Program för Höstsimiaden 2014, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Höstsimiaden Södertälje |
|
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
3 |
Isabella Björk |
2003 |
BL7203 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
45 |
4 |
Liv Rehnberg |
2003 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
66 |
5 |
Astrid Palmborg |
2003 |
BH0803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Leah Amtell |
2003 |
BJ6203 |
SKURU IK |
|
25m |
|
441 |
2 |
Clara Lidén |
2003 |
BP2203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
6 |
3 |
Anna Svensson |
2003 |
BQ6203 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
212 |
4 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:01.53 |
76 |
5 |
Agnes Aulin |
2003 |
AU3203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:23.34 |
112 |
6 |
Amanda Käll-Jönsson |
2003 |
BL2403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
449 |
7 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
175 |
8 |
Hera Chachalatos |
2003 |
BP6603 |
SKURU IK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Moa Scharin |
2003 |
BP4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:57.14 |
244 |
2 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:56.08 |
482 |
3 |
Zeline Bengtson |
2003 |
BE8203 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:55.76 |
95 |
4 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:54.58 |
386 |
5 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:55.45 |
439 |
6 |
Alice Jönsson |
2003 |
BN5403 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:55.95 |
297 |
7 |
Nicole Papachristou |
2003 |
AW4203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:56.37 |
403 |
8 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
2:00.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Britta Jardfelt |
2003 |
AU2203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:52.98 |
147 |
2 |
Ella Wahlman |
2003 |
BL5403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:52.66 |
340 |
3 |
Ebba Hedman |
2003 |
BL3203 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:51.71 |
280 |
4 |
Edith Hukkanen |
2003 |
BB1803 |
SPIF SF |
|
25m |
1:49.88 |
86 |
5 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.90 |
298 |
6 |
Iza Ramså Ness |
2003 |
BG5203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:51.94 |
424 |
7 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:52.74 |
137 |
8 |
Moa Smedjer |
2003 |
AT4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:53.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
346 |
1 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:49.75 |
89 |
2 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:48.23 |
222 |
3 |
Alma Hellstrandh |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:47.44 |
194 |
4 |
Tilde Rydström |
2003 |
AX3603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:46.58 |
249 |
5 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:46.88 |
276 |
6 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
25m |
1:47.64 |
454 |
7 |
Alice Persson |
2003 |
BP2403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:49.44 |
149 |
8 |
Hedda Wallberg |
2003 |
AU9203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
372 |
1 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
1:43.49 |
243 |
2 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:42.27 |
19 |
3 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:39.01 |
305 |
4 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:37.67 |
456 |
5 |
Klara Possman |
2003 |
BA6803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:38.79 |
128 |
6 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:39.93 |
59 |
7 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:42.95 |
54 |
8 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:45.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:36.73 |
99 |
2 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.51 |
23 |
3 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:32.08 |
431 |
4 |
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:18.76 |
293 |
5 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:30.49 |
98 |
6 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.15 |
117 |
7 |
Ines Lo Lindroos |
2003 |
AV9403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.54 |
445 |
8 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:37.29 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:18 |
|