Ohjelma Tyr Sprint Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
TYR Sprint Meet 2015 |
|
Utskriftsdatum |
14 februari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
18:40 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 februari 2015 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Frisim Herrar |
Försök (14) |
Sponsor: SCHENKER |
14 år och yngre: Emil Hassling (2000) 57.61 2014-02-03 |
15 - 16 år: Eric Hinderup (1998) 54.58 2014-02-03 |
17 - 99 år: Martin Dahlberg (1992) 53.77 |
|
Heat 1 (14) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
569 |
2 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.88 |
525 |
3 |
Viggo Winberg |
2002 |
AK8502 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:15.81 |
635 |
4 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
25m |
1:14.83 |
713 |
5 |
Alfred Rosberg |
2003 |
AJ4103 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:14.90 |
887 |
6 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:15.92 |
513 |
7 |
Edward Gudmundsson |
2003 |
AS1703 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:22.07 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
894 |
1 |
Felix Rosenkvist |
2004 |
AD0704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:14.11 |
895 |
2 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:13.41 |
554 |
3 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:12.42 |
810 |
4 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:12.24 |
585 |
5 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:12.33 |
538 |
6 |
Joel von Post |
2001 |
AL4901 |
SS IDEN |
|
25m |
1:12.87 |
636 |
7 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
25m |
1:13.92 |
617 |
8 |
Joakim Granath |
2001 |
AT9301 |
MKK |
|
25m |
1:14.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
884 |
1 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.75 |
589 |
2 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.00 |
896 |
3 |
Melvin Sihlén |
2000 |
AV8100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:09.50 |
612 |
4 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
1:08.70 |
647 |
5 |
Lukas Patzer |
2002 |
AG5902 |
MKK |
|
25m |
1:09.10 |
705 |
6 |
Alfred Thäng |
2001 |
AN9701 |
S 77 |
|
25m |
1:09.77 |
839 |
7 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.60 |
594 |
8 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
560 |
1 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.84 |
439 |
2 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:06.58 |
463 |
3 |
Simon Bonnevier |
2001 |
AH7301 |
HS |
|
25m |
1:05.75 |
532 |
4 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
25m |
1:04.63 |
614 |
5 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
1:05.28 |
665 |
6 |
Michael Birkeberg |
2000 |
AJ0700 |
SK RAN |
|
25m |
1:06.22 |
730 |
7 |
Julian Kasapov Alexis |
1999 |
AQ4399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.29 |
455 |
8 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:08.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
583 |
1 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:04.45 |
802 |
2 |
Sebastian Lundgren |
1999 |
AH8199 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:03.70 |
681 |
3 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
S 71 |
|
25m |
1:03.53 |
442 |
4 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:03.37 |
495 |
5 |
André Philipsson Eriksson |
2001 |
AH1501 |
HS |
|
25m |
1:03.43 |
855 |
6 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.69 |
699 |
7 |
Jesper Holmdahl |
1999 |
AJ5599 |
S 77 |
|
25m |
1:03.74 |
653 |
8 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
1:04.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
466 |
1 |
Andreas Edman |
1999 |
AS6599 |
HS |
|
25m |
1:02.97 |
672 |
2 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
25m |
1:02.77 |
651 |
3 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
25m |
1:02.41 |
853 |
4 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:02.39 |
712 |
5 |
Alfred Persson |
2000 |
AG4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:02.40 |
794 |
6 |
Max Ekelund |
2001 |
AJ4101 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:02.60 |
660 |
7 |
Max Andersson |
1996 |
AC6196 |
SK RAN |
|
25m |
1:02.88 |
437 |
8 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:03.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
586 |
1 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:02.22 |
727 |
2 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:01.81 |
550 |
3 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:01.56 |
473 |
4 |
Gustaf Hansson |
2001 |
AD5101 |
HS |
|
25m |
1:01.19 |
445 |
5 |
Andreas Aminoff |
2000 |
AB7900 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:01.21 |
786 |
6 |
Mirza Dzafic |
2000 |
AP5100 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:01.59 |
509 |
7 |
Martin Wahlberg |
