Program för Sum-Sim 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2015 |
|
Utskriftsdatum |
25 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
12:34 |
|
|
Arrangör |
SSF/Trollhättans SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 1500m Frisim Flickor |
Finaler (4) |
Sponsor: Emballator |
15 år och yngre: Alba Forés (1998) 17:28.81 2013 FM: Alice Sundberg 18:20.95 |
16 - 17 år: Alba Forés (1998) 17:12.35 2014 FM: Alba Forés 17:12.35 |
|
Heat 3 (4) (15 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
613 |
1 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
18:44.07 |
195 |
2 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
50m |
18:24.26 |
375 |
3 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
18:18.42 |
598 |
4 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
18:08.51 |
512 |
5 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
50m |
18:15.84 |
423 |
6 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
18:22.72 |
182 |
7 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
18:32.28 |
57 |
8 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
18:45.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
1 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
50m |
18:17.84 |
667 |
2 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
50m |
18:10.27 |
704 |
3 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
50m |
17:53.27 |
620 |
4 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
50m |
17:05.91 |
242 |
5 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
17:48.35 |
237 |
6 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
18:02.43 |
538 |
7 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
18:14.51 |
621 |
8 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
50m |
18:20.48 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
25 juni 2015 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
12:34 |
|