Program for UGP2-Väsby
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Altman Elias | 1998 | SALTSJB | AH6998 | 25 m | 56.86 | |
2 | 248 | Willberg Carl-ke | 1998 | TBY SIM | AG1398 | 25 m | 59.17 | |
3 | 164 | Ydenius Axel | 1997 | SDERTLJE | AD3997 | 25 m | 1:00.49 | |
4 | 162 | Wernqvist Fredric | 1998 | SDERTLJE | AH8398 | 25 m | 1:01.90 | |
5 | 62 | Talback Samuel | 2000 | JRFLLA S | AB8500 | 25 m | 1:02.59 | |
6 | 37 | Hanson Robin | 2001 | JRFLLA S | AA2701 | 25 m | 1:02.64 | |
7 | 68 | strand Emil | 1998 | JRFLLA S | AB2598 | 25 m | 1:03.08 | |
8 | 191 | Alin Isak | 1999 | TBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:03.22 | |
9 | 255 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:04.49 | |
10 | 312 | Sundberg Max | 1999 | VSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:04.89 | |
11 | 237 | Sandberg Anton | 1999 | TBY SIM | AR0199 | 25 m | 1:04.98 | |
12 | 257 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 1:05.62 | |
13 | 60 | Swedenborg Gustav | 1998 | JRFLLA S | AD7598 | 25 m | 1:05.71 | |
14 | 209 | Ghahestani Shervin | 1997 | TBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:06.00 | |
15 | 297 | Nyblom Niklas | 1999 | VSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:06.68 | |
16 | 30 | Fridsj Viktor | 1998 | JRFLLA S | AO4798 | 25 m | 1:07.59 | |
17 | 242 | Simic Victor | 2000 | TBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:07.64 | |
18 | 322 | Widholm Anton | 1999 | VSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:09.21 | |
19 | 253 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 1:09.25 | |
20 | 51 | Olsson Fredrik | 1999 | JRFLLA S | AI2399 | 25 m | 1:09.77 | |
21 | 338 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:09.90 | |
22 | 143 | Illanes Guillermo | 2000 | SDERTLJE | AE8100 | 25 m | 1:09.98 | |
23 | 31 | Frde Elias | 2001 | JRFLLA S | AE9901 | 25 m | 1:10.10 | |
24 | 336 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:10.29 | |
25 | 32 | Frde Simon | 2003 | JRFLLA S | AB0303 | 25 m | 1:10.44 | |
26 | 50 | Nykvist Linus | 2001 | JRFLLA S | AH3701 | 25 m | 1:10.98 | |
27 | 333 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:11.31 | |
28 | 102 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 1:11.32 | |
29 | 57 | Siotis Nikolaus | 2000 | JRFLLA S | AJ6900 | 25 m | 1:11.63 | |
30 | 21 | Bengtsson Emil | 1999 | JRFLLA S | AT1599 | 25 m | 1:12.13 | |
31 | 130 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:12.23 | |
32 | 40 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JRFLLA S | AA7998 | 25 m | 1:12.24 | |
33 | 193 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:12.67 | |
34 | 128 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:13.41 | |
35 | 99 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SKK | AQ0399 | 25 m | 1:14.06 | |
36 | 228 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:14.72 | |
37 | 276 | Brandt Simon | 2000 | VSBY SS | AJ4700 | 50 m | 1:15.18 | |
38 | 241 | Simic Oliver | 1998 | TBY SIM | AY0198 | 25 m | 1:15.60 | |
39 | 66 | Westberg Pontus | 2000 | JRFLLA S | AS9500 | 25 m | 1:15.70 | |
40 | 210 | Gunnarsson Olle | 2000 | TBY SIM | AR3500 | 25 m | 1:16.41 | |
41 | 286 | Lern William | 2002 | VSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:16.52 | |
42 | 207 | Forsberg Anton | 2001 | TBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:16.68 | |
43 | 149 | Moureau Axel | 2001 | SDERTLJE | AL7901 | 25 m | 1:16.97 | |
44 | 49 | Modin Axel | 2000 | JRFLLA S | AJ5900 | 25 m | 1:18.66 | |
45 | 16 | Almvret Erik | 2002 | JRFLLA S | AD6702 | 25 m | 1:19.31 | |
46 | 147 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 25 m | 1:19.72 | |
47 | 116 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:20.01 | |
48 | 284 | Hrlin Tobias | 2000 | VSBY SS | AN3300 | 25 m | 1:20.16 | |
49 | 44 | Larsson Markus | 2002 | JRFLLA S | AD5702 | 25 m | 1:20.56 | |
50 | 161 | Welin-Berger Philip | 1999 | SDERTLJE | AF3199 | 25 m | 1:20.61 | |
51 | 84 | Lilja Axel | 2002 | SALTSJB | AE7702 | 25 m | 1:21.19 | |
52 | 77 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJB | AF9900 | 25 m | 1:21.63 | |
53 | 23 | Bladin Samuel | 1999 | JRFLLA S | AO4399 | 25 m | 1:21.86 | |
54 | 339 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:21.88 | |
55 | 36 | Hanson Rasmus | 2003 | JRFLLA S | AB1303 | 25 m | 1:21.95 | |
56 | 227 | Lrinc Wilhelm | 2000 | TBY SIM | AU7900 | 25 m | 1:22.07 | |
57 | 224 | Lingham Karl | 2002 | TBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:22.09 | |
58 | 53 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JRFLLA S | AQ2500 | 25 m | 1:22.11 | |
59 | 328 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 1:22.20 | |
60 | 52 | Parsa Arian | 2002 | JRFLLA S | AD3302 | 25 m | 1:22.36 | |
61 | 307 | Skld Theodor | 2001 | VSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:22.46 | |
62 | 15 | Adelw Anton | 2001 | JRFLLA S | AI5901 | 25 m | 1:22.60 | |
63 | 259 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:22.81 | |
64 | 152 | Oerther Theo | 2003 | SDERTLJE | AF0503 | 25 m | 1:22.88 | |
65 | 48 | Malmberg Hugo | 2001 | JRFLLA S | AH9701 | 25 m | 1:23.66 | |
66 | 320 | Unevik Dag | 2001 | VSBY SS | AI5501 | 25 m | 1:23.83 | |
67 | 261 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 1:24.58 | |
68 | 281 | Hansson Eric | 2002 | VSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:24.58 | |
69 | 126 | Thrn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:24.61 | |
70 | 229 | Nordn Axel | 2001 | TBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:24.65 | |
71 | 100 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:24.67 | |
72 | 106 | Kgstrm David | 2002 | SKK | AC9702 | 50 m | 1:25.19 | |
73 | 6 | Reuterskild Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 1:25.29 | |
74 | 326 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 25 m | 1:25.44 | |
75 | 141 | Hellberg Robert | 2001 | SDERTLJE | AE7701 | 25 m | 1:26.72 | |
76 | 94 | Crafoord Max | 2002 | SKK | AW3302 | 25 m | 1:27.06 | |
77 | 124 | Sundling Walter | 2004 | SKK | AE6904 | 25 m | 1:27.81 | |
78 | 145 | Lange Jacob | 2002 | SDERTLJE | AR5702 | 25 m | 1:28.89 | |
79 | 199 | Bergstrm Alexander | 2002 | TBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:29.09 | |
80 | 119 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:30.55 | |
81 | 1 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 1:31.19 | |
82 | 293 | Melinder Martin | 2001 | VSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:32.16 | |
83 | 88 | Rasmussen Oliver | 2002 | SALTSJB | AM3702 | 25 m | 1:32.30 | |
84 | 5 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:33.24 | |
85 | 122 | Skeppstedt Elias | 2003 | SKK | AG3903 | 25 m | 1:33.61 | |
86 | 316 | Tittelbach Adrian | 2001 | VSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:33.85 | |
87 | 155 | Runfjll Casper | 2002 | SDERTLJE | AJ7102 | 25 m | 1:34.31 | |
88 | 249 | von Gos Axel | 2002 | TBY SIM | AP1502 | 25 m | 1:35.66 | |
89 | 135 | Bergstrand Erik | 2002 | SDERTLJE | AD3102 | 25 m | 1:35.72 | |
90 | 86 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJB | AI2302 | 25 m | 1:38.05 | |
91 | 73 | Can Kymen Baris | 2002 | SALTSJB | AI1302 | 25 m | 1:38.24 | |
92 | 272 | Bergman Erik | 2004 | VSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:38.71 | |
93 | 159 | Thorm Rova Johan | 2004 | SDERTLJE | AK7504 | 25 m | 1:38.74 | |
94 | 133 | Agarwal Daniel | 2002 | SDERTLJE | AU2302 | 25 m | 1:39.55 | |
95 | 332 | Hglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:40.17 | |
96 | 234 | Ribberheim Lukas | 2002 | TBY SIM | AT2902 | 25 m | 1:41.06 | |
97 | 280 | Frylmark Oscar | 2001 | VSBY SS | AI3501 | 25 m | 1:42.93 | |
98 | 9 | Sundstrm Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:50.28 | |
99 | 331 | Hglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 2:05.76 | |
100 | 75 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJB | AQ4502 | 25 m | ||
101 | 82 | Johnson Hampus | 2001 | SALTSJB | AD6701 | 25 m | ||
102 | 298 | Olsson Anton | 2001 | VSBY SS | AO0301 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.02 | Utskriftsdatum | 05 mars 2015 |
Licensierad till: Vsby Simsllskap | Utskriftstid | 12:51 |