1999 |
AQ1999 |
HS |
|
25m |
1:02.01 |
629 |
8 |
Dennis Jarnberg |
1999 |
AC5999 |
MKK |
|
25m |
1:02.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
528 |
1 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
SS IDEN |
|
25m |
1:00.54 |
674 |
2 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
SK RAN |
|
25m |
1:00.19 |
641 |
3 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
25m |
59.92 |
580 |
4 |
Garri Svensson |
2000 |
AL4300 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
59.52 |
758 |
5 |
Felix Wetterborg |
2001 |
AC6101 |
SK TRITON |
|
25m |
59.66 |
642 |
6 |
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
MKK |
|
25m |
1:00.04 |
438 |
7 |
Erik Andrén |
1998 |
AJ0798 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:00.45 |
700 |
8 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
1:01.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
549 |
1 |
Filip Lundin |
1997 |
AN3397 |
KLIPPAN |
|
25m |
59.29 |
693 |
2 |
Jacob Alexandersson |
1995 |
AX7395 |
S 77 |
|
25m |
58.64 |
511 |
3 |
Victor Åberg |
2001 |
AH2501 |
HS |
|
25m |
58.55 |
605 |
4 |
Anton Andersson Arvidsson |
1999 |
AC0999 |
MKK |
|
25m |
58.38 |
821 |
5 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
25m |
58.38 |
792 |
6 |
Mattias Andersson |
1996 |
AP3196 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
58.61 |
778 |
7 |
Anton Sandberg |
1999 |
AR0199 |
TÄBY SIM |
|
50m |
58.98 |
784 |
8 |
Johan Bergwall |
1999 |
AO4599 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
59.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
625 |
1 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
25m |
58.08 |
834 |
2 |
Christian Andersson |
1995 |
AC9995 |
YSTADS SS |
|
25m |
57.91 |
679 |
3 |
Artin Shahsavar |
1999 |
AV8399 |
SK RAN |
|
25m |
57.79 |
562 |
4 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
57.77 |
814 |
5 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
57.77 |
571 |
6 |
Oscar Al-Sudany |
1997 |
AU3997 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
57.90 |
584 |
7 |
Lukas Gunnarsson |
1998 |
AK8398 |
SK LÖDDE |
|
25m |
57.97 |
451 |
8 |
Marcus Henriksson |
1997 |
AQ1797 |
SK HAJEN |
|
25m |
58.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
497 |
1 |
Oskar Rasmusson |
1999 |
AK2799 |
HS |
|
25m |
57.25 |
836 |
2 |
Filip Christiansson |
1999 |
AO6199 |
YSTADS SS |
|
25m |
57.19 |
762 |
3 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
57.00 |
667 |
4 |
Ali Hariri |
1996 |
AK7196 |
SK RAN |
|
25m |
56.80 |
743 |
5 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
56.90 |
734 |
6 |
Erik Nilsson |
1996 |
AL7996 |
SK SYDSIM |
|
25m |
57.17 |
575 |
7 |
David Kurilenko |
1999 |
AT4599 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
57.24 |
761 |
8 |
Isak Alin |
1999 |
AP0799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
57.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
815 |
1 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
25m |
56.06 |
777 |
2 |
Daniel Räisänen |
1999 |
AE0199 |
TÄBY SIM |
|
25m |
55.44 |
568 |
3 |
Hampus Svensson |
1999 |
AE5199 |
LANDSKRONA |
|
25m |
53.03 |
742 |
4 |
Cebastian Christensen |
1998 |
AE7798 |
SK TRITON |
|
25m |
52.25 |
772 |
5 |
Filip Hedman |
1998 |
AO1598 |
TÄBY SIM |
|
25m |
52.74 |
769 |
6 |
Oskar Ericsson |
1997 |
AF9397 |
TÄBY SIM |
|
25m |
53.28 |
858 |
7 |
Alexander Lienau-Petersso |
1993 |
AR5393 |
YSTADS SS |
|
25m |
55.82 |
783 |
8 |
Sean Zhong |
1998 |
AF2198 |
TÄBY SIM |
|
25m |
56.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
694 |
1 |
Marcus Alexandersson |
1997 |
AL7597 |
S 77 |
|
25m |
56.00 |
782 |
2 |
Carl-Åke Willberg |
1998 |
AG1398 |
TÄBY SIM |
|
25m |
55.25 |
449 |
3 |
Petter Fredriksson |
1997 |
AJ4197 |
SK HAJEN |
|
50m |
52.96 |
799 |
4 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
50.71 |
556 |
5 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
25m |
52.36 |
669 |
6 |
Marcus Kindberg |
1993 |
AI6993 |
SK RAN |
|
25m |
53.24 |
708 |
7 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
55.67 |
721 |
8 |
Teodor Cvijic |
1999 |
AS0199 |
SK SYDSIM |
|
25m |
56.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
852 |
1 |
Mika Mononen |
1996 |
AQ5196 |
YSTADS SS |
|
25m |
55.89 |
490 |
2 |
Fredrik Olofsson |
1994 |
AG2194 |
HS |
|
50m |
54.32 |
771 |
3 |
Shervin Ghahestani |
1997 |
AP5997 |
TÄBY SIM |
|
25m |
52.81 |
624 |
4 |
Eric Hinderup |
1998 |
AH4798 |
MKK |
|
25m |
50.68 |
741 |
5 |
Ahmad Attellesey |
1995 |
AP5995 |
SK TRITON |
|
25m |
52.35 |
676 |
6 |
Lenny Persson |
1977 |
AA2577 |
SK RAN |
|
25m |
53.16 |
657 |
7 |
Philip Tran |
1999 |
AC8999 |
MKK |
|
25m |
55.57 |
795 |
8 |
Oskar Hanstål |
1999 |
AJ1599 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
56.32 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
14 februari 2015 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
18:40 |
|