m | 3:32.61 | |
26 | 147 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:33.36 | |
27 | 454 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:38.53 | |
28 | 268 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 50 m | 3:44.32 | |
29 | 437 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 50 m | |||
30 | 445 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 50 m | ||
31 | 447 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 50 m | |||
32 | 459 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | ||
33 | 462 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 oktober 2014 |
Licens til Herlev IF Svømmeafdelingen | Udskriftstidspunkt | 17:03 |