Startliste for Vårsimiaden Distrikt, Höganäs
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Vårsimiaden Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Höganäs |
|
Utskriftstid |
14:13 |
|
|
Arrangör |
Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Frisim fl 12 år |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
|
66 |
2 |
Hanna P Kinberg |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
|
214 |
3 |
Siri Vikman |
2003 |
BL7803 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
83 |
4 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
|
81 |
5 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
|
92 |
6 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Cecilia P Kinberg |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
|
21 |
2 |
Ella Persson |
2003 |
AX2403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
32 |
3 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
|
141 |
4 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
280 |
5 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
272 |
6 |
Viktoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:15.43 |
270 |
2 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:14.56 |
139 |
3 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:06.28 |
148 |
4 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:06.31 |
225 |
5 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:15.20 |
271 |
6 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Lisa Vetterlein |
2003 |
AI7603 |
SIM ENGELH |
|
25m |
3:01.95 |
136 |
2 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:57.32 |
261 |
3 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
2:49.81 |
57 |
4 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
HS |
|
25m |
2:55.23 |
24 |
5 |
Alva Söderberg |
2003 |
AP8803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
3:00.86 |
132 |
6 |
Linnea Eriksson |
2003 |
AG2803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:05.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
50m |
2:48.66 |
26 |
2 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:45.28 |
260 |
3 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
2:41.56 |
228 |
4 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:43.56 |
212 |
5 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:46.71 |
1 |
6 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:48.81 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap |
Utskriftstid |
14:13 |
|