Startliste for VÃ¥rsimiaden distrikt, Skuru
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
14:18 |
|
|
Arrangör |
Skuru ik & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 25, 400m Frisim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
1 |
2 |
Angelica Barkarö |
2002 |
BS4202 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
182 |
3 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SPIF SF |
|
25m |
5:47.13 |
34 |
4 |
Emelie Bendiksen Holmberg |
2002 |
AU9202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
6:30.05 |
307 |
5 |
Tora Hansson |
2002 |
aw6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
5:41.55 |
223 |
2 |
Leticia Yumi Buchli |
2002 |
AY4202 |
SPIF SF |
|
25m |
5:37.19 |
289 |
3 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:29.98 |
246 |
4 |
Anna Frisk Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:30.81 |
192 |
5 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
SPIF SF |
|
25m |
5:38.19 |
187 |
6 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
25m |
5:43.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
25m |
5:12.00 |
161 |
2 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
5:09.26 |
220 |
3 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
4:59.24 |
2 |
4 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
5:01.70 |
163 |
5 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
5:10.36 |
284 |
6 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:15.29 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
14:18 |
|