2021-04-19   15:43:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för LH-Games 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Herrar 
Sponsor: HT Emballage 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
119  Möller Emil  1994  HS  AJ5994  25 m  26.30   
182  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  26.69   
298  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  50 m  26.78   
265  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  27.00   
246  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  27.21   
340  Strömberg Oskar  1994  SK LÖDDE  AM5194  25 m  27.93   
470  Lu Jimmy  1997  SK SYDSIM  AO7997  25 m  28.04   
293  Al-Sudany Oscar  1997  LJUNGBY SS  AU3997  25 m  28.27   
472  Nilsson Erik  1996  SK SYDSIM  AL7996  25 m  28.44   
10  245  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  28.81   
11  747  Hagberg Jonas  1988  MKK  AO7788  50 m  28.97   
12  362  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  29.35   
13  84  Hesslevik Jacob  1997  HS  AE6997  50 m  29.42   
14  427  Pettersson Simon  1998  POSEIDON  AH7198  25 m  29.44   
15  44  Tangvald Måns  1995  GÖTEBORG  AN3595  25 m  29.48   
16  216  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  29.60   
17  365  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  29.71   
18  558  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  25 m  29.93   
19  405  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  31.03   
20  325  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  50 m     
15 - 16 år 
457  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  27.94   
462  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  25 m  28.16   
192  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  28.79   
138  Rasmusson Oskar  1999  HS  AK2799  25 m  29.17   
467  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  30.56   
312  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  30.57   
190  Eringstam Tobias  1999  KARLSKRONA  AP8599  25 m  31.16   
59  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  31.35   
Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  31.61   
10  707  Monslaup Andreas Lea  1999  STAVANGER    50 m  31.88   
11  708  Monslaup Sondre Lea  1999  STAVANGER    50 m  31.93   
12  319  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  32.03   
13  355  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  32.24   
14  334  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  32.58   
15  294  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  25 m  32.97   
16  438  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  25 m  33.98   
17  205  Aadli Casper  2000  KLIPPAN  AX8900  25 m  35.47   
18  407  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  25 m  37.68   
19  697  Fevang Paul  2000  STAVANGER    50 m  38.06   
20  366  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  38.37   
21  67  Bjäredal-Hjort Hugo  2000  HS  AV5900  50 m  50.90   
22  215  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m     
13 - 14 år 
33  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    50 m  29.06   
147  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  30.32   
54  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  30.71   
118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  25 m  31.19   
311  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  31.59   
134  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  50 m  32.44   
367  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  32.63   
80  Giambalvo Alessio  2001  HS  AR4701  25 m  32.81   
344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  33.42   
10  257  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  33.69   
11  387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  33.94   
12  738  Torgers Kristian Hillesøy  2002  STAVANGER    50 m  34.71   
13  372  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  34.83   
14  737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  35.19   
15  672  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  35.33   
16  23  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    50 m  35.46   
17  702  Hovin Magnus Geijer  2001  STAVANGER    50 m  35.57   
18  415  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  35.70   
19  686  Ajmi Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  35.75   
20  359  Lindberg Cesar  2002  MKK  AL1702  25 m  35.85   
21  729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  36.06   
22  703  Jacobsen Jerlow Lytomt  2001  STAVANGER    50 m  36.89   
23  597  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  37.04   
24  757  Johansson Joel  2001  HS  AR2701  50 m  37.24   
25  28  Revheim Ask Rotvelt  2002  Lambertset    50 m  37.76   
26  18  Nesbö Simon  2002  Lørenskog    50 m  37.77   
27  696  Eidesen Sondre  2002  STAVANGER    50 m  38.19   
28  Rennesund Lucas  2002  Porsgrunn    50 m  38.51   
29  281  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  39.28   
30  543  Norlin Samuel  2002  UMEÅ SS  AO3702  25 m  39.58   
31  196  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  50 m  40.10   
32  454  Lundmark Marcus  2002  SKELLEFTEÅ  AN7302  25 m  40.53   
33  574  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  40.96   
34  559  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  41.68   
35  383  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  41.72   
36  748  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  50 m  41.95   
37  176  Jarvi Alfred  2002  SS IDEN  AC5102  25 m  42.78   
38  390  Palmqvist Gabriele  2002  SK NEPTUN  AV7902  25 m  43.18   
39  429  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  43.48   
40  426  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  43.85   
41  603  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  50 m  45.49   
42  736  Stokkebø Jonas  2002  STAVANGER    50 m  48.47   
43  284  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  51.77   
44  275  Röstin Morten  2002  LANDSKRONA  AG6902  50 m     
11 - 12 år 
148  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  31.61   
187  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  31.96   
578  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  32.93   
431  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  33.07   
24  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  33.28   
22  Fouilloux-Iaquinta Sebastien  2003  Lambertset    50 m  33.74   
726  Sigvaldsen Øyvind Jr.  2004  STAVANGER    50 m  34.48   
385  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  34.65   
496  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  35.24   
10  115  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  35.42   
11  550  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  35.66   
12  430  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  35.92   
13  183  Witzell Anton  2004  SS IDEN  AC4904  25 m  36.13   
14  653  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  36.40   
15  584  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  36.66   
16  169  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  37.15   
17  745  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  37.34   
18  271  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  37.84   
19  727  Sina Erik  2003  STAVANGER    50 m  38.20   
20  673  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  38.33   
21  108  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  38.59   
22  27  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    50 m  38.63   
23  718  Pettersen Stian Alexander  2003  STAVANGER    50 m  39.05   
24  393  Wange Axel  2003  SK NEPTUN  AK4103  25 m  39.32   
25  513  Olofsson David  2004  SK TRITON  AJ9104  25 m  39.35   
26  541  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  39.37   
27  557  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  39.52   
28  310  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  39.71   
29  95  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  40.22   
30  94  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  41.16   
31  652  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  25 m  42.05   
32  10  Ingebretsen Simen  2003  Porsgrunn    50 m  43.07   
33  587  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  43.90   
34  560  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  44.17   
35  274  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  45.75   
36  168  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  45.76   
37  129  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  46.10   
38  Rennesund Julian  2004  Porsgrunn    50 m  46.38   
39  539  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  47.36   
40  82  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  47.70   
41  283  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  48.38   
42  519  Qvarfordh Markus  2004  SK TRITON  AA8904  25 m  49.28   
43  576  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  51.93   
44  267  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  52.28   
45  Johnsson Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  54.86   
46  401  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  56.03   
47  102  Kjellnäs Lukas  2004  HS  AG6904  50 m     
48  384  Jonson Viktor  2003  SK NEPTUN  AQ5303  50 m     
10 år och yngre 
330  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  39.48   
444  Bevréus Oscar  2006  S 71  AA9306  25 m  41.67   
149  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  41.73   
569  Larsson Olof  2005  VELLINGE-N  AB4505  25 m  43.03   
478  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  46.35   
300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  50.79   
170  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  51.49   
130  Olsson Walther  2005  HS  AG4105  50 m     
327  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m     
10  343  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m     
11  374  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
2_S
Gren 2, 400m Frisim Damer 
Sponsor: Landskrona Hem 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
313  Holmberg Johanna  1993  SK LÖDDE  BH9693  25 m  4:41.41   
42  Kronmar Nellie  1997  EMMABODA  BQ3897  25 m  5:43.37   
297  Nagy Biborka  1998  LJUNGBY SS  BO5498  50 m  5:54.11   
15 - 16 år 
701  Hinna Marie  2000  STAVANGER    50 m  4:43.40   
316  Johannesson Elin  1999  SK LÖDDE  AM4299  25 m  4:47.07   
109  Lindahl Hanna  2000  HS  AN6200  25 m  4:49.35   
11  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    50 m  4:58.31   
667  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  5:02.80   
413  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  5:07.55   
593  Lindeblad Lo  2000  VÄSBY SS  AN5300  25 m  5:29.44   
663  Johnsson Julia  2000  HÄRJEDALEN  AW1200  25 m  5:48.48   
14 år och yngre 
685  Abrahamsen Celine  2001  STAVANGER    50 m  4:53.79   
497  Fridh Felicity  2001  SK TRITON  AR6801  25 m  4:54.33   
568  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  4:59.32   
416  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  5:01.77   
502  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  5:05.02   
406  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  5:05.92   
376  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  5:06.41   
35  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  5:07.02   
723  Rødseth Anne  2001  STAVANGER    50 m  5:07.41   
10  263  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  5:08.78   
11  741  Wathne Hedvig  2001  STAVANGER    50 m  5:10.64   
12  186  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  25 m  5:11.59   
13  98  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  5:13.53   
14  345  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  5:13.63   
15  103  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  5:15.46   
16  30  Richardsen Vilde Husö  2002  Lambertset    50 m  5:15.59   
17  665  Eilertsson Ester  2003  TRELLEBORG  AE0203  25 m  5:17.02   
18  73  Cokalic Emilia  2002  HS  AO8602  25 m  5:17.42   
19  668  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  5:19.90   
20  555  Berglind Kajsa  2001  VELLINGE-N  BV2201  25 m  5:23.05   
21  114  Llupa Julise  2002  HS  AO7602  25 m  5:23.65   
22  705  Jørmeland Johanne  2002  STAVANGER    50 m  5:25.62   
23  117  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  5:26.65   
24  191  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  5:27.00   
25  538  Drugge Lisa  2001  UMEÅ SS  BQ2201  25 m  5:28.18   
26  423  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  5:30.34   
27  511  Nolén Nina  2002  SK TRITON  AY1402  25 m  5:31.96   
28  45  Ahlgren Ellinor  2001  SK HAJEN  AE0601  50 m  5:35.17   
29  361  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  5:35.38   
30  370  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  5:36.38   
31  547  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  5:36.87   
32  348  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  5:37.13   
33  143  Sjölin Wilma  2002  HS  AR4402  25 m  5:39.53   
34  37  Andersson Lisa  2001  EMMABODA  BC0601  25 m  5:43.80   
35  50  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  5:46.34   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
3_S
Gren 3, 200m Ryggsim Herrar 
Sponsor: Team Sportia 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
436  Hariri Ali  1996  SK RAN  AK7196  25 m  2:18.40   
