Startliste for Arena Lyngby Open Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Lyngby Open 2015 Stadion |
|
Udskriftsdato |
25 januar 2015 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
07:52 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 januar 2015 |
|
|
|
|
Løb 29, 200m Medley Damer |
Finaler (17) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
Mille Marie Gydesen |
2000 |
0086AZ |
OPNØR |
|
50m |
3:24.22 |
215 |
3 |
Emma Beyer |
2000 |
0006AG |
SLAGELSE |
|
50m |
3:21.74 |
55 |
4 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:23.99 |
201 |
5 |
Ditte Petersen |
1999 |
9938BD |
OPNØR |
|
50m |
3:33.21 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
Line Aunstrup |
2000 |
0064AM |
A6 |
|
50m |
3:06.79 |
102 |
2 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
50m |
2:59.32 |
98 |
3 |
Camilla Feldmann |
1999 |
9972AH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:56.41 |
205 |
4 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
2:59.13 |
314 |
5 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
STT |
|
50m |
3:00.86 |
210 |
6 |
Annasofie Engtorp Olesen |
1997 |
9762AW |
ROSKILDE |
|
50m |
3:07.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Caroline Høst Lorenzen |
1999 |
9916AG |
HELSINGØR |
|
50m |
2:55.60 |
50 |
2 |
Sofie Schmidt |
1998 |
9872AG |
FR.SUND |
|
50m |
2:52.26 |
19 |
3 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:49.00 |
140 |
4 |
Laura Andersen |
1997 |
9704AM |
KØGE |
|
50m |
2:51.55 |
300 |
5 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
50m |
2:54.05 |
133 |
6 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
HILLERØD |
|
50m |
2:55.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Bolette Mandrup Jensen |
2000 |
0046AR |
ROSKILDE |
|
50m |
2:48.21 |
111 |
2 |
Ingrid Eklundh Sørensen |
1998 |
9898AH |
HELSINGØR |
|
50m |
2:47.19 |
47 |
3 |
Adriana Natalia Bankowska |
1997 |
9738AY |
FR.SUND |
|
50m |
2:45.71 |
10 |
4 |
Karina Garne Larsen |
2000 |
0068AH |
ALLERØD |
|
50m |
2:45.72 |
240 |
5 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
50m |
2:47.31 |
146 |
6 |
Karoline Kjær |
2000 |
0048AC |
KØGE |
|
50m |
2:48.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Julie Højer Truelsen |
2000 |
0028AM |
HILLERØD |
|
50m |
2:44.19 |
27 |
2 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:43.78 |
311 |
3 |
Mille Rask Sander |
1999 |
9948AJ |
VAT CPH/MK |
|
50m |
2:43.58 |
132 |
4 |
Amanda Bundgaard Pedersen |
2000 |
0088AQ |
HILLERØD |
|
50m |
2:43.60 |
20 |
5 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:44.02 |
276 |
6 |
Anika Bryde |
2000 |
0082BC |
HERLUFSHOL |
|
50m |
2:44.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Caroline Steffensen |
2000 |
0092AL |
RINGSTED |
|
50m |
2:43.47 |
212 |
2 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
50m |
2:42.37 |
193 |
3 |
Sara Tang-Holbek |
2000 |
0044AF |
LYNGBY |
|
50m |
2:41.40 |
45 |
4 |
Ane Wildenschild |
2000 |
0024AC |
ESBJERG |
|
50m |
2:41.59 |
316 |
5 |
Sofie Strandby |
1999 |
9976AC |
TRITON B |
|
50m |
2:42.85 |
268 |
6 |
Annabelle Grønbech Ladik |
1997 |
9734BC |
RINGSTED |
|
50m |
2:43.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
32 |
1 |
Shanna Armstrong |
1998 |
9894AG |
ESBJERG |
|
50m |
2:41.30 |
308 |
2 |
Regitze Munch Nielsen |
2000 |
0054AC |
VAT CPH/MK |
|
50m |
2:40.35 |
57 |
3 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
50m |
2:39.38 |
120 |
4 |
Silje Krarup |
1998 |
9858AB |
HERLEV |
|
50m |
2:39.82 |
145 |
5 |
Sarah Aarslew Jensen |
2000 |
0082AF |
KØGE |
|
50m |
2:40.76 |
11 |
6 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
50m |
2:41.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Natasja Kepp |
2000 |
0088AH |
LYNGBY |
|
50m |
2:39.29 |
93 |
2 |
Cayanne Kjær Knoth |
1999 |
9972AG |
GTI |
|
50m |
2:38.70 |
167 |
3 |
Maria Olsen |
2000 |
0044AD |
KVIK |
|
50m |
2:38.00 |
259 |
4 |
Linnea Kobel |
1996 |
AN4496 |
VARBERG |
|
50m |
2:38.22 |
304 |
5 |
Alberte M Hansen |
2000 |
0004AC |
VAT CPH/MK |
|
50m |
2:38.82 |
48 |
6 |
Christina F. Eriksen |
1999 |
9968AL |
FR.SUND |
|
50m |
2:39.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Augusta Marie Christensen |
2000 |
0026AC |
HILLERØD |
|
50m |
2:37.48 |
252 |
2 |
Nanna Sonne |
1999 |
9906AH |
TRITON B |
|
50m |
2:36.43 |
156 |
3 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
