Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 12, 200m Brystsvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:29.95 | |
2 | 141 | Srensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGR | 0171AF | 25 m | 2:43.35 | |
3 | 104 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:43.74 | |
4 | 50 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SLLERD | 0285AH | 25 m | 2:45.24 | |
5 | 164 | Strbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:47.96 | |
6 | 27 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERD | 0177AC | 25 m | 2:48.97 | |
7 | 78 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:49.40 | |
8 | 195 | Sgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:51.87 | |
9 | 307 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:51.88 | |
10 | 59 | Hartvig Asger Vver | 2002 | HRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:53.44 | |
11 | 160 | Lnborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:53.62 | |
12 | 28 | Rgind Frederik | 2001 | BIRKERD | 0127AG | 25 m | 2:55.46 | |
13 | 236 | Hartkopf Daniel | 2001 | KGE | 0185AF | 25 m | 2:56.69 | |
14 | 332 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERD | 0193AC | 25 m | 2:58.96 | |
15 | 163 | Skinhj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:00.01 | |
16 | 41 | Hartington Casper Mrkhj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 3:04.23 | |
17 | 111 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 3:05.52 | |
18 | 117 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 3:06.44 | |
19 | 138 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGR | 0197AM | 25 m | 3:09.28 | |
20 | 197 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 3:13.54 | |
21 | 48 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 3:13.94 | |
22 | 234 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KGE | 0305AC | 25 m | 3:14.57 | |
23 | 224 | Rought Elias | 2003 | KORSR | 0359AF | 25 m | 3:15.93 | |
24 | 299 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 3:18.12 | |
25 | 282 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 3:19.05 | |
26 | 29 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERD | 0255AF | 25 m | 3:25.20 | |
27 | 31 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERD | 0377AA | 25 m | 3:29.36 | |
28 | 209 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 3:44.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 02 december 2014 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 23:10 |