Program for IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 27, T13,14,15 100m Rintauinti |
T15 LRIKM-enntys Noora Laukkanen, OU-73, 1:09,01 2008 |
T14 LRIKM-enntys Silja Knskoski, OU, 1:08,81 2011 |
T13 LRIKM-enntys Noora Laukkanen, OU-73, 1:12,08 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Reini Iida | 2000 | SK | 00A567 | 50 m | 1:14.94 | 1:11.94 | |
2 | Mrt Roosa | 1999 | SK | 99A208 | 25 m | 1:11.97 | 1:11.97 | |
3 | Kuusjrvi Eerica | 1999 | RaisU | 99A492 | 25 m | 1:15.95 | 1:15.95 | |
4 | Merenluoto Kristiina | 2000 | SK | 00A122 | 50 m | 1:19.63 | 1:16.63 | |
5 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 25 m | 1:16.83 | 1:16.83 | |
6 | Tsvetkova Alika | 2000 | SK | 00B269 | 50 m | 1:20.69 | 1:17.69 | |
7 | Rike Aino | 1999 | SalU | 99A561 | 50 m | 1:23.94 | 1:20.94 | |
8 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 00A772 | 25 m | 1:22.86 | 1:22.86 | |
9 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 01A560 | 25 m | 1:23.62 | 1:23.62 | |
10 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 99A669 | 25 m | 1:23.99 | 1:23.99 | |
11 | Ek Jenny | 1999 | IF | 99A441 | 25 m | 1:24.82 | 1:24.82 | |
12 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 00A685 | 25 m | 1:25.39 | 1:25.39 | |
13 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 01A878 | 25 m | 1:26.19 | 1:26.19 | |
14 | Vallenius Iida | 1999 | SK | 99A655 | 50 m | 1:30.97 | 1:27.97 | |
15 | Edelman Charlotta | 2001 | SK | 01A845 | 50 m | 1:32.35 | 1:29.35 | |
16 | Tursas Oona | 2001 | RaisU | 01A527 | 25 m | 1:29.88 | 1:29.88 | |
17 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 00A594 | 50 m | 1:33.13 | 1:30.13 | |
18 | Pohjola Meri | 2001 | SalU | 01A364 | 25 m | 1:31.37 | 1:31.37 | |
19 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 01A343 | 50 m | 1:35.71 | 1:32.71 | |
20 | Lindholm Jessica | 2001 | IF | 01B019 | 25 m | 1:33.07 | 1:33.07 | |
21 | Halava Minka | 2001 | SK | 01A844 | 50 m | 1:36.59 | 1:33.59 | |
22 | Vallenius Ronja | 2001 | SK | 01A787 | 25 m | 1:37.81 | 1:37.81 | |
23 | Suominen Nea | 2001 | UiKaa | 01A894 | 50 m | 1:41.51 | 1:38.51 | |
24 | Lindholm Emilia | 2001 | IF | 01B018 | 25 m | 1:41.50 | 1:41.50 | |
25 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 50 m | 1:48.47 | 1:45.47 | |
26 | Heinonen Alina | 2001 | SK | 01B039 | 50 m | 1:50.24 | 1:47.24 | |
27 | Leino Inka | 2001 | SK | 01A859 | 50 m | 1:57.82 | 1:54.82 | |
28 | Haarala Aino | 2001 | UiKaa | 01A877 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:14 |