Program for GTI Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 536 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH | 9653AR | 25 m | 2:23.99 | |
2 | 302 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:25.21 | |
3 | 48 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 2:26.10 | |
4 | 43 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 2:28.09 | |
5 | 47 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 2:31.62 | |
6 | 551 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VAT CPH | 9969AF | 25 m | 2:38.50 | |
7 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:39.50 | |
8 | 244 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:41.81 | |
9 | 242 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:41.84 | |
10 | 45 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 2:42.12 | |
11 | 49 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:45.58 | |
12 | 652 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 0119AN | 25 m | 2:49.97 | |
13 | 46 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:50.80 | |
14 | 8 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 2:55.40 | |
15 | 44 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:55.46 | |
16 | 581 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 2:55.82 | |
17 | 592 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:59.81 | |
18 | 6 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 3:00.01 | |
19 | 233 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 3:02.07 | |
20 | 453 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 3:02.07 | |
21 | 248 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 3:04.12 | |
22 | 593 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 3:05.12 | |
23 | 123 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 3:06.17 | |
24 | 127 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 3:14.67 | |
25 | 699 | Castro Alessandro de | 2002 | VEST | 25 m | 3:15.00 | ||
26 | 708 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 3:15.00 | |
27 | 308 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:15.35 | |
28 | 238 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 3:15.88 | |
29 | 575 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 3:19.08 | |
30 | 714 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 3:19.57 | |
31 | 716 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 3:20.78 | |
32 | 738 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:26.21 | |
33 | 703 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 3:34.71 | |
34 | 266 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 3:38.98 | |
35 | 713 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:40.00 | |
36 | 168 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 3:43.01 | |
37 | 707 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 3:43.33 | |
38 | 312 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:43.75 | |
39 | 158 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 3:44.51 | |
40 | 247 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 3:45.18 | |
41 | 690 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 3:52.49 | |
42 | 607 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:57.71 | |
43 | 265 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 4:02.89 | |
44 | 625 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 4:17.67 | |
45 | 186 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 4:19.83 | |
46 | 239 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | ||
47 | 270 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | ||
48 | 626 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | ||
49 | 693 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 550 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VAT CPH | 9716AF | 25 m | 2:33.29 | |
2 | 648 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 2:45.78 | |
3 | 340 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:47.20 | |
4 | 319 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:50.31 | |
5 | 51 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:53.58 | |
6 | 324 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:54.00 | |
7 | 99 | Andersen Laura | 1997 | GTI | 9704AM | 25 m | 2:55.81 | |
8 | 252 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 2:56.72 | |
9 | 441 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:57.35 | |
10 | 544 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VAT CPH | 0298AO | 25 m | 2:58.57 | |
11 | 329 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:00.58 | |
12 | 552 | Mortensen Sara | 2001 | VAT CPH | 0136AW | 25 m | 3:03.40 | |
13 | 246 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 3:06.43 | |
14 | 323 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 3:06.53 | |
15 | 50 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 3:07.04 | |
16 | 262 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 3:10.74 | |
17 | 339 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:12.70 | |
18 | 205 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 3:16.29 | |
19 | 275 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 3:17.18 | |
20 | 250 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 3:20.31 | |
21 | 245 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 3:28.72 | |
22 | 442 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 3:29.61 | |
23 | 272 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 3:29.84 | |
24 | 249 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 3:30.63 | |
25 | 134 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 3:31.04 | |
26 | 642 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 3:32.15 | |
27 | 347 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:35.90 | |
28 | 568 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | 3:37.94 | |
29 | 38 | Sabotic Amina | 2003 | ÖSTERLEN | AR8503 | 25 m | 3:39.05 | |
30 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:42.86 | |
31 | 199 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:44.95 | |
32 | 450 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 3:50.72 | |
33 | 274 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 4:04.33 | |
34 | 734 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 4:05.37 | |
35 | 632 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 4:12.90 | |
36 | 634 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 4:16.01 | |
37 | 682 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 4:18.35 | |
38 | 636 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 4:26.54 | |
39 | 620 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 4:35.00 | |
40 | 166 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | ||
41 | 260 | Lyttik Amalie | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
42 | 567 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | ||
43 | 637 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | ||
44 | 732 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 547 | Jensen Anders | 1987 | VAT CPH | 8709AA | 25 m | 52.82 | |
2 | 61 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 58.31 | |
3 | 314 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 59.03 | |
4 | 105 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:02.07 | |
5 | 106 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:03.88 | |
6 | 102 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:04.14 | |
7 | 342 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:04.29 | |
8 | 57 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 1:04.31 | |
9 | 451 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 1:05.26 | |
10 | 10 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 1:06.47 | |
11 | 542 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VAT CPH | 0193AK | 25 m | 1:06.55 | |
12 | 7 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 1:07.00 | |
13 | 58 | Tran Phillip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 1:07.29 | |
14 | 582 | Dyrved Daniel | 2000 | VAT CPH | 0047AK | 25 m | 1:08.60 | |
15 | 118 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:10.01 | |
16 | 59 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 1:11.25 | |
17 | 653 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 0009AF | 25 m | 1:11.35 | |
18 | 553 | Munkholm Marcus | 2001 | VAT CPH | 0169AC | 25 m | 1:11.58 | |
19 | 288 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:11.94 | |
20 | 62 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 1:12.26 | |
21 | 117 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:12.37 | |
22 | 60 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 1:12.72 | |
23 | 53 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:12.88 | |
24 | 52 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:13.13 | |
25 | 123 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:13.27 | |
26 | 641 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:14.94 | |
27 | 54 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:15.52 | |
28 | 116 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:15.64 | |
29 | 55 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:16.26 | |
30 | 313 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:16.57 | |
31 | 573 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 1:16.65 | |
32 | 298 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:17.40 | |
33 | 594 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:18.68 | |
34 | 157 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:18.85 | |
35 | 11 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 1:19.11 | |
36 | 258 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:19.13 | |
37 | 588 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 25 m | 1:19.20 | |
38 | 704 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:20.72 | |
39 | 555 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VAT CPH | 0109AP | 25 m | 1:20.91 | |
40 | 308 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:21.21 | |
41 | 305 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:21.59 | |
42 | 666 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 1:22.22 | |
43 | 142 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 1:22.57 | |
44 | 621 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 1:24.57 | |
45 | 292 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:25.28 | |
46 | 56 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 1:25.52 | |
47 | 602 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:25.73 | |
48 | 132 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 1:25.75 | |
49 | 742 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:26.01 | |
50 | 198 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:26.08 | |
51 | 144 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:26.58 | |
52 | 150 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 1:27.69 | |
53 | 610 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:27.96 | |
54 | 612 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:28.10 | |
55 | 330 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:29.20 | |
56 | 147 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:29.37 | |
57 | 645 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 25 m | 1:29.82 | |
58 | 39 | Svensson Melker | 2002 | ÖSTERLEN | AG4702 | 25 m | 1:29.93 | |
59 | 702 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:30.10 | |
60 | 255 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:31.48 | |
61 | 628 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:33.41 | |
62 | 711 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:33.62 | |
63 | 703 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:34.47 | |
64 | 609 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:34.70 | |
65 | 664 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:35.00 | ||
66 | 738 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:35.82 | |
67 | 605 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 1:35.90 | |
68 | 710 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:36.83 | |
69 | 257 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:37.65 | |
70 | 740 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:37.68 | |
71 | 170 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:38.51 | |
72 | 689 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:39.32 | |
73 | 625 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:39.54 | |
74 | 138 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 1:40.46 | |
75 | 709 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:40.48 | |
76 | 188 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 1:41.82 | |
77 | 601 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:41.89 | |
78 | 169 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:41.91 | |
79 | 688 | Knudsen Anton | 2003 | RØNNE | 0387AN | 25 m | 1:42.69 | |
80 | 736 | Dalskov Hjalte | 2004 | HOLBÆK | 0407AM | 25 m | 1:43.30 | |
81 | 173 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:45.32 | |
82 | 273 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | 1:45.54 | |
83 | 140 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:46.24 | |
84 | 735 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:46.73 | |
85 | 240 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:47.01 | |
86 | 295 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:47.08 | |
87 | 290 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:48.09 | |
88 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:48.61 | |
89 | 333 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:48.76 | |
90 | 316 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:50.28 | |
91 | 287 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:50.63 | |
92 | 267 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:50.84 | |
93 | 341 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:52.77 | |
94 | 186 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 1:55.05 | |
95 | 182 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:55.90 | |
96 | 174 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:56.53 | |
97 | 613 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 1:57.35 | |
98 | 160 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:58.12 | |
99 | 345 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:58.67 | |
100 | 334 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:58.69 | |
101 | 337 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:00.49 | |
102 | 300 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:01.37 | |
103 | 181 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 2:01.42 | |
104 | 722 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:05.88 | |
105 | 335 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:06.39 | |
106 | 178 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 2:11.56 | |
107 | 614 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 2:15.00 | |
108 | 616 | Lindgreen Sebastian | 2005 | AIF | 0517AG | 25 m | 2:15.00 | |
109 | 187 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | ||
110 | 745 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | ||
111 | 749 | Frederiksen Oskar | 2005 | GTI | 0501AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 59.07 | |
2 | 63 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 1:04.42 | |
3 | 539 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 1:07.66 | |
4 | 13 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 1:08.23 | |
5 | 543 | Drewsen Nanna | 1998 | VAT CPH | 9848AH | 25 m | 1:08.55 | |
6 | 549 | Laugesen Mathilde | 2001 | VAT CPH | 0176AL | 25 m | 1:09.21 | |
7 | 326 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:09.53 | |
8 | 528 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 25 m | 1:09.58 | |
9 | 66 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:09.66 | |
10 | 570 | Nickelsen Josefine | 2001 | VAT CPH | 0146AO | 25 m | 1:10.54 | |
11 | 537 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 25 m | 1:11.08 | |
12 | 9 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:11.90 | |
13 | 69 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:12.18 | |
14 | 548 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 1:12.29 | |
15 | 71 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:12.31 | |
16 | 12 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 1:12.56 | |
17 | 107 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:12.89 | |
18 | 338 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:12.99 | |
19 | 124 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 1:14.65 | |
20 | 74 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:15.02 | |
21 | 324 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:15.36 | |
22 | 122 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 1:15.96 | |
23 | 566 | Huryn Xenia | 2000 | VAT CPH | 0088AW | 25 m | 1:15.97 | |
24 | 15 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 1:16.37 | |
25 | 563 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 25 m | 1:18.05 | |
26 | 726 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 1:18.15 | |
27 | 65 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:18.35 | |
28 | 296 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:18.52 | |
29 | 119 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:18.75 | |
30 | 284 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:19.53 | |
31 | 647 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 1:19.82 | |
32 | 197 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:20.48 | |
33 | 67 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:21.35 | |
34 | 317 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:21.39 | |
35 | 694 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:21.57 | |
36 | 72 | Jansson Augusta | 2000 | MKK | BA9400 | 25 m | 1:22.02 | |
37 | 667 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 1:22.51 | |
38 | 204 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:22.63 | |
39 | 14 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:22.64 | |
40 | 135 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 1:22.94 | |
41 | 73 | El-Laham Bachira | 2002 | MKK | BF9402 | 25 m | 1:24.84 | |
42 | 578 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:25.00 | |
43 | 277 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:25.32 | |
44 | 444 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:25.48 | |
45 | 646 | Eriksen Sabrina | 2002 | MK 31 | 0238AT | 25 m | 1:25.58 | |
46 | 192 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 1:25.82 | |
47 | 309 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:26.00 | |
48 | 64 | Olofsson Nicole | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 1:26.23 | |
49 | 661 | Rosenberg Isabella | 2003 | MK 31 | 0366AC | 25 m | 1:26.50 | |
50 | 339 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:26.59 | |
51 | 128 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:26.72 | |
52 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:26.83 | |
53 | 443 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:27.55 | |
54 | 687 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 1:27.68 | |
55 | 585 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 25 m | 1:28.82 | |
56 | 70 | Larsson Alice Kron | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 1:29.20 | |
57 | 259 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:30.55 | |
58 | 137 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 1:31.13 | |
59 | 294 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:31.28 | |
60 | 153 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:32.25 | |
61 | 318 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:32.49 | |
62 | 748 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 1:32.56 | |
63 | 747 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 1:32.78 | |
64 | 643 | Dyndgaard Lotte | 2003 | MK 31 | 0356AB | 25 m | 1:33.70 | |
65 | 640 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 1:34.20 | |
66 | 630 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:34.79 | |
67 | 236 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:36.40 | |
68 | 598 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:37.05 | |
69 | 447 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:37.23 | |
70 | 327 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:38.12 | |
71 | 635 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:38.77 | |
72 | 683 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:38.86 | |
73 | 659 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | MK 31 | 0498AI | 25 m | 1:40.04 | |
74 | 156 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:40.66 | |
75 | 617 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:41.83 | |
76 | 665 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 1:42.01 | |
77 | 151 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 1:42.76 | |
78 | 146 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:44.54 | |
79 | 662 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK 31 | 0514AD | 25 m | 1:45.00 | |
80 | 644 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 1:45.32 | |
81 | 306 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:46.09 | |
82 | 149 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:46.12 | |
83 | 631 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:48.02 | |
84 | 660 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 1:48.35 | |
85 | 129 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:48.84 | |
86 | 241 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:49.00 | |
87 | 343 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:49.76 | |
88 | 629 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 1:50.01 | |
89 | 332 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:50.42 | |
90 | 606 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:51.34 | |
91 | 608 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:51.42 | |
92 | 619 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:52.13 | |
93 | 307 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:53.79 | |
94 | 131 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:54.25 | |
95 | 183 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:54.93 | |
96 | 743 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:55.19 | |
97 | 746 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:55.26 | |
98 | 162 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:56.77 | |
99 | 741 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:58.29 | |
100 | 256 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 25 m | 1:58.56 | |
101 | 623 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:58.63 | |
102 | 744 | Strobel Freja Lohmann | 2006 | HOLBÆK | 0636AB | 25 m | 1:58.70 | |
103 | 304 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:59.58 | |
104 | 166 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 2:02.84 | |
105 | 285 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 2:03.97 | |
106 | 328 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:04.26 | |
107 | 615 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 2:05.94 | |
108 | 344 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:08.55 | |
109 | 289 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:08.85 | |
110 | 603 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 2:09.33 | |
111 | 336 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:15.76 | |
112 | 301 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 2:21.07 | |
113 | 331 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 2:23.46 | |
114 | 321 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:25.82 | |
115 | 618 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 2:30.00 | |
116 | 297 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 2:32.52 | |
117 | 164 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | ||
118 | 172 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 541 | Bragason Johan | 1999 | VAT CPH | 9959AB | 25 m | 25.11 | |
2 | 532 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH | 9965AB | 25 m | 25.95 | |
3 | 530 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH | 9053AH | 25 m | 26.80 | |
4 | 533 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH | 9799AA | 25 m | 26.84 | |
5 | 342 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 27.89 | |
6 | 576 | Sørensen Daniel | 1999 | VAT CPH | 9901AD | 25 m | 27.94 | |
7 | 314 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 28.06 | |
8 | 302 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 28.14 | |
9 | 572 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VAT CPH | 0071AC | 25 m | 28.46 | |
10 | 78 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 29.21 | |