405  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  2:36.51   
15 - 16 år 
138  Rasmusson Oskar  1999  HS  AK2799  25 m  2:21.38   
437  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  2:30.29   
544  Orre Sandström Filip  1999  UMEÅ SS  AJ4199  25 m  2:37.21   
319  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  2:40.18   
14 år och yngre 
33  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    50 m  2:20.69   
308  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  2:35.61   
22  Fouilloux-Iaquinta Sebastien  2003  Lambertset    50 m  2:41.11   
347  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  2:46.04   
718  Pettersen Stian Alexander  2003  STAVANGER    50 m  2:49.27   
344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:52.82   
27  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    50 m  2:54.54   
387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  2:58.14   
452  Lindström Magnus  2004  SKELLEFTEÅ  AA4104  25 m  2:59.16   
10  475  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  3:05.35   
11  196  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  3:06.80   
12  727  Sina Erik  2003  STAVANGER    50 m  3:08.37   
13  541  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  3:12.24   
14  539  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  3:19.11   
15  10  Ingebretsen Simen  2003  Porsgrunn    50 m  3:20.27   
16  153  Wiberg Emil  2001  HS  AR6901  50 m     
17  543  Norlin Samuel  2002  UMEÅ SS  AO3702  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Damer 
Sponsor: Petör 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
47  Björner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:11.63   
185  Erléus Hanna  1997  KARLSHAMN  AS4497  25 m  1:12.12   
201  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:12.34   
360  Lindh Nathalie  1998  MKK  BF5498  25 m  1:15.17   
200  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  50 m  1:22.32   
690  Døskeland Synnøve  1998  STAVANGER    50 m  1:23.35   
15 - 16 år 
272  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:08.73   
331  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:10.57   
504  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  1:11.99   
498  Fridh Filippa  1999  SK TRITON  AX3299  25 m  1:14.47   
667  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  1:14.70   
701  Hinna Marie  2000  STAVANGER    50 m  1:15.46   
57  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:15.73   
494  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  1:16.04   
11  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    50 m  1:18.10   
10  480  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  1:18.17   
11  704  Janssen Tessa Francisca  1999  STAVANGER    50 m  1:18.78   
12  435  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:18.99   
13  413  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  1:19.86   
14  663  Johnsson Julia  2000  HÄRJEDALEN  AW1200  25 m  1:20.55   
15  31  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    50 m  1:23.10   
16  217  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:23.34   
17  593  Lindeblad Lo  2000  VÄSBY SS  AN5300  25 m  1:23.77   
18  242  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:23.97   
19  Johnsson Margrete  1999  Porsgrunn    50 m  1:24.05   
20  12  Mattsson Elina  1999  Porsgrunn    50 m  1:29.08   
13 - 14 år 
479  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:12.24   
455  Almasi Natalie  2001  SK SYDSIM  AS9601  25 m  1:12.45   
410  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  1:12.61   
29  Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  1:12.94   
720  Rosså Helene Victoria  2001  STAVANGER    50 m  1:13.14   
400  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:14.44   
342  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  1:14.71   
25  Romundset Elise Christine  2002  Lambertset    50 m  1:14.81   
406  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  1:16.39   
10  589  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  25 m  1:16.47   
11  389  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  1:16.93   
12  502  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  1:17.15   
13  Vidnes Edle Irene  2001  Porsgrunn    50 m  1:17.29   
14  723  Rødseth Anne  2001  STAVANGER    50 m  1:17.30   
15  685  Abrahamsen Celine  2001  STAVANGER    50 m  1:17.31   
16  601  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  1:17.75   
17  30  Richardsen Vilde Husö  2002  Lambertset    50 m  1:17.77   
18  35  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  1:17.80   
19  594  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  1:18.13   
20  545  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  1:18.34   
21  103  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:18.56   
22  98  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  1:19.59   
23  459  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  25 m  1:19.76   
24  184  Briskog Nellie  2001  KARLSHAMN  AB8601  25 m  1:20.31   
25  348  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  1:21.35   
26  73  Cokalic Emilia  2002  HS  AO8602  25 m  1:22.26   
27  243  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:22.27   
28  346  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  1:22.40   
29  139  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  1:22.99   
30  386  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  1:23.10   
31  591  Hübinette Vanessa  2001  VÄSBY SS  AY1201  25 m  1:23.21   
32  458  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  25 m  1:23.26   
33  301  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  1:23.50   
34  463  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:23.50   
35  96  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:23.61   
36  538  Drugge Lisa  2001  UMEÅ SS  BQ2201  25 m  1:23.74   
37  338  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:23.82   
38  546  Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AF1601  25 m  1:24.36   
39  668  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  1:24.59   
40  194  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:24.76   
11 - 12 år 
604  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:17.28   
90  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:17.80   
361  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  1:18.35   
482  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  1:19.60   
125  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  1:20.02   
46  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:20.50   
132  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:20.85   
60  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  1:21.43   
113  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:22.51   
10  388  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  1:23.09   
11  101  Kinberg Hanna P  2003  HS  AR1803  25 m  1:23.45   
12  600  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  1:23.59   
13  592  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:23.69   
14  299  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  1:23.74   
15  471  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:23.99   
16  258  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:24.85   
17  586  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:25.16   
18  146  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:25.76   
19  602  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:26.15   
20  575  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  1:27.00   
21  314  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:27.16   
22  392  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  1:27.49   
23  382  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:27.52   
24  273  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:27.64   
25  50  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:27.84   
26  339  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:28.26   
27  706  Lærdal Kari  2003  STAVANGER    50 m  1:28.58   
28  309  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:28.80   
29  Bekkevik Via  2003  Porsgrunn    50 m  1:30.34   
30  375  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  1:30.78   
31  373  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  1:30.79   
32  379  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  1:32.43   
33  89  Jarbsjö Bianca  2003  HS  AI6603  25 m  1:33.21   
34  172  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  1:33.79   
35  728  Slettevold Mathea  2003  STAVANGER    50 m  1:49.83   
36  380  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  1:33.93  RES 
37  642  Kronkvist Elin  2004  ÄNGELHOLM  AG6204  25 m  1:34.02  RES 
38  40  Embaie Betiel  2003  EMMABODA  BI1403  25 m  1:34.62  RES 
10 år och yngre 
599  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  50 m  1:45.08   
193  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  50 m     
250  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
5_S
Gren 5, 100m Bröstsim Herrar 
Sponsor: HT Emballage 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
84  Hesslevik Jacob  1997  HS  AE6997  25 m  1:08.81   
182  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  1:10.58   
354  Gustafsson Hugo  1997  MKK  AK1397  25 m  1:12.50   
558  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  25 m  1:12.83   
199  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  1:13.96   
472  Nilsson Erik  1996  SK SYDSIM  AL7996  25 m  1:17.48   
439  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  50 m  1:21.50   
293  Al-Sudany Oscar  1997  LJUNGBY SS  AU3997  25 m  1:22.30   
405  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  1:22.70   
15 - 16 år 
192  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  1:09.26   
268  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  1:10.98   
457  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  1:11.98   
76  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  1:15.12   
215  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  1:15.79   
190  Eringstam Tobias  1999  KARLSKRONA  AP8599  25 m  1:16.02   
59  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  1:16.98   
312  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:18.49   
294  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  25 m  1:24.54   
10  707  Monslaup Andreas Lea  1999  STAVANGER    50 m  1:25.02   
11  Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  1:25.08   
12  407  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  25 m  1:28.88   
13  544  Orre Sandström Filip  1999  UMEÅ SS  AJ4199  25 m  1:29.49   
14  366  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  25 m  1:31.27   
15  355  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  1:31.99   
16  476  Sihlén Melvin  2000  SK SYDSIM  AV8100  25 m  1:32.50   
17  205  Aadli Casper  2000  KLIPPAN  AX8900  25 m  1:43.78   
13 - 14 år 
351  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  1:18.09   
308  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  1:19.92   
590  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:20.62   
737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  1:20.78   
686  Ajmi Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  1:21.71   
118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  25 m  1:21.82   
729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  1:22.50   
344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  1:23.72   
738  Torgers Kristian Hillesøy  2002  STAVANGER    50 m  1:23.79   
10  147  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  1:23.80   
11  352  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  50 m  1:24.60   
12  23  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    50 m  1:25.84   
13  672  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  1:27.69   
14  475  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:28.60   
15  372  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  1:29.23   
16  461  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  1:29.58   
17  574  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:31.14   
18  281  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  1:31.98   
19  597  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  50 m  1:33.68   
20  559  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  1:33.82   
21  176  Jarvi Alfred  2002  SS IDEN  AC5102  25 m  1:33.97   
22  415  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:36.31   
23  703  Jacobsen Jerlow Lytomt  2001  STAVANGER    50 m  1:36.93   
24  696  Eidesen Sondre  2002  STAVANGER    50 m  1:37.28   
25  Rennesund Lucas  2002  Porsgrunn    50 m  1:38.50   
26  383  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  25 m  1:38.74   
27  426  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:39.10   
28  359  Lindberg Cesar  2002  MKK  AL1702  25 m  1:39.60   
29  543  Norlin Samuel  2002  UMEÅ SS  AO3702  25 m  1:40.21   
30  68  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  1:40.31   
31  736  Stokkebø Jonas  2002  STAVANGER    50 m  1:41.34   
32  28  Revheim Ask Rotvelt  2002  Lambertset    50 m  1:41.48   
33  390  Palmqvist Gabriele  2002  SK NEPTUN  AV7902  25 m  1:42.84   
34  284  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  1:43.44   
35  429  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  1:44.37   
36  92  Johansson Kim  2001  HS  AX0301  25 m  1:44.44   
37  595  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  50 m  1:44.54   
38  353  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  25 m  1:44.78   
39  603  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  1:48.65   
11 - 12 år 
496  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  1:26.65   
560  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  1:26.65   
24  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  1:29.53   
169  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  1:29.58   
187  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  1:29.59   
541  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  1:34.42   
653  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  1:37.44   
430  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:38.47   
310  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:38.62   
10  393  Wange Axel  2003  SK NEPTUN  AK4103  25 m  1:38.96   
11  168  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  1:39.55   
12  385  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  1:39.70   
13  519  Qvarfordh Markus  2004  SK TRITON  AA8904  25 m  1:40.50   
14  652  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  25 m  1:40.85   
15  557  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  1:40.97   
16  384  Jonson Viktor  2003  SK NEPTUN  AQ5303  25 m  1:41.18   
17  102  Kjellnäs Lukas  2004  HS  AG6904  25 m  1:41.60   
18  94  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:41.79   
19  283  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  1:43.10   
20  267  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  1:43.41   
21  673  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  1:43.62   
22  95  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:45.25   
23  104  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  1:45.26   
24  539  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  1:45.84   
25  587  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  1:47.58   
26  401  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  1:50.68   
27  10  Ingebretsen Simen  2003  Porsgrunn    50 m  1:51.39   
28  82  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:51.70   
29  473  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  50 m  1:51.79   
30  493  Ceplitis Theo  2004  SK TRITON  AE6704  25 m  1:52.70   
31  127  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:53.28   
32  108  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:57.56   
33  Johnsson Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  1:57.64   
10 år och yngre 
444  Bevréus Oscar  2006  S 71  AA9306  25 m  1:54.33   
170  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m     
330  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  50 m     
343  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m     
374  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m     
478  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
6_S
Gren 6, 200m Fjärilsim Damer 
Sponsor: Genarps Lådfabrik 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
704  Janssen Tessa Francisca  1999  STAVANGER    50 m  2:56.59   
14 år och yngre 
614  Ghanem Lucie  2002  YSTADS SS  AS0802  50 m  2:50.42   
400  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  2:53.72   
21  Valvik Christiansen Rebekka  2001  Lambertset    50 m  2:56.39   
370  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  2:59.56   
376  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  50 m  2:59.75   
Johnsson Kristine  2001  Porsgrunn    50 m  3:01.38   
345  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  3:02.11   
725  Røyland Viktoia  2002  STAVANGER    50 m  3:18.57   
243  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  3:20.12   
10  689  Danielsen Aud Sofie  2002  STAVANGER    50 m  3:36.13   
11  346  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  3:42.40   
12  549  Zhirkova Polina  2004  UMEÅ SS  AN4204  25 m  3:45.10   
13  495  Forsgren Ellinor  2001  SK TRITON  AA7801  25 m  3:46.96   
14  596  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  50 m     
15  598  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  50 m     
16  709  Pettersen Malin Frøiland  2003  STAVANGER    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
7_S
Gren 7, 200m Frisim Herrar 
Sponsor: Butik Maria 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
119  Möller Emil  1994  HS  AJ5994  25 m  1:53.70   
362  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  2:04.78   
439  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  25 m  2:05.41   
436  Hariri Ali  1996  SK RAN  AK7196  25 m  2:06.94   
427  Pettersson Simon  1998  POSEIDON  AH7198  25 m  2:11.72   
293  Al-Sudany Oscar  1997  LJUNGBY SS  AU3997  25 m  2:13.44   
199  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:13.84   
15 - 16 år 
627  Gustafsson Hans  2000  ÄLMHULT  AS5900  25 m  2:13.70   
708  Monslaup Sondre Lea  1999  STAVANGER    50 m  2:14.64   
355  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:15.75   
438  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  50 m  2:17.52   
334  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  2:17.73   
437  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  50 m  2:20.49   
Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  2:21.57   
544  Orre Sandström Filip  1999  UMEÅ SS  AJ4199  25 m  2:27.43   
697  Fevang Paul  2000  STAVANGER    50 m  2:31.03   
10  476  Sihlén Melvin  2000  SK SYDSIM  AV8100  25 m  2:32.50   
14 år och yngre 
308  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  2:18.25   
134  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  2:18.90   
54  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  50 m  2:21.04   
257  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  50 m  2:22.97   
18  Nesbö Simon  2002  Lørenskog    50 m  2:23.42   
344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:23.80   
702  Hovin Magnus Geijer  2001  STAVANGER    50 m  2:24.05   
729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  2:24.93   
367  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  50 m  2:25.13   
10  311  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  2:26.85   
11  372  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  50 m  2:26.94   
12  738  Torgers Kristian Hillesøy  2002  STAVANGER    50 m  2:27.24   
13  118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  50 m  2:28.14   
14  22  Fouilloux-Iaquinta Sebastien  2003  Lambertset    50 m  2:28.32   
15  590  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  50 m  2:28.45   
16  703  Jacobsen Jerlow Lytomt  2001  STAVANGER    50 m  2:29.51   
17  115  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  2:29.74   
18  347  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  50 m  2:32.06   
19  737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  2:32.55   
20  718  Pettersen Stian Alexander  2003  STAVANGER    50 m  2:35.41   
21  387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  2:36.02   
22  461  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  2:37.05   
23  431  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:37.40   
24  578  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  50 m  2:38.60   
25  584  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  2:39.48   
26  28  Revheim Ask Rotvelt  2002  Lambertset    50 m  2:39.50   
27  Rennesund Lucas  2002  Porsgrunn    50 m  2:40.14   
28  281  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  50 m  2:40.60   
29  557  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  2:40.78   
30  696  Eidesen Sondre  2002  STAVANGER    50 m  2:41.29   
31  474  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:41.61   
32  726  Sigvaldsen Øyvind Jr.  2004  STAVANGER    50 m  2:42.18   
33  27  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    50 m  2:43.30   
34  452  Lindström Magnus  2004  SKELLEFTEÅ  AA4104  25 m  2:44.14   
35  196  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  2:44.67   
36  454  Lundmark Marcus  2002  SKELLEFTEÅ  AN7302  25 m  2:45.96   
37  559  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  50 m  2:49.17   
38  727  Sina Erik  2003  STAVANGER    50 m  2:49.75   
39  736  Stokkebø Jonas  2002  STAVANGER    50 m  2:49.98   
40  429  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  2:52.55   
41  580  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  2:52.83   
42  430  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:54.83   
43  Imislund Aamo Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  2:59.08   
44  271  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  2:59.26   
45  Rennesund Julian  2004  Porsgrunn    50 m  2:59.61   
46  543  Norlin Samuel  2002  UMEÅ SS  AO3702  25 m  2:59.84   
47  465  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  3:00.11   
48  274  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  3:02.96   
49  Johnsson Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  3:06.66   
50  284  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  3:10.36   
51  283  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  3:20.87   
52  267  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  3:22.69   
53  300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  3:23.14   
54  275  Röstin Morten  2002  LANDSKRONA  AG6902  50 m     
55  415  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m     
56  550  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
8_S
Gren 8, 4X50m Frisim D 15år oä 
Sponsor: La Perla Restaurang 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
19  SK Lödde  SK LÖDDE    50 m  1:51.81   
732  Stavanger Sc J1 Jr.  STAVANGER    50 m  2:02.96   
202  Karlskrona Damer  KARLSKRONA    25 m  2:02.98   
13  Poseidon Porsegrunn  Porsgrunn    50 m  2:04.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
9_S
Gren 9, 4X50m Frisim H 15år oä 
Sponsor: Landskrona Hem 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
484  SK Sydsim Herrar  SK SYDSIM    25 m  1:45.37   
19  SK Lödde  SK LÖDDE    50 m  1:47.05   
305  Ljungby SS Herrar [1916]  LJUNGBY SS    25 m  1:47.81   
219  Klippan Herrar  1996  KLIPPAN    25 m  1:48.19   
204  Karlskrona Herrar [1998]  1998  KARLSKRONA    25 m  1:48.50   
677  Landskrona Oldboys  LANDSKRONA    50 m  1:52.00   
678  Landskrona Youngboys  LANDSKRONA    50 m  1:52.00   
730  Stavanger Sc G1 Jr.  STAVANGER    50 m  1:53.28   
162  Hs Herrar Lag 1  2000  HS    25 m  1:54.00   
10  683  Umeå SS Lag1  UMEÅ SS    50 m  2:06.37   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
10_S
Gren 10, 50m Ryggsim Damer 
Sponsor: HT Emballage 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
264  Månsson Linnéa  1996  LANDSKRONA  AJ6296  25 m  30.22   
173  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  30.28   
491  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  31.33   
526  Volkova Alexandra  1996  SK TRITON  AK4896  25 m  32.17   
185  Erléus Hanna  1997  KARLSHAMN  AS4497  25 m  32.75   
47  Björner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  33.11   
121  Nilsson Emma  1995  HS  BA7895  25 m  33.16   
201  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  33.65   
360  Lindh Nathalie  1998  MKK  BF5498  25 m  34.91   
10  200  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  25 m  37.02   
11  279  Somi Ninwa  1998  LANDSKRONA  AI4298  25 m  37.60   
12  63  Andersson Linnea  1998  HS  BN3898  25 m  37.61   
13  690  Døskeland Synnøve  1998  STAVANGER    50 m  38.07   
14  553  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  57.00   
15  211  Johansson Josefine  1998  KLIPPAN  BP1698  50 m     
15 - 16 år 
272  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  31.25   
331  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  32.85   
504  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  34.16   
679  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  50 m  34.32   
11  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    50 m  34.39   
494  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  34.79   
480  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  34.93   
498  Fridh Filippa  1999  SK TRITON  AX3299  25 m  35.09   
208  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  35.18   
10  413  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  36.87   
11  317  Johansdotter Matilda  2000  SK LÖDDE  BE1400  25 m  37.14   
12  700  Hagen Hedda Othilie  1999  STAVANGER    50 m  37.80   
13  704  Janssen Tessa Francisca  1999  STAVANGER    50 m  37.97   
14  583  Virgili Alicia  2000  VELLINGE-N  AP5600  25 m  38.04   
15  242  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  38.55   
16  663  Johnsson Julia  2000  HÄRJEDALEN  AW1200  25 m  38.92   
17  174  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  38.96   
18  368  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  39.47   
19  363  OLOFSSON NICOLE  1999  MKK  AM7899  25 m  39.50   
20  12  Mattsson Elina  1999  Porsgrunn    50 m  41.63   
21  466  Franzén Josefine  2000  SK SYDSIM  AF0800  25 m  41.96   
22  217  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  42.08   
23  548  Whyte Krenchel Amy  2000  UMEÅ SS  BK6800  25 m  46.12   
13 - 14 år 
455  Almasi Natalie  2001  SK SYDSIM  AS9601  25 m  32.56   
720  Rosså Helene Victoria  2001  STAVANGER    50 m  33.46   
400  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  33.60   
25  Romundset Elise Christine  2002  Lambertset    50 m  34.19   
29  Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  34.32   
