Startliste for Gurrasimmet 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 9, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Hansson Tora | 2002 | GUSTAVSBER | AW6802 | 25 m | 1:27.19 | |
2 | 94 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 1:29.13 | |
3 | 23 | Bendiksen Holmberg Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | AU9202 | 25 m | 1:33.81 | |
4 | 122 | Gustafsson Ebba | 2001 | SKURU IK | BP1401 | 25 m | 1:33.82 | |
5 | 109 | Bergström Matilda | 2002 | SKURU IK | BU0202 | 25 m | 1:37.88 | |
6 | 139 | Olsson Anna | 2002 | SKURU IK | BU7802 | 25 m | 1:38.94 | |
7 | 125 | Heise Hedvig | 2000 | SKURU IK | BQ8200 | 25 m | 1:40.44 | |
8 | 148 | Rydström Tilde | 2003 | SKURU IK | AX3603 | 25 m | 1:40.91 | |
9 | 81 | Flygare Alicia | 2002 | LIDINGÖ SK | BF7202 | 25 m | 1:41.99 | |
10 | 89 | Olsson Viktoria | 2002 | LIDINGÖ SK | BB9402 | 25 m | 1:42.33 | |
11 | 32 | Gustafsson Alva | 2004 | GUSTAVSBER | AR7204 | 25 m | 1:42.73 | |
12 | 44 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:44.72 | |
13 | 121 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:45.45 | |
14 | 161 | Österberg Sofia | 2001 | SKURU IK | AY6201 | 25 m | 1:46.68 | |
15 | 131 | Lundgren Emma | 2001 | SKURU IK | AO6801 | 25 m | 1:46.94 | |
16 | 144 | Perrone Thea | 2002 | SKURU IK | BV3202 | 25 m | 1:47.63 | |
17 | 13 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | 1:47.91 | |
18 | 22 | Bellander Emma | 2002 | GUSTAVSBER | BB2802 | 25 m | 1:47.97 | |
19 | 40 | Hjalt Klara | 2003 | GUSTAVSBER | BL4603 | 25 m | 1:48.82 | |
20 | 157 | Thylin Annie | 2002 | SKURU IK | BQ9402 | 25 m | 1:49.06 | |
21 | 9 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 1:49.38 | |
22 | 111 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:51.34 | |
23 | 116 | Chachalatos Hera | 2003 | SKURU IK | BP6603 | 25 m | 1:52.22 | |
24 | 80 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 25 m | 1:54.42 | |
25 | 6 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 1:55.28 | |
26 | 63 | Wendt Emma | 2002 | GUSTAVSBER | BU8602 | 25 m | 1:55.63 | |
27 | 79 | Dombos Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | BI7804 | 25 m | 1:56.08 | |
28 | 142 | Orrung Emma | 2003 | SKURU IK | BK7803 | 25 m | 2:00.42 | |
29 | 48 | Lejerkrans Linéa | 2002 | GUSTAVSBER | BJ2202 | 25 m | 2:01.23 | |
30 | 42 | Jansson Emmelie | 1999 | GUSTAVSBER | BQ5499 | 25 m | ||
31 | 78 | Auxtova Dominika | 2004 | LIDINGÖ SK | BI4804 | 25 m | ||
32 | 138 | Nyberg Borgelin Olivia | 2003 | SKURU IK | BT5603 | 25 m | ||
33 | 140 | Olsson Ida | 2000 | SKURU IK | BR9200 | 25 m | ||
34 | 141 | Olsson Maia | 2000 | SKURU IK | BR0400 | 25 m | ||
35 | 163 | Östman Nora | 2004 | SKURU IK | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 24 maj 2015 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap | Utskriftstid | 09:12 |