11 | 564 | Hougaard Nikolai | 1999 | VAT CPH | 9967AF | 25 m | 29.50 | |
12 | 59 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 29.52 | |
13 | 554 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VAT CPH | 0347AC | 25 m | 29.56 | |
14 | 7 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 29.62 | |
15 | 84 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 29.71 | |
16 | 77 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 29.77 | |
17 | 557 | Salmansen Mikkel | 2000 | VAT CPH | 0043AD | 25 m | 29.83 | |
18 | 1 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 29.93 | |
19 | 76 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 29.94 | |
20 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 29.97 | |
21 | 82 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 30.19 | |
22 | 75 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 30.33 | |
23 | 80 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 30.36 | |
24 | 584 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 30.36 | |
25 | 545 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 30.45 | |
26 | 594 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 31.05 | |
27 | 653 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 0009AF | 25 m | 31.09 | |
28 | 81 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 31.28 | |
29 | 45 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 31.50 | |
30 | 125 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 31.64 | |
31 | 695 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 31.96 | |
32 | 692 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 32.12 | |
33 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 32.83 | |
34 | 117 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 33.11 | |
35 | 123 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 33.22 | |
36 | 592 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 33.79 | |
37 | 651 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 34.28 | |
38 | 666 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 34.67 | |
39 | 62 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 34.88 | |
40 | 595 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 35.34 | |
41 | 715 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 35.60 | |
42 | 83 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 35.63 | |
43 | 141 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 35.63 | |
44 | 196 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 35.71 | |
45 | 56 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 35.85 | |
46 | 612 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 36.05 | |
47 | 11 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 36.22 | |
48 | 127 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 36.37 | |
49 | 157 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 36.52 | |
50 | 708 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 36.62 | |
51 | 148 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 37.22 | |
52 | 453 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 37.34 | |
53 | 685 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 37.38 | |
54 | 33 | Brink Maximilian | 2002 | ÖSTERLEN | AL1902 | 25 m | 39.44 | |
55 | 607 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 40.30 | |
56 | 79 | Granath Joakim | 2001 | MKK | AT9301 | 25 m | 40.76 | |
57 | 611 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 41.08 | |
58 | 200 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 41.65 | |
59 | 140 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 42.01 | |
60 | 669 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 43.19 | |
61 | 681 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 43.71 | |
62 | 133 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 44.15 | |
63 | 158 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 44.90 | |
64 | 601 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 45.10 | |
65 | 150 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 45.24 | |
66 | 668 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 45.42 | |
67 | 676 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 45.71 | |
68 | 159 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 46.11 | |
69 | 173 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 46.54 | |
70 | 452 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 46.57 | |
71 | 690 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 47.09 | |
72 | 139 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 47.62 | |
73 | 169 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 48.92 | |
74 | 733 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 49.55 | |
75 | 712 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 49.69 | |
76 | 674 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 49.77 | |
77 | 194 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 49.81 | |
78 | 448 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 50.00 | |
79 | 155 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 50.38 | |
80 | 271 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 50.69 | |
81 | 174 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 50.86 | |
82 | 604 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 51.10 | |
83 | 670 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 51.70 | |
84 | 136 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 51.76 | |
85 | 678 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 53.24 | |
86 | 178 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 53.71 | |
87 | 671 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 56.40 | |
88 | 693 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:00.44 | |
89 | 605 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 1:00.48 | |
90 | 679 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:01.92 | |
91 | 627 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:11.50 | |
92 | 176 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | ||
93 | 181 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | ||
94 | 187 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | ||
95 | 188 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 26.10 | |
2 | 717 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 27.07 | |
3 | 727 | Juel Pernille | 1994 | VAT CPH | 9418AF | 25 m | 27.97 | |
4 | 100 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 28.02 | |
5 | 63 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 28.54 | |
6 | 4 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 28.85 | |
7 | 88 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 28.92 | |
8 | 2 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 29.88 | |
9 | 320 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 30.01 | |
10 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 30.55 | |
11 | 559 | Vorm Victoria | 2001 | VAT CPH | 0104AF | 25 m | 31.65 | |
12 | 549 | Laugesen Mathilde | 2001 | VAT CPH | 0176AL | 25 m | 31.71 | |
13 | 326 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.86 | |
14 | 535 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH | 0054AC | 25 m | 32.03 | |
15 | 3 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 32.10 | |
16 | 565 | Huryn Xandra | 2001 | VAT CPH | 0138AB | 25 m | 32.13 | |
17 | 569 | Munkholm Rikke | 1998 | VAT CPH | 9812AB | 25 m | 32.25 | |
18 | 5 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 32.69 | |
19 | 650 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 32.82 | |
20 | 340 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 32.92 | |
21 | 71 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 32.93 | |
22 | 32 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 33.12 | |
23 | 691 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 33.18 | |
24 | 589 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 33.31 | |
25 | 649 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 33.95 | |
26 | 579 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 25 m | 34.37 | |
27 | 85 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 34.68 | |
28 | 458 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 35.04 | |
29 | 50 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 35.34 | |
30 | 15 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 35.41 | |
31 | 597 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 35.89 | |
32 | 205 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 36.01 | |
33 | 654 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 0368AL | 25 m | 36.22 | |
34 | 254 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 36.59 | |
35 | 14 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 36.69 | |
36 | 37 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 36.74 | |
37 | 86 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 37.09 | |
38 | 87 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 37.19 | |
39 | 667 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 37.81 | |
40 | 646 | Eriksen Sabrina | 2002 | MK 31 | 0238AT | 25 m | 37.86 | |
41 | 449 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 37.97 | |
42 | 454 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 38.32 | |
43 | 126 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 38.49 | |
44 | 134 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 38.68 | |
45 | 577 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 38.88 | |
46 | 72 | Jansson Augusta | 2000 | MKK | BA9400 | 25 m | 39.66 | |
47 | 34 | Knutsson Moa | 2002 | ÖSTERLEN | BF8202 | 25 m | 40.43 | |
48 | 243 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 40.67 | |
49 | 600 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 41.12 | |
50 | 725 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 25 m | 41.12 | |
51 | 599 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 41.16 | |
52 | 440 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 41.99 | |
53 | 443 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 42.10 | |
54 | 687 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 42.37 | |
55 | 747 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 42.96 | |
56 | 128 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 43.18 | |
57 | 684 | Bojesen Nanna Lyng | 2001 | RØNNE | 0192BA | 25 m | 43.55 | |
58 | 460 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 43.57 | |
59 | 152 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 43.95 | |
60 | 457 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 44.01 | |
61 | 748 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 44.46 | |
62 | 635 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 44.49 | |
63 | 447 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 44.96 | |
64 | 680 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 45.14 | |
65 | 540 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 45.42 | |
66 | 656 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 46.09 | |
67 | 154 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 47.49 | |
68 | 673 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 47.71 | |
69 | 675 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 47.71 | |
70 | 630 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 48.23 | |
71 | 153 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 49.57 | |
72 | 608 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 49.66 | |
73 | 631 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 51.27 | |
74 | 175 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 51.99 | |
75 | 195 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 53.97 | |
76 | 185 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 55.70 | |
77 | 739 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 56.20 | |
78 | 264 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 57.59 | |
79 | 603 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 57.60 | |
80 | 201 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 57.69 | |
81 | 145 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 58.81 | |
82 | 143 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 59.26 | |
83 | 672 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:00.76 | |
84 | 164 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:01.44 | |
85 | 162 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:02.86 | |
86 | 732 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:08.54 | |
87 | 130 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 1:12.65 | |
88 | 189 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 25 m | |||
89 | 746 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 325 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 8:40.51 | |
2 | 551 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VAT CPH | 9969AF | 25 m | 8:54.79 | |
3 | 94 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 9:41.63 | |
4 | 54 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 10:51.09 | |
5 | 36 | Nordström Oskar | 2003 | ÖSTERLEN | AH4303 | 25 m | 11:00.00 | |
6 | 39 | Svensson Melker | 2002 | ÖSTERLEN | AG4702 | 25 m | 11:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 18:00.42 | |
2 | 32 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 18:44.70 | |
3 | 546 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 19:30.00 | |
4 | 663 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 20:20.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 9, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 2:15.72 | |
2 | 102 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:15.95 | |
3 | 302 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:16.76 | |
4 | 291 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:17.36 | |
5 | 106 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 2:17.64 | |
6 | 571 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 25 m | 2:18.72 | |
7 | 233 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:27.01 | |
8 | 76 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 2:27.10 | |
9 | 244 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:27.60 | |
10 | 298 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:28.21 | |
11 | 10 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:29.19 | |
12 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:29.70 | |
13 | 242 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:32.84 | |
14 | 46 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:33.84 | |
15 | 561 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 2:35.14 | |
16 | 588 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 25 m | 2:35.34 | |
17 | 125 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 2:35.84 | |
18 | 542 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VAT CPH | 0193AK | 25 m | 2:36.54 | |
19 | 118 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 2:37.05 | |
20 | 587 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 2:37.68 | |
21 | 49 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:39.59 | |
22 | 313 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:41.20 | |
23 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 2:41.95 | |
24 | 248 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 2:42.26 | |
25 | 52 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:43.05 | |
26 | 288 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:43.55 | |
27 | 595 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:43.72 | |
28 | 55 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 2:43.97 | |
29 | 641 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 2:45.60 | |
30 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:45.65 | |
31 | 593 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:45.70 | |
32 | 699 | Castro Alessandro de | 2002 | VEST | 25 m | 2:47.00 | ||
33 | 583 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | 2:47.88 | |
34 | 75 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 2:48.15 | |
35 | 705 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:48.19 | |
36 | 592 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:50.64 | |
37 | 708 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:50.77 | |
38 | 117 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:50.91 | |
39 | 575 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 2:51.71 | |
40 | 83 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 2:53.11 | |
41 | 716 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:54.07 | |
42 | 196 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:54.46 | |
43 | 308 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:54.64 | |
44 | 704 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:58.66 | |
45 | 198 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 3:00.51 | |
46 | 239 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 3:03.33 | |
47 | 580 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | VAT CPH | 0293AF | 25 m | 3:03.78 | |
48 | 303 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:04.24 | |
49 | 200 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 3:05.36 | |
50 | 305 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 3:05.71 | |
51 | 715 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 3:06.91 | |
52 | 712 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 3:08.05 | |
53 | 664 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | MK 31 | 25 m | 3:10.00 | ||
54 | 292 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:10.75 | |
55 | 742 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 3:12.05 | |
56 | 312 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:12.19 | |
57 | 702 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 3:12.88 | |
58 | 330 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:20.55 | |
59 | 714 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 3:20.67 | |
60 | 703 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 3:20.88 | |
61 | 711 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:22.22 | |
62 | 148 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 3:22.93 | |
63 | 713 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:23.87 | |
64 | 706 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 3:23.98 | |
65 | 707 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 3:24.71 | |
66 | 266 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 3:24.83 | |
67 | 710 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 3:28.04 | |
68 | 270 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 3:28.75 | |
69 | 621 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 3:30.00 | |
70 | 627 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:34.72 | |
71 | 626 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 3:36.38 | |
72 | 628 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 3:42.57 | |
73 | 265 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 3:47.34 | |
74 | 689 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 3:47.35 | |
75 | 645 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 25 m | 3:47.67 | |
76 | 625 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:50.16 | |
77 | 740 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 4:01.62 | |
78 | 170 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 4:22.77 | |
79 | 688 | Knudsen Anton | 2003 | RØNNE | 0387AN | 25 m | 4:40.46 | |
80 | 267 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | ||
81 | 745 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 2:16.98 | |
2 | 100 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 2:27.49 | |
3 | 51 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:31.54 | |
4 | 12 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 2:34.03 | |
5 | 569 | Munkholm Rikke | 1998 | VAT CPH | 9812AB | 25 m | 2:35.12 | |
6 | 531 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH | 0004AC | 25 m | 2:35.62 | |
7 | 90 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:35.89 | |
8 | 648 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 2:37.02 | |
9 | 338 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:37.62 | |
10 | 539 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 2:39.10 | |
11 | 324 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:39.55 | |
12 | 319 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:40.34 | |
13 | 13 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 2:41.31 | |
14 | 548 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 2:42.62 | |
15 | 107 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:43.44 | |
16 | 245 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:43.56 | |
17 | 5 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:45.43 | |
18 | 252 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 2:45.80 | |
19 | 98 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 2:46.11 | |
20 | 726 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 2:47.41 | |
21 | 649 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 2:48.26 | |
22 | 124 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 2:48.85 | |
23 | 246 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 2:49.29 | |
24 | 691 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 2:49.48 | |
25 | 441 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:50.36 | |
26 | 329 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 2:53.20 | |
27 | 296 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:53.59 | |
28 | 647 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 2:53.92 | |
29 | 65 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 2:54.11 | |
30 | 284 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 2:54.34 | |
31 | 317 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:54.35 | |
32 | 205 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 2:55.06 | |
33 | 560 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 2:57.87 | |
34 | 67 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 2:58.10 | |
35 | 275 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 2:58.59 | |
36 | 309 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:58.83 | |
37 | 272 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 3:00.79 | |
38 | 339 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:01.02 | |
39 | 262 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 3:01.10 | |
40 | 204 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 3:02.42 | |
41 | 458 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 3:04.27 | |
42 | 99 | Andersen Laura | 1997 | GTI | 9704AM | 25 m | 3:04.46 | |
43 | 126 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 3:04.97 | |
44 | 250 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 3:05.02 | |
45 | 192 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 3:07.42 | |
46 | 137 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 3:07.47 | |
47 | 347 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:07.64 | |
48 | 70 | Larsson Alice Kron | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 3:11.32 | |
49 | 87 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 3:11.42 | |
50 | 661 | Rosenberg Isabella | 2003 | MK 31 | 0366AC | 25 m | 3:11.50 | |
51 | 540 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 3:11.88 | |
52 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:11.93 | |
53 | 318 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:13.10 | |
54 | 294 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:17.83 | |
55 | 662 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK 31 | 0514AD | 25 m | 3:20.00 | |
56 | 135 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 3:23.90 | |
57 | 327 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:24.03 | |
58 | 640 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 3:24.89 | |
59 | 656 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 3:26.04 | |
60 | 747 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 3:26.42 | |
61 | 156 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 3:28.12 | |
62 | 253 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 3:28.15 | |
63 | 643 | Dyndgaard Lotte | 2003 | MK 31 | 0356AB | 25 m | 3:29.47 | |
64 | 630 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 3:35.23 | |
65 | 442 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 3:38.70 | |
66 | 658 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 3:40.16 | |
67 | 734 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:46.72 | |
68 | 274 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 3:52.56 | |
69 | 175 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | ||
70 | 185 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | ||
71 | 256 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 25 m | ||
72 | 306 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 50.68 | |
2 | 541 | Bragason Johan | 1999 | VAT CPH | 9959AB | 25 m | 51.27 | |