26  Leite Sara Cecilie  2001  Lambertset    50 m  34.38   
479  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  34.61   
342  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  34.69   
406  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  34.74   
10  594  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  35.52   
11  447  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  35.60   
12  601  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  50 m  35.78   
13  228  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  35.82   
14  502  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  36.12   
15  545  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  36.29   
16  589  Frisk Garcia Anna  2002  VÄSBY SS  AH6202  25 m  36.29   
17  51  Larsson Julia  2002  SK HAJEN  AI6602  25 m  36.39   
18  184  Briskog Nellie  2001  KARLSHAMN  AB8601  25 m  36.44   
19  389  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  25 m  36.45   
20  103  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  36.54   
21  685  Abrahamsen Celine  2001  STAVANGER    50 m  36.70   
22  98  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  36.79   
23  402  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  25 m  36.82   
24  30  Richardsen Vilde Husö  2002  Lambertset    50 m  36.86   
25  35  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  36.92   
26  449  Permarker Anna-Louisa  2002  S 71  AH1402  25 m  37.15   
27  34  Hellesö Erksen Pauline  2001  Lambertset    50 m  37.43   
28  723  Rødseth Anne  2001  STAVANGER    50 m  37.98   
29  348  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  38.09   
30  591  Hübinette Vanessa  2001  VÄSBY SS  AY1201  25 m  38.13   
31  136  Rasmusson Anna  2001  HS  AO5201  25 m  38.21   
32  37  Andersson Lisa  2001  EMMABODA  BC0601  25 m  38.24   
33  243  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  38.35   
34  741  Wathne Hedvig  2001  STAVANGER    50 m  38.48   
35  194  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  38.51   
36  260  Lundius Hanna  2001  LANDSKRONA  BI7201  25 m  38.68   
37  538  Drugge Lisa  2001  UMEÅ SS  BQ2201  25 m  38.71   
38  56  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  38.81   
39  186  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  25 m  38.83   
40  338  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  38.88   
41  739  Torgersen Lisa  2001  STAVANGER    50 m  38.91   
42  301  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  38.99   
43  346  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  39.00   
44  17  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  39.04   
45  386  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  25 m  39.10   
46  210  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  39.34   
47  145  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  39.47   
48  623  Persson Sonja  2001  YSTADS SS  BD7801  25 m  39.72   
49  682  Bonnedahl Sara  2001  UMEÅ SS  AP1801  25 m  39.74   
50  345  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  39.75   
51  73  Cokalic Emilia  2002  HS  AO8602  25 m  39.90   
52  688  Berg Malin Bergsholm  2002  STAVANGER    50 m  40.08   
53  143  Sjölin Wilma  2002  HS  AR4402  25 m  40.16   
54  547  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  40.22   
55  588  Farkhapour Rojin  2001  VÄSBY SS  BD4401  50 m  40.38   
56  370  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  40.56   
57  96  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  40.67   
58  725  Røyland Viktoia  2002  STAVANGER    50 m  40.72   
59  562  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  40.76   
60  542  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  40.87   
61  249  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  40.88   
62  698  Gudbrandsen Embla  2002  STAVANGER    50 m  40.96   
63  453  Lindström Märta  2002  SKELLEFTEÅ  AC8202  25 m  41.29   
64  424  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  41.37   
65  38  Bondesson Matilda  2002  EMMABODA  BQ1602  25 m  41.52   
66  705  Jørmeland Johanne  2002  STAVANGER    50 m  41.60   
67  512  Ohlsson Emilia  2001  SK TRITON  BH7201  25 m  41.66   
68  231  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  41.96   
69  357  Kron Larsson Alice  2001  MKK  BF6601  25 m  42.02   
70  223  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  42.15   
71  451  Larsson Ellen  2001  SKELLEFTEÅ  BR7801  25 m  42.73   
72  356  Kennbäck Felicia  2001  MKK  BF2201  25 m  42.87   
73  724  Røyland Ingrid  2002  STAVANGER    50 m  42.96   
74  556  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  25 m  43.97   
75  573  Paulsson Hanna  2002  VELLINGE-N  AL7202  25 m  44.07   
76  689  Danielsen Aud Sofie  2002  STAVANGER    50 m  44.23   
77  233  Olsson Astrid  2002  KSLS  AA0802  25 m  44.39   
78  561  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  44.60   
79  524  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  44.78   
80  495  Forsgren Ellinor  2001  SK TRITON  AA7801  25 m  45.40   
81  554  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  45.57   
82  579  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  45.98   
83  740  der Erle Marie Aartun van  2002  STAVANGER    50 m  46.07   
84  328  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  46.50   
85  540  Lindh Lovisa  2001  UMEÅ SS  AU7801  25 m  47.02   
86  418  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  48.57   
87  518  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  48.68   
88  43  Magnusson Hedvig  2002  EMMABODA  BO3602  25 m  49.31   
89  241  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  25 m  51.75   
90  126  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  55.94   
91  570  Lindqvist Lisa  2002  VELLINGE-N  BS6402  50 m     
92  675  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  50 m     
11 - 12 år 
238  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  34.89   
232  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  34.98   
671  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  35.29   
361  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  36.20   
490  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  36.22   
604  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  36.22   
46  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  36.65   
90  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  36.68   
226  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  36.91   
10  598  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  25 m  36.95   
11  618  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  37.05   
12  60  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  37.19   
13  600  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  37.56   
14  132  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  37.87   
15  592  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  37.94   
16  113  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  38.21   
17  101  Kinberg Hanna P  2003  HS  AR1803  25 m  38.23   
18  125  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  38.68   
19  388  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  38.81   
20  510  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  38.94   
21  299  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  50 m  39.09   
22  273  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  39.34   
23  258  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  39.42   
24  520  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  39.43   
25  225  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  39.55   
26  706  Lærdal Kari  2003  STAVANGER    50 m  39.59   
27  617  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  39.82   
28  146  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  39.92   
29  339  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  40.05   
30  575  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  40.06   
31  314  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  40.20   
32  655  Troedsson Alice  2004  ÄNGELHOLM  AG1404  25 m  40.44   
33  122  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  40.70   
34  49  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  40.95   
35  207  Edvinsson Tuva  2004  KLIPPAN  AB7604  25 m  41.01   
36  152  Valanzuolo Julia  2003  HS  AR9803  25 m  41.19   
37  664  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  41.32   
38  382  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  41.40   
39  448  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  41.53   
40  613  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  41.70   
41  380  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  41.83   
42  645  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  41.87   
43  565  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  42.40   
44  516  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  50 m  42.54   
45  377  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  42.81   
46  489  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  42.84   
47  602  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  42.91   
48  709  Pettersen Malin Frøiland  2003  STAVANGER    50 m  42.91   
49  391  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  43.26   
50  371  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  43.32   
51  392  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  43.35   
52  Bekkevik Via  2003  Porsgrunn    50 m  43.36   
53  307  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  43.45   
54  581  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  43.59   
55  326  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  43.63   
56  638  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  43.97   
57  375  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  44.02   
58  642  Kronkvist Elin  2004  ÄNGELHOLM  AG6204  25 m  44.12   
59  450  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  44.13   
60  486  Ahlberg Mira  2003  SK TRITON  AX5203  50 m  44.22   
61  628  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  44.28   
62  40  Embaie Betiel  2003  EMMABODA  BI1403  25 m  44.32   
63  180  Persson Emelie  2003  SS IDEN  AG9203  25 m  44.46   
64  172  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  44.77   
65  647  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  44.78   
66  86  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  45.00   
67  373  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  45.14   
68  596  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  50 m  45.32   
69  606  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  45.40   
70  156  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  45.46   
71  89  Jarbsjö Bianca  2003  HS  AI6603  25 m  45.79   
72  636  Bokelund Klara  2003  ÄNGELHOLM  BO5403  25 m  45.87   
73  680  Virgin Cara  2003  SK NEPTUN    50 m  46.00   
74  379  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  46.34   
75  567  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  46.34   
76  262  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  50 m  46.43   
77  133  Persson Tilda  2004  HS  AP1204  25 m  46.47   
78  633  Axelsson Ammie  2004  ÄNGELHOLM  AM2604  25 m  46.50   
79  699  Gudbrandsen Hedda  2004  STAVANGER    50 m  47.60   
80  378  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  48.06   
81  381  Hall Nina  2004  SK NEPTUN  AP0804  25 m  48.47   
82  295  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  48.51   
83  582  Westerblad Ellen  2004  VELLINGE-N  AM3204  25 m  48.62   
84  503  Lindström Ida  2004  SK TRITON  AW7804  25 m  48.70   
85  417  Kjellin Elma  2003  POSEIDON  AT5203  50 m  49.14   
86  261  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  50 m  49.36   
87  481  Wibert Siri  2004  SK SYDSIM  AY8204  25 m  51.71   
88  322  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  52.70   
89  728  Slettevold Mathea  2003  STAVANGER    50 m  53.05   
90  248  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  50 m  53.81   
91  605  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  54.64   
92  654  Söderberg Elin  2004  ÄNGELHOLM  AW8804  25 m  55.45   
93  687  Berg Andrea Bergsholm  2004  STAVANGER    50 m  55.89   
94  464  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  50 m  55.90   
95  639  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  50 m  56.09   
96  369  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  58.29   
97  641  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  25 m  58.77   
98  287  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m     
99  500  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  50 m     
10 år och yngre 
105  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  41.41   
488  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  42.44   
599  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  43.37   
128  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  43.78   
144  Sprung Bea  2005  HS  AO1805  25 m  44.45   
155  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  44.48   
193  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  45.78   
97  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  46.04   
278  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  46.16   
10  61  agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  46.33   
11  577  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  47.51   
