Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 4
Lähtölista Laji 58
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
17:27 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 58, 50m Perhosuinti Naiset |
Loppukilpailut (3) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Piia Kaivola |
1999 |
99B106 |
Cetus |
|
50m |
39.29 |
38.29 |
4 |
Aino Pere |
2000 |
00A254 |
Cetus |
|
50m |
38.19 |
37.19 |
5 |
Meri Ojala |
2000 |
00A737 |
HU |
|
50m |
38.32 |
37.32 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mira Tarnanen |
2000 |
00A054 |
RiUS |
|
50m |
35.61 |
34.61 |
3 |
Saara Lehtonen |
2000 |
00A068 |
HSS |
|
50m |
34.10 |
33.10 |
4 |
Sanni Malinen |
1998 |
98A551 |
Cetus |
|
50m |
33.98 |
32.98 |
5 |
Sophia Lindeberg |
2000 |
00A332 |
HSS |
|
50m |
34.07 |
33.07 |
6 |
Milja Korte |
1998 |
98A881 |
Cetus |
|
50m |
34.82 |
33.82 |
7 |
Daniela Nummi |
2000 |
00A754 |
HSS |
|
25m |
37.04 |
37.04 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oona Pelttari |
1998 |
98A753 |
Cetus |
|
50m |
32.23 |
31.23 |
2 |
Maria Ripatti |
1987 |
87A148 |
JUK |
|
50m |
30.63 |
29.63 |
3 |
Mirva Kallström |
1999 |
99A128 |
Cetus |
|
50m |
29.10 |
28.10 |
4 |
Fanny Teijonsalo |
1996 |
96A027 |
Cetus |
|
50m |
28.34 |
27.34 |
5 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
99A092 |
Cetus |
|
50m |
28.81 |
27.81 |
6 |
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
00A310 |
NumKis |
|
50m |
30.21 |
29.21 |
7 |
Hanna Hammar |
1998 |
98A182 |
UiTa |
|
50m |
30.82 |
29.82 |
8 |
Peppi Päiviö |
1999 |
99A882 |
Cetus |
|
50m |
33.00 |
32.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 |
Tulostuspäivämäärä |
05 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
17:27 |
|