Program for NUSS yngre 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 18-34; insim 13:30-14:45
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
NUSS Yngre (25m) |
|
Utskriftsdatum |
31 januari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
14:39 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 27, 100m Bröstsim Po 12 |
Finaler (4) |
NR: Sverre Naess 1992 Sarpsborg 01:18.03 år 2004 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
Leo Hovbrandt |
2003 |
AL1703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:55.79 |
292 |
4 |
Jacob Edberg |
2003 |
AB1903 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:48.01 |
162 |
5 |
Kristian Aziz |
2003 |
AH2503 |
LASS |
|
25m |
1:51.41 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:44.18 |
363 |
3 |
Olle Rydberg |
2003 |
AH4703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:42.84 |
59 |
4 |
Phille Andersson Sandwall |
2003 |
AG0303 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:41.49 |
307 |
5 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:41.80 |
291 |
6 |
Jonathan Andersson |
2003 |
AB2903 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:43.38 |
265 |
7 |
Kevin Shen |
2003 |
AL7503 |
S 02 |
|
25m |
1:47.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:41.35 |
343 |
2 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.03 |
76 |
3 |
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:38.04 |
222 |
4 |
Elliot Iséni |
2003 |
AF1103 |
MASS |
|
25m |
1:36.52 |
95 |
5 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:37.43 |
129 |
6 |
Gustaf Jonsson |
2003 |
AH3103 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:38.42 |
337 |
7 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Eric Lundström Silke |
2003 |
AF8903 |
NKK |
|
25m |
1:35.50 |
226 |
2 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
MASS |
|
25m |
1:33.79 |
305 |
3 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:32.85 |
140 |
4 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:31.52 |
202 |
5 |
Erik Wallin |
2003 |
AH0103 |
LASS |
|
25m |
1:31.97 |
266 |
6 |
Felix W.persson |
2003 |
AB8903 |
S 02 |
|
25m |
1:33.31 |
430 |
7 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:35.33 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
31 januari 2015 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
14:39 |
|