12  270  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  47.73   
13  66  Arvidsson Alicia  2005  HS  AF3205  25 m  47.91   
14  644  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  48.02   
15  250  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  48.56   
16  99  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  48.58   
17  403  Håkansson Lovisa  2005  OSBY SS  AC5405  25 m  48.61   
18  746  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  50 m  49.55   
19  112  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  49.67   
20  315  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  50.26   
21  280  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  50.50   
22  517  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  51.29   
23  634  Axelsson Linn  2006  ÄNGELHOLM  AA2806  50 m  51.53   
24  643  Lindegren Olivia  2005  ÄNGELHOLM  AM8205  50 m  52.35   
25  251  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  56.08   
26  167  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  25 m  57.07   
27  296  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  25 m  57.48   
28  269  Pettersson Ia  2008  LANDSKRONA  AA6208  50 m  59.67   
29  552  Almquist Julia  2007  VELLINGE-N  AD4407  25 m  1:05.38   
30  256  Jönsson Ida  2006  LANDSKRONA  AN0406  50 m     
31  523  Stalbohm Liv  2007  SK TRITON  AC9807  50 m     
32  632  Assarsson Leona  2006  ÄNGELHOLM  AO4406  50 m     
33  640  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  50 m     
34  650  Roos Astrid  2006  ÄNGELHOLM  AO7406  50 m     
35  651  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  17:32 
 
11_S
Gren 11, 50m Frisim Herrar 
Sponsor: Landskrona Hem 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
124  Nilsson Oskar  1997  HS  AH4597  25 m  24.35   
246  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  24.68   
175  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  24.72   
298  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  50 m  25.06   
408  Andersson Jonas  1996  POSEIDON  AE2396  25 m  25.43   
428  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  25.77   
293  Al-Sudany Oscar  1997  LJUNGBY SS  AU3997  50 m  25.82   
432  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  25.87   
48  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  25 m  25.90   
10  182  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  25.99   
11  265  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  26.09   
12  747  Hagberg Jonas  1988  MKK  AO7788  50 m  26.21   
13  558  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  25 m  26.31   
14  470  Lu Jimmy  1997  SK SYDSIM  AO7997  25 m  26.33   
15  44  Tangvald Måns  1995  GÖTEBORG  AN3595  25 m  26.47   
16  216  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  26.54   
17  472  Nilsson Erik  1996  SK SYDSIM  AL7996  25 m  26.64   
18  199  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  26.65   
19  213  Lundin Filip  1997  KLIPPAN  AN3397  25 m  27.34   
20  325  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  25 m  27.46   
21  405  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  27.57   
22  15  Grundesen Magnus  1998  FARUM  9807AL  50 m  27.62   
23  245  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  27.87   
24  39  Bondesson-Torgnusson Zebastian  1998  EMMABODA  AV9798  25 m  28.16   
25  365  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  28.50   
26  624  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  29.99   
27  209  Henriksson Kevin  1998  KLIPPAN  AS0198  25 m  30.32   
15 - 16 år 
138  Rasmusson Oskar  1999  HS  AK2799  25 m  25.87   
462  Cvijic Teodor  1999  SK SYDSIM  AS0199  25 m  25.88   
192  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  25.97   
212  Kronkvist Erik  1999  KLIPPAN  AO3199  25 m  26.19   
457  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  26.52   
268  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  26.61   
719  Ravndal Magnus  1999  STAVANGER    50 m  27.03   
79  Eriksson Filip  1999  HS  AL2199  25 m  27.28   
467  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  27.44   
10  190  Eringstam Tobias  1999  KARLSKRONA  AP8599  25 m  27.92   
11  189  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  27.96   
12  708  Monslaup Sondre Lea  1999  STAVANGER    50 m  28.02   
13  215  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  28.12   
14  312  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  28.41   
15  76  Edman Andreas  1999  HS  AS6599  25 m  28.42   
16  627  Gustafsson Hans  2000  ÄLMHULT  AS5900  25 m  28.65   
17  294  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  25 m  28.68   
18  Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  28.74   
19  707  Monslaup Andreas Lea  1999  STAVANGER    50 m  28.76   
20  319  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  28.87   
21  438  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  50 m  28.91   
22  334  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  29.13   
23  437  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  29.40   
24  626  Stoltz Martin  2000  YSTADS SS  AR4900  25 m  30.28   
25  544  Orre Sandström Filip  1999  UMEÅ SS  AJ4199  25 m  30.89   
26  407  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  25 m  32.16   
27  205  Aadli Casper  2000  KLIPPAN  AX8900  25 m  32.60   
28  697  Fevang Paul  2000  STAVANGER    50 m  32.76   
29  366  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  32.92   
30  67  Bjäredal-Hjort Hugo  2000  HS  AV5900  50 m  34.63   
13 - 14 år 
118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  25 m  28.18   
616  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  28.32   
134  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  28.54   
147  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  28.65   
54  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  28.95   
33  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    50 m  29.04   
686  Ajmi Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  29.17   
367  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  50 m  29.31   
702  Hovin Magnus Geijer  2001  STAVANGER    50 m  29.88   
10  729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  29.89   
11  597  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  30.07   
12  344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  30.13   
13  507  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  30.17   
14  738  Torgers Kristian Hillesøy  2002  STAVANGER    50 m  30.70   
15  372  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  30.72   
16  387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  30.91   
17  178  Lidbäck Gustav  2002  SS IDEN  AB7302  25 m  30.93   
18  222  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  25 m  30.97   
19  351  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  30.99   
20  615  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  31.02   
21  637  Grönborg Oscar  2002  ÄNGELHOLM  AH8102  25 m  31.03   
22  580  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  31.04   
23  590  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  31.08   
24  18  Nesbö Simon  2002  Lørenskog    50 m  31.22   
25  757  Johansson Joel  2001  HS  AR2701  50 m  31.23   
26  236  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  31.28   
27  311  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  31.45   
28  244  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  31.49   
29  196  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  31.64   
30  737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  31.71   
31  669  Klittbo Oscar  2002  TRELLEBORG  AA2702  25 m  32.01   
32  415  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  32.20   
33  235  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  32.21   
34  505  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  32.30   
35  142  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  32.31   
36  28  Revheim Ask Rotvelt  2002  Lambertset    50 m  32.37   
37  696  Eidesen Sondre  2002  STAVANGER    50 m  32.59   
38  559  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  32.89   
39  68  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  33.23   
40  543  Norlin Samuel  2002  UMEÅ SS  AO3702  25 m  33.53   
41  703  Jacobsen Jerlow Lytomt  2001  STAVANGER    50 m  33.53   
42  672  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  33.63   
43  281  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  50 m  33.68   
44  221  Dahlberg Erik  2002  KSLS  AJ5502  25 m  33.84   
45  353  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  25 m  33.84   
46  574  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  34.10   
47  Rennesund Lucas  2002  Porsgrunn    50 m  34.15   
48  429  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  34.34   
49  748  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  50 m  35.37   
50  603  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  35.55   
51  454  Lundmark Marcus  2002  SKELLEFTEÅ  AN7302  25 m  35.56   
52  736  Stokkebø Jonas  2002  STAVANGER    50 m  35.84   
53  214  Nilsson Albin  2002  KLIPPAN  AE3302  25 m  35.88   
54  426  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  36.85   
55  390  Palmqvist Gabriele  2002  SK NEPTUN  AV7902  25 m  37.02   
56  595  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  37.08   
57  383  Johansson Erik  2002  SK NEPTUN  AL6302  50 m  37.68   
58  284  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  39.55   
59  71  Cochinescu Eric  2002  HS  AG6702  25 m  40.40   
11 - 12 år 
187  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  29.03   
323  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  30.40   
578  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  30.76   
385  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  30.89   
115  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  30.95   
726  Sigvaldsen Øyvind Jr.  2004  STAVANGER    50 m  31.11   
24  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  31.19   
22  Fouilloux-Iaquinta Sebastien  2003  Lambertset    50 m  31.41   
584  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  31.63   
10  496  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  31.76   
11  148  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  32.00   
12  474  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  32.06   
13  431  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  32.11   
14  653  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  32.39   
15  310  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  32.64   
16  718  Pettersen Stian Alexander  2003  STAVANGER    50 m  32.70   
17  452  Lindström Magnus  2004  SKELLEFTEÅ  AA4104  25 m  33.42   
18  745  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  33.42   
19  27  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    50 m  33.66   
20  430  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  33.68   
21  337  Sivtoft Albert  2004  SK LÖDDE  AE3904  25 m  33.99   
22  541  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  34.03   
23  673  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  34.39   
24  69  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  34.42   
25  727  Sina Erik  2003  STAVANGER    50 m  34.62   
26  557  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  34.67   
27  183  Witzell Anton  2004  SS IDEN  AC4904  25 m  34.68   
28  108  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  34.69   
29  94  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  34.77   
30  271  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  34.86   
31  137  Rasmusson Olle  2003  HS  AI5303  25 m  34.88   
32  550  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  34.93   
33  169  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  34.97   
34  560  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  35.04   
35  652  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  25 m  35.07   
36  539  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  35.53   
37  625  Stoltz Hugo  2004  YSTADS SS  AF4904  25 m  35.69   
38  393  Wange Axel  2003  SK NEPTUN  AK4103  25 m  35.73   
39  230  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  25 m  35.82   
40  571  Nilsson Eddie  2003  VELLINGE-N  AK3103  25 m  35.85   
41  72  Cochinescu Felix  2003  HS  AI2303  25 m  36.20   
42  95  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  36.73   
43  10  Ingebretsen Simen  2003  Porsgrunn    50 m  37.39   
44  587  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  37.46   
45  274  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  37.59   
46  168  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  37.61   
47  Imislund Aamo Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  37.67   
48  82  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  37.81   
49  404  Lindkvist Vincent  2004  OSBY SS  AH4704  25 m  37.87   
50  473  Offrell Love  2004  SK SYDSIM  AG1104  25 m  38.14   
51  102  Kjellnäs Lukas  2004  HS  AG6904  25 m  38.26   
52  127  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  38.44   
53  129  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  38.60   
54  267  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  38.97   
55  154  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  39.18   
56  Rennesund Julian  2004  Porsgrunn    50 m  39.35   
57  Johnsson Andreas  2003  Porsgrunn    50 m  39.52   
