2019-10-21   16:08:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för JDM/DM Skåne-Blekinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

2_J
Gren 2, 200m Frisim Herrar Junior 
 
Sponsor: DANONE 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
233  Christensen Cebastian  1998  SK TRITON  AE7798  25 m  1:52.54   
247  Wetterborg Rasmus  1996  SK TRITON  AC9396  25 m  1:53.05   
176  Cedervall Hugo  1997  POSEIDON  AA0197  25 m  1:53.85   
82  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  1:56.03   
260  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  25 m  1:59.72   
190  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  2:00.26   
16  Lindekrantz Karl  1999  HS  AN0599  25 m  2:00.91   
283  Christiansson Johan  1996  YSTADS SS  AD4396  25 m  2:00.99   
145  Jönsson Johan  1995  SK HAJEN  AG1995  25 m  2:01.14   
10  207  Shahsavar Artin  1999  SK RAN  AV8399  25 m  2:02.05   
11  174  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  2:02.14   
12  243  Skarin Oskar  1999  SK TRITON  AD0999  25 m  2:03.03   
13  101  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  2:03.05   
14  242  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  2:03.12   
15  97  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  50 m  2:03.48   
16  87  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  50 m  2:03.74   
17  191  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  2:03.79   
18  282  Christiansson Filip  1999  YSTADS SS  AO6199  25 m  2:06.07   
19  128  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  50 m  2:06.08   
20  264  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  2:07.41   
21  141  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  50 m  2:07.93   
22  189  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  25 m  2:08.34   
23  184  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  50 m  2:08.83   
24  205  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK RAN  AV9197  50 m  2:09.05   
25  179  Hedre Alexander  1999  POSEIDON  AJ9799  25 m  2:11.19   
26  239  Kvist Samuel  2000  SK TRITON  AB0700  25 m  2:12.02   
27  268  Henriksson Filip  1998  VELLINGE-N  AW9398  50 m  2:12.25   
28  57  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:13.84   
29  204  Olsson Primus  2000  SK RAN  AV7100  50 m  2:14.70   
30  273  Persson Hampus  1997  VELLINGE-N  AI3997  50 m  2:15.42   
31  135  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  2:15.47   
32  94  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:15.75   
33  276  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  2:18.31   
34  222  Nilsson Erik  1996  SK SYDSIM  AL7996  50 m  2:18.39   
35  274  Persson Johan  1998  VELLINGE-N  AG8598  50 m  2:19.31   
36  91  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  50 m  2:20.96   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  05 juni 2015 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  14:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner