Startliste for Nykredit Open 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 471 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 1:09.93 | |
2 | 482 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 1:10.69 | |
3 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:11.17 | |
4 | 451 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:12.18 | |
5 | 382 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 1:12.45 | |
6 | 410 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:12.84 | |
7 | 478 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 1:12.88 | |
8 | 354 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:13.08 | |
9 | 356 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:13.81 | |
10 | 450 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:13.91 | |
11 | 441 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 1:14.25 | |
12 | 411 | Andersen Freya R. | 2000 | HERNING | 0088AK | 50 m | 1:14.28 | |
13 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:14.30 | |
14 | 430 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 1:14.46 | |
15 | 426 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 50 m | 1:15.03 | |
16 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:15.10 | |
17 | 375 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 1:15.14 | |
18 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:15.19 | |
19 | 342 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:15.40 | |
20 | 454 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:15.49 | |
21 | 357 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 1:15.76 | |
22 | 436 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 1:15.99 | |
23 | 453 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:16.07 | |
24 | 433 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 50 m | 1:16.33 | |
25 | 474 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 1:16.47 | |
26 | 378 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:16.97 | |
27 | 444 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 1:17.23 | |
28 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:17.46 | |
29 | 472 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:17.48 | |
30 | 432 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 1:18.77 | |
31 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:18.85 | |
32 | 467 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 1:18.96 | |
33 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:19.71 | |
34 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 1:20.05 | |
35 | 374 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:20.32 | |
36 | 355 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:20.95 | |
37 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:21.20 | |
38 | 310 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 50 m | 1:22.62 | |
39 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 1:23.19 | |
40 | 414 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 1:23.45 | |
41 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 1:24.73 | |
42 | 425 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 1:26.16 | |
43 | 315 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:27.31 | |
44 | 304 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:27.43 | |
45 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:29.59 | |
46 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:29.94 | |
47 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 1:31.55 | |
48 | 424 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 1:33.26 | |
49 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 1:34.91 | |
50 | 319 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 50 m | 1:36.81 | |
51 | 379 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 1:38.86 | |
52 | 423 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 2, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 486 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 1:03.44 | |
2 | 469 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 1:03.72 | |
3 | 334 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 1:03.89 | |
4 | 463 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:04.90 | |
5 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:05.21 | |
6 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:05.31 | |
7 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:05.55 | |
8 | 385 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:06.22 | |
9 | 457 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:07.49 | |
10 | 409 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 50 m | 1:07.82 | |
11 | 328 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 1:08.33 | |
12 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 1:08.47 | |
13 | 446 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 50 m | 1:08.62 | |
14 | 372 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 1:09.24 | |
15 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:10.22 | |
16 | 428 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 1:10.28 | |
17 | 416 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 50 m | 1:10.56 | |
18 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:10.88 | |
19 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:11.05 | |
20 | 452 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:11.06 | |
21 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:11.28 | |
22 | 380 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:11.63 | |
23 | 422 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 1:12.62 | |
24 | 459 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:13.89 | |
25 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 1:14.66 | |
26 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:15.21 | |
27 | 306 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 1:17.29 | |
28 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 1:18.07 | |
29 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 1:20.26 | |
30 | 488 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963ag | 50 m | 1:21.04 | |
31 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 1:21.58 | |
32 | 420 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 1:23.42 | |
33 | 318 | Haxholdt Victor | 2003 | TITANS NC | 0301AB | 50 m | 1:24.23 | |
34 | 434 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 1:26.16 | |
35 | 435 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 50 m | 1:28.30 | |
36 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | ||
37 | 462 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
2 | 353 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 35.99 | |
3 | 480 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 36.24 | |
4 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 37.03 | |
5 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 37.91 | |
6 | 477 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 38.27 | |
7 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 38.28 | |
8 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 38.39 | |
9 | 455 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 40.12 | |
10 | 464 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 40.13 | |
11 | 417 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 40.67 | |
12 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 41.62 | |
13 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 41.94 | |
14 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 42.37 | |
15 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 43.11 | |
16 | 384 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 43.42 | |
17 | 381 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 44.92 | |
18 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 44.95 | |
19 | 483 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 45.08 | |
20 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 47.05 | |
21 | 379 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 54.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 31.78 | |
2 | 409 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 50 m | 32.87 | |
3 | 429 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 33.23 | |
4 | 348 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 33.53 | |
5 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 34.37 | |
6 | 372 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 34.74 | |
7 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 35.66 | |