KVIK |
|
50m |
2:36.07 |
258 |
4 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
50m |
2:36.35 |
141 |
5 |
Josefine Boisen |
1996 |
9632AE |
KØGE |
|
50m |
2:37.35 |
219 |
6 |
Amalie Gotthard |
1999 |
9928AC |
SLAGELSE |
|
50m |
2:37.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Josefine Søgaard Andresen |
2000 |
0008AO |
LYNGBY |
|
50m |
2:35.84 |
121 |
2 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
50m |
2:34.41 |
321 |
3 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
50m |
2:33.44 |
161 |
4 |
Sofie Kornbek |
2000 |
0084AD |
KVIK |
|
50m |
2:34.18 |
319 |
5 |
Astrid Dyrmose Kestner |
2000 |
0008AB |
A6 |
|
50m |
2:34.91 |
58 |
6 |
Rosemarie Blicher |
2000 |
0076AO |
GENTOFTE |
|
50m |
2:35.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
171 |
1 |
Eline Victoria Rasmussen |
2000 |
0076AC |
KVIK |
|
50m |
2:33.07 |
157 |
2 |
Emily Brophy |
1999 |
9962AQ |
KVIK |
|
50m |
2:32.72 |
248 |
3 |
Katharina Nekhorochko |
2000 |
0014AH |
TRITON B |
|
50m |
2:32.16 |
283 |
4 |
Josien Wijkhuijs |
1999 |
|
ORCA ( NL) |
|
50m |
2:32.70 |
233 |
5 |
Caroline Amalie Duus |
1998 |
9804AB |
TRITON B |
|
50m |
2:32.81 |
232 |
6 |
Amanda Duus |
2000 |
0076AA |
TRITON B |
|
50m |
2:33.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
176 |
1 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
2:32.04 |
323 |
2 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
50m |
2:31.88 |
231 |
3 |
Camilla Dufour |
1996 |
9662AN |
TRITON B |
|
50m |
2:31.76 |
78 |
4 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
50m |
2:31.77 |
143 |
5 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KØGE |
|
50m |
2:31.88 |
129 |
6 |
Julie Leth-Petersen |
1997 |
9788AL |
HILLERØD |
|
50m |
2:32.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Amanda Højberg |
1998 |
9868AP |
LYNGBY |
|
50m |
2:31.69 |
86 |
2 |
Sarah Sannung |
1996 |
9622AE |
GLADSAXE |
|
50m |
2:31.41 |
235 |
3 |
Rebecca Grønlund |
1998 |
9872AB |
TRITON B |
|
50m |
2:31.27 |
310 |
4 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH/MK |
|
50m |
2:31.39 |
269 |
5 |
Signe Nielsen |
1998 |
9848AF |
RINGSTED |
|
50m |
2:31.42 |
301 |
6 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH/MK |
|
50m |
2:31.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
9952AB |
LYNGBY |
|
50m |
2:31.13 |
62 |
2 |
Emilie Falbe-Hansen |
1999 |
9962AD |
GENTOFTE |
|
50m |
2:30.94 |
87 |
3 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
50m |
2:30.84 |
28 |
4 |
Sara Fogh Myrup |
1997 |
9798AF |
BIRKERØD |
|
50m |
2:30.92 |
37 |
5 |
Simone H. Lauridsen |
1999 |
9952AG |
ESBJERG |
|
50m |
2:30.98 |
192 |
6 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
50m |
2:31.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Marianne Duijm |
1993 |
9316AL |
LYNGBY |
|
50m |
2:28.18 |
188 |
2 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
50m |
2:26.54 |
187 |
3 |
Julie Lunau |
1995 |
9528AH |
LYNGBY |
|
50m |
2:26.07 |
22 |
4 |
Sara Krog Christoffersen |
1996 |
9682AF |
BIRKERØD |
|
50m |
2:26.17 |
1 |
5 |
Lise-Lotte Larsen Bentin |
1997 |
9724AA |
ALLERØD |
|
50m |
2:26.85 |
313 |
6 |
Anne-Sofie Lindblad |
1997 |
9716AF |
VI39 |
|
50m |
2:30.28 |
|
|
Heat 16 (17) (Årg. 1999-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Sofie Brøgger |
2000 |
0032AD |
KVIK |
|
50m |
2:30.42 |
173 |
2 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
50m |
2:26.50 |
236 |
3 |
Katrine B. Hansen |
1999 |
9934AB |
TRITON B |
|
50m |
2:22.02 |
67 |
4 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
50m |
2:24.22 |
190 |
5 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
50m |
2:30.06 |
185 |
6 |
Helena Kornerup Klejstrup |
1999 |
9986AN |
LYNGBY |
|
50m |
2:30.70 |
|
|
Heat 17 (17) (Årg. 1915-1998) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
284 |
1 |
Ida Lindborg |
1994 |
|
MALMÖ S |
|
50m |
2:23.11 |
149 |
2 |
Christina Munkholm |
1996 |
9672AB |
KØGE |
|
50m |
2:22.14 |
179 |
3 |
Christina Kaas Elmgreen |
1996 |
9686AD |
LYNGBY |
|
50m |
2:18.33 |
249 |
4 |
Maja Nielsen |
1996 |
9632AD |
TRITON B |
|
50m |
2:19.34 |
21 |
5 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
50m |
2:22.24 |
237 |
6 |
Megan Forslund Hansen |
1997 |
9702AC |
TRITON B |
|
50m |
2:24.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
25 januar 2015 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:52 |
|