Ohjelma XV Turku Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Aamujakso
Laji 7, T-10 50m su |
Sponsori: Rak. toimisto Hämäläiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Luoma Lumi | 2005 | HyUS | 05A133 | 50 m | 43.57 | 43.57 | |
2 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 50 m | 46.04 | 46.04 | |
3 | Poutala Sara | 2005 | AUi | 05A485 | 25 m | 45.76 | 46.76 | |
4 | Koskinen Tiitu | 2005 | ÅSK | 05A311 | 50 m | 46.95 | 46.95 | |
5 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 25 m | 47.13 | 48.13 | |
6 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 48.27 | 48.27 | |
7 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 47.27 | 48.27 | |
8 | Vuorinen Alina | 2005 | AUi | 05A491 | 50 m | 48.28 | 48.28 | |
9 | Kuisma Heli | 2006 | HyUS | 06A070 | 50 m | 49.04 | 49.04 | |
10 | Laitinen Jonna Marjatta | 2005 | HyUS | 05A128 | 50 m | 50.79 | 50.79 | |
11 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 25 m | 49.94 | 50.94 | |
12 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 50 m | 51.55 | 51.55 | |
13 | Hirvonen Ester | 2006 | HSS | 06A186 | 25 m | 50.87 | 51.87 | |
14 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 25 m | 51.54 | 52.54 | |
15 | Kaivola Sini | 2005 | NU | 05A061 | 25 m | 52.45 | 53.45 | |
16 | Leinonen Isla | 2006 | UiTa | 06A206 | 25 m | 53.25 | 54.25 | |
17 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 54.79 | 54.79 | |
18 | Kortteinen Nella | 2007 | UiTa | 07A031 | 25 m | 55.00 | 56.00 | |
19 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 56.58 | 56.58 | |
20 | Lietzén Daniela | 2006 | AUi | 06A241 | 50 m | 57.80 | 57.80 | |
21 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 57.87 | 57.87 | |
22 | Surakka Elena | 2005 | UiTa | 05A487 | 25 m | 57.13 | 58.13 | |
23 | Halttunen Enni | 2005 | UiTa | 05A482 | 25 m | 57.73 | 58.73 | |
24 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 59.81 | 59.81 | |
25 | Ranta Ippi | 2006 | UiTa | 06A207 | 25 m | 1:00.48 | 1:01.48 | |
26 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 50 m | 1:03.31 | 1:03.31 | |
27 | Nieminen Janica | 2005 | HyUS | 05A403 | 50 m | 1:03.38 | 1:03.38 | |
28 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 1:04.49 | 1:04.49 | |
29 | Andersen Ulrika | 2005 | ÅSK | 05A256 | 50 m | 1:05.23 | 1:05.23 | |
30 | Savisto Maisa | 2006 | UiTa | 06A209 | 25 m | 1:14.46 | 1:15.46 | |
31 | Haakana Nicole | 2005 | HSS | 05A372 | 25 m | |||
32 | Vilska Ronja | 2006 | AUi | 06A239 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 18 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 14:04 |