3 | 532 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH | 9965AB | 25 m | 53.10 | |
4 | 533 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH | 9799AA | 25 m | 53.41 | |
5 | 47 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 53.81 | |
6 | 325 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 54.50 | |
7 | 530 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH | 9053AH | 25 m | 54.73 | |
8 | 58 | Tran Phillip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 55.57 | |
9 | 451 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 56.53 | |
10 | 105 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 56.64 | |
11 | 572 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VAT CPH | 0071AC | 25 m | 57.20 | |
12 | 1 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 57.26 | |
13 | 576 | Sørensen Daniel | 1999 | VAT CPH | 9901AD | 25 m | 57.41 | |
14 | 557 | Salmansen Mikkel | 2000 | VAT CPH | 0043AD | 25 m | 57.61 | |
15 | 92 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 58.03 | |
16 | 298 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 58.20 | |
17 | 7 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 58.26 | |
18 | 78 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 58.60 | |
19 | 76 | Hansen Lucas | 1999 | MKK | AN8799 | 25 m | 58.65 | |
20 | 57 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 58.74 | |
21 | 10 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 59.30 | |
22 | 59 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 59.41 | |
23 | 342 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 59.44 | |
24 | 82 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 59.46 | |
25 | 554 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VAT CPH | 0347AC | 25 m | 59.76 | |
26 | 584 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 59.84 | |
27 | 582 | Dyrved Daniel | 2000 | VAT CPH | 0047AK | 25 m | 1:00.23 | |
28 | 233 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:00.24 | |
29 | 60 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 1:00.41 | |
30 | 80 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 1:00.47 | |
31 | 84 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:00.47 | |
32 | 62 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 1:00.70 | |
33 | 125 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:01.12 | |
34 | 6 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 1:01.20 | |
35 | 244 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:01.34 | |
36 | 8 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 1:01.39 | |
37 | 55 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:01.41 | |
38 | 561 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 1:02.42 | |
39 | 553 | Munkholm Marcus | 2001 | VAT CPH | 0169AC | 25 m | 1:02.78 | |
40 | 46 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:02.96 | |
41 | 655 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 1:03.21 | |
42 | 699 | Castro Alessandro de | 2002 | VEST | 25 m | 1:03.50 | ||
43 | 52 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:03.65 | |
44 | 692 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 1:03.73 | |
45 | 581 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 1:04.04 | |
46 | 53 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:04.05 | |
47 | 595 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:04.40 | |
48 | 641 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:04.47 | |
49 | 555 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VAT CPH | 0109AP | 25 m | 1:04.61 | |
50 | 653 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 0009AF | 25 m | 1:04.72 | |
51 | 196 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:04.82 | |
52 | 652 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 0119AN | 25 m | 1:04.95 | |
53 | 44 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 1:05.35 | |
54 | 75 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:05.80 | |
55 | 453 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:05.96 | |
56 | 127 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 1:06.02 | |
57 | 695 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 1:06.05 | |
58 | 198 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:06.36 | |
59 | 11 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 1:06.56 | |
60 | 248 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:06.72 | |
61 | 580 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | VAT CPH | 0293AF | 25 m | 1:06.94 | |
62 | 116 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:07.07 | |
63 | 242 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:07.14 | |
64 | 239 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:07.20 | |
65 | 666 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 1:07.37 | |
66 | 258 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:07.50 | |
67 | 288 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:08.83 | |
68 | 685 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:09.08 | |
69 | 574 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 25 m | 1:09.28 | |
70 | 238 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:09.54 | |
71 | 144 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:10.61 | |
72 | 79 | Granath Joakim | 2001 | MKK | AT9301 | 25 m | 1:10.76 | |
73 | 56 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 1:11.34 | |
74 | 157 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:11.98 | |
75 | 141 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:12.59 | |
76 | 270 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:12.94 | |
77 | 590 | Wagner Jeppe | 2003 | VAT CPH | 0387AF | 25 m | 1:12.99 | |
78 | 715 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:13.09 | |
79 | 305 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:13.14 | |
80 | 651 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 1:13.19 | |
81 | 147 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:13.80 | |
82 | 36 | Nordström Oskar | 2003 | ÖSTERLEN | AH4303 | 25 m | 1:13.83 | |
83 | 602 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:14.05 | |
84 | 702 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:14.32 | |
85 | 312 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:14.52 | |
86 | 621 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 1:15.26 | |
87 | 670 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:15.74 | |
88 | 142 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 1:16.05 | |
89 | 645 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 25 m | 1:16.08 | |
90 | 132 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 1:16.16 | |
91 | 33 | Brink Maximilian | 2002 | ÖSTERLEN | AL1902 | 25 m | 1:17.29 | |
92 | 266 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 1:18.02 | |
93 | 150 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 1:18.71 | |
94 | 714 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:19.07 | |
95 | 689 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:19.32 | |
96 | 709 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:19.39 | |
97 | 194 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:19.43 | |
98 | 247 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:19.51 | |
99 | 669 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:19.88 | |
100 | 664 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:20.00 | ||
101 | 706 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:20.13 | |
102 | 330 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:20.51 | |
103 | 255 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:20.55 | |
104 | 690 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:20.76 | |
105 | 609 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:20.85 | |
106 | 611 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:21.32 | |
107 | 710 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:21.78 | |
108 | 155 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:21.97 | |
109 | 668 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 1:22.05 | |
110 | 271 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:22.65 | |
111 | 693 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:22.72 | |
112 | 136 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:23.03 | |
113 | 671 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:23.12 | |
114 | 448 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 1:23.32 | |
115 | 586 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 1:23.82 | |
116 | 562 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 1:24.15 | |
117 | 688 | Knudsen Anton | 2003 | RØNNE | 0387AN | 25 m | 1:24.47 | |
118 | 159 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 1:24.63 | |
119 | 240 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:25.21 | |
120 | 627 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:26.80 | |
121 | 604 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 1:26.98 | |
122 | 174 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:27.19 | |
123 | 168 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:27.73 | |
124 | 601 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:27.96 | |
125 | 138 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 1:28.37 | |
126 | 740 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:28.57 | |
127 | 265 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:29.33 | |
128 | 257 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:29.47 | |
129 | 605 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 1:30.07 | |
130 | 186 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 1:30.38 | |
131 | 261 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 1:30.83 | |
132 | 335 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:31.24 | |
133 | 267 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:31.29 | |
134 | 273 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | 1:31.32 | |
135 | 445 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 1:31.51 | |
136 | 133 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:31.63 | |
137 | 169 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:32.29 | |
138 | 674 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:32.60 | |
139 | 681 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:32.67 | |
140 | 733 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:32.86 | |
141 | 452 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 1:33.84 | |
142 | 139 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:34.34 | |
143 | 173 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:34.44 | |
144 | 679 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:35.37 | |
145 | 333 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:37.15 | |
146 | 735 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:39.22 | |
147 | 614 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 1:40.00 | |
148 | 622 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:40.00 | |
149 | 178 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:40.08 | |
150 | 287 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:40.45 | |
151 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:40.87 | |
152 | 745 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | 1:41.04 | |
153 | 341 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:42.71 | |
154 | 170 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:42.93 | |
155 | 182 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:43.18 | |
156 | 678 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:43.30 | |
157 | 290 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:43.85 | |
158 | 176 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:44.34 | |
159 | 295 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:44.92 | |
160 | 446 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 1:45.00 | |
161 | 736 | Dalskov Hjalte | 2004 | HOLBÆK | 0407AM | 25 m | 1:45.74 | |
162 | 316 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:46.70 | |
163 | 676 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:47.12 | |
164 | 300 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:49.46 | |
165 | 616 | Lindgreen Sebastian | 2005 | AIF | 0517AG | 25 m | 1:50.00 | |
166 | 188 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 1:51.52 | |
167 | 181 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:52.35 | |
168 | 160 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:54.64 | |
169 | 345 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:54.76 | |
170 | 722 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:58.00 | |
171 | 749 | Frederiksen Oskar | 2005 | GTI | 0501AG | 25 m | 2:01.21 | |
172 | 337 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:04.52 | |
173 | 613 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 2:05.00 | |
174 | 334 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:11.33 | |
175 | 187 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | ||
176 | 234 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 55.31 | |
2 | 63 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 58.30 | |
3 | 2 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 58.63 | |
4 | 320 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 58.64 | |
5 | 88 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 58.77 | |
6 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 59.47 | |
7 | 100 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 59.58 | |
8 | 4 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 59.81 | |
9 | 535 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH | 0054AC | 25 m | 1:01.13 | |
10 | 69 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:01.51 | |
11 | 66 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:01.63 | |
12 | 570 | Nickelsen Josefine | 2001 | VAT CPH | 0146AO | 25 m | 1:02.23 | |
13 | 107 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:02.44 | |
14 | 657 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 1:02.51 | |
15 | 71 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:02.89 | |
16 | 565 | Huryn Xandra | 2001 | VAT CPH | 0138AB | 25 m | 1:03.44 | |
17 | 5 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:03.52 | |
18 | 566 | Huryn Xenia | 2000 | VAT CPH | 0088AW | 25 m | 1:03.54 | |
19 | 13 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 1:03.57 | |
20 | 119 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:03.79 | |
21 | 12 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 1:03.81 | |
22 | 9 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:03.96 | |
23 | 550 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VAT CPH | 9716AF | 25 m | 1:04.00 | |
24 | 552 | Mortensen Sara | 2001 | VAT CPH | 0136AW | 25 m | 1:04.27 | |
25 | 326 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:04.52 | |
26 | 86 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 1:04.77 | |
27 | 74 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:04.85 | |
28 | 37 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 1:04.88 | |
29 | 323 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:05.33 | |
30 | 122 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 1:05.64 | |
31 | 3 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 1:05.77 | |
32 | 98 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 1:07.17 | |
33 | 246 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:07.27 | |
34 | 15 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 1:07.49 | |
35 | 694 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:07.52 | |
36 | 72 | Jansson Augusta | 2000 | MKK | BA9400 | 25 m | 1:07.96 | |
37 | 203 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:08.06 | |
38 | 538 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 25 m | 1:08.89 | |
39 | 14 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:09.29 | |
40 | 296 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:09.52 | |
41 | 449 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:09.67 | |
42 | 597 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:09.74 | |
43 | 197 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:09.83 | |
44 | 73 | El-Laham Bachira | 2002 | MKK | BF9402 | 25 m | 1:09.84 | |
45 | 245 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:09.94 | |
46 | 454 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 1:09.95 | |
47 | 579 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 25 m | 1:10.29 | |
48 | 67 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:10.91 | |
49 | 458 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 1:11.28 | |
50 | 192 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 1:11.68 | |
51 | 563 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 25 m | 1:11.72 | |
52 | 262 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:11.73 | |
53 | 284 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:11.76 | |
54 | 275 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:11.95 | |
55 | 250 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 1:11.99 | |
56 | 64 | Olofsson Nicole | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 1:12.38 | |
57 | 126 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:12.68 | |
58 | 70 | Larsson Alice Kron | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 1:13.18 | |
59 | 440 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:13.22 | |
60 | 254 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:13.43 | |
61 | 272 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:13.51 | |
62 | 585 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 25 m | 1:14.63 | |
63 | 252 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 1:14.74 | |
64 | 34 | Knutsson Moa | 2002 | ÖSTERLEN | BF8202 | 25 m | 1:14.89 | |
65 | 654 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 0368AL | 25 m | 1:14.98 | |
66 | 667 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 1:15.12 | |
67 | 684 | Bojesen Nanna Lyng | 2001 | RØNNE | 0192BA | 25 m | 1:15.17 | |
68 | 646 | Eriksen Sabrina | 2002 | MK 31 | 0238AT | 25 m | 1:15.42 | |
69 | 444 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:15.72 | |
70 | 309 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:16.03 | |
71 | 87 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 1:17.20 | |
72 | 578 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:17.26 | |
73 | 443 | Hansen Nikoline V | 2001 | TVS IF | 0188AO | 25 m | 1:17.39 | |
74 | 567 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 1:17.88 | |
75 | 131 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:18.02 | |
76 | 665 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 1:18.80 | |
77 | 249 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:19.21 | |
78 | 600 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:19.24 | |
79 | 134 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:19.33 | |
80 | 243 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:20.35 | |
81 | 236 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:21.27 | |
82 | 259 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:21.31 | |
83 | 683 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:21.57 | |
84 | 599 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:21.62 | |
85 | 748 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 1:21.96 | |
86 | 318 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:22.23 | |
87 | 38 | Sabotic Amina | 2003 | ÖSTERLEN | AR8503 | 25 m | 1:23.22 | |
88 | 151 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 1:23.32 | |
89 | 327 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:24.00 | |
90 | 642 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 1:24.05 | |
91 | 687 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 1:24.21 | |
92 | 294 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:24.23 | |
93 | 568 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | 1:24.55 | |
94 | 725 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 25 m | 1:24.68 | |
95 | 741 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:25.27 | |
96 | 152 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:25.30 | |
97 | 457 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:26.63 | |
98 | 634 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:28.36 | |
99 | 306 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:28.66 | |
100 | 460 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 1:30.27 | |
101 | 149 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:30.31 | |
102 | 447 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:30.98 | |
103 | 264 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 1:31.83 | |
104 | 682 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:32.01 | |
105 | 450 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 1:32.73 | |
106 | 274 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:33.18 | |
107 | 256 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 25 m | 1:33.69 | |
108 | 606 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:34.79 | |
109 | 615 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:35.00 | |
110 | 617 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:35.02 | |
111 | 146 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:35.37 | |
112 | 145 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:36.45 | |
113 | 644 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 1:36.51 | |
114 | 680 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:36.63 | |
115 | 743 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:36.98 | |
116 | 199 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:38.11 | |
117 | 739 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:38.14 | |
118 | 241 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:38.69 | |
119 | 746 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:38.94 | |
120 | 629 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 1:39.12 | |
121 | 154 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:39.90 | |
122 | 659 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | MK 31 | 0498AI | 25 m | 1:40.00 | |
123 | 183 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:40.01 | |
124 | 660 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 1:40.12 | |
125 | 332 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:40.34 | |
126 | 732 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:40.59 | |
127 | 307 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:40.65 | |
128 | 185 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 1:41.02 | |
129 | 129 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:41.08 | |
130 | 166 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:43.41 | |
131 | 143 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:43.56 | |
132 | 263 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:44.07 | |
133 | 130 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 1:44.60 | |
134 | 195 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:45.26 | |
135 | 658 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 1:47.59 | |
136 | 164 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:47.82 | |
137 | 608 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:47.99 | |
138 | 672 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:48.34 | |
139 | 619 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:48.52 | |
140 | 675 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 1:48.62 | |
141 | 636 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:49.38 | |
142 | 744 | Strobel Freja Lohmann | 2006 | HOLBÆK | 0636AB | 25 m | 1:49.80 | |
143 | 620 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:50.09 | |
144 | 637 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:50.25 | |
145 | 673 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 1:51.40 | |
146 | 235 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 1:51.56 | |
147 | 285 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:56.99 | |
148 | 162 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:57.01 | |
149 | 268 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:59.24 | |
150 | 618 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 2:00.76 | |
151 | 623 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 2:01.42 | |
152 | 328 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:02.32 | |
153 | 632 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:03.23 | |
154 | 304 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 2:04.00 | |
155 | 289 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:05.10 | |
156 | 344 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:12.49 | |
157 | 336 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:16.65 | |
