2019-11-13   14:37:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för JDM/DM Skåne-Blekinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  DM-JDM    Utskriftsdatum  05 juni 2015   
  Tävlingsort  Simrishamn    Utskriftstid  20:12   
  Arrangör  Ystads Simsällskap - Österlensim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 juni 2015         
 
 
 
Gren 7, 100m Ryggsim Damer  Finaler (5) 
Sponsor: Sparbanken Syd 
 
Beräknad start 11:16 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
156  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    50m  1:14.18 
262  Nicola Parfitt  2000  AE3400  TRELLEBORG    50m  1:13.97 
180  Sara Jendbro  2000  BA7800  POSEIDON    25m  1:13.46 
214  Vilma Flodfält  1999  AF9499  SK SYDSIM    50m  1:13.33 
215  My Grewell  1998  BE2698  SK SYDSIM    50m  1:13.34 
182  Jenny Le  2000  AP2800  POSEIDON    25m  1:13.84 
278  Emma Vileus  2001  AW1401  VELLINGE-N    50m  1:14.03 
159  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  1:14.40 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Hanna Liljegren  1998  AM7898  MKK    50m  1:12.51 
66  Hanna Nilsson  1996  AJ2696  KSLS    25m  1:12.41 
99  Tove Lennartsson  2000  AM1800  MKK    25m  1:12.31 
14  Emmie Lennberger  2000  AN7200  HS    25m  1:12.11 
287  Tilde Larsson  2001  AT5801  YSTADS SS    25m  1:12.12 
59  Sanna Westerberg  1998  AP9898  KARLSKRONA    25m  1:12.34 
131  Emmy Jonsson  2001  AT6801  SJÖBO SS    25m  1:12.46 
Amanda Dittlau  2000  AN5200  HS    50m  1:13.28 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
140  Li Björner Oh  1998  AO6298  SK HAJEN    25m  1:11.63 
249  Alexandra Volkova  1996  AK4896  SK TRITON    25m  1:10.40 
220  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  1:09.53 
265  Isabelle Sering  2002  AI2602  TRELLEBORG    25m  1:09.25 
122  Emilia Christiansen  1999  AL8499  S 71    50m  1:09.26 
48  Ida Widén  2001  AB3801  HÖGANÄS SS    25m  1:09.69 
155  Michelle Lövdahl  1995  AH8895  SK LÖDDE    25m  1:11.39 
152  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  SK LÖDDE    25m  1:11.95 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
78  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  1:08.73 
133  Minna Larsson  2002  AB3802  SJÖBO SS    25m  1:08.05 
54  Sofie Karlsson  2000  AV8200  KARLSKRONA    25m  1:07.36 
232  Ida Borg  1997  AB8897  SK TRITON    25m  1:07.24 
103  Nathalie Lindborg  1991  BN5691  MKK    50m  1:07.30 
203  Stina Lindberg  2000  AC6200  SK RAN    25m  1:07.84 
110  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    50m  1:08.65 
47  Elin Widén  1998  AI4498  HÖGANÄS SS    25m  1:09.22 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Julia Stenhård  2000  AN1200  HS    25m  1:06.44 
45  Ida Liljeqvist  1999  AR4499  HÖGANÄS SS    25m  1:05.71 
286  Dinah Jönsson  1998  AN6498  YSTADS SS    25m  1:03.70 
238  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    25m  59.58 
84  Clara Vater  1997  AH7497  LANDSKRONA    25m  1:02.08 
235  Amanda Granborg  1999  AE7699  SK TRITON    25m  1:04.36 
258  Davilda Lareva  2000  AE4400  TRELLEBORG    25m  1:06.07 
35  Johanna Söderberg  1999  AE6899  HS    25m  1:07.14 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  05 juni 2015 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  20:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner