Program for Seriesim division 3 omg. 1 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Gren 1, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Åkersberga Damer | 0 | ÅKERSBERGA | 25 m | 2:06.90 | ||
2 | 17 | Lidingö SK Damer | 0 | LIDINGÖ SK | 25 m | 2:07.70 | ||
3 | 63 | Spårvägen Damer | 2000 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 2:12.40 | ||
4 | 39 | SK Neptun Damer | 0 | SK NEPTUN | 25 m | 2:20.98 | ||
5 | 84 | Tyresö SS Damer | 2000 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:20.98 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 2, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 102 | Åkersberga Herrar | 0 | ÅKERSBERGA | 25 m | 2:09.32 | ||
2 | 66 | Spårvägen Herrar | 2000 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 2:09.93 | ||
3 | 85 | Tyresö SS Herrar | 2000 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:12.82 | ||
4 | 18 | Lidingö SK Herrar | 0 | LIDINGÖ SK | 25 m | 2:16.65 | ||
5 | 42 | SK Neptun Lag 1 | 2000 | SK NEPTUN | 25 m | 2:17.96 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 3, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 67 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:09.75 | |
2 | 94 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:12.86 | |
3 | 4 | Gyllberg Linnea | 2000 | LIDINGÖ SK | AL4800 | 25 m | 1:18.56 | |
4 | 56 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:19.20 | |
5 | 32 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 1:27.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 4, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 25 m | 2:14.01 | |
2 | 100 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD3100 | 25 m | 2:17.12 | |
3 | 59 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 2:23.94 | |
4 | 31 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 2:33.55 | |
5 | 10 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | AX4300 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 33.21 | |
2 | 43 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 35.62 | |
3 | 26 | Köhler Hjördis | 2001 | SK NEPTUN | BM6401 | 50 m | 35.72 | |
4 | 1 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 25 m | 36.01 | |
5 | 78 | Sköld Vera | 2001 | TYRESÖ SS | AT2401 | 50 m | 39.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 6, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 3:07.10 | |
2 | 98 | Westmoreland Timothy | 2002 | ÅKERSBERGA | AD4102 | 25 m | 3:10.80 | |
3 | 7 | Nichols Eric | 2002 | LIDINGÖ SK | AP2102 | 25 m | ||
4 | 23 | Jardfelt Olof | 2001 | SK NEPTUN | AS3701 | 25 m | ||
5 | 74 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 7, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 1:10.17 | |
2 | 16 | Åkerblom Irma | 2002 | LIDINGÖ SK | BF1402 | 25 m | 1:13.54 | |
3 | 49 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 25 m | 1:16.25 | |
4 | 81 | Tryding Klara | 2002 | TYRESÖ SS | BF9802 | 25 m | 1:17.34 | |
5 | 36 | Tiselius Anna | 2002 | SK NEPTUN | BK7402 | 25 m | 1:18.36 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 8, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 2:50.06 | |
2 | 96 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 3:01.14 | |
3 | 21 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | 3:18.24 | |
4 | 3 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | ||
5 | 71 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 9 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 1:22.43 | |
2 | 52 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:27.25 | |
3 | 82 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:33.73 | |
4 | 38 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 25 m | 1:34.71 | |
5 | 88 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | 1:39.07 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 10, 25m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Tapia Daner | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG9305 | 25 m | 18.49 | |
2 | 12 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | 19.38 | |
3 | 28 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 20.13 | |
4 | 91 | Jagt Emil | 2003 | ÅKERSBERGA | AJ8103 | 25 m | 20.95 | |
5 | 72 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | 22.07 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 11, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 3:10.46 | |
2 | 56 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 3:20.90 | |
3 | 20 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 12, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 100 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD3100 | 25 m | 1:11.37 | |
2 | 2 | Frohde Wiggo | 2000 | LIDINGÖ SK | AX3300 | 25 m | 1:12.26 | |
3 | 59 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:14.14 | |
4 | 79 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:15.39 | |
5 | 31 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 1:21.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 13, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 19 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 25 m | 5:13.45 | |