158 | 321 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:24.89 | |
159 | 297 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 2:38.39 | |
160 | 301 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 2:39.66 | |
161 | 331 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 2:44.39 | |
162 | 172 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 25 m | |||
163 | 189 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 25 m | |||
164 | 201 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | ||
165 | 260 | Lyttik Amalie | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 2:22.11 | |
2 | 545 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 2:26.70 | |
3 | 692 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 2:41.39 | |
4 | 200 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 2:43.98 | |
5 | 77 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 2:45.67 | |
6 | 651 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 2:48.82 | |
7 | 695 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 2:52.84 | |
8 | 685 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 3:00.54 | |
9 | 705 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 3:01.03 | |
10 | 303 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:01.25 | |
11 | 583 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | ||
12 | 738 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 2:27.57 | |
2 | 559 | Vorm Victoria | 2001 | VAT CPH | 0104AF | 25 m | 2:31.14 | |
3 | 650 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 2:45.93 | |
4 | 546 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 3:01.90 | |
5 | 203 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 3:08.30 | |
6 | 124 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | ||
7 | 598 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | ||
8 | 599 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 30.01 | |
2 | 302 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 30.51 | |
3 | 536 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH | 9653AR | 25 m | 30.86 | |
4 | 102 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 30.99 | |
5 | 48 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 32.34 | |
6 | 106 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 33.17 | |
7 | 58 | Tran Phillip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 33.21 | |
8 | 92 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 33.40 | |
9 | 1 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 33.51 | |
10 | 45 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 34.34 | |
11 | 61 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 34.57 | |
12 | 571 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 25 m | 34.57 | |
13 | 655 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 34.92 | |
14 | 6 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 35.13 | |
15 | 49 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 35.18 | |
16 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 35.33 | |
17 | 652 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 0119AN | 25 m | 35.77 | |
18 | 105 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 35.95 | |
19 | 8 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 35.96 | |
20 | 81 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 36.36 | |
21 | 46 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 36.74 | |
22 | 44 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 37.76 | |
23 | 80 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 38.00 | |
24 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 38.63 | |
25 | 593 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 38.63 | |
26 | 594 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 39.62 | |
27 | 451 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 25 m | 39.89 | |
28 | 602 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 40.10 | |
29 | 573 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 40.56 | |
30 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 41.27 | |
31 | 118 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 41.43 | |
32 | 586 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 42.61 | |
33 | 83 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 43.02 | |
34 | 238 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 43.04 | |
35 | 144 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 43.36 | |
36 | 612 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 44.02 | |
37 | 56 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | AL1702 | 25 m | 44.56 | |
38 | 148 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 44.57 | |
39 | 716 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 45.06 | |
40 | 147 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 45.71 | |
41 | 168 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 46.46 | |
42 | 670 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 46.74 | |
43 | 671 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 46.96 | |
44 | 705 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 46.97 | |
45 | 713 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 47.11 | |
46 | 158 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 48.49 | |
47 | 590 | Wagner Jeppe | 2003 | VAT CPH | 0387AF | 25 m | 48.56 | |
48 | 668 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 48.71 | |
49 | 674 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 48.71 | |
50 | 607 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 48.86 | |
51 | 141 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 48.92 | |
52 | 669 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 49.15 | |
53 | 159 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 49.43 | |
54 | 742 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 49.43 | |
55 | 679 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 49.71 | |
56 | 681 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 49.71 | |
57 | 155 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 50.42 | |
58 | 247 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 50.52 | |
59 | 448 | Hvilsom Christian Bjørn | 2002 | TVS IF | 0293AK | 25 m | 50.56 | |
60 | 271 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 50.91 | |
61 | 133 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 51.31 | |
62 | 626 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 51.55 | |
63 | 142 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 51.64 | |
64 | 290 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 53.62 | |
65 | 622 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 54.00 | |
66 | 136 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 54.11 | |
67 | 240 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 54.72 | |
68 | 604 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 55.68 | |
69 | 562 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 55.70 | |
70 | 139 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 55.80 | |
71 | 707 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 56.09 | |
72 | 610 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 56.51 | |
73 | 287 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 56.65 | |
74 | 335 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 56.70 | |
75 | 446 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 57.26 | |
76 | 733 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 58.47 | |
77 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 58.48 | |
78 | 333 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 58.94 | |
79 | 341 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 59.42 | |
80 | 609 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 59.44 | |
81 | 709 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 59.50 | |
82 | 445 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 59.57 | |
83 | 452 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 1:00.61 | |
84 | 182 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:01.99 | |
85 | 176 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:03.23 | |
86 | 678 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:03.89 | |
87 | 295 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:04.13 | |
88 | 345 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:12.08 | |
89 | 261 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 1:13.01 | |
90 | 676 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:15.37 | |
91 | 628 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:17.94 | |
92 | 735 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:19.47 | |
93 | 234 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | |||
94 | 334 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | ||
95 | 736 | Dalskov Hjalte | 2004 | HOLBÆK | 0407AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 537 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 25 m | 31.29 | |
2 | 528 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 25 m | 33.22 | |
3 | 340 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 33.73 | |
4 | 99 | Andersen Laura | 1997 | GTI | 9704AM | 25 m | 34.84 | |
5 | 88 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 35.32 | |
6 | 648 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 36.56 | |
7 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 37.02 | |
8 | 544 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VAT CPH | 0298AO | 25 m | 37.73 | |
9 | 50 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 37.79 | |
10 | 3 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 38.45 | |
11 | 441 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 39.18 | |
12 | 647 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 39.33 | |
13 | 338 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 39.48 | |
14 | 449 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 42.04 | |
15 | 197 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 42.97 | |
16 | 86 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 43.08 | |
17 | 598 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 43.10 | |
18 | 560 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 43.23 | |
19 | 442 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 45.00 | |
20 | 64 | Olofsson Nicole | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 45.07 | |
21 | 640 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 45.79 | |
22 | 38 | Sabotic Amina | 2003 | ÖSTERLEN | AR8503 | 25 m | 46.39 | |
23 | 444 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 46.52 | |
24 | 137 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 46.83 | |
25 | 131 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 47.00 | |
26 | 642 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 48.28 | |
27 | 199 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 48.34 | |
28 | 253 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 48.53 | |
29 | 450 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 48.61 | |
30 | 684 | Bojesen Nanna Lyng | 2001 | RØNNE | 0192BA | 25 m | 48.87 | |
31 | 156 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 49.20 | |
32 | 665 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 49.41 | |
33 | 643 | Dyndgaard Lotte | 2003 | MK 31 | 0356AB | 25 m | 49.51 | |
34 | 662 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK 31 | 0514AD | 25 m | 50.00 | |
35 | 236 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 50.01 | |
36 | 135 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 50.16 | |
37 | 734 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 50.48 | |
38 | 259 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 50.78 | |
39 | 454 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 50.84 | |
40 | 151 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 50.86 | |
41 | 152 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 50.86 | |
42 | 154 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 50.86 | |
43 | 634 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 51.45 | |
44 | 149 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 51.49 | |
45 | 201 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 51.68 | |
46 | 656 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 51.70 | |
47 | 457 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 51.80 | |
48 | 145 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 53.73 | |
49 | 635 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 54.29 | |
50 | 153 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 54.31 | |
51 | 680 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 55.16 | |
52 | 460 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 55.77 | |
53 | 129 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 55.78 | |
54 | 658 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 55.97 | |
55 | 743 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 56.71 | |
56 | 659 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | MK 31 | 0498AI | 25 m | 56.76 | |
57 | 636 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 56.81 | |
58 | 617 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 57.04 | |
59 | 195 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 57.18 | |
60 | 637 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 57.29 | |
61 | 343 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 57.33 | |
62 | 606 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 57.39 | |
63 | 332 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 57.43 | |
64 | 603 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 57.71 | |
65 | 741 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 58.16 | |
66 | 146 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 58.24 | |
67 | 241 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 58.49 | |
68 | 277 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 58.57 | |
69 | 175 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 58.83 | |
70 | 683 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 59.12 | |
71 | 644 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 59.77 | |
72 | 629 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 59.87 | |
73 | 620 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:00.00 | |
74 | 130 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 1:00.08 | |
75 | 307 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:00.89 | |
76 | 672 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:01.08 | |
77 | 660 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 1:01.22 | |
78 | 143 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:01.43 | |
79 | 619 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:01.46 | |
80 | 739 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:03.53 | |
81 | 631 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:03.61 | |
82 | 328 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:04.12 | |
83 | 285 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:05.67 | |
84 | 623 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:07.50 | |
85 | 675 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 1:08.34 | |
86 | 263 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:09.92 | |
87 | 673 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 1:10.81 | |
88 | 344 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:11.59 | |
89 | 336 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:14.59 | |
90 | 304 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:18.07 | |
91 | 68 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | ||
92 | 73 | El-Laham Bachira | 2002 | MKK | BF9402 | 25 m | ||
93 | 235 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | ||
94 | 260 | Lyttik Amalie | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
95 | 268 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | ||
96 | 632 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | ||
97 | 682 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | ||
98 | 744 | Strobel Freja Lohmann | 2006 | HOLBÆK | 0636AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 4:06.36 | |
2 | 325 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 4:10.88 | |
3 | 47 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 4:15.29 | |
4 | 556 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 4:20.06 | |
5 | 291 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 4:25.47 | |
6 | 78 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 4:38.02 | |
7 | 564 | Hougaard Nikolai | 1999 | VAT CPH | 9967AF | 25 m | 4:38.05 | |
8 | 587 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 4:52.88 | |
9 | 55 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 4:58.53 | |
10 | 60 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 4:59.00 | |
11 | 54 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 5:02.65 | |
12 | 53 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 5:04.41 | |
13 | 116 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 5:08.77 | |
14 | 33 | Brink Maximilian | 2002 | ÖSTERLEN | AL1902 | 25 m | 5:20.00 | |
15 | 704 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 5:20.67 | |
16 | 303 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 5:27.87 | |
17 | 39 | Svensson Melker | 2002 | ÖSTERLEN | AG4702 | 25 m | 5:29.46 | |
18 | 36 | Nordström Oskar | 2003 | ÖSTERLEN | AH4303 | 25 m | 5:44.66 | |
19 | 194 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 5:45.79 | |
20 | 79 | Granath Joakim | 2001 | MKK | AT9301 | 25 m | 5:58.21 | |
21 | 712 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 5:59.63 | |
22 | 610 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 6:00.32 | |
23 | 132 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 6:02.54 | |
24 | 292 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 6:04.59 | |
25 | 706 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 6:14.65 | |
26 | 611 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 6:15.00 | |
27 | 313 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 6:46.88 | |
28 | 140 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 6:58.61 | |
29 | 711 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 7:28.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 543 | Drewsen Nanna | 1998 | VAT CPH | 9848AH | 25 m | 4:30.76 | |
2 | 531 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH | 0004AC | 25 m | 4:32.56 | |
3 | 320 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:34.68 | |
4 | 90 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 4:37.92 | |
5 | 32 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 4:45.45 | |
6 | 9 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 4:47.15 | |
7 | 657 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 4:48.09 | |
8 | 323 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 4:53.83 | |
9 | 319 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 4:54.07 | |
10 | 69 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 4:54.25 | |
11 | 37 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 4:58.03 | |
12 | 98 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 4:59.30 | |
13 | 539 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 5:00.76 | |
14 | 538 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 25 m | 5:03.21 | |
15 | 203 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 5:05.84 | |
16 | 663 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 5:06.83 | |
17 | 329 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 5:07.57 | |
18 | 694 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 5:10.01 | |
19 | 74 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 5:15.07 | |
20 | 597 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 5:21.57 | |
21 | 691 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 5:21.89 | |
22 | 317 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 5:24.78 | |
23 | 563 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 25 m | 5:26.05 | |
24 | 654 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 0368AL | 25 m | 5:26.38 | |
25 | 661 | Rosenberg Isabella | 2003 | MK 31 | 0366AC | 25 m | 5:33.44 | |
26 | 577 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 5:33.71 | |
27 | 65 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 5:35.38 | |
28 | 347 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 5:38.92 | |
29 | 649 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 5:41.57 | |
30 | 204 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 5:42.41 | |
31 | 34 | Knutsson Moa | 2002 | ÖSTERLEN | BF8202 | 25 m | 5:43.43 | |
32 | 600 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 6:15.30 | |
33 | 128 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 6:28.42 | RES |
34 | 457 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 6:30.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Vest Herrer | 1997 | VEST | 25 m | 1:54.12 | ||
2 | 108 | GTI Drenge 1 | 1990 | GTI | 25 m | 1:54.83 | ||
3 | 109 | GTI Drenge 2 | 2001 | GTI | 25 m | 2:04.45 | ||
4 | 282 | Vest Årgangsdrenge | 2000 | VEST | 25 m | 2:07.80 | ||
5 | 591 | Mucho Macho | 2003 | VI39 | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 437 | Tvs Drenge 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:15.13 | ||
7 | 700 | Hovedstadens Drenge 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:23.27 | ||
8 | 638 | Mk 31 Drenge 1 | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:33.07 | ||
9 | 701 | Hovedstadens Drenge 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:38.49 | ||
10 | 110 | GTI Drenge 3 | 2002 | GTI | 25 m | 2:43.00 | ||
11 | 750 | GTI Drenge 4 | 2003 | GTI | 25 m | 2:57.00 | ||
12 | 624 | Glostrup Drenge 1 | 2003 | GSK | 25 m | 3:15.00 | ||
13 | 729 | Holbæk Drenge | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 3:20.00 | ||
14 | 280 | Vest Talent Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 3:40.00 | ||
15 | 190 | Solrød Drenge | 1999 | SOLRØD | 25 m | |||
16 | 696 | Rønne Boys 1 | 1997 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | GTI Piger 1 | 1997 | GTI | 25 m | 2:04.93 | ||
2 | 278 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 2:08.48 | ||
3 | 639 | Mk 31 Piger 1 | 1990 | MK 31 | 25 m | 2:12.72 | ||
4 | 283 | Vest Årgangspiger | 2001 | VEST | 25 m | 2:19.71 | ||
5 | 113 | GTI Piger 2 | 1999 | GTI | 25 m | 2:22.73 | ||
6 | 438 | Tvs Piger 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:23.00 | ||
7 | 31 | Lag Österlen Piger | 0 | ÖSTERLEN | 25 m | 2:30.09 | ||
8 | 596 | Turbo Tøser | 2003 | VI39 | 25 m | 2:33.00 | ||
9 | 114 | GTI Piger 3 | 2003 | GTI | 25 m | 2:52.88 | ||
10 | 439 | Tvs Piger 2 | 2003 | TVS IF | 25 m | 3:00.00 | ||
11 | 633 | Glostrup Piger 1 | 2004 | GSK | 25 m | 3:15.00 | ||
12 | 751 | GTI Piger 4 | 2004 | GTI | 25 m | 3:15.00 | ||
13 | 730 | Holbæk Piger | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 3:40.00 | ||
14 | 731 | Holbæk Piger 2 | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 3:40.01 | ||
15 | 281 | Vest Talent Piger | 2004 | VEST | 25 m | 4:00.00 | ||
16 | 698 | Rønne Tøzer 1 | 2001 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:49.51 | |
2 | 61 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 1:54.08 | |
3 | 532 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH | 9965AB | 25 m | 1:56.64 | |
4 | 325 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:57.14 | |
5 | 47 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 1:58.02 | |
6 | 95 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 2:02.65 | |
7 | 556 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 2:03.18 | |
8 | 105 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:03.39 | |
9 | 533 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH | 9799AA | 25 m | 2:05.91 | |
10 | 298 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:07.45 | |
11 | 7 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 2:07.81 | |
12 | 346 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:07.96 | |
13 | 233 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:09.93 | |
14 | 10 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:10.78 | |
15 | 582 | Dyrved Daniel | 2000 | VAT CPH | 0047AK | 25 m | 2:10.90 | |
16 | 94 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 2:11.41 | |
17 | 57 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:12.81 | |
18 | 81 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 2:13.38 | |
19 | 78 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 2:13.63 | |
20 | 244 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:13.72 | |
21 | 82 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:15.29 | |
22 | 641 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 2:16.41 | |
23 | 80 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 2:16.92 | |
