Program for Sum-Sim 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 6, 100m Frisim Flickor |
Sponsor: Ghring Sweden AB |
14 r och yngre: Sarah Sjstrm (1993) 57.66 2007 FM: Hanna Rosvall 1:00.11 |
15 r: Louise Hansson (1996) 56.61 2011 FM: Nikki Brockmar 59.94 |
16 - 17 r: Louise Hansson (1996) 56.43 2012 FM: Alba Fors 58.38 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
14 r och yngre |
1 | 402 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 1:00.07 | |
2 | 642 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 50 m | 1:01.28 | |
3 | 572 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 1:01.29 | |
4 | 598 | Sundstrand Emma | 2001 | SDERTLJE | AJ3201 | 50 m | 1:01.79 | |
5 | 374 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 50 m | 1:01.89 | |
6 | 263 | Johansson Wilma | 2001 | JNKPING | AT7401 | 50 m | 1:01.96 | |
7 | 325 | Sandwng Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | 1:02.12 | |
8 | 17 | Brunzell Hannah | 2001 | VSTERS | AP6801 | 50 m | 1:02.41 | |
9 | 4 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSS | AD9801 | 50 m | 1:02.42 | |
10 | 340 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 50 m | 1:02.44 | |
11 | 575 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 50 m | 1:02.59 | |
12 | 556 | Lnnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 1:02.60 | |
13 | 522 | Lvgren Ida | 2001 | SKVDE SS | AB2801 | 50 m | 1:02.77 | |
14 | 467 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 50 m | 1:02.82 | |
15 | 194 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 50 m | 1:02.87 | |
16 | 492 | Jnsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 1:02.97 | |
17 | 495 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 1:03.04 | |
18 | 57 | Sundstrm Filippa | 2001 | NGELHOLM | AG4201 | 50 m | 1:03.07 | |
19 | 231 | Arrhn Andersson Ella | 2002 | JRFLLA S | AX8402 | 50 m | 1:03.18 | |
20 | 298 | Englund Linna | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 1:03.28 | |
21 | 109 | Eriksson Maja | 2002 | STRNGNS | AM6602 | 50 m | 1:03.30 | |
22 | 507 | Johnsson Emmy | 2001 | SJBO SS | AT6801 | 50 m | 1:03.35 | |
23 | 171 | stling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 50 m | 1:03.38 | |
24 | 123 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:03.39 | |
25 | 462 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 25 m | 1:00.73 | |
26 | 334 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 25 m | 1:01.20 |
15 r |
1 | 596 | Ramdn Hilma | 2000 | SDERTLJE | AF4600 | 50 m | 59.35 | |
2 | 168 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 50 m | 59.97 | |
3 | 295 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:01.12 | |
4 | 487 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:01.14 | |
5 | 398 | Lundborg Linna | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:01.29 | |
6 | 106 | Bergkvist Emma | 2000 | STRNGNS | AA5600 | 50 m | 1:01.63 | |
7 | 661 | Jerresand Cornelia | 2000 | TBY SIM | AG6800 | 50 m | 1:01.73 | |
8 | 500 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJB | AO8600 | 50 m | 1:02.14 | |
9 | 520 | Lundgren Emma | 2000 | SKVDE SS | AG7400 | 50 m | 1:02.38 | |
10 | 166 | lger Olivia | 2000 | ESLVS SS | AK3800 | 50 m | 1:02.45 | |
11 | 240 | Larsson Linna | 2000 | JRFLLA S | AR3600 | 50 m | 1:02.47 | |
12 | 512 | Sjholm Lina | 2000 | SJBO SS | AD7200 | 50 m | 1:02.47 | |
13 | 145 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 50 m | 1:02.48 | |
14 | 138 | Mller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 50 m | 1:02.51 | |
15 | 641 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | 1:02.64 | |
16 | 561 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 1:02.65 | |
17 | 100 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEBORG | AH0400 | 50 m | 1:02.70 | |
18 | 593 | Huslid Tina | 2000 | SDERTLJE | AF0600 | 50 m | 1:02.84 | |
19 | 632 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHTTA | AA2600 | 50 m | 1:03.00 | |
20 | 630 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHTTA | AM2200 | 50 m | 1:03.11 | |
21 | 195 | Hallbck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 1:03.28 | |
22 | 461 | Eriksson Klara | 2000 | NYKPING | BE6200 | 50 m | 1:03.34 | |
23 | 149 | man Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 1:04.09 | |
24 | 203 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 50 m | 1:04.27 |
16 - 17 r |
1 | 620 | Fors Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 50 m | 57.91 | |
2 | 271 | Thormalm Klara | 1998 | JNKPING | AA4898 | 50 m | 58.00 | |
3 | 284 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | AJ5298 | 50 m | 58.60 | |
4 | 108 | Eriksson Lisa | 1998 | STRNGNS | AN3898 | 50 m | 58.77 | |
5 | 214 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 50 m | 58.85 | |
6 | 110 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRNGNS | AH4698 | 50 m | 59.12 | |
7 | 519 | Brockmar Nikki | 1999 | SKVDE SS | AR2299 | 50 m | 59.61 | |
8 | 605 | Engback Cassandra | 1999 | SDERTRN | AQ0499 | 50 m | 59.67 | |
9 | 538 | Sundstedt Emma | 1998 | SPRVGEN | BE7498 | 50 m | 59.69 | |
10 | 179 | Kristensson Alfhild | 1999 | GTEBORG | AI6699 | 50 m | 1:00.08 | |
11 | 704 | Halldn Louise | 1998 | VSBY SS | AW2498 | 50 m | 1:00.14 | |
12 | 490 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 1:00.16 | |
13 | 324 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 50 m | 1:00.25 | |
14 | 90 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 50 m | 1:00.31 | |
15 | 124 | Pettersson Ida | 1999 | SPIF SF | AP2699 | 50 m | 1:00.45 | |
16 | 571 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 50 m | 1:00.59 | |
17 | 343 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 50 m | 1:00.60 | |
18 | 226 | Liljeqvist Ida | 1999 | HGANS SS | AR4499 | 50 m | 1:00.78 | |
19 | 265 | Mllern Alice | 1998 | JNKPING | AQ7498 | 50 m | 1:00.83 | |
20 | 267 | Prior Antonia | 1999 | JNKPING | AB2499 | 50 m | 1:00.88 | |
21 | 692 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 50 m | 1:01.49 | |
22 | 655 | Berglund Frida | 1998 | TBY SIM | AW7298 | 50 m | 1:01.57 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Trollhttans Simsllskap | Utskriftstid | 20:41 |