58  670  Olsson-Lindhé Adam  2004  TRELLEBORG  AA2304  25 m  39.52   
59  283  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  50 m  39.58   
60  572  Nordholm Carl  2004  VELLINGE-N  AM7104  25 m  39.68   
61  384  Jonson Viktor  2003  SK NEPTUN  AQ5303  25 m  40.15   
62  576  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  41.06   
63  104  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  41.10   
64  493  Ceplitis Theo  2004  SK TRITON  AE6704  25 m  41.22   
65  515  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  50 m  41.53   
66  401  Cato Alfred  2004  OSBY SS  AA4904  25 m  44.99   
67  751  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  50.52   
10 år och yngre 
149  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  34.01   
330  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  34.22   
64  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  36.30   
569  Larsson Olof  2005  VELLINGE-N  AB4505  25 m  36.70   
300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  37.36   
374  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  38.20   
492  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  50 m  38.60   
106  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  38.83   
478  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  25 m  38.92   
10  469  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  40.85   
11  130  Olsson Walther  2005  HS  AG4105  25 m  42.21   
12  343  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  42.59   
13  525  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  50 m  43.79   
14  170  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  43.85   
15  477  Skölderud Hugo  2006  SK SYDSIM  AB7706  50 m  44.53   
16  327  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  44.71   
17  110  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  44.79   
18  171  Remgard Emland Mio  2005  HÖÖRS SS  AJ4305  25 m  45.83   
19  635  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  45.99   
20  752  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  46.91   
21  681  Auer Rasmus  2005  HS  AJ4705  50 m  47.00   
22  506  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  50.61   
23  514  Olofsson Jonathan  2006  SK TRITON  AE5906  25 m  50.71   
24  522  Stahlbom Oliver  2005  SK TRITON  AB5105  25 m  52.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
12_S
Gren 12, 200m Frisim Damer 
Sponsor: Team Sportia 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
508  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  2:12.71   
321  Lövdahl Michelle  1995  SK LÖDDE  AH8895  25 m  2:13.41   
313  Holmberg Johanna  1993  SK LÖDDE  BH9693  25 m  2:13.51   
185  Erléus Hanna  1997  KARLSHAMN  AS4497  25 m  2:17.26   
140  Rosell Tekla  1998  HS  AM7298  25 m  2:18.35   
360  Lindh Nathalie  1998  MKK  BF5498  25 m  2:29.31   
42  Kronmar Nellie  1997  EMMABODA  BQ3897  25 m  2:40.28   
297  Nagy Biborka  1998  LJUNGBY SS  BO5498  50 m  2:45.70   
63  Andersson Linnea  1998  HS  BN3898  25 m  2:46.45   
10  553  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  3:26.20   
15 - 16 år 
316  Johannesson Elin  1999  SK LÖDDE  AM4299  25 m  2:16.21   
229  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  2:16.23   
109  Lindahl Hanna  2000  HS  AN6200  25 m  2:18.38   
701  Hinna Marie  2000  STAVANGER    50 m  2:18.44   
78  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  2:18.56   
224  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  2:21.71   
667  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  2:22.64   
504  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  2:23.00   
81  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  2:25.24   
10  11  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    50 m  2:25.75   
11  206  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  25 m  2:26.16   
12  585  Albertsson Astrid  2000  VÄSBY SS  AF5400  25 m  2:26.31   
13  16  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  50 m  2:26.63   
14  368  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  50 m  2:27.05   
15  272  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  2:28.01   
16  413  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  2:28.18   
17  435  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  2:28.42   
18  31  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    50 m  2:31.02   
19  494  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  2:34.40   
20  621  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  2:34.92   
21  93  Johnson Nicole  2000  HS  AV9200  50 m  2:35.04   
22  593  Lindeblad Lo  2000  VÄSBY SS  AN5300  50 m  2:38.89   
23  217  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:39.38  RES 
14 år och yngre 
406  Prai Andrea  2001  OSBY SS  AI3201  25 m  2:18.33   
502  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  2:23.04   
665  Eilertsson Ester  2003  TRELLEBORG  AE0203  25 m  2:23.25   
423  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:23.35   
685  Abrahamsen Celine  2001  STAVANGER    50 m  2:23.38   
742  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  2:23.97   
497  Fridh Felicity  2001  SK TRITON  AR6801  25 m  2:24.01   
263  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  2:24.55   
Johnsson Kristine  2001  Porsgrunn    50 m  2:24.84   
10  546  Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AF1601  25 m  2:24.92   
11  35  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  2:25.25   
12  416  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  2:25.52   
13  723  Rødseth Anne  2001  STAVANGER    50 m  2:25.65   
14  545  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  2:25.85   
15  98  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  2:26.99   
16  25  Romundset Elise Christine  2002  Lambertset    50 m  2:29.72   
17  376  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  2:29.88   
18  Vidnes Edle Irene  2001  Porsgrunn    50 m  2:30.00   
19  151  Trägårdh Amanda  2001  HS  BL3201  25 m  2:30.11   
20  114  Llupa Julise  2002  HS  AO7602  25 m  2:30.81   
21  482  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:31.06   
22  73  Cokalic Emilia  2002  HS  AO8602  25 m  2:31.99   
23  260  Lundius Hanna  2001  LANDSKRONA  BI7201  25 m  2:32.33   
24  538  Drugge Lisa  2001  UMEÅ SS  BQ2201  25 m  2:32.42   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
13_S
Gren 13, 200m Medley Herrar 
Sponsor: Petör 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
182  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  50 m  2:17.43   
436  Hariri Ali  1996  SK RAN  AK7196  25 m  2:18.96   
405  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  2:31.01   
199  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:32.79   
39  Bondesson-Torgnusson Zebastian  1998  EMMABODA  AV9798  25 m  2:45.43   
209  Henriksson Kevin  1998  KLIPPAN  AS0198  25 m  3:02.93   
15 - 16 år 
719  Ravndal Magnus  1999  STAVANGER    50 m  2:24.19   
312  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  2:28.95   
59  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  2:29.27   
708  Monslaup Sondre Lea  1999  STAVANGER    50 m  2:29.75   
192  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  2:31.40   
215  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:32.32   
438  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  25 m  2:33.00   
Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  2:36.20   
627  Gustafsson Hans  2000  ÄLMHULT  AS5900  25 m  2:36.37   
10  437  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  2:40.94   
11  319  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  2:43.09   
12  294  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  50 m  2:49.85   
13  476  Sihlén Melvin  2000  SK SYDSIM  AV8100  25 m  2:54.34   
14  407  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  25 m  3:02.32   
15  697  Fevang Paul  2000  STAVANGER    50 m  3:07.06   
13 - 14 år 
33  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    50 m  2:24.72   
351  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  2:33.84   
308  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  2:33.94   
23  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    50 m  2:35.43   
344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:36.07   
729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  2:37.35   
54  Modigh Joar  2001  SK HAJEN  AO1101  25 m  2:37.42   
686  Ajmi Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  2:38.75   
111  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  50 m  2:39.34   
10  134  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  2:40.17   
11  147  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  2:41.75   
12  118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  50 m  2:43.88   
13  737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  2:44.36   
14  80  Giambalvo Alessio  2001  HS  AR4701  50 m  2:45.93   
15  372  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  2:46.28   
16  615  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  2:46.63   
17  311  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  2:47.02   
18  738  Torgers Kristian Hillesøy  2002  STAVANGER    50 m  2:47.47   
19  387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  2:47.54   
20  616  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  2:50.15   
21  672  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  2:50.60   
22  637  Grönborg Oscar  2002  ÄNGELHOLM  AH8102  25 m  2:50.70   
23  178  Lidbäck Gustav  2002  SS IDEN  AB7302  25 m  2:51.32   
24  235  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  25 m  2:52.51  RES 
25  507  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  2:52.80  RES 
11 - 12 år 
323  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  2:46.61   
431  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:47.67   
496  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  2:47.88   
24  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  2:49.24   
148  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  2:51.69   
578  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  2:53.17   
385  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  2:58.01   
653  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  2:59.75   
557  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  3:00.27   
10  310  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  3:01.20   
11  584  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  3:01.89   
12  541  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  3:03.20   
13  115  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  3:04.41   
14  452  Lindström Magnus  2004  SKELLEFTEÅ  AA4104  25 m  3:05.56   
15  69  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  3:05.68   
16  169  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  3:07.09   
17  727  Sina Erik  2003  STAVANGER    50 m  3:09.35  RES 
18  27  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    50 m  3:09.62  RES 
19  94  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  3:12.19  RES 
20  550  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  3:12.26  RES 
10 år och yngre 
330  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  3:27.20   
492  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  4:11.17   
374  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m     
478  Svensson Karl  2006  SK SYDSIM  AB6706  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
14_S
Gren 14, 50m Fjärilsim Damer 
Sponsor: HT Emballage 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
744  Andersson-Ekström Caroline  1994  SK SYDSIM  AE9494  50 m  28.81   
121  Nilsson Emma  1995  HS  BA7895  25 m  29.75   
321  Lövdahl Michelle  1995  SK LÖDDE  AH8895  25 m  29.82   
341  Sällberg Erika  1997  SK LÖDDE  AT3497  25 m  29.86   
47  Björner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  30.27   
526  Volkova Alexandra  1996  SK TRITON  AK4896  50 m  30.30   
264  Månsson Linnéa  1996  LANDSKRONA  AJ6296  25 m  30.62   
173  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  30.65   
185  Erléus Hanna  1997  KARLSHAMN  AS4497  50 m  31.09   
10  313  Holmberg Johanna  1993  SK LÖDDE  BH9693  25 m  31.21   
11  201  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  31.31   
12  140  Rosell Tekla  1998  HS  AM7298  25 m  31.87   
13  491  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  31.90   
14  200  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  25 m  32.03   
15  690  Døskeland Synnøve  1998  STAVANGER    50 m  33.21   
16  279  Somi Ninwa  1998  LANDSKRONA  AI4298  25 m  35.35   
17  360  Lindh Nathalie  1998  MKK  BF5498  25 m  36.63   
18  297  Nagy Biborka  1998  LJUNGBY SS  BO5498  50 m  38.77   
19  42  Kronmar Nellie  1997  EMMABODA  BQ3897  25 m  39.72   
20  63  Andersson Linnea  1998  HS  BN3898  25 m  42.73   
15 - 16 år 
329  Olsson Vivianne  2000  SK LÖDDE  AV5600  25 m  31.64   
704  Janssen Tessa Francisca  1999  STAVANGER    50 m  31.78   
316  Johannesson Elin  1999  SK LÖDDE  AM4299  25 m  31.86   
331  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  31.86   
335  Rodman Vilma  1999  SK LÖDDE  AM8299  25 m  32.44   
78  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  32.48   
679  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  50 m  32.70   
74  Danielsson Maja  1999  HS  AW0899  25 m  32.75   
494  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  32.86   
10  16  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  50 m  32.95   
11  441  Revstedt Philippa  1999  SK RAN  BC8499  25 m  33.13   
12  11  Andersen Ine Marie  2000  Porsgrunn    50 m  33.25   
13  208  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  33.52   
14  224  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  25 m  33.75   
15  229  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  25 m  33.77   
16  435  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  33.93   
17  701  Hinna Marie  2000  STAVANGER    50 m  34.01   
18  413  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  34.28   
19  324  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  34.30   
20  206  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  25 m  34.80   
21  14  Frederiksen Kathrine Pii  2000  FARUM  0036AA  25 m  35.59   
22  419  Lindberg Cajsa  2000  POSEIDON  AD6200  25 m  35.61   
23  700  Hagen Hedda Othilie  1999  STAVANGER    50 m  36.28   
24  548  Whyte Krenchel Amy  2000  UMEÅ SS  BK6800  50 m  36.78   
25  666  Eilertsson Frida  2000  TRELLEBORG  AM7600  50 m  37.06   
26  583  Virgili Alicia  2000  VELLINGE-N  AP5600  50 m  37.19   
27  663  Johnsson Julia  2000  HÄRJEDALEN  AW1200  25 m  37.83   
28  Johnsson Margrete  1999  Porsgrunn    50 m  38.26   
29  363  OLOFSSON NICOLE  1999  MKK  AM7899  25 m  38.50   
30  593  Lindeblad Lo  2000  VÄSBY SS  AN5300  25 m  38.80   
31  174  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  39.19   
32  504  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  42.44   
33  622  Persson Nora  1999  YSTADS SS  BD4899  25 m  51.74   
34  749  Persson Tova  2000  HS  BM8400  50 m     
13 - 14 år 
479  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  31.22   
743  Nilsson Moa  2001  HS  AO4201  50 m  31.30   
400  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  31.95   
29  Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  32.15   
455  Almasi Natalie  2001  SK SYDSIM  AS9601  25 m  32.39   
21  Valvik Christiansen Rebekka  2001  Lambertset    50 m  32.68   
568  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  32.69   
263  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  33.09   
723  Rødseth Anne  2001  STAVANGER    50 m  33.80   
10  389  Nordlinder Isabelle  2001  SK NEPTUN  BA1801  50 m  33.85   
11  742  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  33.90   
12  447  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  34.04   
13  342  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  34.11   
14  741  Wathne Hedvig  2001  STAVANGER    50 m  34.21   
15  Johnsson Kristine  2001  Porsgrunn    50 m  34.28   
16  131  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  34.28   
17  26  Leite Sara Cecilie  2001  Lambertset    50 m  34.38   
18  52  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  34.60   
19  656  Troedsson Amanda  2002  ÄNGELHOLM  AX3402  25 m  34.76   
20  725  Røyland Viktoia  2002  STAVANGER    50 m  34.95   
21  151  Trägårdh Amanda  2001  HS  BL3201  25 m  35.01   
22  358  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  35.34   
23  594  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  35.37   
24  376  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  50 m  35.38   
25  410  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  35.44   
26  449  Permarker Anna-Louisa  2002  S 71  AH1402  25 m  35.46   
27  126  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  35.47   
28  114  Llupa Julise  2002  HS  AO7602  25 m  35.48   
29  243  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  35.56   
30  547  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  50 m  35.66   
31  386  Köhler Hjördis  2001  SK NEPTUN  BM6401  50 m  35.72   
32  402  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  25 m  35.82   
33  518  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  35.82   
34  25  Romundset Elise Christine  2002  Lambertset    50 m  35.83   
35  416  Karlsson Noemi  2001  POSEIDON  BQ5801  25 m  35.90   
36  370  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  35.98   
37  538  Drugge Lisa  2001  UMEÅ SS  BQ2201  25 m  36.13   
38  260  Lundius Hanna  2001  LANDSKRONA  BI7201  25 m  36.25   
39  98  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  36.33   
40  233  Olsson Astrid  2002  KSLS  AA0802  25 m  36.46   
41  184  Briskog Nellie  2001  KARLSHAMN  AB8601  25 m  36.50   
42  502  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  36.63   
43  739  Torgersen Lisa  2001  STAVANGER    50 m  36.85   
44  623  Persson Sonja  2001  YSTADS SS  BD7801  25 m  36.86   
45  591  Hübinette Vanessa  2001  VÄSBY SS  AY1201  50 m  37.08   
46  601  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  37.20   
47  338  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  50 m  37.54   
48  73  Cokalic Emilia  2002  HS  AO8602  25 m  37.81   
49  724  Røyland Ingrid  2002  STAVANGER    50 m  37.90   
50  357  Kron Larsson Alice  2001  MKK  BF6601  25 m  38.07   
51  210  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  38.09   
52  136  Rasmusson Anna  2001  HS  AO5201  25 m  38.34   
53  348  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  38.62   
54  107  Lapadatovic Anna  2001  HS  BP3401  25 m  38.67   
55  139  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  38.70   
56  675  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  38.83   
57  512  Ohlsson Emilia  2001  SK TRITON  BH7201  50 m  39.08   
58  231  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  25 m  39.14   
59  682  Bonnedahl Sara  2001  UMEÅ SS  AP1801  25 m  39.32   
60  38  Bondesson Matilda  2002  EMMABODA  BQ1602  50 m  39.34   
61  740  der Erle Marie Aartun van  2002  STAVANGER    50 m  39.62   
62  17  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  39.63   
63  346  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  39.65   
64  143  Sjölin Wilma  2002  HS  AR4402  25 m  39.69   
65  194  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  39.72   
66  301  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  39.74   
67  451  Larsson Ellen  2001  SKELLEFTEÅ  BR7801  25 m  39.80   
68  689  Danielsen Aud Sofie  2002  STAVANGER    50 m  39.90   
69  688  Berg Malin Bergsholm  2002  STAVANGER    50 m  40.01   
70  145  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  40.23   
71  495  Forsgren Ellinor  2001  SK TRITON  AA7801  50 m  40.26   
72  579  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  40.71   
73  561  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  40.80   
74  96  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  41.06   
75  424  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  50 m  41.28   
76  524  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  50 m  41.58   
77  418  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  41.63   
78  542  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  41.88   
79  698  Gudbrandsen Embla  2002  STAVANGER    50 m  42.09   
80  562  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  42.18   
81  588  Farkhapour Rojin  2001  VÄSBY SS  BD4401  50 m  42.25   
82  223  Fling Maja  2001  KSLS  BF9601  25 m  42.55   
83  540  Lindh Lovisa  2001  UMEÅ SS  AU7801  25 m  42.60   
84  573  Paulsson Hanna  2002  VELLINGE-N  AL7202  25 m  42.63   
85  356  Kennbäck Felicia  2001  MKK  BF2201  25 m  43.82   
86  43  Magnusson Hedvig  2002  EMMABODA  BO3602  25 m  44.82   
87  554  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  50 m  44.82   
88  705  Jørmeland Johanne  2002  STAVANGER    50 m  45.35   
89  328  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  48.35   
90  241  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  53.62   
91  570  Lindqvist Lisa  2002  VELLINGE-N  BS6402  50 m     
11 - 12 år 
232  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  25 m  32.21   
671  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  50 m  34.10   
60  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  34.69   
46  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  34.79   
665  Eilertsson Ester  2003  TRELLEBORG  AE0203  50 m  34.93   
113  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  35.10   
617  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  35.22   
598  Nyblom Jennifer  2003  VÄSBY SS  AC1603  50 m  35.31   
339  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  35.54   
10  618  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  35.62   
11  90  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  35.89   
12  388  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  36.05   
13  132  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  36.32   
14  101  Kinberg Hanna P  2003  HS  AR1803  25 m  36.44   
15  664  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  36.44   
16  592  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  36.45   
17  490  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  37.39   
18  600  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  37.56   
19  146  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  37.57   
20  258  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  37.59   
21  152  Valanzuolo Julia  2003  HS  AR9803  25 m  37.67   
22  520  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  38.13   
23  273  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  38.34   
24  50  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  38.38   
25  361  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  38.53   
26  225  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  25 m  38.82   
27  706  Lærdal Kari  2003  STAVANGER    50 m  38.86   
28  120  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  39.15   
29  655  Troedsson Alice  2004  ÄNGELHOLM  AG1404  25 m  39.15   
30  575  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  39.17   
31  125  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  39.21   
32  89  Jarbsjö Bianca  2003  HS  AI6603  25 m  39.58   
33  122  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  39.72   
34  382  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  39.85   
35  709  Pettersen Malin Frøiland  2003  STAVANGER    50 m  40.00   
36  604  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  40.02   
37  180  Persson Emelie  2003  SS IDEN  AG9203  25 m  40.21   
38  391  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  40.25   
39  238  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  25 m  40.37   
40  307  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  40.51   
41  100  Kinberg Cecilia P  2003  HS  AR2803  25 m  40.72   
42  581  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  41.14   
43  299  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  41.35   
44  226  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  25 m  41.57   
45  135  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  41.72   
46  207  Edvinsson Tuva  2004  KLIPPAN  AB7604  25 m  41.72   
47  596  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  42.02   
48  602  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  42.06   
49  58  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  25 m  42.09   
50  645  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  42.55   
51  172  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  42.76   
52  606  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  42.81   
53  373  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  43.01   
54  516  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  50 m  43.03   
55  687  Berg Andrea Bergsholm  2004  STAVANGER    50 m  43.15   
56  62  Andersson Linn  2003  HS  AR7803  25 m  43.19   
57  565  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  43.85   
58  450  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  43.96   
59  642  Kronkvist Elin  2004  ÄNGELHOLM  AG6204  25 m  44.26   
60  392  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  44.39   
61  549  Zhirkova Polina  2004  UMEÅ SS  AN4204  25 m  44.45   
62  371  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  44.90   
63  567  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  44.91   
64  133  Persson Tilda  2004  HS  AP1204  25 m  45.20   
65  314  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  45.26   
66  375  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  45.30   
67  377  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  45.56   
68  489  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  45.68   
69  638  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  45.77   
70  255  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  45.80   
71  326  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  46.13   
72  629  Andersson Johanna  2003  ÄNGELHOLM  BP5803  50 m  46.24   
73  381  Hall Nina  2004  SK NEPTUN  AP0804  25 m  46.26   
74  380  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  46.30   
75  379  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  46.40   
76  262  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  46.98   
77  633  Axelsson Ammie  2004  ÄNGELHOLM  AM2604  25 m  47.63   
78  486  Ahlberg Mira  2003  SK TRITON  AX5203  25 m  47.99   
79  295  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  48.04   
80  699  Gudbrandsen Hedda  2004  STAVANGER    50 m  48.61   
81  728  Slettevold Mathea  2003  STAVANGER    50 m  48.85   
82  647  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  49.10   
83  261  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  25 m  49.12   