24 | 242 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:18.30 | |
25 | 251 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 2:18.64 | |
26 | 587 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 2:19.08 | |
27 | 573 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 2:19.66 | |
28 | 52 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:20.91 | |
29 | 93 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 2:21.93 | |
30 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 2:22.96 | |
31 | 248 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 2:23.39 | |
32 | 239 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:23.84 | |
33 | 561 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 2:23.84 | |
34 | 699 | Castro Alessandro de | 2002 | VEST | 25 m | 2:24.00 | ||
35 | 196 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:24.36 | |
36 | 127 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 2:24.67 | |
37 | 288 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:25.28 | |
38 | 116 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:25.29 | |
39 | 6 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 2:25.45 | |
40 | 666 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 2:29.01 | |
41 | 258 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:29.53 | |
42 | 695 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 2:29.57 | |
43 | 704 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:30.08 | |
44 | 313 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:30.16 | |
45 | 453 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 2:30.32 | |
46 | 685 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 2:30.78 | |
47 | 310 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:33.40 | |
48 | 708 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:33.81 | |
49 | 144 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:37.50 | |
50 | 305 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:37.91 | |
51 | 270 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:37.99 | |
52 | 33 | Brink Maximilian | 2002 | ÖSTERLEN | AL1902 | 25 m | 2:38.28 | |
53 | 157 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:39.98 | |
54 | 36 | Nordström Oskar | 2003 | ÖSTERLEN | AH4303 | 25 m | 2:40.56 | |
55 | 303 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:41.43 | |
56 | 742 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:41.95 | |
57 | 715 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:42.13 | |
58 | 312 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:42.43 | |
59 | 712 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 2:42.49 | |
60 | 39 | Svensson Melker | 2002 | ÖSTERLEN | AG4702 | 25 m | 2:42.63 | |
61 | 148 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:43.91 | |
62 | 308 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:43.98 | |
63 | 738 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 2:44.10 | |
64 | 664 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:45.00 | ||
65 | 292 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:46.40 | |
66 | 610 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:49.20 | |
67 | 645 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 25 m | 2:50.01 | |
68 | 266 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 2:54.19 | |
69 | 142 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 2:54.48 | |
70 | 147 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 2:54.80 | |
71 | 140 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:55.90 | |
72 | 330 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 2:56.09 | |
73 | 737 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:57.01 | |
74 | 611 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:57.30 | |
75 | 271 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:57.39 | |
76 | 714 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 2:57.77 | |
77 | 702 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 2:58.04 | |
78 | 706 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 2:59.50 | |
79 | 707 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 3:00.00 | |
80 | 628 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 3:00.88 | |
81 | 141 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 3:03.24 | |
82 | 609 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 3:03.40 | |
83 | 710 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 3:03.49 | |
84 | 711 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:04.67 | |
85 | 689 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 3:06.96 | |
86 | 136 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 3:07.33 | |
87 | 155 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 3:08.11 | |
88 | 709 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 3:08.59 | |
89 | 158 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 3:12.42 | |
90 | 257 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 3:12.45 | |
91 | 688 | Knudsen Anton | 2003 | RØNNE | 0387AN | 25 m | 3:12.55 | |
92 | 265 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 3:13.54 | |
93 | 169 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 3:13.70 | |
94 | 740 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:14.49 | |
95 | 159 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 3:17.62 | |
96 | 612 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 3:19.37 | |
97 | 139 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 3:23.39 | |
98 | 267 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 3:25.08 | |
99 | 186 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 3:25.40 | |
100 | 693 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 3:25.52 | |
101 | 174 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 3:25.63 | |
102 | 150 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 3:25.99 | |
103 | 133 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 3:27.24 | |
104 | 138 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 3:29.52 | |
105 | 173 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 3:30.51 | |
106 | 626 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 3:33.30 | |
107 | 605 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 3:39.60 | |
108 | 160 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | ||
109 | 168 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | ||
110 | 170 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | ||
111 | 735 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 2:01.75 | |
2 | 2 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 2:04.09 | |
3 | 63 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 2:04.61 | |
4 | 320 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:08.18 | |
5 | 4 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 2:11.51 | |
6 | 69 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:13.00 | |
7 | 90 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:13.54 | |
8 | 657 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 2:13.60 | |
9 | 531 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH | 0004AC | 25 m | 2:13.75 | |
10 | 528 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 25 m | 2:15.70 | |
11 | 9 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 2:16.87 | |
12 | 12 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 2:17.75 | |
13 | 32 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 2:17.82 | |
14 | 323 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:18.80 | |
15 | 37 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 2:21.36 | |
16 | 71 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 2:21.54 | |
17 | 338 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:22.78 | |
18 | 550 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VAT CPH | 9716AF | 25 m | 2:23.21 | |
19 | 13 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 2:23.76 | |
20 | 5 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:23.77 | |
21 | 329 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 2:23.95 | |
22 | 86 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 2:24.65 | |
23 | 15 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 2:25.57 | |
24 | 203 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 2:25.66 | |
25 | 3 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 2:25.68 | |
26 | 650 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 2:25.91 | |
27 | 538 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 25 m | 2:26.61 | |
28 | 98 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 2:27.01 | |
29 | 124 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 2:27.80 | |
30 | 647 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 2:28.47 | |
31 | 85 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 2:29.31 | |
32 | 458 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 2:30.96 | |
33 | 694 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 2:31.15 | |
34 | 317 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:32.18 | |
35 | 726 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 2:32.32 | |
36 | 597 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:32.61 | |
37 | 441 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:33.64 | |
38 | 272 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 2:33.81 | |
39 | 296 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:34.15 | |
40 | 284 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 2:34.52 | |
41 | 454 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 2:35.38 | |
42 | 65 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 2:36.81 | |
43 | 252 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 2:36.81 | |
44 | 14 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 2:37.00 | |
45 | 246 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 2:38.91 | |
46 | 646 | Eriksen Sabrina | 2002 | MK 31 | 0238AT | 25 m | 2:39.84 | |
47 | 245 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 2:39.98 | |
48 | 440 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 2:40.00 | |
49 | 347 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:40.43 | |
50 | 339 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 2:42.64 | |
51 | 262 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 2:42.82 | |
52 | 34 | Knutsson Moa | 2002 | ÖSTERLEN | BF8202 | 25 m | 2:43.62 | |
53 | 243 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:43.72 | |
54 | 277 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 2:44.23 | |
55 | 309 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:44.24 | |
56 | 126 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:45.27 | |
57 | 250 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 2:46.56 | |
58 | 275 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 2:46.95 | |
59 | 156 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 2:47.44 | |
60 | 665 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 2:50.50 | |
61 | 600 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:50.71 | |
62 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:51.40 | |
63 | 640 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 2:51.74 | |
64 | 748 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 2:52.28 | |
65 | 585 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 25 m | 2:52.65 | |
66 | 128 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:55.84 | |
67 | 656 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 2:57.04 | |
68 | 687 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 2:57.53 | |
69 | 683 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:58.08 | |
70 | 318 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 2:58.63 | |
71 | 457 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 3:01.12 | |
72 | 137 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 3:03.08 | |
73 | 747 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 3:04.45 | |
74 | 202 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 3:05.09 | |
75 | 286 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:05.51 | |
76 | 684 | Bojesen Nanna Lyng | 2001 | RØNNE | 0192BA | 25 m | 3:07.85 | |
77 | 294 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:08.67 | |
78 | 327 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:10.71 | |
79 | 153 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 3:11.63 | |
80 | 311 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:11.83 | |
81 | 635 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 3:13.60 | |
82 | 741 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:15.42 | |
83 | 149 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 3:16.50 | |
84 | 631 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 3:20.66 | |
85 | 175 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 3:23.91 | |
86 | 185 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 3:29.31 | |
87 | 256 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 25 m | 3:31.71 | |
88 | 617 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 3:40.00 | |
89 | 629 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 3:42.76 | |
90 | 146 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 3:57.45 | |
91 | 143 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 3:57.55 | |
92 | 619 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 4:00.00 | |
93 | 145 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | ||
94 | 166 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | ||
95 | 235 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | ||
96 | 263 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | ||
97 | 268 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | ||
98 | 274 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | ||
99 | 276 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | ||
100 | 306 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | ||
101 | 578 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | ||
102 | 739 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | ||
103 | 744 | Strobel Freja Lohmann | 2006 | HOLBÆK | 0636AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:11 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 536 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH | 9653AR | 25 m | 1:05.52 | |
2 | 557 | Salmansen Mikkel | 2000 | VAT CPH | 0043AD | 25 m | 1:07.39 | |
3 | 102 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:07.98 | |
4 | 48 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 1:09.02 | |
5 | 91 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 1:10.27 | |
6 | 96 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 1:10.30 | |
7 | 45 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:11.28 | |
8 | 106 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:12.31 | |
9 | 92 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 1:12.50 | |
10 | 1 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 1:12.83 | |
11 | 314 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:13.74 | |
12 | 571 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 25 m | 1:14.28 | |
13 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:14.34 | |
14 | 655 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 1:14.96 | |
15 | 541 | Bragason Johan | 1999 | VAT CPH | 9959AB | 25 m | 1:15.80 | |
16 | 49 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:16.12 | |
17 | 652 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 0119AN | 25 m | 1:18.11 | |
18 | 346 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:18.48 | |
19 | 8 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 1:19.14 | |
20 | 313 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:19.59 | |
21 | 555 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VAT CPH | 0109AP | 25 m | 1:19.86 | |
22 | 6 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 1:20.91 | |
23 | 44 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 1:21.90 | |
24 | 593 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:23.57 | |
25 | 592 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:23.97 | |
26 | 123 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:25.49 | |
27 | 55 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:26.75 | |
28 | 575 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 1:27.95 | |
29 | 53 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:28.75 | |
30 | 542 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VAT CPH | 0193AK | 25 m | 1:29.78 | |
31 | 699 | Castro Alessandro de | 2002 | VEST | 25 m | 1:30.00 | ||
32 | 602 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:30.06 | |
33 | 238 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:30.31 | |
34 | 83 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:31.27 | |
35 | 308 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:32.23 | |
36 | 586 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 1:33.99 | |
37 | 714 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:34.25 | |
38 | 728 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VAT CPH | 0185AH | 25 m | 1:36.01 | |
39 | 79 | Granath Joakim | 2001 | MKK | AT9301 | 25 m | 1:36.99 | |
40 | 705 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:38.23 | |
41 | 716 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:39.01 | |
42 | 157 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:39.42 | |
43 | 305 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:40.53 | |
44 | 168 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:42.78 | |
45 | 132 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 1:42.86 | |
46 | 140 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:43.50 | |
47 | 690 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:43.51 | |
48 | 288 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:43.63 | |
49 | 330 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:45.37 | |
50 | 247 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:45.46 | |
51 | 312 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:45.66 | |
52 | 707 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:46.62 | |
53 | 456 | Mosegaard Mikkel | 2004 | TVS IF | 0427AF | 25 m | 1:48.55 | |
54 | 703 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:50.03 | |
55 | 607 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:50.61 | |
56 | 713 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 1:54.47 | |
57 | 265 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:55.30 | |
58 | 627 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:56.39 | |
59 | 459 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 1:57.86 | |
60 | 622 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 2:00.16 | |
61 | 290 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 2:00.70 | |
62 | 446 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 2:01.10 | |
63 | 445 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 2:03.00 | |
64 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 2:05.27 | |
65 | 341 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 2:07.17 | |
66 | 178 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 2:08.52 | |
67 | 287 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 2:11.11 | |
68 | 335 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:13.74 | |
69 | 170 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 2:14.99 | |
70 | 267 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:16.26 | |
71 | 295 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:18.52 | |
72 | 345 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:37.10 | |
73 | 234 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | |||
74 | 745 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 537 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 25 m | 1:10.39 | |
2 | 340 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:15.48 | |
3 | 648 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:17.63 | |
4 | 51 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 1:18.00 | |
5 | 99 | Andersen Laura | 1997 | GTI | 9704AM | 25 m | 1:19.11 | |
6 | 50 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:20.31 | |
7 | 565 | Huryn Xandra | 2001 | VAT CPH | 0138AB | 25 m | 1:21.01 | |
8 | 319 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:21.55 | |
9 | 119 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:21.82 | |
10 | 544 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VAT CPH | 0298AO | 25 m | 1:22.48 | |
11 | 206 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:23.02 | |
12 | 324 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:23.80 | |
13 | 647 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 1:24.82 | |
14 | 694 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:25.94 | |
15 | 107 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:26.03 | |
16 | 329 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:26.25 | |
17 | 323 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:27.80 | |
18 | 122 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 1:27.87 | |
19 | 339 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:28.25 | |
20 | 205 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:29.92 | |
21 | 598 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:31.78 | |
22 | 449 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:32.47 | |
23 | 309 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:33.04 | |
24 | 249 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:36.39 | |
25 | 442 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:38.11 | |
26 | 193 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:38.71 | |
27 | 38 | Sabotic Amina | 2003 | ÖSTERLEN | AR8503 | 25 m | 1:39.34 | |
28 | 253 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:40.01 | |
29 | 642 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 1:40.75 | |
30 | 134 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:41.16 | |
31 | 444 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:41.73 | |
32 | 327 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:42.20 | |
33 | 568 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | 1:42.56 | |
34 | 643 | Dyndgaard Lotte | 2003 | MK 31 | 0356AB | 25 m | 1:42.80 | |
35 | 199 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:44.23 | |
36 | 318 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:44.49 | |
37 | 294 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:45.05 | |
38 | 540 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 1:45.63 | |
39 | 450 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 1:51.28 | |
40 | 311 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:51.30 | |
41 | 734 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:52.18 | |
42 | 274 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:52.77 | |
43 | 460 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 1:52.99 | |
44 | 634 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:53.15 | |
45 | 632 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:53.71 | |
46 | 154 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:53.99 | |
47 | 743 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:54.31 | |
48 | 201 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:54.61 | |
49 | 145 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:55.66 | |
50 | 659 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | MK 31 | 0498AI | 25 m | 1:58.32 | |
51 | 658 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 1:59.33 | |
52 | 682 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 2:01.47 | |
53 | 343 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:02.97 | |
54 | 447 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 2:03.91 | |
55 | 129 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 2:04.20 | |
56 | 332 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:05.64 | |
57 | 195 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:05.92 | |
58 | 307 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 2:06.85 | |
59 | 732 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:07.17 | |
60 | 636 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 2:07.97 | |
61 | 130 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 2:08.10 | |
62 | 620 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 2:12.79 | |
63 | 264 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 2:13.68 | |
64 | 619 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 2:14.16 | |
65 | 746 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 2:18.29 | |
66 | 256 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 25 m | 2:20.76 | |
67 | 637 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 2:21.05 | |
68 | 667 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 3:00.32 | |
69 | 235 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | ||
