Program för JDM/DM Skåne-Blekinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
DM-JDM |
|
Utskriftsdatum |
07 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Simrishamn |
|
Utskriftstid |
13:29 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap - Österlensim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 33, 400m Frisim Herrar |
Finaler (4) |
Sponsor: Mäklarna Ekström & Co |
|
Beräknad start 16:26 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
311 |
3 |
Kristian Kron |
1992 |
AY2192 |
HS |
|
50m |
|
94 |
4 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
25m |
4:59.00 |
12 |
5 |
Kristian Kron |
1992 |
AY2192 |
HS |
|
50m |
|
285 |
6 |
Felix Hansson |
2000 |
AO9900 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
Andreas Aminoff |
2000 |
AB7900 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:52.80 |
135 |
3 |
Alfred Persson |
2000 |
AG4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:37.02 |
184 |
4 |
Alexander Olsson |
1996 |
AK1796 |
POSEIDON |
|
50m |
4:32.95 |
128 |
5 |
Alexander Trudov |
1999 |
AT5399 |
S 71 |
|
50m |
4:34.72 |
276 |
6 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
4:38.86 |
204 |
7 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
SK RAN |
|
50m |
4:56.37 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Hugo Cedervall |
1997 |
AA0197 |
POSEIDON |
|
50m |
4:27.31 |
300 |
2 |
Petter Hellzén |
2000 |
AA6300 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
4:26.42 |
243 |
3 |
Oskar Skarin |
1999 |
AD0999 |
SK TRITON |
|
25m |
4:24.57 |
87 |
4 |
Anton Andersson |
1997 |
AI4997 |
MKK |
|
50m |
4:20.94 |
288 |
5 |
Alexander Lienau-Petersson |
1993 |
AR5393 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:22.12 |
264 |
6 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:25.61 |
145 |
7 |
Johan Jönsson |
1995 |
AG1995 |
SK HAJEN |
|
50m |
4:27.24 |
190 |
8 |
Gustav Östlund |
1997 |
AM8797 |
POSEIDON |
|
50m |
4:31.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:14.69 |
302 |
2 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
4:08.87 |
19 |
3 |
Oskar Nordstrand |
1991 |
AI4991 |
HS |
|
25m |
4:02.25 |
24 |
4 |
Simon Plato |
1993 |
AO6993 |
HS |
|
25m |
3:55.87 |
233 |
5 |
Cebastian Christensen |
1998 |
AE7798 |
SK TRITON |
|
25m |
4:01.30 |
20 |
6 |
Fredrik Olofsson |
1994 |
AG2194 |
HS |
|
25m |
4:05.14 |
202 |
7 |
Marcus Kindberg |
1993 |
AI6993 |
SK RAN |
|
50m |
4:12.08 |
161 |
8 |
Oskar Strömberg |
1994 |
AM5194 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:19.45 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
07 juni 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
13:29 |
|