Program för Hjørring Park Vendia Swim Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
17 april 2015 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 april 2015 |
|
|
|
|
Løb 6, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Hjørring Varme Forsyning |
|
Vejledende starttid 18:26 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
3 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
BSK08 |
|
50m |
|
270 |
4 |
Mathilde Iversen |
2003 |
0316AX |
AALBORG |
|
50m |
|
498 |
5 |
Viktoria Røyland |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
310 |
2 |
Lea Serup Schøn |
2002 |
0266AI |
AALBORG |
|
50m |
|
460 |
3 |
Malin B Berg |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
7:10.80 |
146 |
4 |
Mathilde Hvass Olesen |
2001 |
0126AO |
LYSENG |
|
25m |
6:28.74 |
199 |
5 |
Sofie Aastrup |
2002 |
0226AK |
SØHESTEN |
|
50m |
6:54.82 |
311 |
6 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
50m |
|
497 |
7 |
Ingrid Røyland |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
50m |
6:10.11 |
321 |
2 |
Victoria K. Jespersen |
2001 |
0184AN |
IHF |
|
25m |
5:57.76 |
674 |
3 |
Martha Moeslund |
1998 |
9884AW |
SMUT |
|
50m |
5:55.88 |
571 |
4 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
5:29.70 |
280 |
5 |
Mille Moeslund Lausen |
2002 |
0258AF |
AALBORG |
|
25m |
5:35.10 |
236 |
6 |
Thea Søe Bach |
2002 |
0222AD |
THISTED |
|
25m |
5:56.35 |
287 |
7 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
5:59.00 |
255 |
8 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
25m |
6:20.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
458 |
1 |
Helene Baxter |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
5:21.75 |
87 |
2 |
Michelle Franow |
2001 |
0102AH |
HORSENS |
|
25m |
5:19.86 |
570 |
3 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
5:12.23 |
251 |
4 |
Katrine Bukh Villesen |
2000 |
0042AL |
THISTED |
|
25m |
5:01.23 |
479 |
5 |
Emily Lane |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
5:04.70 |
252 |
6 |
Emma A Andersen |
2000 |
0034AH |
AALBORG |
|
25m |
5:17.99 |
307 |
7 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
0136AF |
AALBORG |
|
25m |
5:20.03 |
182 |
8 |
Line Johannsen |
2001 |
0146AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:22.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
17 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|