70 | 263 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | ||
71 | 268 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | ||
72 | 276 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | ||
73 | 603 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 25, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 5:06.00 | |
2 | 244 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 5:16.17 | |
3 | 545 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 5:25.56 | |
4 | 242 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 5:26.48 | |
5 | 248 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 5:31.79 | |
6 | 588 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 25 m | 5:35.64 | |
7 | 705 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 5:52.43 | |
8 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 5:56.76 | |
9 | 251 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 6:08.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 26, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:35.22 | |
2 | 245 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 5:52.04 | |
3 | 262 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 6:04.02 | |
4 | 546 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 6:15.45 | |
5 | 577 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 6:21.19 | |
6 | 691 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 6:26.94 | |
7 | 272 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 6:31.10 | |
8 | 252 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 6:33.65 | |
9 | 250 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 7:07.64 | |
10 | 135 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 7:30.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 27, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 530 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH | 9053AH | 25 m | 24.54 | |
2 | 102 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 25.17 | |
3 | 325 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 25.38 | |
4 | 106 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 25.47 | |
5 | 551 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VAT CPH | 9969AF | 25 m | 25.82 | |
6 | 92 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 26.20 | |
7 | 346 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 26.29 | |
8 | 1 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 26.31 | |
9 | 572 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VAT CPH | 0071AC | 25 m | 26.36 | |
10 | 81 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 26.53 | |
11 | 96 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 26.55 | |
12 | 57 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 26.68 | |
13 | 298 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 26.77 | |
14 | 576 | Sørensen Daniel | 1999 | VAT CPH | 9901AD | 25 m | 26.79 | |
15 | 7 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 27.00 | |
16 | 342 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 27.00 | |
17 | 59 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 27.10 | |
18 | 80 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 27.24 | |
19 | 10 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 27.39 | |
20 | 62 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 27.43 | |
21 | 6 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 25 m | 27.47 | |
22 | 77 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 27.52 | |
23 | 584 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 27.56 | |
24 | 536 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH | 9653AR | 25 m | 27.57 | |
25 | 554 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VAT CPH | 0347AC | 25 m | 27.57 | |
26 | 125 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 27.59 | |
27 | 545 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 27.67 | |
28 | 60 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 27.71 | |
29 | 84 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 28.16 | |
30 | 695 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 28.33 | |
31 | 699 | Castro Alessandro de | 2002 | VEST | 25 m | 28.50 | ||
32 | 93 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 28.51 | |
33 | 692 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 28.64 | |
34 | 653 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 0009AF | 25 m | 28.66 | |
35 | 8 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 28.83 | |
36 | 118 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 28.95 | |
37 | 44 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 29.20 | |
38 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 29.21 | |
39 | 117 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 29.24 | |
40 | 641 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 29.25 | |
41 | 655 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 29.46 | |
42 | 595 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 29.80 | |
43 | 127 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 29.94 | |
44 | 75 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 29.97 | |
45 | 581 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 29.97 | |
46 | 652 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 0119AN | 25 m | 29.98 | |
47 | 580 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | VAT CPH | 0293AF | 25 m | 30.02 | |
48 | 310 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 30.25 | |
49 | 685 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 30.31 | |
50 | 453 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 30.33 | |
51 | 53 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 30.34 | |
52 | 594 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 30.39 | |
53 | 11 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 30.49 | |
54 | 666 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 30.49 | |
55 | 196 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 30.56 | |
56 | 258 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 30.75 | |
57 | 574 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 25 m | 31.09 | |
58 | 239 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 31.38 | |
59 | 83 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 31.48 | |
60 | 79 | Granath Joakim | 2001 | MKK | AT9301 | 25 m | 31.87 | |
61 | 664 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | MK 31 | 25 m | 32.00 | ||
62 | 592 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 32.03 | |
63 | 238 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 32.26 | |
64 | 621 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 33.00 | |
65 | 651 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 33.11 | |
66 | 39 | Svensson Melker | 2002 | ÖSTERLEN | AG4702 | 25 m | 33.44 | |
67 | 602 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 33.50 | |
68 | 670 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 33.76 | |
69 | 33 | Brink Maximilian | 2002 | ÖSTERLEN | AL1902 | 25 m | 33.99 | |
70 | 270 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 34.13 | |
71 | 36 | Nordström Oskar | 2003 | ÖSTERLEN | AH4303 | 25 m | 34.50 | |
72 | 645 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 25 m | 34.81 | |
73 | 671 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 34.89 | |
74 | 194 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 34.90 | |
75 | 200 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 35.06 | |
76 | 689 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 35.55 | |
77 | 610 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 35.74 | |
78 | 711 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 35.96 | |
79 | 456 | Mosegaard Mikkel | 2004 | TVS IF | 0427AF | 25 m | 36.03 | |
80 | 266 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 36.13 | |
81 | 737 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 36.31 | |
82 | 255 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 37.02 | |
83 | 312 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 37.03 | |
84 | 607 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 37.65 | |
85 | 669 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 37.72 | |
86 | 174 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 37.81 | |
87 | 173 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 37.85 | |
88 | 265 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 37.88 | |
89 | 452 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 38.02 | |
90 | 674 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 38.06 | |
91 | 668 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 38.51 | |
92 | 138 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 38.72 | |
93 | 160 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 38.76 | |
94 | 605 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 38.77 | |
95 | 330 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 38.93 | |
96 | 240 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 39.20 | |
97 | 688 | Knudsen Anton | 2003 | RØNNE | 0387AN | 25 m | 39.34 | |
98 | 186 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 39.46 | |
99 | 273 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | 39.67 | |
100 | 710 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 39.82 | |
101 | 604 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 39.85 | |
102 | 261 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 39.92 | |
103 | 681 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 40.14 | |
104 | 601 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 40.19 | |
105 | 257 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 40.32 | |
106 | 625 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 40.55 | |
107 | 445 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 40.56 | |
108 | 170 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 40.88 | |
109 | 267 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 41.04 | |
110 | 614 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 41.05 | |
111 | 459 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 41.50 | |
112 | 178 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 41.52 | |
113 | 335 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 41.92 | |
114 | 182 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 43.05 | |
115 | 740 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 43.10 | |
116 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 43.35 | |
117 | 679 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 43.37 | |
118 | 733 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 43.81 | |
119 | 316 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 43.92 | |
120 | 176 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 43.94 | |
121 | 678 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 44.29 | |
122 | 622 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 44.37 | |
123 | 287 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 44.42 | |
124 | 290 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 44.72 | |
125 | 745 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | 45.47 | |
126 | 188 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 45.61 | |
127 | 676 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 45.84 | |
128 | 749 | Frederiksen Oskar | 2005 | GTI | 0501AG | 25 m | 45.86 | |
129 | 300 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 45.97 | |
130 | 341 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 46.01 | |
131 | 735 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 46.19 | |
132 | 295 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.48 | |
133 | 446 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 46.90 | |
134 | 616 | Lindgreen Sebastian | 2005 | AIF | 0517AG | 25 m | 47.47 | |
135 | 181 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 48.21 | |
136 | 722 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 48.57 | |
137 | 613 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 49.49 | |
138 | 337 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 49.81 | |
139 | 187 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 51.72 | |
140 | 345 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 53.44 | |
141 | 334 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 59.46 | |
142 | 161 | Bugge Conrad | 2007 | GTI | 25 m | |||
143 | 163 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 25 m | |||
144 | 167 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 25 m | |||
145 | 179 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 25 m | |||
146 | 234 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | |||
147 | 718 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 25 m | |||
148 | 723 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 25 m | |||
149 | 724 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 88 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 27.09 | |
2 | 100 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 27.13 | |
3 | 569 | Munkholm Rikke | 1998 | VAT CPH | 9812AB | 25 m | 27.20 | |
4 | 320 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 27.23 | |
5 | 2 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 27.54 | |
6 | 4 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 27.72 | |
7 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 27.73 | |
8 | 543 | Drewsen Nanna | 1998 | VAT CPH | 9848AH | 25 m | 28.01 | |
9 | 97 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 28.37 | |
10 | 566 | Huryn Xenia | 2000 | VAT CPH | 0088AW | 25 m | 28.49 | |
11 | 570 | Nickelsen Josefine | 2001 | VAT CPH | 0146AO | 25 m | 28.88 | |
12 | 663 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 28.90 | |
13 | 535 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH | 0054AC | 25 m | 28.94 | |
14 | 66 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 28.95 | |
15 | 13 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 29.20 | |
16 | 71 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 29.30 | |
17 | 69 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 29.32 | |
18 | 107 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 29.63 | |
19 | 86 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 29.69 | |
20 | 32 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 29.77 | |
21 | 5 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 29.81 | |
22 | 326 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.81 | |
23 | 323 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 29.86 | |
24 | 246 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 29.92 | |
25 | 98 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 30.03 | |
26 | 319 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 30.04 | |
27 | 74 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 30.17 | |
28 | 441 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 30.29 | |
29 | 589 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 30.37 | |
30 | 329 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 30.44 | |
31 | 449 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 30.49 | |
32 | 85 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 30.57 | |
33 | 340 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 30.59 | |
34 | 37 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 30.62 | |
35 | 559 | Vorm Victoria | 2001 | VAT CPH | 0104AF | 25 m | 30.64 | |
36 | 12 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 30.92 | |
37 | 50 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 31.03 | |
38 | 694 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 31.19 | |
39 | 454 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 31.26 | |
40 | 650 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 31.37 | |
41 | 15 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 31.44 | |
42 | 64 | Olofsson Nicole | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 31.59 | |
43 | 649 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 31.61 | |
44 | 597 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 31.64 | |
45 | 67 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 31.99 | |
46 | 284 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 32.17 | |
47 | 458 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 32.26 | |
48 | 70 | Larsson Alice Kron | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 32.45 | |
49 | 654 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 0368AL | 25 m | 32.54 | |
50 | 339 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 32.55 | |
51 | 317 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 32.57 | |
52 | 65 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 32.60 | |
53 | 126 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 32.65 | |
54 | 275 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 32.67 | |
55 | 667 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 32.72 | |
56 | 192 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 32.74 | |
57 | 661 | Rosenberg Isabella | 2003 | MK 31 | 0366AC | 25 m | 32.81 | |
58 | 14 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 33.06 | |
59 | 193 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 33.13 | |
60 | 134 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 33.24 | |
61 | 440 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 33.43 | |
62 | 560 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 33.63 | |
63 | 254 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 33.71 | |
64 | 442 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 34.02 | |
65 | 87 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 34.33 | |
66 | 665 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 34.37 | |
67 | 99 | Andersen Laura | 1997 | GTI | 9704AM | 25 m | 34.56 | |
68 | 34 | Knutsson Moa | 2002 | ÖSTERLEN | BF8202 | 25 m | 34.60 | |
69 | 156 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 34.63 | |
70 | 600 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 34.67 | |
71 | 128 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 34.85 | |
72 | 567 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 34.91 | |
73 | 684 | Bojesen Nanna Lyng | 2001 | RØNNE | 0192BA | 25 m | 34.98 | |
74 | 131 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 34.99 | |
75 | 599 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 35.06 | |
76 | 135 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 35.08 | |
77 | 249 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 35.17 | |
78 | 748 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | 35.68 | |
79 | 277 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 35.92 | |
80 | 656 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 36.21 | |
81 | 243 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 36.28 | |
82 | 259 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 36.39 | |
83 | 253 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 36.63 | |
84 | 642 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 36.67 | |
85 | 152 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 36.79 | |
86 | 202 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 37.06 | |
87 | 457 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 37.22 | |
88 | 151 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 37.25 | |
89 | 747 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 37.42 | |
90 | 236 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 37.54 | |
91 | 460 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 37.58 | |
92 | 153 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 37.90 | |
93 | 38 | Sabotic Amina | 2003 | ÖSTERLEN | AR8503 | 25 m | 37.97 | |
94 | 662 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK 31 | 0514AD | 25 m | 38.00 | |
95 | 734 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 38.14 | |
96 | 327 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 38.27 | |
97 | 450 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 39.28 | |
98 | 682 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 39.94 | |
99 | 659 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | MK 31 | 0498AI | 25 m | 40.00 | |
100 | 631 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 40.22 | |
101 | 741 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 40.22 | |
102 | 274 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 40.63 | |
103 | 634 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 40.71 | |
104 | 264 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 40.76 | |
105 | 276 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 40.87 | |
106 | 175 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 41.24 | |
107 | 146 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 41.56 | |
108 | 606 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 41.88 | |
109 | 129 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 41.92 | |
110 | 658 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 42.26 | |
111 | 241 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 42.48 | |
112 | 743 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 42.50 | |
113 | 185 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 42.68 | |
114 | 680 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 42.80 | |
115 | 311 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 42.84 | |
116 | 630 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 42.86 | |
117 | 256 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 25 m | 42.96 | |
118 | 660 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 43.02 | |
119 | 162 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 43.26 | |
120 | 183 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 43.43 | |
121 | 644 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 43.48 | |
122 | 199 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 43.85 | |
123 | 332 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 43.99 | |
124 | 672 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 43.99 | |
125 | 603 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 44.13 | |
126 | 263 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 44.51 | |
127 | 164 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 44.82 | |
128 | 307 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 46.08 | |
129 | 195 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 46.13 | |
130 | 201 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 46.19 | |
131 | 608 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 47.51 | |
132 | 744 | Strobel Freja Lohmann | 2006 | HOLBÆK | 0636AB | 25 m | 47.76 | |
133 | 629 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 47.87 | |
134 | 189 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 25 m | 48.50 | ||
135 | 675 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 49.13 | |
136 | 746 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 51.01 | |
137 | 235 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 51.16 | |
138 | 615 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 51.33 | |
139 | 623 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 51.51 | |
140 | 620 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 52.13 | |
141 | 285 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 52.75 | |
142 | 636 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 53.08 | |
143 | 268 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 53.83 | |
144 | 289 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 53.91 | |
145 | 328 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 54.15 | |
146 | 673 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 54.56 | |
147 | 618 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 54.96 | |
148 | 304 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 56.21 | |
149 | 344 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 56.92 | |
150 | 637 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 57.08 | |
151 | 321 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:03.39 | |
152 | 336 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:03.57 | |
153 | 301 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 1:07.08 | |
154 | 297 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:09.78 | |
155 | 331 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:15.83 | |
156 | 165 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 25 m | |||
157 | 171 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | GTI | 25 m | |||
158 | 172 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 25 m | |||
159 | 177 | Mellergaard Lyng | 2006 | GTI | 25 m | |||
160 | 180 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 25 m | |||
161 | 184 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 25 m | |||
162 | 719 | Henriksen Jenny | 2006 | VEST | 25 m | |||