8 | 479 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 35.78 | |
9 | 416 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 50 m | 35.85 | |
10 | 484 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 36.42 | |
11 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 36.89 | |
12 | 376 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 36.89 | |
13 | 427 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 37.32 | |
14 | 317 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 37.78 | |
15 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 37.83 | |
16 | 418 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 50 m | 38.89 | |
17 | 334 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 39.92 | |
18 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 40.69 | |
19 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 41.04 | |
20 | 377 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 41.80 | |
21 | 318 | Haxholdt Victor | 2003 | TITANS NC | 0301AB | 50 m | 48.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 5, 800m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 466 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 9:06.87 | |
2 | 461 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 9:38.22 | |
3 | 406 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 9:39.49 | |
4 | 451 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 9:47.49 | |
5 | 412 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 50 m | 9:49.59 | |
6 | 468 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 9:49.92 | |
7 | 475 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 9:54.60 | |
8 | 478 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 10:00.04 | |
9 | 355 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 10:00.57 | |
10 | 443 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 10:08.80 | |
11 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 10:09.57 | |
12 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 10:11.29 | |
13 | 439 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 10:11.45 | |
14 | 481 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 10:16.71 | |
15 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 10:22.82 | |
16 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 10:25.76 | |
17 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 10:27.84 | |
18 | 473 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 10:46.24 | |
19 | 453 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 10:50.93 | |
20 | 363 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 10:51.14 | |
21 | 483 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 10:57.84 | |
22 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 11:03.86 | |
23 | 421 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 50 m | 11:06.60 | |
24 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 11:08.11 | |
25 | 425 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 11:17.98 | |
26 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 11:19.68 | |
27 | 460 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 11:23.76 | |
28 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 11:24.28 | |
29 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 11:40.48 | |
30 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 11:48.87 | |
31 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 11:58.41 | |
32 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 12:36.69 | |
33 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 13:16.69 | |
34 | 431 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 6, 1500m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 470 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 17:00.94 | |
2 | 486 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 17:35.76 | |
3 | 328 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 17:41.15 | |
4 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 17:43.89 | |
5 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 17:48.14 | |
6 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 17:54.89 | |
7 | 419 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 18:30.25 | |
8 | 415 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 18:38.23 | |
9 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 18:39.26 | |
10 | 352 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 18:45.10 | |
11 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 18:59.11 | |
12 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 20:14.06 | |
13 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 20:36.87 | |
14 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 21:29.67 | |
15 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | ||
16 | 422 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:31.02 | |
2 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:31.88 | |
3 | 430 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 2:33.03 | |
4 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:35.89 | |
5 | 480 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 2:36.41 | |
6 | 468 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 2:36.44 | |
7 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 2:37.71 | |
8 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 2:38.98 | |
9 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:39.02 | |
10 | 354 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:39.09 | |
11 | 443 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:40.76 | |
12 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 2:40.91 | |
13 | 433 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 50 m | 2:41.41 | |
14 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:41.51 | |
15 | 464 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:42.37 | |
16 | 474 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 2:42.50 | |
17 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:42.94 | |
18 | 475 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 2:43.78 | |
19 | 467 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:45.72 | |
20 | 483 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 2:45.90 | |
21 | 417 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 2:45.98 | |
22 | 382 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 2:46.03 | |
23 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:46.68 | |
24 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:46.89 | |
25 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:47.06 | |
26 | 338 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:47.38 | |
27 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 2:48.68 | |
28 | 444 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:48.77 | |
29 | 473 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 2:49.00 | |
30 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:49.54 | |
31 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:51.60 | |
32 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 2:52.60 | |
33 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 2:54.69 | |
34 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 2:55.07 | |
35 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 2:55.98 | |
36 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:56.25 | |
37 | 381 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 2:57.00 | |
38 | 458 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:57.21 | |
39 | 363 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 3:00.43 | |
40 | 308 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 3:03.29 | |
41 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 3:05.36 | |
42 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:07.65 | |
43 | 322 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 3:12.31 | |
44 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:13.36 | |
45 | 312 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 3:14.04 | |
46 | 489 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304ab | 50 m | 3:17.63 | |
47 | 344 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 3:18.10 | |
48 | 345 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 3:19.50 | |
49 | 314 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 2:11.00 | |
2 | 365 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:16.48 | |
3 | 429 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 2:19.76 | |
4 | 486 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 2:21.72 | |
5 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 2:22.38 | |
6 | 446 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 50 m | 2:23.72 | |
7 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:23.85 | |
8 | 434 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 2:25.17 | |
9 | 348 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:25.76 | |
10 | 328 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:28.67 | |
11 | 457 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:29.89 | |
12 | 352 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 2:33.26 | |
13 | 416 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 50 m | 2:33.65 | |
14 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:33.80 | |
15 | 459 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:34.25 | |
16 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:36.31 | |
17 | 347 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:37.88 | |
18 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:38.20 | |
19 | 418 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 50 m | 2:38.21 | |
20 | 330 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 2:38.50 | |
21 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:38.74 | |
22 | 427 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 2:41.58 | |
23 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 2:42.24 | |
24 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:42.93 | |
25 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 2:43.28 | |
26 | 415 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 2:44.28 | |
27 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:46.59 | |
28 | 339 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:48.72 | |
29 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 2:50.04 | |
30 | 373 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 2:55.65 | |
31 | 326 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 50 m | 3:06.19 | |
32 | 343 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 50 m | 3:06.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:33.07 | |
2 | 481 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 2:41.60 | |
3 | 387 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:47.63 | |
4 | 487 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826ag | 50 m | 2:49.19 | |
5 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:49.92 | |
6 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 3:01.88 | |
7 | 357 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 3:11.30 | |
8 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 3:21.35 | |
9 | 424 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 3:30.31 | |
10 | 399 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 422 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 2:12.37 | |
2 | 420 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 2:18.89 | |
3 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:19.75 | |
4 | 434 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 2:24.46 | |
5 | 419 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 2:26.77 | |
6 | 366 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:27.00 | |
7 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:29.01 | |
8 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:29.11 | |
9 | 470 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:31.85 | |
10 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:40.22 | |
11 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:41.36 | |
12 | 488 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963ag | 50 m | 2:42.46 | |
13 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 3:15.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 59.13 | |
2 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:01.35 | |
3 | 465 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 1:01.73 | |
4 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:02.15 | |
5 | 454 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:02.48 | |
6 | 461 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:02.93 | |
7 | 386 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 1:03.02 | |
8 | 478 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 1:03.94 | |
9 | 355 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:03.97 | |
10 | 311 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 1:03.99 | |
11 | 450 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:04.76 | |
12 | 406 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:04.77 | |
13 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:04.91 | |
14 | 482 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 1:05.05 | |
15 | 342 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:05.06 | |
16 | 384 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:05.07 | |
17 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:05.63 | |
18 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 1:05.68 | |
19 | 483 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 1:05.92 | |
20 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:06.03 | |
21 | 426 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 50 m | 1:06.08 | |
22 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:06.18 | |
23 | 477 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 1:06.94 | |
24 | 439 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 1:07.10 | |
25 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:07.44 | |
26 | 441 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 1:07.52 | |
27 | 410 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 1:07.95 | |
28 | 378 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:08.16 | |
29 | 374 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 1:08.59 | |
30 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:08.64 | |
31 | 382 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 1:08.88 | |
32 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 1:09.36 | |
33 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 1:09.77 | |
34 | 431 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 1:10.09 | |
35 | 383 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 1:10.20 | |
36 | 458 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:10.34 | |
37 | 308 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:10.46 | |
38 | 436 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 1:10.58 | |
39 | 320 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 50 m | 1:10.93 | |
40 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:11.01 | |
41 | 432 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 1:11.16 | |
42 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:11.73 | |
43 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:11.84 | |
44 | 425 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 1:12.13 | |
45 | 417 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:12.23 | |
46 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 1:12.42 | |
47 | 363 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:12.97 | |
48 | 423 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 1:13.02 | |
49 | 414 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 1:13.16 | |
50 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 1:15.79 | |
51 | 344 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:19.19 | |
52 | 322 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 1:21.16 | |
53 | 345 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:21.52 | |
54 | 312 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:22.17 | |
55 | 331 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 50 m | 1:23.94 | |
56 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 1:23.96 | |
57 | 314 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | ||
58 | 341 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 445 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 54.87 | |
2 | 428 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 55.21 | |
3 | 485 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 50 m | 56.35 | |
4 | 484 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 56.51 | |
5 | 372 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 56.94 | |
6 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 56.96 | |
7 | 449 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 57.25 | |
8 | 334 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 57.67 | |
9 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 57.67 | |
10 | 348 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 58.03 | |
11 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 58.72 | |
12 | 366 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 58.90 | |
13 | 376 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 59.07 | |
14 | 385 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 59.64 | |
15 | 317 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 59.93 | |
16 | 457 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:01.05 | |
17 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:01.24 | |
18 | 462 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:01.56 | |
19 | 452 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:02.55 | |
20 | 479 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 1:02.81 | |
21 | 463 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:02.95 | |
22 | 415 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 1:03.44 | |
23 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:03.85 | |
24 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:04.73 | |
25 | 380 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:04.89 | |
26 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 1:04.99 | |
27 | 418 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 50 m | 1:05.39 | |
28 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:05.77 | |
29 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 1:08.09 | |
30 | 347 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 1:08.58 | |
31 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:08.82 | |
32 | 373 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 1:10.05 | |
33 | 343 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 0165AP | 50 m | 1:12.93 | |
34 | 435 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 50 m | 1:14.82 | |
35 | 323 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 1:20.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.69 | |
2 | 353 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 1:17.40 | |
3 | 476 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 1:18.20 | |
4 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 1:19.20 | |
5 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:19.56 | |
6 | 417 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:23.31 | |
7 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:24.70 | |
8 | 458 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:24.94 | |
9 | 455 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 1:25.23 | |
10 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 1:27.82 | |
11 | 363 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:28.08 | |
12 | 399 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:28.76 | |
13 | 381 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:29.14 | |
14 | 423 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 1:30.38 | |
15 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:30.99 | |
16 | 431 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 1:32.34 | |
17 | 436 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 1:33.21 | |
18 | 304 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:34.78 | |
19 | 424 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 1:41.52 | |
20 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:42.91 | |
21 | 345 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 1:42.93 | |
22 | 344 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:43.81 | |
23 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 1:46.67 | |
24 | 315 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:46.74 | |
25 | 331 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 50 m | 1:57.27 | |
26 | 341 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 1:07.74 | |
2 | 429 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 1:10.96 | |
3 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:11.82 | |
4 | 419 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 1:11.90 | |
5 | 422 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 1:16.27 | |
6 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:16.54 | |
7 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 1:18.00 | |
8 | 479 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 1:18.30 | |
9 | 428 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 1:19.09 | |
10 | 416 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 50 m | 1:19.13 | |
11 | 418 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 50 m | 1:19.30 | |
12 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:19.48 | |
13 | 352 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 1:20.18 | |
14 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:20.77 | |
15 | 427 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 1:20.92 | |
16 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:21.91 | |
17 | 434 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 1:22.09 | |
18 | 330 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 1:22.87 | |
19 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 1:22.98 | |
20 | 347 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 1:23.52 | |
21 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:23.69 | |
22 | 376 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 1:24.47 | |
23 | 339 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 1:24.75 | |
24 | 329 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 50 m | 1:28.40 | |
25 | 415 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 1:29.67 | |
26 | 373 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 1:29.74 | |
27 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 1:30.52 | |
28 | 377 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:31.01 | |
29 | 326 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 50 m | 1:46.59 | |
30 | 323 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 1:59.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 30.61 | |
2 | 311 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 30.70 | |
3 | 364 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 31.25 | |
4 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 31.90 | |
5 | 356 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 32.00 | |
6 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 32.05 | |
7 | 461 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 32.23 | |
8 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 32.39 | |
9 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 32.42 | |
10 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 32.54 | |
11 | 439 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 32.54 | |
12 | 454 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 32.63 | |
13 | 430 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 32.75 | |
14 | 383 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 32.84 | |
15 | 342 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 33.17 | |
16 | 481 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 33.47 | |
17 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 33.54 | |
18 | 378 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 33.60 | |
19 | 384 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 33.86 | |
20 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 33.96 | |
21 | 399 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 34.02 | |
22 | 473 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 34.19 | |
23 | 487 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826ag | 50 m | 34.44 | |
24 | 464 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 34.52 | |
25 | 357 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 34.61 | |
26 | 455 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 34.77 | |
27 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 34.90 | |
28 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 35.45 | |
29 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 35.61 | |
30 | 338 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 35.99 | |
31 | 312 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 37.20 | |
32 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 37.39 | |
33 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 37.91 | |
34 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 38.47 | |
35 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 38.65 | |
36 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 39.37 | |
37 | 320 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 50 m | 39.70 | |
38 | 460 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 43.06 | |
39 | 341 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 27.06 | |
2 | 484 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 27.13 | |
3 | 350 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 27.64 | |
4 | 334 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 27.97 | |
5 | 409 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 50 m | 28.02 | |
6 | 446 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 50 m | 28.11 | |
7 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 28.53 | |
8 | 348 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 28.63 | |
9 | 429 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 28.75 | |
10 | 449 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 28.88 | |
11 | 366 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 28.91 | |
12 | 420 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 28.97 | |
13 | 488 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963ag | 50 m | 29.07 | |
14 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 29.47 | |
15 | 317 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 30.17 | |
16 | 463 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 30.17 | |
17 | 427 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 30.42 | |
18 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 31.71 | |
19 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 31.79 | |
20 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 32.36 | |
21 | 377 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 35.42 | |
22 | 318 | Haxholdt Victor | 2003 | TITANS NC | 0301AB | 50 m | 38.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 2:33.71 | |
2 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 2:33.79 | |
3 | 426 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 50 m | 2:34.21 | |
4 | 382 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 2:35.32 | |
5 | 410 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 2:36.46 | |
6 | 478 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 2:36.57 | |
7 | 411 | Andersen Freya R. | 2000 | HERNING | 0088AK | 50 m | 2:37.02 | |
8 | 375 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 2:39.89 | |
9 | 436 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 2:40.86 | |
10 | 441 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 2:41.21 | |
11 | 433 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 50 m | 2:41.62 | |
12 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:42.40 | |
13 | 432 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 2:43.03 | |
14 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:43.10 | |
15 | 472 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 2:43.71 | |
16 | 444 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:44.13 | |
17 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:46.02 | |
18 | 338 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:46.39 | |
19 | 354 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:46.60 | |
20 | 450 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 2:51.04 | |
21 | 387 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:52.25 | |
22 | 421 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 50 m | 2:53.91 | |
23 | 414 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 2:55.02 | |
24 | 322 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 50 m | 2:56.56 | |
25 | 310 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 50 m | 2:57.84 | |
26 | 355 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 3:00.00 | |
27 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 3:07.56 | |
28 | 315 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 3:09.12 | |
29 | 489 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304ab | 50 m | 3:13.46 | |
30 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 3:13.63 | |
31 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 3:14.05 | |
32 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:14.75 | |
33 | 417 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 3:27.98 | |
34 | 308 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | ||
35 | 331 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 486 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 2:16.76 | |
2 | 366 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:17.15 | |
3 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:17.71 | |
4 | 469 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 2:19.92 | |
5 | 452 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:27.38 | |
6 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:28.92 | |
7 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:31.39 | |
8 | 416 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 50 m | 2:33.54 | |
9 | 380 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 2:35.41 | |
10 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:36.58 | |
11 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:38.76 | |
12 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:38.89 | |
13 | 306 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 2:46.23 | |
14 | 318 | Haxholdt Victor | 2003 | TITANS NC | 0301AB | 50 m | ||
15 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | ||
16 | 422 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 19, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 461 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:43.26 | |
2 | 465 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 4:45.62 | |
3 | 412 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 50 m | 4:48.07 | |
4 | 480 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 4:49.38 | |
5 | 375 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 4:54.36 | |
6 | 443 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:54.43 | |
7 | 475 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 4:55.92 | |
8 | 364 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:56.61 | |
9 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 4:57.35 | |
10 | 439 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 4:58.93 | |
11 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 4:59.07 | |
12 | 357 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 4:59.20 | |
13 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 5:01.35 | |
14 | 487 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826ag | 50 m | 5:06.43 | |
15 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 5:07.37 | |
16 | 467 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:07.49 | |
17 | 477 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 5:07.83 | |
18 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 5:11.69 | |
19 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 5:12.02 | |
20 | 473 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:12.32 | |
21 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 5:14.51 | |
22 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 5:15.40 | |
23 | 363 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 5:21.68 | |
24 | 425 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 5:22.82 | |
25 | 460 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:24.51 | |
26 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 5:29.41 | |
27 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 5:47.42 | |
28 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 5:47.43 | |
29 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 5:59.17 | |
30 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 4:15.35 | |
2 | 470 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 4:23.17 | |
3 | 485 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 50 m | 4:25.38 | |
4 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 4:27.07 | |
5 | 434 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 4:28.65 | |
6 | 334 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 4:29.56 | |
7 | 446 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 50 m | 4:30.08 | |
8 | 328 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 4:33.47 | |
9 | 462 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 4:41.23 | |
10 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 4:47.73 | |
11 | 352 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 4:55.54 | |
12 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 4:56.48 | |
13 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 4:57.06 | |
14 | 459 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 4:59.08 | |
15 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 4:59.59 | |
16 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 5:05.52 | |
17 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 5:36.19 | |
18 | 435 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 50 m | 5:40.76 | |
19 | 326 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 50 m | 5:47.48 | |
20 | 323 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 8:13.23 | |
21 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 21, 400m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 5:22.16 | |
2 | 468 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 5:25.34 | |
3 | 355 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 5:29.87 | |
4 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 5:33.11 | |
5 | 443 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:35.40 | |
6 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 5:37.08 | |
7 | 467 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:44.13 | |
8 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 5:57.38 | |
9 | 363 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 5:58.98 | |
10 | 473 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:59.43 | |
11 | 444 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 6:09.39 | |
12 | 421 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 50 m | 6:11.94 | |
13 | 424 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 6:34.00 | |
14 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | ||
15 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 22, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 419 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 4:35.91 | |
2 | 413 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 4:40.28 | |
3 | 429 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 4:56.44 | |
4 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 5:00.90 | |
5 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 5:01.85 | |
6 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 5:04.19 | |
7 | 447 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 5:10.84 | |
8 | 470 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 5:12.11 | |
9 | 434 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 5:13.70 | |
10 | 459 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:17.83 | |
11 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 5:19.84 | |
12 | 352 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 5:20.24 | |
13 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 5:24.60 | |
14 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 5:35.44 | |
15 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 5:35.45 | |
16 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 5:37.27 | |
17 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 5:38.66 | |
18 | 415 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 5:54.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 32.85 | |
2 | 382 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 33.52 | |
3 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 33.75 | |
4 | 354 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 33.82 | |
5 | 311 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 33.98 | |
6 | 450 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 34.06 | |
7 | 441 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 34.29 | |
8 | 410 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 34.40 | |
9 | 478 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 34.42 | |
10 | 356 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 34.58 | |
11 | 454 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 34.67 | |
12 | 426 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 50 m | 35.10 | |
13 | 411 | Andersen Freya R. | 2000 | HERNING | 0088AK | 50 m | 35.22 | |
14 | 357 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 35.61 | |
15 | 399 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 35.69 | |
16 | 342 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 35.76 | |
17 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 35.90 | |
18 | 374 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 36.63 | |
19 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 36.70 | |
20 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 36.78 | |
21 | 472 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 36.85 | |
22 | 437 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 37.42 | |
23 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 37.66 | |
24 | 461 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 38.80 | |
25 | 458 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 39.12 | |
26 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 39.44 | |
27 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 39.58 | |
28 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 40.34 | |
29 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 40.59 | |
30 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 41.67 | |
31 | 379 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 42.30 | |
32 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 42.96 | |
33 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 44.06 | |
34 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 29.39 | |
2 | 486 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 29.79 | |
3 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 30.55 | |
4 | 463 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 30.78 | |
5 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 30.94 | |
6 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 31.00 | |
7 | 348 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 31.10 | |
8 | 428 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 32.19 | |
9 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 32.47 | |
10 | 420 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 32.47 | |
11 | 416 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 50 m | 32.59 | |
12 | 457 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 32.67 | |
13 | 328 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 32.82 | |
14 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 33.22 | |
15 | 317 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 34.26 | |
16 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 34.33 | |
17 | 380 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 34.57 | |
18 | 452 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 34.89 | |
19 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 35.52 | |
20 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 36.20 | |
21 | 427 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 36.33 | |
22 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 37.90 | |
23 | 462 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 38.11 | |
24 | 377 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 38.12 | |
25 | 318 | Haxholdt Victor | 2003 | TITANS NC | 0301AB | 50 m | 40.55 | |
26 | 373 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 41.09 | |
27 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 27.16 | |
2 | 354 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 27.74 | |
3 | 430 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 27.92 | |
4 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 28.43 | |
5 | 454 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 28.55 | |
6 | 311 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 28.64 | |
7 | 481 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 28.78 | |
8 | 465 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.79 | |
9 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 28.83 | |
10 | 386 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 28.86 | |
11 | 480 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 28.87 | |
12 | 461 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.35 | |
13 | 356 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 29.38 | |
14 | 410 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 29.52 | |
15 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 29.65 | |
16 | 482 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 29.73 | |
17 | 477 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 29.75 | |
18 | 364 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 29.78 | |
19 | 384 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 29.88 | |
20 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 29.96 | |
21 | 483 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 29.97 | |
22 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 30.02 | |
23 | 432 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 30.18 | |
24 | 342 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 30.30 | |
25 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 30.34 | |
26 | 464 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 30.42 | |
27 | 439 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 30.45 | |
28 | 383 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 30.50 | |
29 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 30.64 | |
30 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 30.64 | |
31 | 437 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 30.66 | |
32 | 382 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 30.88 | |
33 | 455 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 31.02 | |
34 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 31.10 | |
35 | 378 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 31.16 | |
36 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 31.22 | |
37 | 441 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 31.25 | |
38 | 357 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 31.46 | |
39 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 31.59 | |
40 | 374 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 31.74 | |
41 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 31.75 | |
42 | 487 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826ag | 50 m | 31.93 | |
43 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 32.06 | |
44 | 431 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 32.15 | |
45 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 32.21 | |
46 | 436 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 32.37 | |
47 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 32.40 | |
48 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 32.58 | |
49 | 381 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 32.60 | |
50 | 414 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 32.61 | |
51 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 33.22 | |
52 | 425 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 33.45 | |
53 | 379 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 33.90 | |
54 | 387 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 33.98 | |
55 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 34.13 | |
56 | 423 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 34.51 | |
57 | 460 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 35.94 | |
58 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 36.43 | |
59 | 319 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 50 m | 39.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 25.15 | |
2 | 409 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 50 m | 25.63 | |
3 | 484 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 25.76 | |
4 | 428 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 25.88 | |
5 | 419 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 26.18 | |
6 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 26.38 | |
7 | 348 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 26.53 | |
8 | 449 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 26.58 | |
9 | 485 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 50 m | 26.69 | |
10 | 470 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 26.81 | |
11 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 26.91 | |
12 | 446 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 50 m | 27.08 | |
13 | 488 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963ag | 50 m | 27.56 | |
14 | 376 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 27.62 | |
15 | 422 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 27.73 | |
16 | 479 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 27.79 | |
17 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 27.94 | |
18 | 317 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 50 m | 27.96 | |
19 | 328 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 28.41 | |
20 | 463 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 28.49 | |
21 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 28.70 | |
22 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 28.94 | |
23 | 415 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 29.35 | |
24 | 418 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 50 m | 29.96 | |
25 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 30.05 | |
26 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 30.26 | |
27 | 352 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 30.55 | |
28 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 30.58 | |
29 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 30.63 | |
30 | 373 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 31.40 | |
31 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 31.62 | |
32 | 435 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 50 m | 32.97 | |
33 | 318 | Haxholdt Victor | 2003 | TITANS NC | 0301AB | 50 m | 39.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:39.96 | |
2 | 353 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:46.39 | |
3 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:49.12 | |
4 | 333 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 2:50.76 | |
5 | 408 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:52.31 | |
6 | 412 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 50 m | 2:58.07 | |
7 | 458 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:58.35 | |
8 | 417 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 2:59.19 | |
9 | 477 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 2:59.28 | |
10 | 437 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 3:00.45 | |
11 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 3:03.58 | |
12 | 391 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 3:06.06 | |
13 | 389 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 3:06.26 | |
14 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 3:09.09 | |
15 | 355 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 3:10.12 | |
16 | 387 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 3:10.61 | |
17 | 423 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 3:11.70 | |
18 | 399 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 3:13.65 | |
19 | 381 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 3:15.01 | |
20 | 431 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 3:21.44 | |
21 | 324 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 4:15.20 | |
22 | 400 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 413 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 50 m | 2:25.75 | |
2 | 429 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 2:31.65 | |
3 | 419 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 2:31.89 | |
4 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:41.41 | |
5 | 479 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 2:47.57 | |
6 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:48.17 | |
7 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:49.90 | |
8 | 418 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 50 m | 2:50.16 | |
9 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:52.71 | |
10 | 427 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 2:57.40 | |
11 | 339 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:58.81 | |
12 | 352 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 2:59.95 | |
13 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 3:00.78 | |
14 | 303 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 3:03.90 | |
15 | 373 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 3:04.65 | |
16 | 452 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 3:05.50 | |
17 | 329 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 50 m | 3:14.09 | |
18 | 377 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 3:21.15 | |
19 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 3:24.30 | |
20 | 416 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 50 m | 3:29.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 1:09.13 | |
2 | 386 | Westh Emilie Buurgaard | 1999 | FARUM | 9958AU | 50 m | 1:09.14 | |
3 | 481 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 1:09.65 | |
4 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:11.84 | |
5 | 480 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 50 m | 1:12.55 | |
6 | 468 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:12.65 | |
7 | 356 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:12.70 | |
8 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 1:12.83 | |
9 | 475 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 1:12.95 | |
10 | 321 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:13.92 | |
11 | 439 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 1:13.99 | |
12 | 399 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:14.02 | |
13 | 351 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:14.36 | |
14 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 1:14.85 | |
15 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:15.69 | |
16 | 433 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 50 m | 1:15.89 | |
17 | 354 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:16.84 | |
18 | 487 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826ag | 50 m | 1:16.87 | |
19 | 473 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:17.21 | |
20 | 441 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 1:17.22 | |
21 | 335 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 1:18.34 | |
22 | 467 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 1:18.60 | |
23 | 357 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 1:19.94 | |
24 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 1:20.45 | |
25 | 383 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 1:25.59 | |
26 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:27.35 | |
27 | 363 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:32.68 | |
28 | 430 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | ||
29 | 432 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 59.62 | |
2 | 350 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 1:00.67 | |
3 | 334 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 1:01.30 | |
4 | 372 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 1:01.47 | |
5 | 403 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:01.47 | |
6 | 447 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:01.53 | |
7 | 420 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 1:01.58 | |
8 | 404 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:01.66 | |
9 | 422 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 1:01.78 | |
10 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:02.38 | |
11 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:02.94 | |
12 | 488 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963ag | 50 m | 1:04.65 | |
13 | 409 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 50 m | 1:04.77 | |
14 | 428 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 1:05.73 | |
15 | 396 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:06.70 | |
16 | 366 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 1:06.86 | |
17 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:09.33 | |
18 | 346 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:10.07 | |
19 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:12.72 | |
20 | 380 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:13.39 | |
21 | 402 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 1:14.29 | |
22 | 457 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:14.81 | |
23 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 1:17.87 | |
24 | 362 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 1:19.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 2:08.88 | |
2 | 313 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:12.28 | |
3 | 465 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:15.41 | |
4 | 371 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 50 m | 2:15.50 | |
5 | 461 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:15.77 | |
6 | 478 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 2:17.24 | |
7 | 355 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:18.51 | |
8 | 375 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 2:19.81 | |
9 | 364 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:20.15 | |
10 | 439 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:20.29 | |
11 | 332 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:20.41 | |
12 | 443 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:21.24 | |
13 | 464 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:22.05 | |
14 | 342 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 2:22.13 | |
15 | 309 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:22.57 | |
16 | 483 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 2:24.01 | |
17 | 336 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:25.41 | |
18 | 432 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 2:25.90 | |
19 | 437 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:26.18 | |
20 | 436 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 2:26.26 | |
21 | 337 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:26.63 | |
22 | 438 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:27.26 | |
23 | 378 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 2:29.44 | |
24 | 397 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:30.33 | |
25 | 392 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:30.78 | |
26 | 444 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:31.14 | |
27 | 374 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:31.39 | |
28 | 458 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:31.77 | |
29 | 440 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 2:32.24 | |
30 | 388 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:33.78 | |
31 | 441 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 2:33.96 | |
32 | 425 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 2:34.62 | |
33 | 460 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 2:39.45 | |
34 | 395 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:39.98 | |
35 | 405 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 2:40.15 | |
36 | 414 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 2:40.76 | |
37 | 349 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 2:41.33 | |
38 | 424 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 50 m | 2:46.63 | |
39 | 360 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 2:47.84 | |
40 | 379 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:51.46 | |
41 | 390 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 462 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:12.51 | |
2 | 485 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 50 m | 2:01.68 | |
3 | 470 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:02.89 | |
4 | 486 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 2:05.63 | |
5 | 446 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 50 m | 2:05.86 | |
6 | 325 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 2:06.09 | |
7 | 434 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 2:06.39 | |
8 | 348 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:07.18 | |
9 | 449 | Trab Anders | 1995 | OSLF | 9585AQ | 50 m | 2:07.27 | |
10 | 372 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:07.84 | |
11 | 328 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 50 m | 2:11.84 | |
12 | 394 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:12.16 | |
13 | 305 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:15.66 | |
14 | 415 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 2:15.82 | |
15 | 368 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:17.22 | |
16 | 401 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:19.23 | |
17 | 459 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:19.25 | |
18 | 340 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:20.66 | |
19 | 327 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 2:21.71 | |
20 | 361 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 0169AR | 50 m | 2:28.44 | |
21 | 435 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 50 m | 2:44.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 27 marts 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:39 |