2019-10-22   09:25:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för JDM/DM Skåne-Blekinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

7_J
Gren 7, 100m Ryggsim Damer Junior 
 
Sponsor: Sparbanken Syd 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
84  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  1:02.08   
286  Jönsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  25 m  1:03.70   
235  Granborg Amanda  1999  SK TRITON  AE7699  25 m  1:04.36   
45  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  1:05.71   
258  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:06.07   
34  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:06.44   
35  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  25 m  1:07.14   
232  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  1:07.24   
54  Karlsson Sofie  2000  KARLSKRONA  AV8200  25 m  1:07.36   
10  203  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  1:07.84   
11  133  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  1:08.05   
12  110  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  50 m  1:08.65   
13  78  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:08.73   
14  47  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  25 m  1:09.22   
15  265  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:09.25   
16  122  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  50 m  1:09.26   
17  220  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  1:09.53   
18  48  Widén Ida  2001  HÖGANÄS SS  AB3801  25 m  1:09.69   
19  249  Volkova Alexandra  1996  SK TRITON  AK4896  25 m  1:10.40   
20  155  Lövdahl Michelle  1995  SK LÖDDE  AH8895  25 m  1:11.39   
21  140  Björner Oh Li  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:11.63   
22  152  Brinkhagen Julia  1999  SK LÖDDE  AM3299  25 m  1:11.95   
23  14  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  1:12.11   
24  287  Larsson Tilde  2001  YSTADS SS  AT5801  25 m  1:12.12   
25  99  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  1:12.31   
26  59  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:12.34   
27  66  Nilsson Hanna  1996  KSLS  AJ2696  25 m  1:12.41   
28  131  Jonsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  1:12.46   
29  100  Liljegren Hanna  1998  MKK  AM7898  50 m  1:12.51   
30  51  Rosenius Ida  2000  KARLSHAMN  AI7400  50 m  1:12.71   
31  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  50 m  1:13.28   
32  214  Flodfält Vilma  1999  SK SYDSIM  AF9499  50 m  1:13.33   
33  215  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  50 m  1:13.34   
34  180  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:13.46   
35  182  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:13.84   
36  262  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  1:13.97   
37  278  Vileus Emma  2001  VELLINGE-N  AW1401  50 m  1:14.03   
38  156  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  50 m  1:14.18   
39  159  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:14.40  RES 
40  116  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  25 m  1:14.44  RES 
41  209  Almasi Natalie  2001  SK SYDSIM  AS9601  50 m  1:14.55  RES 
42  256  Frederiksen Emilia  2000  TRELLEBORG  AJ8800  25 m  1:14.70  RES 
43  92  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  1:15.45  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  05 juni 2015 
Licensierad till: Ystads Simsällskap  Utskriftstid  14:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner