Program för SM/NSM (50 m)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 54, 200m Selkäuinti Miehet Nuori |
ME: Aaron PEIRSOL (1983) 1:51.92 2009-07-31 |
EE: Radoslaw KAWECKI (1991) 1:54.75 2013-08-02 |
SE: Jani Sievinen (1974) 2:00.70 1996-05-26 |
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 2:02.41 1991-05-05 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Fredrikson Christoffer | 1997 | Cetus | 25 m | 1:57.70 | 2:01.70 | ||
2 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 2:10.13 | 2:10.13 | ||
3 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 25 m | 2:07.11 | 2:11.11 | ||
4 | Vainio Topias | 1997 | Cetus | 25 m | 2:07.28 | 2:11.28 | ||
5 | Hellström Henri | 1997 | RaisU | 25 m | 2:09.08 | 2:13.08 | ||
6 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 25 m | 2:11.66 | 2:15.66 | ||
7 | Virta Pietari | 1997 | TaTU | 25 m | 2:11.72 | 2:15.72 | ||
8 | Rantala Joel | 1999 | RaisU | 25 m | 2:11.83 | 2:15.83 | ||
9 | Kiiskinen Valtteri | 1998 | ORCA | 25 m | 2:12.88 | 2:16.88 | ||
10 | Dobrzhanskiy Danila | 1998 | SWIM | 25 m | 2:13.66 | 2:17.66 | ||
11 | Laakso Mikael | 1997 | RiUS | 50 m | 2:17.72 | 2:17.72 | ||
12 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | 2:14.55 | 2:18.55 | ||
13 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:14.76 | 2:18.76 | ||
14 | Strömberg Jan | 1999 | Cetus | 25 m | 2:16.47 | 2:20.47 | ||
15 | Röytiö Juho | 1998 | SCR | 25 m | 2:17.37 | 2:21.37 | ||
16 | Kause Jussi | 1997 | PUS | 25 m | 2:17.55 | 2:21.55 | ||
17 | Luukko Aku | 1997 | ÅSK | 25 m | 2:17.73 | 2:21.73 | ||
18 | Vihervaara Teemu | 1998 | VoVi | 25 m | 2:17.99 | 2:21.99 | ||
19 | Kujala Rasmus | 1999 | RiUS | 25 m | 2:18.43 | 2:22.43 | ||
20 | Kejonen Kaius | 1998 | OU | 25 m | 2:19.30 | 2:23.30 | ||
21 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 25 m | 2:19.60 | 2:23.60 | ||
22 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 25 m | 2:19.95 | 2:23.95 | ||
23 | Herva Juho | 1998 | OuLo | 50 m | 2:24.09 | 2:24.09 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:02 |