Startliste for Arena Lyngby Open Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Lyngby Open 2015 Stadion |
|
Udskriftsdato |
23 januar 2015 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 januar 2015 |
|
|
|
|
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
Indledende (13) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
Anna Elisabeth Mathiasen |
2000 |
0028AH |
HELSINGØR |
|
50m |
40.16 |
133 |
3 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
HILLERØD |
|
50m |
38.37 |
205 |
4 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
40.11 |
54 |
5 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
40.88 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Simone H. Holst-Hansen |
1995 |
9598AP |
HELSINGØR |
|
50m |
38.16 |
11 |
2 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
50m |
37.53 |
314 |
3 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
STT |
|
50m |
37.03 |
111 |
4 |
Ingrid Eklundh Sørensen |
1998 |
9898AH |
HELSINGØR |
|
50m |
37.42 |
146 |
5 |
Karoline Kjær |
2000 |
0048AC |
KØGE |
|
50m |
37.71 |
209 |
6 |
Lisa Hemme Nielsen |
2000 |
0076AH |
ROSKILDE |
|
50m |
38.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
288 |
1 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
0036AA |
FARUM |
|
50m |
36.80 |
20 |
2 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERØD |
|
50m |
36.36 |
296 |
3 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
FARUM |
|
50m |
36.34 |
218 |
4 |
Maria Dollas |
1998 |
9846AJ |
SLAGELSE |
|
50m |
36.34 |
114 |
5 |
Emilie Aanestad |
2000 |
0012AL |
HELSINGØR |
|
50m |
36.54 |
38 |
6 |
Nanette Nikolajsen |
2000 |
0004AK |
ESBJERG |
|
50m |
36.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Ditte Friis |
1999 |
9912AJ |
BIRKERØD |
|
50m |
36.11 |
48 |
2 |
Christina F. Eriksen |
1999 |
9968AL |
FR.SUND |
|
50m |
35.96 |
74 |
3 |
Cassandra Thimmer |
1999 |
9914AW |
GENTOFTE |
|
50m |
35.76 |
2 |
4 |
Anne Huse Gaarde-Hansen |
1999 |
9998AB |
ALLERØD |
|
50m |
35.82 |
17 |
5 |
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
ALLERØD |
|
50m |
36.10 |
57 |
6 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
50m |
36.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Sofie Kornbek |
2000 |
0084AD |
KVIK |
|
50m |
35.00 |
121 |
2 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
50m |
34.71 |
301 |
3 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH/MK |
|
50m |
34.40 |
226 |
4 |
Regitse Sofie Larsen |
1997 |
9778AN |
SLAGELSE |
|
50m |
34.69 |
87 |
5 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
50m |
34.77 |
52 |
6 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
50m |
35.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
171 |
1 |
Eline Victoria Rasmussen |
2000 |
0076AC |
KVIK |
|
50m |
34.33 |
67 |
2 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
50m |
34.28 |
194 |
3 |
Mia Walter |
2000 |
0032AL |
LYNGBY |
|
50m |
34.18 |
16 |
4 |
Katrine Stampe |
2000 |
0068AM |
ALLERØD |
|
50m |
34.22 |
325 |
5 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
A6 |
|
50m |
34.31 |
181 |
6 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
LYNGBY |
|
50m |
34.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
1 |
Cecilie Christensen |
1997 |
9758BA |
GENTOFTE |
|
50m |
33.98 |
88 |
2 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
50m |
33.90 |
131 |
3 |
Pernille Nislev |
1998 |
9842AC |
HILLERØD |
|
50m |
33.63 |
138 |
4 |
Johanne Carr |
1999 |
9992AA |
KORSØR |
|
50m |
33.86 |
135 |
5 |
Julie Højer Truelsen |
2000 |
0028AM |
HILLERØD |
|
50m |
33.95 |
13 |
6 |
Julie Schmidt |
1995 |
9578AK |
ALLERØD |
|
50m |
34.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
295 |
1 |
Sara Krell Refn |
1999 |
9944AN |
FARUM |
|
50m |
33.52 |
216 |
2 |
Cæcilie Schade Cantby |
1998 |
9844AH |
SLAGELSE |
|
50m |
33.39 |
305 |
3 |
Julie Bingen Jacobsen |
1999 |
9954AF |
VAT CPH/MK |
|
50m |
33.12 |
47 |
4 |
Adriana Natalia Bankowska |
1997 |
9738AY |
FR.SUND |
|
50m |
33.23 |
33 |
5 |
Louise Kronborg Frandsen |
1999 |
9924AA |
ESBJERG |
|
50m |
33.49 |
75 |
6 |
Nina Toft |
2000 |
0072AD |
GENTOFTE |
|
50m |
33.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Marianne Duijm |
1993 |
9316AL |
LYNGBY |
|
50m |
32.97 |
92 |
2 |
Kristine Barrett |
1998 |
9886AB |
GTI |
|
50m |
32.71 |
233 |
3 |
Caroline Amalie Duus |
1998 |
9804AB |
TRITON B |
|
50m |
32.60 |
70 |
4 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
GENTOFTE |
|
50m |
32.67 |
100 |
5 |
Frederikke Houen |
1998 |
9824AI |
HELSINGØR |
|
50m |
32.74 |
278 |
6 |
Tanja Lylloff |
1998 |
9816AB |
HERLUFSHOL |
|
50m |
33.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
323 |
1 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
50m |
32.54 |
192 |
2 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
50m |
32.46 |
122 |
3 |
Cecilie Forsberg Adolfsen |
1998 |
9856AI |
HILLERØD |
|
50m |
32.20 |
91 |
4 |
Kathrine Barrett |
1996 |
9688AF |
GTI |
|
50m |
32.31 |
179 |
5 |
Christina Kaas Elmgreen |
1996 |
9686AD |
LYNGBY |
|
50m |
32.50 |
157 |
6 |
Emily Brophy |
1999 |
9962AQ |
KVIK |
|
50m |
32.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
244 |
1 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
TRITON B |
|
50m |
31.63 |
117 |
2 |
Michelle Icka Christensen |
1995 |
9594AK |
HERLEV |
|
50m |
30.87 |
24 |
3 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
50m |
29.94 |
62 |
4 |
Emilie Falbe-Hansen |
1999 |
9962AD |
GENTOFTE |
|
50m |
30.73 |
320 |
5 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
50m |
31.30 |
173 |
6 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
50m |
32.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
TRITON B |
|
50m |
31.57 |
187 |
2 |
Julie Lunau |
1995 |
9528AH |
LYNGBY |
|
50m |
30.83 |
318 |
3 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
50m |
29.09 |
188 |
4 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
50m |
30.44 |
191 |
5 |
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
9952AB |
LYNGBY |
|
50m |
31.22 |
115 |
6 |
Katrine Brahtz |
1995 |
9518AG |
HERLEV |
|
50m |
31.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
GENTOFTE |
|
50m |
31.52 |
282 |
2 |
Ilse Kraaijeveld |
1990 |
|
ORCA ( NL) |
|
50m |
30.80 |
284 |
3 |
Ida Lindborg |
1994 |
|
MALMÖ S |
|
50m |
28.62 |
26 |
4 |
Cecilie Høgskilde |
1999 |
9922AD |
BIRKERØD |
|
50m |
30.34 |
153 |
5 |
Sabrina Wielsøe |
1990 |
9022AG |
KØGE |
|
50m |
31.08 |
1 |
6 |
Lise-Lotte Larsen Bentin |
1997 |
9724AA |
ALLERØD |
|
50m |
31.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
23 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
10:31 |
|