Program for IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 45, T13,14,15 200m Rintauinti |
T15 LRIKM-enntys Veera Kivirinta, OU-73, 2:36,71 2010 |
T14 LRIKM-enntys Jenna Laukkanen, SCV, 2:28,04 2009 |
T13 LRIKM-enntys Noora Laukkanen, OU-73, 2:34,24 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koivuluoma Milla | 1999 | SeUi | 99A063 | 25 m | 2:46.39 | 2:46.39 | |
2 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 99A433 | 25 m | 2:50.32 | 2:50.32 | |
3 | Kivioja Heidi | 2000 | ViesU | 00B005 | 50 m | 2:57.30 | 2:51.30 | |
4 | Knknen Henni | 1999 | PUS | 99A041 | 50 m | 2:58.69 | 2:52.69 | |
5 | Vuollet Fanny | 1999 | VUS-VSS | 99A356 | 25 m | 2:54.40 | 2:54.40 | |
6 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 00A034 | 50 m | 3:01.10 | 2:55.10 | |
7 | Ojakippola Nelle | 2001 | ViesU | 01A440 | 25 m | 2:55.10 | 2:55.10 | |
8 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 25 m | 2:55.86 | 2:55.86 | |
9 | Miettinen Jenna | 1999 | VUS-VSS | 99A920 | 25 m | 2:56.67 | 2:56.67 | |
10 | Knknen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 50 m | 3:02.93 | 2:56.93 | |
11 | Lepist Annika | 2001 | PUS | 01A137 | 50 m | 3:03.10 | 2:57.10 | |
12 | Lehtonen Adolfina | 1999 | KUS-GSS | 99A307 | 50 m | 3:03.11 | 2:57.11 | |
13 | Latva-Piril Julia | 2000 | VUS-VSS | 00A145 | 50 m | 3:04.98 | 2:58.98 | |
14 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 50 m | 3:07.45 | 3:01.45 | |
15 | kkinen Petra | 2000 | VUS-VSS | 00A150 | 25 m | 3:04.74 | 3:04.74 | |
16 | Vierikko Laura | 2000 | VUS-VSS | 00A416 | 25 m | 3:11.17 | 3:11.17 | |
17 | Knskangas Laura | 1999 | KUS-GSS | 99A968 | 25 m | 3:14.61 | 3:14.61 | |
18 | Tanninen Auroora | 2001 | PoPy | 01A363 | 25 m | 3:20.24 | 3:20.24 | |
19 | Jrvinen Veera | 2000 | PUS | 00B083 | 50 m | 3:35.33 | 3:29.33 | |
20 | Sderlund Emilia | 2001 | JS-PU | 01B163 | 50 m | 3:35.65 | 3:29.65 | |
21 | Vuollet Ellen | 2001 | VUS-VSS | 01A169 | 25 m | 3:34.45 | 3:34.45 | |
22 | Menp Annika | 1999 | VUS-VSS | 99B075 | 50 m | 3:43.63 | 3:37.63 | |
23 | Kosunen Fanni | 2001 | VUS-VSS | 01A861 | 25 m | 3:45.39 | 3:45.39 | |
24 | Arola Karolina | 2001 | VUS-VSS | 01A713 | 25 m | 4:01.74 | 4:01.74 | |
25 | Hietala Julia | 2001 | VUS-VSS | 01A597 | 25 m | |||
26 | Yli-Yrjninen Erika | 2001 | KUS-GSS | 01A999 | 25 m | |||
27 | Rinne Lotta | 2001 | VUS-VSS | 01A374 | 25 m | |||
28 | Koivisto Fanny | 2001 | KUS-GSS | 01A809 | 25 m | |||
29 | Roth Stina | 2001 | VUS-VSS | 01A765 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:13 |