2 | 87 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 5:20.90 | |
3 | 57 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 5:36.62 | |
4 | 15 | Wåhlén Sophia | 2001 | LIDINGÖ SK | AP0201 | 25 m | 5:37.50 | |
5 | 83 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 14, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 74 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:20.61 | |
2 | 62 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 1:22.74 | |
3 | 86 | Beiming Oliver | 2001 | ÅKERSBERGA | AT1301 | 25 m | 1:31.10 | |
4 | 5 | Hasselberg Fredrik | 2001 | LIDINGÖ SK | AY8101 | 25 m | ||
5 | 35 | Rasmuson Ludvig | 2001 | SK NEPTUN | AT1901 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 15, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 36.81 | |
2 | 11 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 41.53 | |
3 | 46 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 42.20 | |
4 | 69 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 44.19 | |
5 | 30 | Martinsson Esther | 2002 | SK NEPTUN | BO3802 | 25 m | 47.95 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 35.42 | |
2 | 25 | Johansson Erik | 2002 | SK NEPTUN | AL6302 | 25 m | 41.72 | |
3 | 99 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 25 m | 46.66 | |
4 | 3 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | 46.84 | |
5 | 73 | Kristersson Campe Nicolai | 2002 | TYRESÖ SS | AF5502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 17, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Stendrake Wilma | 2003 | ÅKERSBERGA | BB2403 | 25 m | 35.96 | |
2 | 13 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 36.34 | |
3 | 61 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 37.11 | |
4 | 68 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 37.64 | |
5 | 37 | Wahlman Ella | 2003 | SK NEPTUN | BL5403 | 25 m | 38.58 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 18, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 92 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 1:33.66 | |
2 | 12 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | 1:36.87 | |
3 | 72 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | 1:38.03 | |
4 | 54 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 25 m | 1:38.16 | |
5 | 27 | Liljeberg Hugo | 2004 | SK NEPTUN | AH9304 | 25 m | 1:38.43 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 19, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 1:15.18 | |
2 | 4 | Gyllberg Linnea | 2000 | LIDINGÖ SK | AL4800 | 25 m | 1:16.61 | |
3 | 67 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:19.06 | |
4 | 51 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:23.44 | |
5 | 32 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 25 m | 1:25.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 20, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 25 m | 2:36.57 | |
2 | 59 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 50 m | 3:51.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 21, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:22.17 | |
2 | 1 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 25 m | 1:23.19 | |
3 | 97 | Westholm Ella | 2001 | ÅKERSBERGA | AR6401 | 25 m | 1:28.17 | |
4 | 19 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 25 m | 1:29.50 | |
5 | 78 | Sköld Vera | 2001 | TYRESÖ SS | AT2401 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 22, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 74 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 5:44.79 | |
2 | 60 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 5:45.54 | |
3 | 24 | Jayasuriya Chamindu | 2001 | SK NEPTUN | AW8701 | 25 m | ||
4 | 98 | Westmoreland Timothy | 2002 | ÅKERSBERGA | AD4102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 23, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 36.46 | |
2 | 53 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 37.61 | |
3 | 90 | Ignell Julia | 2002 | ÅKERSBERGA | AG7802 | 25 m | 37.63 | |
4 | 30 | Martinsson Esther | 2002 | SK NEPTUN | BO3802 | 25 m | 42.72 | |
5 | 80 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 50 m | 45.07 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 41.75 | |
2 | 96 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 42.67 | |
3 | 29 | Martin Tiger | 2002 | SK NEPTUN | AT4102 | 25 m | 48.64 | |
4 | 73 | Kristersson Campe Nicolai | 2002 | TYRESÖ SS | AF5502 | 25 m | 52.38 | |
5 | 6 | Lindell Harald | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1303 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 25, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 9 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 1:24.05 | |
2 | 37 | Wahlman Ella | 2003 | SK NEPTUN | BL5403 | 25 m | 1:31.34 | |
3 | 88 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | 1:31.94 | |
4 | 77 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:33.53 | |
5 | 61 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:34.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 26, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 33 | Rasmuson Jacob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 36.23 | |
2 | 70 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 37.21 | |
3 | 92 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 38.37 | |
4 | 8 | Sandstedt Marcus | 2003 | LIDINGÖ SK | AK5103 | 50 m | 38.85 | |
5 | 47 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 39.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 27, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 2:27.06 | |
2 | 67 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 2:27.12 | |
3 | 56 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 2:30.27 | |
4 | 20 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 2:34.91 | |
5 | 14 | Wullt Johanna | 2000 | LIDINGÖ SK | BI1800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 28, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Redelius Daniel | 2000 | TYRESÖ SS | AT7300 | 25 m | 1:08.14 | |
2 | 100 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD3100 | 25 m | 1:12.32 | |
3 | 44 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:22.06 | |
4 | 31 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:22.95 | |
5 | 2 | Frohde Wiggo | 2000 | LIDINGÖ SK | AX3300 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 29, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 2:42.29 | |
2 | 57 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 2:53.71 | |
3 | 83 | Wenell Petronella | 2001 | TYRESÖ SS | AZ3401 | 25 m | 2:59.24 | |
4 | 15 | Wåhlén Sophia | 2001 | LIDINGÖ SK | AP0201 | 25 m | 3:08.76 | |
5 | 26 | Köhler Hjördis | 2001 | SK NEPTUN | BM6401 | 50 m | 3:13.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 30, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 62 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 36.41 | |
2 | 34 | Rasmuson Karl Johan | 2001 | SK NEPTUN | AT0901 | 25 m | 37.43 | |
3 | 86 | Beiming Oliver | 2001 | ÅKERSBERGA | AT1301 | 25 m | 40.50 | |
4 | 75 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 42.13 | |
5 | 5 | Hasselberg Fredrik | 2001 | LIDINGÖ SK | AY8101 | 25 m | 47.17 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 31, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 2:56.37 | |
2 | 16 | Åkerblom Irma | 2002 | LIDINGÖ SK | BF1402 | 25 m | 3:01.22 | |
3 | 53 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 3:03.46 | |
4 | 80 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 3:17.53 | |
5 | 36 | Tiselius Anna | 2002 | SK NEPTUN | BK7402 | 25 m | 3:21.77 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 32, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 55 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:09.84 | |
2 | 96 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 1:13.64 | |
3 | 71 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:13.92 | |
4 | 3 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | 1:20.01 | |
5 | 25 | Johansson Erik | 2002 | SK NEPTUN | AL6302 | 25 m | 1:23.61 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 33, 25m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 13 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 16.91 | |
2 | 52 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 18.86 | |
3 | 22 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 19.34 | |
4 | 68 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 19.38 | |
5 | 95 | Stendrake Wilma | 2003 | ÅKERSBERGA | BB2403 | 25 m | 19.73 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 34, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 92 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 1:35.04 | |
2 | 58 | Tapia Daner | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG9305 | 25 m | 1:46.93 | |
3 | 12 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | ||
4 | 33 | Rasmuson Jacob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | ||
5 | 72 | Gillman Emil | 2003 | TYRESÖ SS | AK2303 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 35, 4X50m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Åkersberga Damer | 0 | ÅKERSBERGA | 25 m | 2:19.53 | ||
2 | 17 | Lidingö SK Damer | 0 | LIDINGÖ SK | 25 m | 2:25.61 | ||
3 | 63 | Spårvägen Damer | 2000 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 2:29.66 | ||
4 | 84 | Tyresö SS Damer | 2000 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:34.90 | ||
5 | 39 | SK Neptun Damer | 0 | SK NEPTUN | 25 m | 2:44.76 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |
Gren 36, 4X50m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 66 | Spårvägen Herrar | 2000 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 2:27.02 | ||
2 | 102 | Åkersberga Herrar | 0 | ÅKERSBERGA | 25 m | 2:28.97 | ||
3 | 85 | Tyresö SS Herrar | 2000 | TYRESÖ SS | 25 m | 2:29.07 | ||
4 | 18 | Lidingö SK Herrar | 0 | LIDINGÖ SK | 25 m | 2:35.80 | ||
5 | 42 | SK Neptun Lag 1 | 2000 | SK NEPTUN | 25 m | 2:48.76 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 11 januari 2015 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 11:36 |