163 | 720 | Jacobs Mikkeline Havndrup | 2007 | VEST | 25 m | |||
164 | 721 | Larnkjær Veronica | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 29, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 17:30.00 | |
2 | 556 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 25 m | 17:30.00 | |
3 | 298 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 18:48.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 30, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 9:21.06 | |
2 | 531 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH | 0004AC | 25 m | 9:23.00 | |
3 | 90 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 9:34.54 | |
4 | 206 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 10:10.83 | |
5 | 538 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | VAT CPH | 0258AJ | 25 m | 10:28.51 | |
6 | 317 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 10:30.00 | |
7 | 650 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 10:40.27 | |
8 | 597 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 10:50.00 | |
9 | 347 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 11:00.00 | RES |
10 | 694 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 11:03.53 | RES |
11 | 663 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 11:12.70 | RES |
12 | 598 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 11:59.99 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 31, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 56.78 | |
2 | 532 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH | 9965AB | 25 m | 57.39 | |
3 | 95 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 59.84 | |
4 | 106 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 59.89 | |
5 | 576 | Sørensen Daniel | 1999 | VAT CPH | 9901AD | 25 m | 1:00.13 | |
6 | 342 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:02.98 | |
7 | 325 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:03.21 | |
8 | 48 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 1:03.88 | |
9 | 554 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VAT CPH | 0347AC | 25 m | 1:04.15 | |
10 | 233 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:04.23 | |
11 | 47 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 1:04.51 | |
12 | 84 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:04.89 | |
13 | 530 | Fourgeaud Pierre | 1990 | VAT CPH | 9053AH | 25 m | 1:05.17 | |
14 | 78 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 1:05.42 | |
15 | 77 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 1:05.52 | |
16 | 545 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VAT CPH | 9925AK | 25 m | 1:06.20 | |
17 | 346 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:07.81 | |
18 | 75 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:07.82 | |
19 | 7 | Persson Hampus | 1997 | VELLINGE-N | AI3997 | 25 m | 1:08.09 | |
20 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:08.78 | |
21 | 244 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:08.86 | |
22 | 59 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 1:09.39 | |
23 | 692 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 1:09.79 | |
24 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:10.75 | |
25 | 594 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:12.26 | |
26 | 652 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 0119AN | 25 m | 1:12.67 | |
27 | 587 | Langvad Rasmus | 2000 | VAT CPH | 0045AD | 25 m | 1:14.46 | |
28 | 695 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 1:15.22 | |
29 | 651 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 1:15.87 | |
30 | 45 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:16.03 | |
31 | 53 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:16.60 | |
32 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:17.11 | |
33 | 200 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 1:17.34 | |
34 | 612 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:18.10 | |
35 | 248 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:18.72 | |
36 | 310 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:19.58 | |
37 | 117 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:20.24 | |
38 | 308 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:20.33 | |
39 | 583 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | 1:20.46 | |
40 | 685 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:20.49 | |
41 | 574 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 25 m | 1:21.39 | |
42 | 742 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:21.57 | |
43 | 239 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:21.64 | |
44 | 704 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:22.50 | |
45 | 303 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:23.01 | |
46 | 141 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:23.55 | |
47 | 251 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 1:24.69 | |
48 | 242 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:26.36 | |
49 | 147 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:28.26 | |
50 | 148 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:30.42 | |
51 | 270 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:32.16 | |
52 | 611 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:37.37 | |
53 | 144 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:38.07 | |
54 | 709 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:39.75 | |
55 | 132 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 1:40.16 | |
56 | 690 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:41.92 | |
57 | 266 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 1:43.47 | |
58 | 609 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:43.61 | |
59 | 142 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 1:59.18 | |
60 | 150 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 2:03.31 | |
61 | 626 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 2:08.82 | |
62 | 33 | Brink Maximilian | 2002 | ÖSTERLEN | AL1902 | 25 m | ||
63 | 740 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 32, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 58.56 | |
2 | 68 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 59.50 | |
3 | 717 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 59.67 | |
4 | 63 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 1:02.16 | |
5 | 100 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:03.20 | |
6 | 4 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 1:03.79 | |
7 | 320 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:06.40 | |
8 | 107 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:07.05 | |
9 | 559 | Vorm Victoria | 2001 | VAT CPH | 0104AF | 25 m | 1:08.83 | |
10 | 548 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 1:08.91 | |
11 | 326 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:09.14 | |
12 | 535 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH | 0054AC | 25 m | 1:09.46 | |
13 | 569 | Munkholm Rikke | 1998 | VAT CPH | 9812AB | 25 m | 1:11.09 | |
14 | 589 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 1:11.31 | |
15 | 565 | Huryn Xandra | 2001 | VAT CPH | 0138AB | 25 m | 1:11.62 | |
16 | 13 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 1:12.12 | |
17 | 3 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 1:12.72 | |
18 | 650 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 1:12.99 | |
19 | 5 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:14.54 | |
20 | 9 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:14.75 | |
21 | 51 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 1:15.98 | |
22 | 296 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:17.00 | |
23 | 563 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 25 m | 1:17.30 | |
24 | 203 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 1:17.52 | |
25 | 245 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.72 | |
26 | 124 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 1:18.71 | |
27 | 579 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 25 m | 1:19.53 | |
28 | 577 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VAT CPH | 0476AA | 25 m | 1:23.07 | |
29 | 126 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:23.84 | |
30 | 254 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:25.13 | |
31 | 726 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | VAT CPH | 0392AI | 25 m | 1:25.21 | |
32 | 252 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 1:26.45 | |
33 | 205 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:27.78 | |
34 | 87 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 1:28.32 | |
35 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:29.34 | |
36 | 599 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:29.90 | |
37 | 67 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:30.72 | |
38 | 246 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:31.73 | |
39 | 347 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:32.44 | |
40 | 262 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:32.51 | |
41 | 275 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:36.61 | |
42 | 272 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:37.22 | |
43 | 725 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 25 m | 1:39.26 | |
44 | 306 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:39.58 | |
45 | 137 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 1:40.47 | |
46 | 250 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 1:42.70 | |
47 | 152 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:45.72 | |
48 | 540 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 1:45.95 | |
49 | 447 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:46.21 | |
50 | 631 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:52.20 | |
51 | 747 | Wismann Cathrine | 2002 | HOLBÆK | 0264AS | 25 m | 1:55.39 | |
52 | 444 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 2:00.00 | |
53 | 608 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | ||
54 | 743 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:13.55 | |
2 | 102 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:15.04 | |
3 | 91 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 2:18.46 | |
4 | 542 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VAT CPH | 0193AK | 25 m | 2:23.65 | |
5 | 551 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VAT CPH | 9969AF | 25 m | 2:24.60 | |
6 | 118 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 2:29.87 | |
7 | 94 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 2:30.07 | |
8 | 553 | Munkholm Marcus | 2001 | VAT CPH | 0169AC | 25 m | 2:30.20 | |
9 | 10 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:32.03 | |
10 | 653 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 0009AF | 25 m | 2:32.06 | |
11 | 52 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:32.86 | |
12 | 125 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 2:33.10 | |
13 | 288 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:34.45 | |
14 | 60 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:35.68 | |
15 | 313 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:39.49 | |
16 | 116 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:39.82 | |
17 | 123 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:42.85 | |
18 | 595 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:44.38 | |
19 | 705 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:45.43 | |
20 | 575 | Skadhauge Oliver | 2002 | VAT CPH | 0297AG | 25 m | 2:46.95 | |
21 | 704 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:49.66 | |
22 | 716 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:52.71 | |
23 | 82 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:54.83 | |
24 | 292 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:59.46 | |
25 | 708 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 3:00.00 | |
26 | 712 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 3:00.00 | |
27 | 715 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 3:00.33 | |
28 | 610 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 3:03.52 | |
29 | 702 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 3:07.37 | |
30 | 706 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 3:09.34 | |
31 | 194 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 3:10.03 | |
32 | 713 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:10.32 | |
33 | 738 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:20.15 | |
34 | 710 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 3:21.15 | |
35 | 709 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 3:23.02 | |
36 | 627 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:28.08 | |
37 | 621 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 3:30.45 | |
38 | 693 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 3:31.51 | |
39 | 711 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:38.41 | |
40 | 625 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:40.17 | |
41 | 688 | Knudsen Anton | 2003 | RØNNE | 0387AN | 25 m | 3:47.71 | |
42 | 703 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 3:53.17 | |
43 | 689 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 4:06.63 | |
44 | 613 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 4:15.00 | |
45 | 169 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | ||
46 | 174 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | ||
47 | 187 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | ||
48 | 188 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | ||
49 | 316 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | ||
50 | 601 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 539 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 2:24.87 | |
2 | 66 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:25.31 | |
3 | 549 | Laugesen Mathilde | 2001 | VAT CPH | 0176AL | 25 m | 2:27.72 | |
4 | 98 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 2:32.96 | |
5 | 548 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 2:33.52 | |
6 | 338 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:33.92 | |
7 | 69 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:34.38 | |
8 | 324 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:39.50 | |
9 | 12 | Taylor Emma | 1998 | VELLINGE-N | AZ8498 | 25 m | 2:39.97 | |
10 | 124 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 2:40.34 | |
11 | 15 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 2:42.82 | |
12 | 74 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:43.22 | |
13 | 563 | Hougaard Camilla | 2002 | VAT CPH | 0282AJ | 25 m | 2:44.81 | |
14 | 441 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:46.91 | |
15 | 284 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 2:47.49 | |
16 | 203 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 0012BA | 25 m | 2:48.50 | |
17 | 135 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 3:00.73 | |
18 | 646 | Eriksen Sabrina | 2002 | MK 31 | 0238AT | 25 m | 3:01.99 | |
19 | 546 | Hertzberg Sofie | 2002 | VAT CPH | 0262AK | 25 m | 3:03.27 | |
20 | 249 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 3:03.68 | |
21 | 192 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 3:04.00 | |
22 | 309 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:05.91 | |
23 | 294 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:09.49 | |
24 | 643 | Dyndgaard Lotte | 2003 | MK 31 | 0356AB | 25 m | 3:12.83 | |
25 | 134 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 3:18.28 | |
26 | 687 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 3:18.37 | |
27 | 683 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 3:20.78 | |
28 | 318 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:23.31 | |
29 | 630 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 3:24.65 | |
30 | 286 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:27.29 | |
31 | 739 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:44.07 | |
32 | 660 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 3:47.30 | |
33 | 623 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 4:15.00 | |
34 | 185 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | ||
35 | 343 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | ||
36 | 568 | Madsen Anna Maria | 2004 | VAT CPH | 0444AJ | 25 m | ||
37 | 734 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | ||
38 | 748 | Wismann Josephine | 2002 | HOLBÆK | 0236AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 35, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 572 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | VAT CPH | 0071AC | 25 m | 1:02.52 | |
2 | 533 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH | 9799AA | 25 m | 1:04.52 | |
3 | 564 | Hougaard Nikolai | 1999 | VAT CPH | 9967AF | 25 m | 1:05.69 | |
4 | 291 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:06.58 | |
5 | 342 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:06.58 | |
6 | 557 | Salmansen Mikkel | 2000 | VAT CPH | 0043AD | 25 m | 1:07.08 | |
7 | 571 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 25 m | 1:07.35 | |
8 | 1 | Henriksson Filip | 1998 | VELLINGE-N | AW9398 | 25 m | 1:07.38 | |
9 | 96 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 1:07.70 | |
10 | 541 | Bragason Johan | 1999 | VAT CPH | 9959AB | 25 m | 1:08.10 | |
11 | 125 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:09.54 | |
12 | 561 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VAT CPH | 0277AI | 25 m | 1:10.44 | |
13 | 584 | Hansen Tobias Dan | 2002 | VAT CPH | 0243AC | 25 m | 1:10.85 | |
14 | 81 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 1:12.03 | |
15 | 655 | Norup Andreas | 1999 | MK 31 | 9927AP | 25 m | 1:12.35 | |
16 | 8 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 1:12.68 | |
17 | 553 | Munkholm Marcus | 2001 | VAT CPH | 0169AC | 25 m | 1:12.84 | |
18 | 118 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:13.01 | |
19 | 455 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:14.62 | |
20 | 581 | Andersen Victor N | 2000 | VAT CPH | 0097AK | 25 m | 1:15.77 | |
21 | 692 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 1:15.81 | |
22 | 573 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 25 m | 1:16.38 | |
23 | 49 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:16.51 | |
24 | 453 | Kragesand Alexander | 1999 | TVS IF | 9955AQ | 25 m | 1:16.54 | |
25 | 588 | Langvad Thomas | 2002 | VAT CPH | 0223AC | 25 m | 1:17.22 | |
26 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:17.62 | |
27 | 117 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:18.17 | |
28 | 592 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:18.70 | |
29 | 666 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 1:18.89 | |
30 | 580 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | VAT CPH | 0293AF | 25 m | 1:18.96 | |
31 | 127 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 1:20.08 | |
32 | 44 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 1:21.10 | |
33 | 93 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:21.12 | |
34 | 583 | Grell Oskar Skov | 2002 | VAT CPH | 0217AC | 25 m | 1:21.18 | |
35 | 728 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VAT CPH | 0185AH | 25 m | 1:21.25 | |
36 | 157 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:21.56 | |
37 | 258 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:21.83 | |
38 | 55 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 1:22.43 | |
39 | 602 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:22.56 | |
40 | 651 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 1:22.75 | |
41 | 742 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:23.26 | |
42 | 593 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:23.58 | |
43 | 11 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 1:23.62 | |
44 | 612 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:23.93 | |
45 | 144 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:23.94 | |
46 | 83 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 1:24.64 | |
47 | 147 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:24.93 | |
48 | 708 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:25.00 | |
49 | 305 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:26.18 | |
50 | 621 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 1:27.01 | |
51 | 574 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 25 m | 1:27.75 | |
52 | 148 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:28.18 | |
53 | 36 | Nordström Oskar | 2003 | ÖSTERLEN | AH4303 | 25 m | 1:28.27 | |
54 | 716 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:28.52 | |
55 | 303 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:29.48 | |
56 | 200 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 1:29.65 | |
57 | 707 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:31.19 | |
58 | 586 | Johansen Asger | 2003 | VAT CPH | 0395AE | 25 m | 1:31.22 | |
59 | 737 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:31.28 | |
60 | 292 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:31.72 | |
61 | 142 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 1:31.86 | |
62 | 664 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:32.00 | ||
63 | 690 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:32.47 | |
64 | 194 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:33.94 | |
65 | 255 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:34.36 | |
66 | 155 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:37.29 | |
67 | 247 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:37.33 | |
68 | 626 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 25 m | 1:37.49 | |
69 | 670 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:37.77 | |
70 | 715 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:38.00 | |
71 | 712 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 1:38.25 | |
72 | 714 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:38.35 | |
73 | 669 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:38.74 | |
74 | 240 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:39.28 | |
75 | 133 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:39.31 | |
76 | 628 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:40.03 | |
77 | 158 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 1:40.17 | |
78 | 671 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:40.71 | |
79 | 681 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:40.71 | |
80 | 139 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:42.64 | |
81 | 452 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | TVS IF | 0549AB | 25 m | 1:43.38 | |
82 | 169 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:43.64 | |
83 | 674 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:43.71 | |
84 | 136 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:43.89 | |
85 | 168 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:44.46 | |
86 | 706 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:44.58 | |
87 | 159 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 1:44.86 | |
88 | 273 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | 1:45.05 | |
89 | 703 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:45.99 | |
90 | 713 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 1:46.23 | |
91 | 562 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 1:46.65 | |
92 | 625 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:47.20 | |
93 | 733 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:47.23 | |
94 | 605 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 1:47.98 | |
95 | 178 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:47.99 | |
96 | 257 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:48.19 | |
97 | 668 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 1:49.86 | |
98 | 261 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 1:49.98 | |
99 | 679 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:50.71 | |
100 | 693 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:52.28 | |
101 | 678 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:52.69 | |
102 | 186 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 1:53.42 | |
103 | 173 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:53.73 | |
104 | 622 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:55.00 | |
105 | 160 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:56.14 | |
106 | 182 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:57.83 | |
107 | 604 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 2:03.80 | |