84  40  Embaie Betiel  2003  EMMABODA  BI1403  25 m  49.27   
85  631  Andersson Viktoria  2003  ÄNGELHOLM  BP7803  50 m  51.79   
86  628  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  50 m  52.33   
87  417  Kjellin Elma  2003  POSEIDON  AT5203  50 m  54.67   
88  378  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  55.05   
89  500  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  56.56   
90  369  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  57.16   
91  322  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:00.02   
92  150  Truong Irene  2003  HS  BN4603  50 m     
93  287  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m     
94  636  Bokelund Klara  2003  ÄNGELHOLM  BO5403  50 m     
95  639  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  50 m     
10 år och yngre 
105  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  40.96   
193  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  41.96   
128  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  44.27   
488  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  44.32   
278  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  45.47   
599  Nyblom Moa  2005  VÄSBY SS  AA5605  25 m  46.37   
270  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  47.47   
577  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  49.37   
403  Håkansson Lovisa  2005  OSBY SS  AC5405  25 m  50.43   
10  644  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  50 m  50.90   
11  634  Axelsson Linn  2006  ÄNGELHOLM  AA2806  25 m  53.28   
12  517  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  50 m  54.13   
13  167  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  57.98   
14  250  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m     
15  256  Jönsson Ida  2006  LANDSKRONA  AN0406  50 m     
16  643  Lindegren Olivia  2005  ÄNGELHOLM  AM8205  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
15_S
Gren 15, 200m Fjärilsim Herrar 
Sponsor: Genarps Lådfabrik 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
265  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  2:10.97   
764  Kindberg Marcus  1993  SK RAN  AI6993  50 m  2:16.65   
15 - 16 år 
334  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  2:40.45   
14 år och yngre 
344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  2:48.32   
22  Fouilloux-Iaquinta Sebastien  2003  Lambertset    50 m  2:48.34   
187  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  50 m  2:52.61   
672  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  2:56.88   
726  Sigvaldsen Øyvind Jr.  2004  STAVANGER    50 m  3:09.10   
703  Jacobsen Jerlow Lytomt  2001  STAVANGER    50 m  3:20.10   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
16_S
Gren 16, 200m Bröstsim Damer 
Sponsor: Butik Maria 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
42  Kronmar Nellie  1997  EMMABODA  BQ3897  25 m  3:32.15   
15 - 16 år 
78  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  2:53.96   
700  Hagen Hedda Othilie  1999  STAVANGER    50 m  2:56.19   
585  Albertsson Astrid  2000  VÄSBY SS  AF5400  25 m  2:59.55   
667  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  3:01.08   
435  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  3:04.19   
679  Bengtsson Josefine  2000  KSLS  BA3800  50 m  3:06.07   
663  Johnsson Julia  2000  HÄRJEDALEN  AW1200  25 m  3:08.29   
31  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    50 m  3:11.09   
621  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  3:29.10   
10  12  Mattsson Elina  1999  Porsgrunn    50 m  3:35.87   
11  91  Johansson Isabella  1999  HS  BQ4299  50 m     
14 år och yngre 
228  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  25 m  2:52.82   
117  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  2:59.26   
447  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  3:00.78   
191  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  3:02.01   
674  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  3:02.91   
139  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  3:02.97   
26  Leite Sara Cecilie  2001  Lambertset    50 m  3:03.08   
103  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  3:03.32   
545  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  3:05.54   
10  131  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  3:06.91   
11  338  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  3:07.07   
12  53  Moberg Aliah  2003  SK HAJEN  AN1203  25 m  3:08.24   
13  601  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  3:08.32   
14  Vidnes Edle Irene  2001  Porsgrunn    50 m  3:09.82   
15  668  Frederiksen Julia  2001  TRELLEBORG  AD4801  25 m  3:12.08   
16  542  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  3:12.31   
17  458  Boos Sonja  2001  SK SYDSIM  AP3401  25 m  3:13.62   
18  675  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  3:16.30   
19  698  Gudbrandsen Embla  2002  STAVANGER    50 m  3:17.53   
20  586  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  3:20.75   
21  49  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  50 m  3:21.35   
22  706  Lærdal Kari  2003  STAVANGER    50 m  3:22.97   
23  656  Troedsson Amanda  2002  ÄNGELHOLM  AX3402  25 m  3:25.67   
24  453  Lindström Märta  2002  SKELLEFTEÅ  AC8202  25 m  3:29.26   
25  725  Røyland Viktoia  2002  STAVANGER    50 m  3:31.29   
26  186  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  50 m  3:35.33   
27  194  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  50 m  3:35.93   
28  Bekkevik Via  2003  Porsgrunn    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
17_S
Gren 17, 4X50m Medley H 14år oy 
Sponsor: La Perla Restaurang 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
163  Hs Herrar Lag 1  2002  HS    25 m  2:17.00   
730  Stavanger Sc G1 Jr.  STAVANGER    50 m  2:19.11   
239  Ksls Killar  2001  KSLS    25 m  2:20.99   
611  Väsby SS Pojkar Lag 1  2001  VÄSBY SS    25 m  2:21.00   
164  Hs Herrar Lag 2  2002  HS    25 m  2:23.00   
731  Stavanger Sc G2 Jr.  STAVANGER    50 m  2:25.84   
659  Äss Pågar  2001  ÄNGELHOLM    25 m  2:27.54   
292  Landskrona Herrar Lag 1  2004  LANDSKRONA    25 m  2:29.75   
165  Hs Herrar Lag 3  2002  HS    25 m  2:33.00   
10  398  SK Neptun Herrar Lag 1  2002  SK NEPTUN    25 m  2:35.00   
11  399  SK Neptun Herrar Lag 2  2005  SK NEPTUN    25 m  2:40.00   
12  531  SK Triton Herrar Lag 1  2002  SK TRITON    25 m  2:40.00   
13  13  Poseidon Porsegrunn  Porsgrunn    50 m  2:50.31   
14  534  SK Triton Herrar Lag 2  2002  SK TRITON    25 m  3:00.00   
15  485  SK Sydsim Herrar [2004]  2004  SK SYDSIM    25 m  3:02.11   
16  19  SK Lödde  SK LÖDDE    50 m     
17  36  Lambertseter SK  Lambertset    50 m     
18  434  Poseidon Herrar [2001]  2001  POSEIDON    50 m     
19  754  Vellinge-Näset Lag 1  VELLINGE-N    50 m     
20  755  Vellinge-Näset Lag 2  VELLINGE-N    50 m     
21  756  Vellinge-Näset Lag 3  VELLINGE-N    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
18_S
Gren 18, 4X50m Medley D 14år oy 
Sponsor: Landskrona Hem 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
483  SK Sydsim Damer [2004]  2004  SK SYDSIM    25 m  2:12.95   
158  Hs Damer Lag 1  2002  HS    25 m  2:13.00   
240  Ksls Tjejer  2001  KSLS    25 m  2:16.55   
159  Hs Damer Lag 2  2002  HS    25 m  2:18.00   
609  Väsby SS Damer Lag 1  2001  VÄSBY SS    25 m  2:21.00   
732  Stavanger Sc J1 Jr.  STAVANGER    50 m  2:21.40   
683  Umeå SS Lag1  UMEÅ SS    50 m  2:23.78   
610  Väsby SS Damer Lag 2  2001  VÄSBY SS    25 m  2:26.00   
160  Hs Damer Lag 3  2002  HS    25 m  2:28.00   
10  607  Väsby SS Damer Lag 3  2001  VÄSBY SS    25 m  2:31.00   
11  302  Ljungby SS Damer [2001]  2001  LJUNGBY SS    25 m  2:32.73   
12  733  Stavanger Sc J2 Jr.  STAVANGER    50 m  2:33.51   
13  161  Hs Damer Lag 4  2002  HS    25 m  2:36.00   
14  684  Umeå SS Lag2  UMEÅ SS    50 m  2:38.32   
15  660  Äss Töser 1  2004  ÄNGELHOLM    25 m  2:38.84   
16  734  Stavanger Sc J3 Jr.  STAVANGER    50 m  2:39.97   
17  394  SK Neptun Damer Lag 1  2004  SK NEPTUN    25 m  2:40.00   
18  285  Landskrona Damer [2001]  2001  LANDSKRONA    25 m  2:40.85   
19  395  SK Neptun Damer Lag 2  2004  SK NEPTUN    25 m  2:45.00   
20  527  SK Triton Flickor Lag 1  2002  SK TRITON    25 m  2:50.00   
21  396  SK Neptun Damer Lag 3  2004  SK NEPTUN    25 m  2:55.00   
22  529  SK Triton Flickor Lag 2  2002  SK TRITON    25 m  2:55.00   
23  530  SK Triton Flickor Lag 3  2002  SK TRITON    25 m  2:55.00   
24  735  Stavanger Sc J4 Jr.  STAVANGER    50 m  2:55.24   
25  661  Äss Töser 2  2004  ÄNGELHOLM    25 m  2:59.41   
26  662  Äss Töser 3  2004  ÄNGELHOLM    25 m  3:03.94   
27  397  SK Neptun Damer Lag 4  2004  SK NEPTUN    25 m  3:05.00   
28  658  Ängelholm Töser 4  2004  ÄNGELHOLM    25 m  3:25.62   
29  19  SK Lödde  SK LÖDDE    50 m     
30  36  Lambertseter SK  Lambertset    50 m     
31  286  Landskrona Damer [2003]  2003  LANDSKRONA    50 m     
32  288  Landskrona Damer [2004]  2003  LANDSKRONA    50 m     
33  433  Poseidon Damer [2001]  2001  POSEIDON    50 m     
34  754  Vellinge-Näset Lag 1  VELLINGE-N    50 m     
35  755  Vellinge-Näset Lag 2  VELLINGE-N    50 m     
36  756  Vellinge-Näset Lag 3  VELLINGE-N    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 juni 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:16 
 
19_S
Gren 19, 50m Bröstsim Herrar 
Sponsor: HT Emballage 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
84  Hesslevik Jacob  1997  HS  AE6997  25 m  31.89   
408  Andersson Jonas  1996  POSEIDON  AE2396  25 m  32.16   
412  Cedervall Hugo  1997  POSEIDON  AA0197  25 m  32.55   
216  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  33.36   
182  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  33.59   
199  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  33.66   
436  Hariri Ali  1996  SK RAN  AK7196  25 m  33.67   
245  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  33.90   
470  Lu Jimmy  1997  SK SYDSIM  AO7997  25 m  34.01   
10  246  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  34.26   
11  432  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  34.90   
12  472  Nilsson Erik  1996  SK SYDSIM  AL7996  25 m  34.93   
13  293  Al-Sudany Oscar  1997  LJUNGBY SS  AU3997  25 m  36.24   
14  405  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  36.48   
15  624  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  39.51   
16  39  Bondesson-Torgnusson Zebastian  1998  EMMABODA  AV9798  25 m  40.64   
17  213  Lundin Filip  1997  KLIPPAN  AN3397  25 m  42.06   
15 - 16 år 
192  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  31.24   
268  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  32.35   
190  Eringstam Tobias  1999  KARLSKRONA  AP8599  25 m  33.35   
457  Boos Erik  1999  SK SYDSIM  AD1399  25 m  33.61   
215  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  34.38   
59  Wemlén Rickard  2000  SK HAJEN  AF0900  25 m  35.76   
212  Kronkvist Erik  1999  KLIPPAN  AO3199  50 m  36.32   
294  Boros Benjamin  2000  LJUNGBY SS  AM3300  25 m  36.78   
707  Monslaup Andreas Lea  1999  STAVANGER    50 m  37.35   
10  708  Monslaup Sondre Lea  1999  STAVANGER    50 m  37.62   
11  467  Halilovic Eddie  1999  SK SYDSIM  AQ8399  25 m  38.14   
12  627  Gustafsson Hans  2000  ÄLMHULT  AS5900  50 m  39.20   
13  Valdar Anders  2000  Porsgrunn    50 m  40.17   
14  407  Abraha Nicodemos  2000  POSEIDON  AU0500  25 m  40.91   
15  626  Stoltz Martin  2000  YSTADS SS  AR4900  25 m  40.98   
16  355  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  41.16   
17  544  Orre Sandström Filip  1999  UMEÅ SS  AJ4199  25 m  41.60   
18  319  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  41.80   
19  366  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  25 m  43.02   
20  438  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  50 m  43.13   
21  697  Fevang Paul  2000  STAVANGER    50 m  43.21   
22  205  Aadli Casper  2000  KLIPPAN  AX8900  50 m     
13 - 14 år 
737  Thorsen Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  36.33   
637  Grönborg Oscar  2002  ÄNGELHOLM  AH8102  25 m  36.84   
686  Ajmi Sebastian  2001  STAVANGER    50 m  36.96   
729  Slettevold Simon  2002  STAVANGER    50 m  37.17   
222  Dahlberg Tobias  2001  KSLS  AK0101  25 m  37.51   
236  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  25 m  37.80   
590  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  38.28   
738  Torgers Kristian Hillesøy  2002  STAVANGER    50 m  38.31   
118  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  50 m  38.69   
10  147  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  39.83   
11  351  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  50 m  39.88   
12  344  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  40.30   
13  221  Dahlberg Erik  2002  KSLS  AJ5502  25 m  40.31   
14  702  Hovin Magnus Geijer  2001  STAVANGER    50 m  40.46   
15  615  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  40.82   
16  23  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    50 m  40.84   
17  672  Romare Douglas  2001  TRELLEBORG  AD0301  25 m  41.81   
18  597  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  41.83   
19  214  Nilsson Albin  2002  KLIPPAN  AE3302  25 m  42.31   
20  507  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  42.37   
21  559  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  43.19   
22  176  Jarvi Alfred  2002  SS IDEN  AC5102  25 m  43.30   
23  387  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  43.30   
24  505