Ohjelma Arena Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 163 | Ålander Johannes | 1995 | SK ENA | AC7995 | 25 m | 14.88 | |
2 | 31 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 15.00 | |
3 | 32 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 17.25 | |
4 | 42 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 19.71 | |
5 | 11 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 20.00 | |
6 | 151 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 20.05 | |
7 | 13 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 20.57 | |
8 | 14 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 20.83 | |
9 | 7 | Carlsson Joachim | 2003 | BÅLSTA SK | AD7303 | 25 m | 21.33 | |
10 | 137 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 21.37 | |
11 | 162 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 21.70 | |
12 | 8 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 22.12 | |
13 | 80 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 22.16 | |
14 | 96 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 23.32 | |
15 | 59 | Engman Daniel | 2001 | GIMO SS | AD8501 | 25 m | 23.63 | |
16 | 38 | Jäderblom Gustav | 2006 | SK ENA | AA5706 | 25 m | 23.98 | |
17 | 81 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 24.22 | |
18 | 102 | Sjögren Albert | 2007 | UPPLANDS-B | AA8107 | 25 m | 24.67 | |
19 | 83 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 25.00 | |
20 | 103 | Sjögren Lucas | 2004 | UPPLANDS-B | AE4104 | 25 m | 25.11 | |
21 | 12 | Jakobsson Lukas | 2005 | BÅLSTA SK | AA1705 | 25 m | 25.28 | |
22 | 16 | Lejonqvist Elis | 2007 | BÅLSTA SK | AA1107 | 25 m | 26.85 | |
23 | 105 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 26.92 | |
24 | 126 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 27.36 | |
25 | 2 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 27.42 | |
26 | 142 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRÄNGNÄS | AR9103 | 25 m | 28.26 | |
27 | 106 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 31.51 | |
28 | 61 | Helén Martin | 2003 | GIMO SS | AQ7503 | 25 m | ||
29 | 79 | Medina Mike | 2002 | KÖPINGS SS | 25 m | |||
30 | 84 | Adler Felix | 2002 | SK NEPTUN | AT6902 | 25 m | ||
31 | 85 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 25 m | ||
32 | 86 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | ||
33 | 88 | Jardfelt Olof | 2001 | SK NEPTUN | AS3701 | 25 m | ||
34 | 91 | Lajsic Stefan | 2000 | SK NEPTUN | AN3500 | 25 m | ||
35 | 92 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | ||
36 | 93 | Rasmuson Karl Johan | 2001 | SK NEPTUN | AT0901 | 25 m | ||
37 | 94 | Rasmuson Ludvig | 2001 | SK NEPTUN | AT1901 | 25 m | ||
38 | 107 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 25 m | ||
39 | 111 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | ||
40 | 112 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | ||
41 | 114 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | ||
42 | 117 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | ||
43 | 123 | Bädicker Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | ||
44 | 133 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | ||
45 | 134 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | ||
46 | 143 | Göransson Sigvard | 2007 | STRÄNGNÄS | 25 m | |||
47 | 148 | Lahto William | 2002 | STRÄNGNÄS | AU8702 | 25 m | ||
48 | 166 | Stenman Oskar | 2005 | STRÄNGNÄS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 11 april 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 12:31 |