108 | 749 | Frederiksen Oskar | 2005 | GTI | 0501AG | 25 m | 2:04.80 | |
109 | 676 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 2:07.54 | |
110 | 181 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 2:13.26 | |
111 | 176 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | ||
112 | 745 | Tholle Asbjørn Topp | 2004 | HOLBÆK | 0467AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 36, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 717 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 25 m | 1:01.90 | |
2 | 42 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 1:02.25 | |
3 | 2 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | AV3296 | 25 m | 1:04.45 | |
4 | 550 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VAT CPH | 9716AF | 25 m | 1:06.04 | |
5 | 528 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH | 0096AO | 25 m | 1:07.22 | |
6 | 100 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:07.90 | |
7 | 88 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 1:08.15 | |
8 | 648 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:11.02 | |
9 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 1:11.80 | |
10 | 543 | Drewsen Nanna | 1998 | VAT CPH | 9848AH | 25 m | 1:12.21 | |
11 | 206 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:14.01 | |
12 | 3 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 25 m | 1:14.94 | |
13 | 340 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:15.19 | |
14 | 319 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:15.71 | |
15 | 657 | Olsen Josephine | 2000 | MK 31 | 0074AA | 25 m | 1:16.02 | |
16 | 32 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 1:16.88 | |
17 | 122 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 1:17.38 | |
18 | 544 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VAT CPH | 0298AO | 25 m | 1:17.59 | |
19 | 566 | Huryn Xenia | 2000 | VAT CPH | 0088AW | 25 m | 1:17.84 | |
20 | 119 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:17.87 | |
21 | 691 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:17.93 | |
22 | 589 | Mose Ida T | 2002 | VAT CPH | 0242AK | 25 m | 1:18.69 | |
23 | 647 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 1:18.95 | |
24 | 9 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:19.12 | |
25 | 50 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:19.12 | |
26 | 37 | Odén Isabelle | 2002 | ÖSTERLEN | AY6802 | 25 m | 1:19.25 | |
27 | 649 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 1:20.50 | |
28 | 205 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:20.57 | |
29 | 296 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:21.51 | |
30 | 579 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | VAT CPH | 0398AE | 25 m | 1:21.81 | |
31 | 449 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:21.98 | |
32 | 65 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:22.34 | |
33 | 14 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:23.14 | |
34 | 646 | Eriksen Sabrina | 2002 | MK 31 | 0238AT | 25 m | 1:25.27 | |
35 | 458 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 1:25.40 | |
36 | 99 | Andersen Laura | 1997 | GTI | 9704AM | 25 m | 1:25.60 | |
37 | 64 | Olofsson Nicole | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 1:26.17 | |
38 | 254 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:26.32 | |
39 | 70 | Larsson Alice Kron | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 1:26.34 | |
40 | 87 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 1:27.87 | |
41 | 654 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 0368AL | 25 m | 1:28.03 | |
42 | 67 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:28.21 | |
43 | 661 | Rosenberg Isabella | 2003 | MK 31 | 0366AC | 25 m | 1:28.23 | |
44 | 156 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:28.64 | |
45 | 293 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:28.64 | |
46 | 34 | Knutsson Moa | 2002 | ÖSTERLEN | BF8202 | 25 m | 1:29.44 | |
47 | 442 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 1:29.56 | |
48 | 192 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 9922BD | 25 m | 1:29.61 | |
49 | 585 | Hørning Laura L. | 2004 | VAT CPH | 0456AC | 25 m | 1:29.84 | |
50 | 454 | Larsen Anna-Laura Dalsø | 1999 | TVS IF | 9956BE | 25 m | 1:30.00 | |
51 | 444 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:30.69 | |
52 | 640 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 1:31.37 | |
53 | 578 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:31.50 | |
54 | 684 | Bojesen Nanna Lyng | 2001 | RØNNE | 0192BA | 25 m | 1:31.76 | |
55 | 599 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:31.96 | |
56 | 440 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:32.36 | |
57 | 642 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 1:33.32 | |
58 | 598 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:33.76 | |
59 | 259 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:33.87 | |
60 | 128 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:34.11 | |
61 | 600 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:34.62 | |
62 | 725 | Dahl Julie | 2004 | VAT CPH | 0418AN | 25 m | 1:35.39 | |
63 | 457 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 1:35.85 | |
64 | 643 | Dyndgaard Lotte | 2003 | MK 31 | 0356AB | 25 m | 1:36.02 | |
65 | 131 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:36.26 | |
66 | 236 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:36.31 | |
67 | 656 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 1:36.32 | |
68 | 567 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 1:36.38 | |
69 | 243 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:36.85 | |
70 | 306 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:37.01 | |
71 | 560 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 25 m | 1:37.77 | |
72 | 253 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:38.46 | |
73 | 658 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 1:38.47 | |
74 | 662 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK 31 | 0514AD | 25 m | 1:40.00 | |
75 | 635 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:40.09 | |
76 | 634 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:40.18 | |
77 | 447 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 1:41.63 | |
78 | 460 | Simonsen Emma | 2004 | TVS IF | 0472AO | 25 m | 1:42.04 | |
79 | 153 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:42.77 | |
80 | 286 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:42.91 | |
81 | 450 | Jacobsen Isabella | 2004 | TVS IF | 0486AO | 25 m | 1:43.08 | |
82 | 630 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:43.37 | |
83 | 199 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:45.57 | |
84 | 149 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:46.40 | |
85 | 154 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:46.89 | |
86 | 175 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:48.19 | |
87 | 145 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:48.33 | |
88 | 264 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 1:48.51 | |
89 | 644 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 1:48.79 | |
90 | 606 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:49.48 | |
91 | 741 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:49.56 | |
92 | 277 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:49.90 | |
93 | 680 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:50.16 | |
94 | 129 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:52.20 | |
95 | 632 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:52.62 | |
96 | 201 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:53.03 | |
97 | 166 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:53.13 | |
98 | 682 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:54.45 | |
99 | 672 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:55.71 | |
100 | 195 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:56.78 | |
101 | 746 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:58.31 | |
102 | 162 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:58.88 | |
103 | 617 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:59.41 | |
104 | 183 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:59.61 | |
105 | 143 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 2:00.17 | |
106 | 241 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 2:01.72 | |
107 | 636 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 2:02.21 | |
108 | 189 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 25 m | 2:04.00 | ||
109 | 130 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 2:06.80 | |
110 | 732 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:07.02 | |
111 | 675 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 2:08.25 | |
112 | 629 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 2:09.41 | |
113 | 673 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 2:11.59 | |
114 | 38 | Sabotic Amina | 2003 | ÖSTERLEN | AR8503 | 25 m | ||
115 | 164 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | ||
116 | 172 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 37, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 547 | Jensen Anders | 1987 | VAT CPH | 8709AA | 25 m | 24.77 | |
2 | 95 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 27.44 | |
3 | 314 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 28.43 | |
4 | 61 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 28.76 | |
5 | 57 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 28.98 | |
6 | 105 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 29.29 | |
7 | 564 | Hougaard Nikolai | 1999 | VAT CPH | 9967AF | 25 m | 29.73 | |
8 | 82 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 30.53 | |
9 | 582 | Dyrved Daniel | 2000 | VAT CPH | 0047AK | 25 m | 31.54 | |
10 | 653 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 0009AF | 25 m | 32.28 | |
11 | 94 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 32.57 | |
12 | 346 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 32.95 | |
13 | 59 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 33.19 | |
14 | 123 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 34.76 | |
15 | 116 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 34.77 | |
16 | 62 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 34.78 | |
17 | 75 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 34.81 | |
18 | 52 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 34.86 | |
19 | 641 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 35.13 | |
20 | 11 | Ståhl Axel | 2000 | VELLINGE-N | AP4100 | 25 m | 35.25 | |
21 | 93 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 35.62 | |
22 | 595 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 35.83 | |
23 | 196 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 35.86 | |
24 | 594 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 36.49 | |
25 | 593 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 38.48 | |
26 | 141 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 38.97 | |
27 | 83 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 39.47 | |
28 | 132 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 39.56 | |
29 | 702 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 39.77 | |
30 | 150 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 40.75 | |
31 | 39 | Svensson Melker | 2002 | ÖSTERLEN | AG4702 | 25 m | 40.96 | |
32 | 155 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 41.64 | |
33 | 645 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 0207AP | 25 m | 42.45 | |
34 | 136 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 42.58 | |
35 | 159 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 43.00 | |
36 | 670 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 43.36 | |
37 | 609 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 43.81 | |
38 | 627 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 44.47 | |
39 | 607 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 44.48 | |
40 | 611 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 44.58 | |
41 | 669 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 44.60 | |
42 | 738 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 44.66 | |
43 | 139 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 45.41 | |
44 | 138 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 45.56 | |
45 | 271 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 45.58 | |
46 | 456 | Mosegaard Mikkel | 2004 | TVS IF | 0427AF | 25 m | 45.98 | |
47 | 601 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 46.11 | |
48 | 158 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 46.15 | |
49 | 628 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 46.38 | |
50 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 46.57 | |
51 | 674 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 46.73 | |
52 | 562 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 25 m | 47.09 | |
53 | 133 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 47.10 | |
54 | 604 | Janischefska Matias | 2004 | VI39 | 0421AK | 25 m | 48.10 | |
55 | 668 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 48.71 | |
56 | 749 | Frederiksen Oskar | 2005 | GTI | 0501AG | 25 m | 48.99 | |
57 | 287 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 49.22 | |
58 | 182 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 49.97 | |
59 | 295 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 50.00 | |
60 | 445 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | TVS IF | 0489AH | 25 m | 50.72 | |
61 | 290 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 50.81 | |
62 | 316 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 50.99 | |
63 | 335 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 51.29 | |
64 | 735 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 51.55 | |
65 | 459 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | TVS IF | 0311AL | 25 m | 51.84 | |
66 | 345 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 51.96 | |
67 | 678 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 52.04 | |
68 | 341 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 52.13 | |
69 | 337 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 52.47 | |
70 | 671 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 52.65 | |
71 | 676 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 52.71 | |
72 | 160 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 53.29 | |
73 | 300 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 53.38 | |
74 | 187 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 54.06 | |
75 | 176 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 54.37 | |
76 | 181 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 54.55 | |
77 | 733 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 54.83 | |
78 | 614 | Johanning Noah | 2003 | AIF | 0369AP | 25 m | 55.56 | |
79 | 334 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 55.61 | |
80 | 722 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 55.84 | |
81 | 679 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 57.00 | |
82 | 616 | Lindgreen Sebastian | 2005 | AIF | 0517AG | 25 m | 59.74 | |
83 | 681 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:02.72 | |
84 | 446 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | TVS IF | 0379AN | 25 m | 1:04.53 | |
85 | 161 | Bugge Conrad | 2007 | GTI | 25 m | |||
86 | 163 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 25 m | |||
87 | 167 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 25 m | |||
88 | 179 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 25 m | |||
89 | 718 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 25 m | |||
90 | 723 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 25 m | |||
91 | 724 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 28.02 | |
2 | 63 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 29.90 | |
3 | 97 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 31.52 | |
4 | 539 | Mathiesen Caroline | 2001 | VAT CPH | 0172AG | 25 m | 32.17 | |
5 | 549 | Laugesen Mathilde | 2001 | VAT CPH | 0176AL | 25 m | 32.55 | |
6 | 326 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 32.58 | |
7 | 71 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 32.87 | |
8 | 66 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 33.03 | |
9 | 570 | Nickelsen Josefine | 2001 | VAT CPH | 0146AO | 25 m | 33.32 | |
10 | 537 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH | 9928AB | 25 m | 33.35 | |
11 | 648 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 33.51 | |
12 | 74 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 34.79 | |
13 | 85 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 35.45 | |
14 | 649 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 37.10 | |
15 | 667 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | MK 31 | 0402AH | 25 m | 37.56 | |
16 | 691 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 37.83 | |
17 | 86 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 39.47 | |
18 | 64 | Olofsson Nicole | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 39.50 | |
19 | 661 | Rosenberg Isabella | 2003 | MK 31 | 0366AC | 25 m | 40.02 | |
20 | 193 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 40.34 | |
21 | 654 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 0368AL | 25 m | 40.75 | |
22 | 137 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 41.49 | |
23 | 202 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 41.86 | |
24 | 70 | Larsson Alice Kron | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 42.02 | |
25 | 131 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 42.21 | |
26 | 640 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 42.23 | |
27 | 665 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 43.87 | |
28 | 687 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 44.19 | |
29 | 151 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 44.46 | |
30 | 659 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | MK 31 | 0498AI | 25 m | 45.00 | |
31 | 662 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK 31 | 0514AD | 25 m | 45.00 | |
32 | 152 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 45.98 | |
33 | 635 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 47.07 | |
34 | 154 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 49.07 | |
35 | 164 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 49.39 | |
36 | 617 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 49.45 | |
37 | 149 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 49.53 | |
38 | 343 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 49.66 | |
39 | 680 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 49.66 | |
40 | 145 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 50.39 | |
41 | 183 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 50.94 | |
42 | 307 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 51.16 | |
43 | 608 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 51.68 | |
44 | 162 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 51.76 | |
45 | 606 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 52.29 | |
46 | 143 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 52.34 | |
47 | 660 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 52.42 | |
48 | 644 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 52.72 | |
49 | 632 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 52.82 | |
50 | 332 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 52.87 | |
51 | 304 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 53.13 | |
52 | 744 | Strobel Freja Lohmann | 2006 | HOLBÆK | 0636AB | 25 m | 53.39 | |
53 | 623 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 53.52 | |
54 | 739 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 53.55 | |
55 | 328 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 53.73 | |
56 | 166 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 54.13 | |
57 | 683 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 54.16 | |
58 | 672 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 54.43 | |
59 | 189 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 25 m | 55.02 | ||
60 | 130 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 55.08 | |
61 | 620 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 56.28 | |
62 | 289 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 56.63 | |
63 | 344 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 57.03 | |
64 | 673 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 57.03 | |
65 | 336 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 57.52 | |
66 | 603 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 57.77 | |
67 | 675 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 58.38 | |
68 | 285 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 58.58 | |
69 | 618 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 0684AD | 25 m | 59.11 | |
70 | 732 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 59.78 | |
71 | 619 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:00.00 | |
72 | 321 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:01.35 | |
73 | 637 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:01.37 | |
74 | 615 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:01.94 | |
75 | 297 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:02.32 | |
76 | 301 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 1:04.12 | |
77 | 331 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:05.19 | |
78 | 165 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 25 m | |||
79 | 171 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | GTI | 25 m | |||
80 | 172 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 25 m | |||
81 | 177 | Mellergaard Lyng | 2006 | GTI | 25 m | |||
82 | 180 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 25 m | |||
83 | 184 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 25 m | |||
84 | 719 | Henriksen Jenny | 2006 | VEST | 25 m | |||
85 | 720 | Jacobs Mikkeline Havndrup | 2007 | VEST | 25 m | |||
86 | 721 | Larnkjær Veronica | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:12 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Vest Herrer | 1997 | VEST | 25 m | 1:41.48 | ||
2 | 108 | GTI Drenge 1 | 1990 | GTI | 25 m | 1:44.73 | ||
3 | 282 | Vest Årgangsdrenge | 2000 | VEST | 25 m | 1:52.10 | ||
4 | 109 | GTI Drenge 2 | 2001 | GTI | 25 m | 1:52.43 | ||
5 | 700 | Hovedstadens Drenge 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.37 | ||
6 | 591 | Mucho Macho | 2003 | VI39 | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 701 | Hovedstadens Drenge 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:11.99 | ||
8 | 110 | GTI Drenge 3 | 2002 | GTI | 25 m | 2:15.45 | ||
9 | 750 | GTI Drenge 4 | 2003 | GTI | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 280 | Vest Talent Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 2:40.00 | ||
11 | 624 | Glostrup Drenge 1 | 2003 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 436 | Tvs Drenge | 2003 | TVS IF | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 729 | Holbæk Drenge | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:55.00 | ||
14 | 696 | Rønne Boys 1 | 1997 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | GTI Piger 1 | 1997 | GTI | 25 m | 1:52.73 | ||
2 | 278 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 1:56.59 | ||
3 | 113 | GTI Piger 2 | 1999 | GTI | 25 m | 2:07.85 | ||
4 | 438 | Tvs Piger 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 283 | Vest Årgangspiger | 2001 | VEST | 25 m | 2:10.21 | ||
6 | 31 | Lag Österlen Piger | 0 | ÖSTERLEN | 25 m | 2:12.91 | ||
7 | 114 | GTI Piger 3 | 2003 | GTI | 25 m | 2:18.12 | ||
8 | 596 | Turbo Tøser | 2003 | VI39 | 25 m | 2:22.00 | ||
9 | 439 | Tvs Piger 2 | 2003 | TVS IF | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 633 | Glostrup Piger 1 | 2004 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 751 | GTI Piger 4 | 2004 | GTI | 25 m | 2:45.00 | ||
12 | 281 | Vest Talent Piger | 2004 | VEST | 25 m | 3:00.00 | ||
13 | 730 | Holbæk Piger | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 3:15.00 | ||
14 | 731 | Holbæk Piger 2 | 2002 | HOLBÆK | 25 m | 3:15.01 | ||
15 | 191 | Solrød Piger | 1998 | SOLRØD | 25 m | |||
16 | 698 | Rønne Tøzer 1 | 2001 | RØNNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 19:41 |
Løb 100, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 26.51 | |
2 | 717 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 27.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 september 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 14:47 |