Startliste for Super Challengen Pieksämäki
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Päivä
# | Løb | Runde | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | PIEKSÄMÄEN I APTEEKKI | Deltagerliste | Startliste |
101 | 50m Vapaauin N erityisuin | Direkte finale | Startliste | ||
2 | 50m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | KULTASEPPÄ KIRSI PELKONEN | Deltagerliste | Startliste |
102 | 50m Vapaauin M erityisuin | Direkte finale | YKSITYISHENKILÖ | Deltagerliste | Startliste |
3 | 200m Sekauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
4 | 200m Sekauinti Miehet | Direkte finale | URHEILU TENHUNEN | Deltagerliste | Startliste |
5 | 50m Selkäuinti Naiset | Direkte finale | JT-TUOTE | Deltagerliste | Startliste |
6 | 50m Selkäuinti Miehet | Direkte finale | MAANSIIRTO JA KAIVANTO OY | Deltagerliste | Startliste |
7 | 50m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | FYSIOCENTER | Deltagerliste | Startliste |
8 | 50m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | SANAVAKKA | Deltagerliste | Startliste |
9 | 100m Rintauinti Naiset | Direkte finale | KOPIOKERTTU | Deltagerliste | Startliste |
109 | 100m Rintauin N erityisui | Direkte finale | Startliste | ||
10 | 100m Rintauinti Miehet | Direkte finale | JMA-TRANS OY | Deltagerliste | Startliste |
110 | 100m Rintauin M erityisui | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
11 | 50m Vu N, T-13 välierä | Direkte finale | EKIN MUOVI OY | Startliste | |
12 | 50m Vu M, P-14 välierä | Direkte finale | RST LAPIT OY | Startliste | |
13 | 50m Vu N, T-13 Semifinaal | Direkte finale | PIEKSÄMÄEN SEUD. PAIKALLI | Startliste | |
14 | 50m Vu M, P-14 Semifinaal | Direkte finale | RAK. JA REM PALV LEHKOSET | Startliste | |
15 | 200m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | ESEDU | Deltagerliste | Startliste |
16 | 200m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | KESTOOLS OY | Deltagerliste | Startliste |
17 | 100m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | JÄPPILÄN VPK | Deltagerliste | Startliste |
18 | 100m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | TH SERMEC | Deltagerliste | Startliste |
19 | 50m Rintauinti Naiset | Direkte finale | AUTOKARI OY | Deltagerliste | Startliste |
20 | 50m Rintauinti Miehet | Direkte finale | TYÖKALUPALVELU OY | Deltagerliste | Startliste |
21 | 100m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | MOILANEN OY | Deltagerliste | Startliste |
22 | 100m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | KST AUTO | Deltagerliste | Startliste |
23 | 50m Vu N, T-13 FINAALI | Direkte finale | LIPA-BETONI OY | Startliste | |
24 | 50m Vu M, P-14 FINAALI | Direkte finale | SANDVIK COROMANT | Startliste | |
25 | 4X50m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | ESEDU | Deltagerliste | Startliste |
26 | 4X50m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | RINTA - JOUPIN AUTOLIIKE | Deltagerliste | Startliste |