Ohjelma UGP1-Södertörn
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 8, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 638 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 2:25.88 | |
2 | 575 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 2:32.66 | |
3 | 634 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 2:32.70 | |
4 | 708 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 2:33.17 | |
5 | 745 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:33.81 | |
6 | 514 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 2:34.13 | |
7 | 636 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 2:35.31 | |
8 | 671 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 2:36.35 | |
9 | 499 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 2:36.47 | |
10 | 758 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:36.51 | |
11 | 748 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 2:37.11 | |
12 | 713 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:37.66 | |
13 | 632 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:37.77 | |
14 | 626 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:38.09 | |
15 | 639 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 2:38.17 | |
16 | 486 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 2:38.86 | |
17 | 526 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 2:39.41 | |
18 | 703 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:39.65 | |
19 | 622 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 2:41.13 | |
20 | 495 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:42.05 | |
21 | 616 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 2:42.19 | |
22 | 645 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:43.26 | |
23 | 752 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:43.40 | |
24 | 690 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 2:43.65 | |
25 | 712 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 2:44.11 | |
26 | 765 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 2:44.12 | |
27 | 710 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 2:44.37 | |
28 | 723 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 2:44.64 | |
29 | 606 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 2:45.21 | |
30 | 676 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 2:45.21 | |
31 | 706 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:45.43 | |
32 | 728 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 2:46.05 | |
33 | 675 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 2:46.08 | |
34 | 753 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:46.21 | |
35 | 522 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 2:46.56 | |
36 | 687 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:46.70 | |
37 | 727 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 2:49.90 | |
38 | 751 | Olsson Josefin | 2001 | VÄSBY SS | AQ7801 | 25 m | 2:50.15 | |
39 | 743 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 2:50.46 | |
40 | 774 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 2:50.79 | |
41 | 724 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 2:51.23 | |
42 | 554 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 2:51.69 | |
43 | 755 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 2:52.18 | |
44 | 542 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 2:53.01 | |
45 | 540 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 2:53.62 | |
46 | 699 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 2:53.97 | |
47 | 604 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 2:54.44 | |
48 | 794 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 2:54.46 | |
49 | 705 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 2:55.09 | |
50 | 652 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 2:55.43 | |
51 | 756 | Rosenberg Felicia | 2002 | VÄSBY SS | AH8202 | 25 m | 2:55.96 | |
52 | 532 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 2:56.29 | |
53 | 617 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 2:56.38 | |
54 | 568 | Bothe Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 2:56.73 | |
55 | 681 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 2:56.98 | |
56 | 519 | Sundermeyer Olivia | 1998 | SKURU IK | AH0698 | 25 m | 2:57.86 | |
57 | 535 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 50 m | 2:57.97 | |
58 | 749 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:58.54 | |
59 | 737 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 2:59.01 | |
60 | 693 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 2:59.51 | |
61 | 701 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 2:59.58 | |
62 | 719 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 2:59.79 | |
63 | 764 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 2:59.92 | |
64 | 579 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 2:59.98 | |
65 | 619 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 3:00.79 | |
66 | 709 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 3:00.83 | |
67 | 482 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 3:01.25 | |
68 | 529 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 3:01.31 | |
69 | 642 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 3:01.36 | |
70 | 516 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 3:01.46 | |
71 | 659 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 3:02.42 | |
72 | 707 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 3:03.31 | |
73 | 538 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 50 m | 3:04.07 | |
74 | 714 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 3:04.60 | |
75 | 628 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 3:04.72 | |
76 | 733 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 3:04.81 | |
77 | 627 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 3:05.11 | |
78 | 655 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 3:05.11 | |
79 | 776 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 3:06.44 | |
80 | 731 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 3:07.44 | |
81 | 684 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 3:09.65 | |
82 | 635 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 3:09.68 | |
83 | 726 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 3:09.77 | |
84 | 563 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 3:09.83 | |
85 | 512 | Mossop Henrietta | 2000 | SKURU IK | BJ2600 | 25 m | 3:10.08 | |
86 | 729 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 3:10.59 | |
87 | 476 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 3:12.90 | |
88 | 597 | Olsson Helena | 2001 | SÖDERTÖRN | AU3201 | 25 m | 3:13.74 | |
89 | 761 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 3:13.82 | |
90 | 534 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 3:15.49 | |
91 | 653 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 3:16.87 | |
92 | 518 | Schmidt Lovisa | 2002 | SKURU IK | BF9602 | 25 m | 3:17.13 | |
93 | 664 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 3:17.77 | |
94 | 556 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 3:18.98 | |
95 | 672 | Nivenius Susanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM1802 | 25 m | 3:19.44 | |
96 | 629 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 3:20.24 | |
97 | 552 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 3:22.00 | |
98 | 478 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 3:22.14 | |
99 | 739 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 50 m | 3:22.18 | |
100 | 470 | Gabell Emma | 2004 | ÖSMO SS | AE7404 | 50 m | 3:22.21 | |
101 | 603 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 3:22.25 | |
102 | 691 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 3:22.31 | |
103 | 646 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 3:22.42 | |
104 | 747 | Meydan Sirma | 2000 | VÄSBY SS | BG4600 | 25 m | 3:27.95 | |
105 | 631 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 25 m | 3:28.18 | |
106 | 754 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 50 m | 3:28.36 | |
107 | 679 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 3:31.74 | |
108 | 689 | Engström Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 3:32.25 | |
109 | 500 | Heinz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 3:36.58 | |
110 | 480 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 50 m | 3:38.32 | |
111 | 665 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 3:39.56 | |
112 | 744 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 3:40.51 | |
113 | 682 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | 3:45.30 | |
114 | 660 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | 3:47.74 | |
115 | 469 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 50 m | 3:57.07 | |
116 | 692 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 3:57.82 | |
117 | 473 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 25 m | ||
118 | 489 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | ||
119 | 498 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | ||
120 | 558 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | ||
121 | 621 | Asmerom Sinna | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC3603 | 25 m | ||
122 | 624 | Bergström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BK0402 | 25 m | ||
123 | 630 | Engström Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | BG2804 | 25 m | ||
124 | 666 | Lövqvist Linda | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK5403 | 25 m | ||
125 | 669 | Morota Meja | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK6403 | 25 m | ||
126 | 786 | Weid Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI4203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 23 januari 2015 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap | Utskriftstid | 12:20 |